Black super neni, co misto neho ?

50 nepřečtených
  • Roarke

    Cau lidi… Uz delsi dobu si chci koupit novou vidli a po dost drsne analyze vsech moznych prispevku a zkusenosti znamych, jsem se zamiloval do blacka super.. Chtel jsem prvni Compa za 5 litru, ale uz nebyl, tak jse se hecnul a ze si koupim Super za 7500 a ten uz taky nikde neni.. Nasel jsem v jednom krame jeden kus ale jenom pro kotouce nebo za 11000 a to uz je prece jenom dost..

    Tak se chci zeptat zda neznate nejakou dobrou alternativu misto Black.. Nebo zda nevite, zda se nekde v nejakem krame nepoflakuje Super za 7–8000, to bych uvital nejaky kontakt… A ta alternativa tak maximalne kolem 7000 a spis pruzina, nez vzduch..

    kua to je zivot.. tak jsem se tesil ze budu mit brzo novou vidli a o vikendu vyrazim do lesa :/

    Roarke

    0 0
    • Roarke  

      err. diky moc za help :) Roarke

      0 0
    • gummo  

      skousel si progress cycle? www.progresscycle.cz

      0 0
      • Roarke  

        Tam za mne volali vsici obchodnici at uz z kamene nebo z netu… Super s pruzinou za 7k neni a asi jen tak nebude :/

        0 0
    • TinkTink  

      Mrkni se po netu..vem si telefon a obvolej si e-shopy a uvidis co vykouzlis…do hodiny ho musis mit objednanyho :)

      0 0
      • Roarke  

        no to jsem prave delal.. uz zustali jen dva.. radsi je ani nereknu, nebo mi ho nekdo vyfoukne :)

        ale vypada to ze tam ho taky uz mit nebudou,aspon podle prvni reakce.. („uz jsem je asi prodali, ale zavolejte zitra rano, kouknu se do pocitace“)

        ted zkousim najit nejaky shop na slovensku.. ale nejak se mi nedar :)

        Roarke

        0 0
        • TinkTink  

          Hehe…tak to je docela blby teda…No…za tudle cenu uz nemas moc moznosti…ja bych se radej snazil sehnat toho Blacka :)

          Hmm..vim kde na Slovensku by ho meli mit i na krame…ale z tama Ti ho urcite neposlou…takze to by Ti bylo na houby.

          0 0
          • Roarke  

            pls,rekni mesto aspon.. mozna bych tam mohl poslat nekoho znameho a ten by mi to poslal :)

            0 0
            • Santus  

              Asi pred trema tydnama jsem videl nejakyho Blacka Super u Sirera v Brne, cena kolem 7–8tkc. Myslim ze byl nejake svetle (bile?) barvy a mel nalisovanyho jezka, asi sundanej z nejakyho kola, mozna kratsi krk.

              0 0
              • Roarke  

                jj.. tam jsem byl.. jenom verze pro koutouce… a ja kotouce nemam… :/

                kua.. uvidime co bude rano.. snad to nekde jeste bude :)

                Roarke

                0 0
          • Volf  

            Tinku myslíš, že má cenu koupit Black Elite 80 –100 mm zdvih 2003 nejetej za 6 200,–.

            0 0
            • TinkTink  

              Bych prave za tendle model nedal uz vic nez 5500,–…a to jenom kdybych o nej moc stal…kdyz vemu v potaz to, ze to je 80–100 a ne 100–120, tak spis aj 5000,–…tehdy to bylo drazsi nez ted…

              0 0
    • Volf  

      Dneska jsem viděl Blacka 90 – 120 mm bez čepů na Véčka údajně loňskýho za 6 990,–. Pokud by tě to zajímalo, tak ti ráno hodím telefon.

      0 0
    • aortacek  

      Taky jsem chtěl původně Blacka Super, v 1/2 února jsem ho objednával a v 1/2 dubna ještě nebyl, tak jsem to stornoval a vzal Rebu a jsem spokojenej. Vidím že bych se stejně nedočkal.

      0 0
      • jirka volena  

        Jdi do SPLICE, ten by ještě měl být. Aspoň minulý týden ho měli v Progress cycle

        0 0
        • goofy  

          Zajimave zarazeny prispevek… :o) No ja bych taky bral klidne Splice misto Blacka. Jinak nejake Blacky sem videl dneska v HobbySportu v Brne, ale nevim kolik staly… :o/

          0 0
          • aortacek  

            Tak tahle vidle jim taky zrovna v té době došla.

            0 0
          • Roarke  

            jak jsem je videl, srdce pookralo.. ale pak sem vedel, ze radost byla predcasna… byly to verze za 11 klacku :/

            Roarke

            0 0
        • Roarke  

          hmm. jenze splice uz ma 100–130.. ja nevim zda to nebude kolu vadit… Mam rocniho Matts Speeda.. a predtim tam by ten debilni SR Suntour 75…

          Nebo se mylim ?

          Roarke

          0 0
          • Ruprecht  

            Řešil jsem ten samej problém, BLACKY nejsou a nejspíš ještě tak min. 3 týdny nebudou. Mám ten samý rám co ty (matts) a nakonec jsem koupil SPLICE za 7500,–. Zdvih mám na 100 a na geometrii to až tak poznat nejde /vyjma hóódně drsnejch výjezdů/. Zatím jsem se splicem max spokojenej (ale black je black :-))

            0 0
          • malko  

            No hele ja mam matts comp (2001) a premejslim taky o nejake nove vidli ( byl tam MG-91 ) a prave se bojim tam dat neco vic nez 100mm. Myslis ze by tech 100mm nemelo delat problemy ??? Chtel jsem neco aspon trochu zehlicihio do 100mm s lockem – mozna RS Duke SL..nic jinyho me nenapada…kdyztak poradte

            0 0
            • kesu  

              vezmi duka uturn je to dobra vidle

              0 0
              • malko  

                njn…ale ten uturn je az do 120 mm nebo ne ? by me zajimalo, co by se stalo kdybych jezdil s trvale snizenym zdvihem. Nekdo myslim psal, ze by se to nemelo.

                0 0
                • wroum  

                  nestalo by se nic, ale vetsi zdvih ramu neublizi a tobe pomuze.

                  0 0
          • Mooky  

            mam lonskej model Magnuse od Kellyse a taky tam byla XCP 75 a ted tam mam Splice a je to v pohode … zatim sem nemel sebemensi problem s geometrii nebo ramem jako takovym myslim ze 100mm je na to v pohode, ja oœobne jezdim na 120mm, jezdim XC a je to vylozene o komfortu …

            0 0
    • Meesha  

      Kdyz toho Blecka nesezenes, tak bych dal Duka…

      0 0
      • Jogador  

        Já mám doma navíc RST Gilu ve vzduchu, taky pěkně pruží:)

        0 0
    • McBlacky  

      no místo blacka mě napadá jedině black, jak se do něj jednou zamiluješ už to nejde jinak :)) já bych zkusil uprosit Turečka na bikestore…

      0 0
      • enjoy  

        asi se na tom tvym kole budu muset projet:-)

        0 0
        • Jogador  

          Ale aby ses nám nezamiloval, to víš, láska je láska:)

          0 0
          • enjoy  

            ja uz jsem se do jedny black… zamiloval:-).zatim si neumim predstavit ze bych si priste vybiral z jinych nez fox vidlic.mozna omezeny vyber,ale me nejak staci:-)

            0 0
            • McBlacky  

              no tak jako já bych taky rád foxe talas, ale to víš, já sehnal blacka za mín než půlku talase, takže asi je jasný, že šlo i o penízky :)

              0 0
    • BostonGeorge  

      Kup RS DUKE SL z Kolokram.cz za 7100,–- vč. poštovného. Sám jsem si ji koupil, je vynikající a navíc v krámu jsem jí viděl za 11.500,–-.

      0 0
      • Roarke  

        Napis vice zkusenosti.. jako kde jezdis, jestli zehli, houpe se do kopce, jestlim jsi mel nejaky problemy, jak dlouho ji mas (kolik jsi najezdil) atd… jo a Potrebujes k ni pumpicku ?

        diky moc :)

        0 0
        • Martyss  

          Ja mam SL, ale ne z kolokramu. Najeto 120 km. Fuknce dobra, ale provedenou pouze základní nastavení. Po zajetí zkusím, jak moc je citlivá, ale pokud bys kupoval za plnou cenu, tak je asi lepší alternativa manitou.

          0 0
    • JJ  

      V Liberci u Kerdy maji jeste porad aspon jednoho Duka XC 80 mm ale vzduch za 4990. Krasne zehli

      0 0
    • Vrci  

      http://www.google.de/search?…

      Zkus se tim prohrabat, moje znalosti němčiny a MTB vybavení jsou na to krátký.

      0 0
    • Roarke  

      hura.. stesti se namne usmalo…Sice by to bylo na delsi povidani, ale mel jsem nakonec stesti a v bikestore mi poslali posledniho Black Compa… Zitra snad dojde,namontuji ho a v nedeli se otestuje…

      P.S Moc dekuji p. Tureckovi..

      0 0
      • TinkTink  

        No to mas dobry, akorat jsem nevedel, ze baliky chodi i v sobotu… :)

        0 0
        • goofy  

          V sobotu sem to taky eshte nezral… Mne to doruci poshtacka vzdycky v prubehu tydne, deda to zacvaka, a jak pak zacvakam dedovi… :o)

          0 0
          • Roarke  

            jj.. chodi.. jemnuje se to ems.. na druhy den je balik doma.. i v sobotu.. nekde to chodi i v nedeli.. prijeli dneska 10:30.. vidle uz lezi u postele :)

            0 0
            • goofy  

              Aha… Tak to jo. Ja myslel, ze ti to prishlo prez Ceskou Poshtu… Jakto ze je jeshte u postele, a ne uz na kole… :o)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.