• Caus chtel bych si koupit levnou vidlu na levny kolo tak do max. 3kkc. Co se da dobryho do tyhle ceny sehnat? Videl sem za dva litry Manitou six a za 2800 RS Judy TT… Nebo radsi tuhyho Suntoura nebo RST??? Dik za vsechny odpovedi, ale takovy ty „do 3000kc sou vidle na *ovno“ mi prijdou zbytecny…

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Jsou to vyhozeny penize, tagze bych s nima setril. Koupil bych RST 281 za 519Kc.

      0 0
    • enjoy  

      dobre,kdyz uz jsi se rozhodnul pro vidli nebude moc funkcni,tak asi RST,ta bude aspon trochu chdit.a ze na tom nesmis prasit,jinak si ublizis je ti asi jasny.

      0 0
    • MartinXC  

      Došetři 800,– zajdi k Hanákovi a kup si tam v akci Manitou Axel Elite (3.790,–).

      0 0
      • Mandoš  

        To by mne zajímalo, na tu vidli jsem měl zálusk:o) k jakému Hanákovi, Nemá nějaký web?

        0 0
          • Jogador  

            Vidlice MANITOU AXEL ELITE z 7 990,– Kč na 3 390,– Kč OBJEDNAT
            Popis: odpružená vidlice, váha 1905g, zdvih 70 mm stavitelný, pružina + olejový tlumič TPC, možnost uzavření pružení Lock Out, pouze pro kotoučové brzdy

            0 0
            • McBlacky  

              jo to nejrozumější, už jsem na tom viděl i slušně pozávodit. Dá se poměrně bez násilí donutit k rozumnému chodu. No jumping please :-)

              0 0
              • enjoy  

                skakat a prasit se da uplne na vsem.jenom neco vydrzi trochu min a neco treba vubec nic.kolik skoku vydrzi axel netusim.treba prekvapi:-)

                0 0
                • Jogador  

                  Asi záleží na ročníku, na váze cyklisty, na zkušenostech cyklisty, na výšky skoku, na rychlosti vjezdu, hybnosti při doskoku, na tvrdosti doskočiště, tvaru doskočiště, nafouknutitelnosti kola, ale především na trpaslících, co to vyrábí:) No co jsem zapomněl si domyslete:)

                  0 0
                • McBlacky  

                  jo na všem se dá, jenže víš kolik stojí pořádný nový zuby? za to bys měl těch tvej lištiček doma harém :-)

                  0 0
            • Volf  

              Dotaz zněl: Chci si koupit levnou vidlici na levný kolo. Mám dojem, že tam asi mít kotoučovky nebude. A to je vlastně hlavní důvod, proč je tak slevněná.

              0 0
    • Jogador  

      Co máte proti té Judině, bratranec má tu 02, byla ještě s prachovkama, a je trochu tvrdší, ale na 90 kilo už jde. Ty nový 04 bych už nebral, ale tato myslim jde…Mám doma vzduchovou RST, a ta sice vpružila, ale nevypružila, zkrátka pomalu vylézala, ale stačila by asi jen výměna oleje. Jinka bych ti doporučil tu Manitou za 3800, nebo kolik tu kdo psal, já mám skareba, a nemžu si stěžovat, jen se trochu kroutí, a je trochu měkký, ale pruží

      0 0
    • Twisp  

      a co takhle koupit lepsi z druhyho bikerskyho paratu za priznivou cenu. viz. bazary

      0 0
    • vlk  

      co se týká manitou, počkal bych na příští rok.Ceny budou trochu nižší a vidle budou o dost lepší, např ten axel bude mít anodizované vnitřní nohy bude m ít trochu tvrdčí pružinu a upravené tlumení.Mrkni do posledního vela tam je přehled vidlic a testovali i nějaká ta novější kola právě s vidlicí axel.

      0 0
    • mosquito  

      za malo na malo RST capa / gila … malo = max 80kg, lesni cesty – vetsi schody a vyssi koreny radeji nebrat, jinak nekupuj nic levneho

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.