hloupej dotaz.ale fakt nevim jak na to.

16 nepřečtených
  • enjoy

    tak jo,budu se cervenat,je to urcite strasne jednoduchy.ale potrebuju na chvili dostat na pedaly M540 ty plastovy pedaly co sou k nim.no a proste to na ne nedokazu narvat. za odpovedi typu snaz se atd. predem dekuju:-)

    0 0
    • fousac  

      kladivo…

      0 0
    • Jogador  

      Neděkuj, byli jsme poražení, už jen moudré přízpěvky individuálů:)

      0 0
    • McBlacky  

      tipuju že chceš půjčit paštice kolečko :-) jestli ti to fakt nejde, tak přehoď SPD pedály za obyč, to bys zvládnout mohl ne :-)

      jsem nepochopil jestli chceš ohrádku nebo ten bazmek do zámku, if to druhý, tak by mohlo pomoct vytočit předpětí na min pak by to šlo, ono se to nezdá, ale chce to fakt velkou sílu, si zkus našlápnout botu rukou do utažených spd, jde to blbě…

      0 0
    • BH  

      povolit predpeti pedalu a zacit „zepredu“, tj.nejprve zasunout predni cast a pak poradne zatlacit.Da se to zvladnout, pokud mas pedal na kole, tedy v klice. Na demontovanem pedalu to ani nezkousej. Pri demontazi te plotnicky si pak pomoz srubovakem.

      0 0
    • Lister  

      Nevím, proč se všichni za použití těch plas?ákú tak stydí. Já je používám dost pravidelně, protože používám kolo i na přesuny po městě. Předpětí na minimum, zabrat a mělo by to jít.

      0 0
      • Otto  

        Já je nemožu samostatně koupit, tak na nohejbal jezdím na SPD v teniskách. Problém jen při prudkém zrychlování a přeskocích patníků.

        0 0
    • Staenly  

      Povolovat predpeti je celkem zbytecny…Staci mezi „kufr“ na tom plastu a zamek pedalu dat sroubovak ktery bude pusobit jako paka – „odklopit“ cast toho pedalu a zacvaknout tam ten plast…Vyndava se to stejne…

      no je to popsany dost slozite, ale nevim jak jinak to popsat, ale kdyz to s tim sroubovakem zkusis tak to pochopis…

      0 0
      • Daf  

        Presne tak. Mimochodem tusim ze to je popsane i v navodu.

        0 0
        • Air  

          Jo je, ale ne mozna ho nedostal nebo uz vyhodil :) ale je to tam

          0 0
          • martt  

            ja som to akurat raz vycvakaval von lebo z obchodu to prislo zacvaknute v pedaloch. Navod som samozrejme necital a vycvakaval som to ako normalnu botu, teda krutenim do strany. Pritom sa ten „plastovy kufor“ dost zdeformoval, podla mna to takychto vycvaknuti vela neznesie.

            0 0
    • enjoy  

      dekuju za odpovedi,utvrdili jste me v nazoru ze to tam proste nejak namlatim:-).predpeti na minimum atd me samozrejme napadlo. bych rad dojel do vzdalenejsiho servisu a nejlepe v civilu,tak jsem nechtel smajdat nohama jako minule:-). vsem dekuju

      0 0
      • jakub  

        jo ozkousene normalne to povol a pak to tam normalne treba za pomoci sroubavaku nastrc neni to nic slozityho

        0 0
    • RBbur  

      použij šroubovák špičku zastrčit a mezi te dva pazmeky zapáčit a lup. Při vyndání pak obráceně

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.