• Zlatka

    Určitě Vás to již napadlo, Silvestr na Řípu!

    Tam vlakmo, hlavně pro ty, kteří 115–20km zítra neplánovali, nebo se toho třebas zaleknou. Já to také zvážím.

    Vlak Os 6926 z Masaryčky v 17:40 do stanice Horní Počaply v 18:52. Od tama kolmo směr Krabčice-Rovné a výjezd na samotnou horu Říp.

    Zpět kolmo po půlnoci, kolem 00:30 směr Vražkov, Nová ves a Kralupy. Odtud jede vlak ve 04:41 Os 9621, pokud se někomu přitíží a nebude moci pokračovat kolmo do Prahy.

    Doporučuji se dobře obléknout, má být kolem nuly.

    Nápoje rozhodně ssebou!!! ;)

    Anketa: Jel/a bys?

    ANO
    2x
    33%
    NEE
    3x
    50%
    RIP
    1x
    17%
    0 0
    • Kamikaze 591  

      Musí se jet na polygonu?

      0 0
    • se-se  

      a nebo sebou archivní rum z likérky Drak a zpátky se vezeš rychlou (a nebo taky heliktopérou.

      Že ty chceš zmrznout.

      0 0
      • Zlatka  

        Stačí šáňo a nějaké ohřívadlo v podobě svařáku do termosky kupříkladu. Nemusím mít hned speciální lihovou směs do ostřikovačů..:)

        0 0
        • se-se  

          a kdyby přituhlo, tak se to šáňo rozbije a vycucá jako zmrzlina. Já to mám kousek ale máme návštěvu.

          0 0
        • JakeF  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • šimlos  

      Akce dobrá pouze pro abstinenty..Sjíždět v noci připit z Řípu,nevím nevím..Jinak ale zajímavá akce,ovšem ne pro mne :-).

      0 0
    • borda  

      dohle je dobrej napad. skoda, ze bydlim tak daleko :-(

      0 0
    • karliner  

      Myslím, že to bude výlet, při kterém bude švanda a dlouho se na něj bude vzpomínat. Moje představa o trávení Silvestra je ale trochu jiná, takže svoji troškou do mlýna nepřispěji..

      0 0
      • Zlatka  

        Nebudu ti hnát vodu na mlýn, ale je dobře, že jsi svou trošku do mlýna nepřispěl.

        0 0
        • karliner  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • Bafoon  

      té anketě jsem neodolal, Niner je u mě diagnóza :-)

      jinak přeju ať se vrátíte všichni a celý, ta akce má potenciál

      0 0
    • Zlatka  

      Kamarádku přemluvím, ale nikoho ze zdejších? :(

      0 0
      • karliner  

        Ono to bude nejspíš tím, že snad každý raději tráví Silvestra a Nový rok v pohodě, dobré zábavě a s kamarády.

        0 0
        • Zlatka  

          No to je přesně ono, já si kamarády představuji jinak než ty ty své v restauračním zařízení 4 cenové kategorie.

          0 0
          • JSt  

            ty si ty sve kamarady hlavne jen predstavujes, co jsem tak pochopil. ;-)

            0 0
            • Zlatka  

              Naštěstí jednu mám, druhý trochu pokulhává ve smyslu, že není cyklista a tak není dostatečně tolerantní k tommuto sportu a požitkům vyplývajících.. :)

              0 0
              • M_ishak  

                Všichni lidi nejsou špatní. Těch tvých 1,5 kámoše napovídá tomu, že problém bude na tvé straně a ani ne tak ve druhých.

                0 0
                • Zlatka  

                  Tak to si nemyslím, jen umím rozlišit rádoby kámoše od skutečných. :) To by asi bylo na hodně dlouhou flamovací diskuzi. :D

                  0 0
                  • karliner  

                    Ale jo, s tím by se asi dalo souhlasit. Jsi však nejspíš dost náročná, protože přes zoufalou snahu najít nějakého kámoše na B-F (a co jsem tak vyrozuměl tak i na jiných diskusních forech) to dopadlo tak, že máš dojem, že se proti tobě všichni spikli :-)))

                    0 0
                    • Zlatka  

                      Snaha byla, kamarádi tu nejsou, to jsem si již uvědomila. Našla jsem tu jen ubožáky jako jsi ty. Což mne šokovalo, ale protože se s tím umím srovnat – žiji!!! :)))

                      0 0
                      • karliner  

                        Nebyl by nějaký žebříček těch ubožáků? Rád bych věděl, jak na tom jsem :-)))

                        0 0
                        • Zlatka  

                          Naštěstí tě nezmám osobně, sice jsme se párkrát viděli, podali ruce (snad na avionu myslím), míjeli, ale z hodnocení jak jsi tady a jak se chováš, obsazuješ druhá místa, řádově tedy v druhé desítce, takže na to ještě nejsi nejhůře.. :))))

                          0 0
                          • karliner  

                            Na Avionu to 100% nebylo, trochu si tě pamatuji ze scénky s bambitkou na vánočním večírku…

                            0 0
                            • Zlatka  

                              Bylo to na Avionu, jen si to již nepamatuješ. Není to fuk? Ty scénko s bambitkou, vsadím se, že vůbec netušíš, proč jsem ji Seržovi dala..

                              0 0
                        • Zlatka  

                          Takže bys nyní měl zapracovat na tom se dostat na lepší příčky, minimálně však do první desítky. :))))

                          0 0
            • MirosPikos  

              :)

              0 0
          • šimlos  

            Zlatko,když ony ty čtyřky už bohužel nejsou..Voskované ubrusy přichycené na každé straně ocelovou svorkou,jednoduchá výzdoba lokálu,chromovaná pípa s jedním druhem – většinou desítkou,piva a za ní červenonosý chlapík v kdysi bílém plášti.K jídlu tlačenka,gothaj s cibulí a octem,zavináč…Pro kuřáky Startky,Marsky pro fajnšmekry BTčka a doutníky Krátke :-)A žádný přiblblý rádio.

            0 0
            • Zlatka  

              Ano doba se sice trochu posunula, ale lidi se moc nezměnili, stejní lidé mi zabili matku a je jedno, že si k tomu dopomohla sama, jen to vidím z jiného hlediska, pro většinu lidí jsem v tomto ohledu značně netolerantní. Přátele, kteří pijí si skutečně hledat nechci a tak jich nikdy mít moc nebudu a čím jsem starší tak méně a méně.. :)

              0 0
            • karliner  

              Tuhle jsme to s kámoši (těmi Zlatkou popsanými) řešili a fakt by šly (ty pražské) spočítat na prstech jedné ruky…

              Z hlavy bych dal U staré rotundy, s přimhouřením obou očí U váhy a Výčep v Lucemburské. Ještě na jaře by tam zapadly Hubatkovi, ale ty už jsou closed…

              0 0
              • George.999  

                Jo jo Rutunda je super čtyřka :-), dodal bych ještě Knoflík na andělu a Starý hadry (i když ty už spadají do trochu jiný kategorie) :-)

                0 0
              • šimlos  

                No,Rotunda je asi jediná kterou si vybavím a paradoxně v takový oblasti.Ještě kousek od mne je na Žižkově hostinec U Růženy v Řehořový ulici,tam dýchne na člověka ještě klasika.Klenutý vysoký strop,váleček na zdech,u stolů starší klidný hosti z okolí a za pípou paní Růžena.Záchody ovšem vzorně čistý,což u těhle hospod zvykem nebývalo.

                0 0
                • Zlatka  

                  Jé ty umíš těsnopis, také se jej učím, ale je to těžké.

                  0 0
            • vinca  

              Koukám , že nakonec znám pražský čtyřky líp, než pražáci:

              třeba U Rotundy :

              http://aktualne.centrum.cz/…e-1989–2010/

              Na cvičišti v Hlubočepích:

              http://jakubikova.rajce.idnes.cz/…MTBO_zavody/#…

              nebo na začátku Prokopáku :

              http://foto.mapy.cz/…kopske-udoli

              .

              0 0
              • Zlatka  

                Zamykám, putyky a karlinera tady řešit nechci.

                0 0
    • beavis  

      Pekne to nahoru klouze, no… von je to spis jeden luxusni led, tak si nezapomente pribalit brusle;-)

      0 0
    • pepino  

      Jj, poslat vás na řípu, holoto nezvedená:)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce