• vinca

    tak sem dneska byl nahore, sjizdnost cest konci prakticky na samalce, po magistrale jezdej jeste bezkari, v lese je 70 cisel snehu, ale mluvil jsem s kamosema z cyklopujcovny, a za 14 dni ( zacatek kvetna ) se prej budou hlavni cyklotrasy pluhovat,

    0 0
    • náčelník  

      Já byl v sobotu a dostal jsem se od Josefodolské přehrady cestou kolem Chaty věčného mlčení až na Kristiánovskou cestu. Po ní už to šlo jen pár desítek metrů, sníh je na ní směrem nahoru i dolů.

      0 0
      • Beeda  

        hmm, tak to domu jeste nepojedu:-)) B.

        0 0
        • deardeer  

          V sobotu jsem jel z Josefodolský přehrady do Josefáče (cestou pod hrází). Na pár místech byl po stranách (někdy až doprostřed) tající sníh (led), ale dalo se to celkem dobře projet. Problém je ale z Jindřichova do Jablonce (kolem sádek), tam je ještě dobrejch 20cm… :-(

          0 0
          • vinca  

            tamtudy jsem jel nahoru, proto jsem toho mnel na samalce taky dost :-(

            0 0
            • kolombo  

              No, a já to vzal ze sedla po žluté na Bramberk, takže jsem si sněhu užil ještě více :-)

              0 0
    • náčelník  

      Není to úplně k tématu, ale tady jsem „vynalezl“ stránku s on-line fotkami z Jizerky: http://adela.karlin.mff.cuni.cz/…histori.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.