• Šusa1

    Nazdar bikeři, co takhle nějakou silvestrovskou vyjížďku směr Kosíř. Viděl bych to na cca 9.hod dopol. ve Smržicích u hospy. Kdo se přidá?

    0 0
    • Martin  

      mno pokud bude počas, tak bych chtěl rovněž zdolat kosiř. ale pojedu z opačné strany

      0 0
    • klemi  

      Já bych jel ;). Přemýšlel jsem dokonce o půlnočním výjezdu na Kosíř, ale pak se změnily plány.

      0 0
    • Šusa1  

      Tak co? Nikdo víc? To nás tam teda moc nebude.

      0 0
    • Frostty  

      Já jedu určitě (to samé na Nový rok), nicméně jezdím sám. Takže se potkáme až na samém „vrcholu“ :o)).

      0 0
      • klemi  

        tak můžeme udělat nějakej „hromadnej“ sraz na kosíři :D

        0 0
        • Šusa1  

          OK, jsem pro. V cca 9hod na Hanácké velehoře. Tak lidi připisuje se. A plácačka něčeho na zahřátí s sebou:-)

          0 0
          • Martin  

            v 9 je na mě brzo :D v 10 by to bylo schůdnější. překecám vás na odložení? :D

            0 0
            • Šusa1  

              no, chtěl jsem být vpoledne doma, ale když se sejde banda tak to klíďo necháme na 10:-)

              0 0
              • klemi  

                taky hlasuju pro desátou. Na devět bych nevstal :D

                0 0
              • Martin  

                prosím prosím smutně koukám :)

                počasí vypadá použitelně…

                0 0
                • Šusa1  

                  ok, tak v 10 na Kosíři. Ale s chrtama nejedu. Už je ze mě „starej fotr“ a na bike sednu už jen málokdy.

                  0 0
    • Martin  

      tož su zvědavé, esli budem mět sraz na snihu nebo na sračkách :)

      0 0
      • Šusa1  

        Tož kucí, tak si to zítra užijte. Já na to s..u. Něco na mě leze. Kua, zrovna na Silvera.

        0 0
      • Frostty  

        Já teď dorazil z Hranic. Za Prostějovem chumelenica, počasí nevlídné. Když si vezmu to že 1.1.2011 jsem byl na Koséřu a sněhu bylo po *****, chce se mi brečet :D.

        0 0
    • klemi  

      já teď přišel s píva a už vím, že ráno nevstanu. Takže se pojedu projet až odpoledne.

      0 0
      • Martin  

        kura aby nás tam bylo víc než 2 kusy :D

        0 0
    • Martin  

      tož kura, kde jste byli??? :D

      dojeli jsme v deset, nikde nikdo. to je teda morálka.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.