• Želwmaister

    jezdim bez rohu ale chtel bych si je koupit. kamos rika ze se s nima lip vyjizdi, jsou zbytecny nebo ne??

    0 0
    • duk  

      Já 3 roky jezdil s rohama, pak jsem je sundal a vůbec mi nechybí spíš se mi to zdá lepší.

      0 0
    • Meesha  

      zalezi na tobe. Treba si od nekoho nejaky puc. Ja sem s rohama nikdy nejezdil, ale ted do nich taky chci jit.

      0 0
    • Želwmaister  

      a jaky asi? jaka je optimalni dylka

      0 0
      • cabbage  

        tak aby ti sedela.

        0 0
        • Želwmaister  

          chytra odpoved.sem necekal… :)))

          0 0
          • cabbage  

            neni univerzalni dylka, ani neni jeden tvar rohu, navic je kazdej drzi trochu jinak. tak jak ti nekdo muze poradit? ja mam docela dobry zkusenosti s ergobarama.

            0 0
      • Meesha  

        jj, nejaky si puc a uvidis, jak se ti drzej nejlip – jestli prebejvaj, nebo schazej…

        0 0
    • BB  

      hodne zalezi na tom, jak mas dlouhy ram, pokud mas kratsi ram, tak ti rohy ve vyjezdu pomohou, u delsiho ramu jsou pro vyjezd zbytecne zbytecne. Takze asi zalezi, zda se ti predni zveda v prudkych stojkach.

      0 0
      • Želwmaister  

        jo, to jo mam fulla takze mam celkem kratkej ram a celkem se vzpina takze si musim presedavat jak idiot:(( ale aby to nevipadalo hnusne.:)

        0 0
    • widlicka  

      Rohy su super. Pomozu ti vo vyjazde do kopca a tiez mozes zmenit polohu ruk pre uvoolnenie. Co sa tyka velkosti tak mne vyhovuju take ze ked si ich chytim tak spodna cast ruky sa dotyka rajdov a palec mozem polozit na ich koniec..

      0 0
    •  

      Ja sem mel rohy na starym kole, jezdil sem s nima kolik let, pak prislo novy kolo s vlastovkama a rohy mi tam vubec nechyby,v podstate mi to je fuk,

      0 0
    • McBlacky  

      když máš hodně natažený xc posed je to už zbytečný, vždycky jsem je vozil, a ted na závodáku je nemám, protože už by mi byly k ničemu. pozor na to že pomůžou ve výjezdu, v tech nejprudších pasážích, kde jde i o techniku je naopak úchop za rohy horší…

      0 0
    • zirecek  

      Jezdil jsem porad rohy, na jare jsem je sundal a jezdi se mi v podstate i lepe, takze je zatim nasazovat nebudu, ale uvidim co to udela na 100km marathonu v terenu. Mozna pak nasadim, ale zkusim prozatim bez a mozna to bude ok, .o).

      0 0
    • Daf  

      Na rohy se zvyka podstatne lip, nez na kolo z ktereho je sundavas :) Kdyz na kole travis dost casu je docela prijemne kdyz muzes menit uchop.

      0 0
    • JMT  

      na rohach sem zavislej

      0 0
    • climber  

      Podle mě jednoznačně rohy ano. Moje vlastní důvody jsou následující:

      1. je to dobrý na vyjíždění kopců ve stoje
      2. po určité době mě bolí zápěstí a rohy mi umožňují změnit úchop což přináší docela úlevu.

      Rohy mám, ačkoli mám řidítka Cannondale a v „návodu k použití“ je výslovně řečeno, že firma Cannondale použití rohů nedoporučuje, protože způsobují zvýšenou námahu řidítek.

      0 0
    • ju.mu  

      zdarec.jestli jsi z brna tak ti můžu pujčit 2 páry na vyzkoušení.

      0 0
      • Želwmaister  

        dik moc ale bydlim u Cesky lipy:)) takze asi nic. ale diky:)

        0 0
        • tomaschek  

          jízdu bez rohů si neumím představit, možnost změny úchopu je neocenitelná. Ale jsem chrt na krosově postaveném bajku s pevnou vidlí, co jezdí převážně asfaltové kopce, takže nemůžu posoudit, jestli jsou tak dobré i v terénu. Jinak musím pochválit anatomické celokarbonové pellsy – perfektně padnou, nejsou studené a vyjet delší kopec vsedě i ve stoje si už bez nich neumím představit.

          0 0
          • zirecek  

            právě že Pellsy mi připadají, že se nedají dát moc vodorovně, samotný roh totiž začíná žlábkem od objímky, takže osa rohu je pod osou říditka, když je roh vodorovně, což mi krutě nesedí.

            0 0
    • jonti  

      Pre niekoho zbytocne su, pre niekoho nie. Pre mna su idealne jedine v dlhych vyjazdoch zo sedla, v technickejsich vyjazdoch alebo inde ich nepouzivam. V minulosti som rohy velmi nepouzival, ale potom ako som si zvykol viac na cestny bicykel a na jazdenie zo sedla a drzanie za paky, tak mi rohy dost vyhovuju. Dalsia vec, ktoru som si vsimol, je ze ich vyuziju skor silovy jazdci, ked ides na svih, tak prilis ten uchop nevyuzijes.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.