• dalimil

    máte někdo nějaké ? řešení reklamací,spo­lehlivost,kon­taktovatelnos­t atd.

    0 0
    • JMT  

      to si delas srandu...... che che :-)

      0 0
      • dalimil  

        ne nedělám,chci si u nich koupit kolo. co znamená che che ?

        0 0
      • BH  

        to by me take zajimalo, mas nejak osobni zkusenost?vysvetli to sve che, che, dik

        0 0
        • kesu  

          koupil sem na netu ledasjaky dily ale do vidlice nebo celyho kola bych asi nesel ale je to mozna jen strachem z budoucich reklamaci..

          0 0
          • BH  

            odhaduje se , ze cca 5% kol z celkove prodanych kol u nas (rocne cca 350 tis. kol)se nyni proda pres net(udaj z HN). tj. cca 20 tis. kol rocne,to neni uplene zanedbatelne cislo (prumerny lepsi kamenny obchod v CR proda okolo 1000 kol rocne).Predpoklad je dalsi narust tohoto cisla,mezirocni rust je prozatim okolo 2% s progresivni tendenci.takze prodej kol pres net asi neni tak rizikovy jak se domnivas.

            0 0
            • dalimil  

              to kolo co chci ( pro ženu ) je už jen na netu ( starší model ).Kupoval někdo kolo takhle,když si ho nemohl vyzkoušet ? Velikost by měla sedět,ale má někdo zkušenost.

              0 0
              • TheIF  

                Kdo se bojí… ten bude jezdit nějaký Author, Meridu nebo Kellysa (ten se prodáva na každým rohu) Já mám objednaný Canyona z německa a z reklamcí si těžkou hlavu nedělám, prostě to risknu (kromě rámu a vidle bych ani nic vzhledem k poplatkum za poštovný nereklamoval)

                0 0
    • náčelník  

      Já tam kupoval postarší rám. Tedy nikoli přes e-shop, komunikace probíhala přes e-mail a s výsledkem jsem velmi spokojen. S reklamací zkušenost nemám.

      0 0
    • kurýr na bajku  

      No, nechtěl sem kvůli tomu zakládat další thread, taxe zeptám tady. Chodí vám ebikeshop ? Já od chvíle co sem přestal používat internet explorer, tak mám smůlu. Ani v Opeře ani v Mozille se mi nepodaří kliknout na kolonku eshop (jakoby vůbec nebyla aktivní).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.