• RS

  Možná můj dotaz vzbudí úsměv u mnoha přispěvovatelů bike-fora, ale přesto. Jezdím tuto vidlici již druhý rok, byla na kole z výroby.Je to pružinová vidle z roku 2001bez tlumení a zatím s ní nejsou žádné problémy.Říkám si že bych ji měl jako správný biker už konečně vyměnit za něco lepšího. No pěněz není na zbyt, za ty prachy co bych dal za novou bych pořídil svým dětem dvě kola. Tak nevím jestli investovat do vidle, bude například M MX comp za cca 7000Kč velkým přínosem ? , či se mám spokojit s judinou a dojezdit ji až do smrti (třeba už dlouho nevydrží). Možná bych mohl judinu zatím uložit do lihu a namontovat pak děckám na kolo, ale než na ni vyrostou, tak to už bude vykopávka.Vlastně jsem žádnou pořádnou vidlici ani neprojel. Tak vyměnit nebo nevyměnit?

 • Martin  

  Ta vidle te prezije. A jestli jsi s ni spokojenej tak ji nezavrhuj. I kdyz, pokud myslis, ze nova vidle zvedne tvuj vykon.....

 • Karaya  

  Mel jsem do minuleho tydne JudyTT 2002 a zadny elastomer v tom tedy neni, po rozdelani se to sklada z asi 7 dilu :-) Tam se nema co pokazit. Ted mam MX Comp Eta a rozdil v lese je citelny.. Aby taky ne za ty prachy… Jetli mas penize, jdi do ni…

  • RS  

   nevíš prosímtě z kterého roku ji máš, ta moje je 2001 a olej tam rozhodně není, ale co kdybych ho tam zkusil nalejt, koukal jsem do pravé nohy, nic tam vlastně neni a ta trocha oleje by tomu rozhodně memohla ublížit (ovšem pokud se tam ten olej udrží a nevyteče).

  • 100kg  

   Měl jsem elastomerovou RS Quadru (1994) a v servisu mi do ní nalili olej. Pak na své 4 cm zdvihu chodila hladce a bez výrazného opotřebení několik let. Takže použití oleje doporučuji.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.