• Cryzyy

    nemate nekdo tuseni, zda je v Bedrichove dost snehu na bezky ? (na webu pisou 20cm, ale…)

    0 0
    • J.A.V.  

      Na bruslení to asi nebude, klasika by měla jít v pohodě. Byl jsem tam naposled v neděli, nevím jak moc tam začátkem týdne pršelo.

      Podle www.bedrichov.cz snad měla být i magistrála částečně upravená. Prakticky to ověřím až zítra.

      0 0
      • PePu  

        Dej zitra vedet, chystal jsem se na nedeli.

        0 0
        • J.A.V.  

          Leda že bych ti poslal SMS, já mám přístup na net jen v práci. Když tak pošli číslo, email je v userinfo.

          0 0
    • kolombo  

      Podle novin i webu se v oblasti Nové Louky a Hřebínku těží a přibližuje dřevo, takže se v této oblasti stopa neupravuje a naopak, silnice se protahují. :-(

      0 0
      • Cryzyy  

        J.A.V. mi dneska psal, ze je mokro, neupraveno, rozjezdeno… takze asi nic moc

        0 0
        • J.A.V.  

          Tak tak, stojí to za prd. A pokud vydrží tohle „teplé“ počasí a deště, tak si na pořádné lyžování ještě chvilku počkáme. Holt ten sníh co napadl byl takový úlet (stejně jako ten co napadl v květnu)

          0 0
    • filipes  

      V sobotu to bylo OK, trochy mekky a mokry, ale slusny, kadopadne rychlejsi nez prasan. V Nedeli to svistelo, idealni podminky, fakt nadprumerne rychlej snih podobny jarnimu firnu. Je par blbych useku kolem Olivetsky, Hrebinku a Nove Louky, ale zbytek hor az po Jizerku – SUPER.

      0 0
      • kolombo  

        Nemůžeš sem napsat o jaké konkrétní úsky se jedná?

        0 0
      • PePu  

        Nedelej si srandu :) Ja po zprave od J.A.V.a a zrale uvaze dle pocasi v nedeli lyze nevytahl – misto toho jsem cistil kolo.

        0 0
        • J.A.V.  

          Mě by teda spíš zajímalo co mazal, jestli jel klasiku. Ten sníh byl jinak fakt jak mejdlo, takže jestli bruslil, tak bych věřil že to svištělo.

          0 0
          • filipes  

            To by me taky zajimalo, co mazat. Na klasickach jsem vyrazil a po zrale uvaze dosoupazil pro brusle. Blby je to: Od hrebinku na Olivetskou. Od hrebinku cca 500 m smerem na Krasnou Mari. 1km mezi Hrebinkem a Novou Loukou. Na ne-moc-drahych lyzich asi no problem, svoje RCSka celkem setrim.

            0 0
            • kolombo  

              A kolem Kristianova to je dobre? Protože takhle, jak to tu píšeš, je celá jedna strana Jizerek mimo :-(

              0 0
              • Pytlik  

                Kolem Kristianova to bylo OK, takze to muzes objet z Nove louky pres Krist., panelku a Mari, cimz se blbym mistum elegantne vyhnes. U prehrady jsem nebyl, takze nevim jak tam.

                0 0
                • kolombo  

                  Tou přehradou myslíš Josefův důl a nebo Černou Nisu? Na kanále se těžilo už před zámrzem, doufám, že už mají hotovo :-)

                  0 0
            • J.A.V.  

              Tak to pak jo. Me se zda zatim na brusleni malo snehu – klasicky mam takovy normalni slupky ale brusle mam celkem dobry a nechci je zbytecne tyrat na kaminkach a dalsich osklivostech.

              0 0
            • kolombo  

              Na www.bedrichov.cz se objevilo: Vzhledem k plánovaným činnostem Lesů ČR, s.p. bude omezena úprava Jizerské magistrály v následujících úsecích:

              do 10.12.04 Nová Louka – Kristiánov – Bílé Buky do 15.12.04 Smědava – Smrková cesta do 15.12.04 Nová Louka – Závory do 17.12.04 Jizerská Louka – Václavíkova Studánka do 24.12.04 od hráze Josefodolské přehrady – Kristiánov – náhradní trasa povede od Josefodolské přehrady přes Chatu věčného mlčení na Rozmezí
              Z důvodu zajištění provozu bude Povodí Labe s.p. protahovat Vládní cestu od Bedřichova k přehradě Černá Nisa do 24.12.04.

              0 0
    • kolombo  

      Tak jsem vzal kolo a proved osobní šetření, vypravil jsem se na sedlo Maliníku. Od Maliníku dolů je sněho velmi málo. Vládní cesta je protažená, zřejmě až k přehradě, a velmi zledovatělá, jel jsem po ní jen kousek, dál to nemělo smysl. Dotazem od lyžařů jsem zjistil, že na „slušné běžky“ je to až od Nové Louky dál.

      0 0
      • PePu  

        Dnes jsem nevydrzel a vyrazil na bezky. Na brusleni dostacujici, ale klasika – jeste ted me boli ruce od vecneho soupazeni (duvod je moje lyzarske neumeni/spatne mazani, ale na led se tezko maze). Projel jsem Bedrichov-Nova Louka-Hrebinek. Pak kousek kolem Cerne Nisy na Vladni (u Vladni bylo snehu dost i projete stopy). Pro brusleni snehu vetsinou dost, ale misty uz prosvitalo kameni a pisek.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.