• biker01

    Chtěl bych se Vás zeptat na zkušenosti s nakupováním na www.velotrade.cz. Objednal sem 31.3. přilbu tak jak dlouho mám čekat… dik:)

    0 0
    • Soptík  

      NO,mé zkušenosti jsou zatím velmi dobré.Vše co jsem obědnal jsem měl doma tak±za 5 dnú.Pokud něco nemají tak napíšou.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nepamatuju se jak dlouho, ale myslím že to dlouho nebylo. Pozitivní zkušenost.

      0 0
    • Jogador  

      Já to měl skoro do druhého dne, asi dva pracovný dny jim to trvalo.

      0 0
    • ananas  

      hmm, podruhé ??!! -:)))))))

      0 0
    • CZiko  

      no já jsem si tam kupil karbonová řídítka, do vzkazu jsem napsal, že žádám o rychlé vyřízení… v neděli jsem to odeslal a ve středu jsem to měl doma… jsem spokojený…

      0 0
    • xstefi  

      Zkusenost dobra, dodaci doba odpovida tomu co uvadeji.

      0 0
    • preacher  

      zkušenosti dobré, zboží přišlo do 3 pracovních dnů po objednání a zaplacení…akorát teď nemají Manitou Black Super TPC LO 05 :-(((

      0 0
      • Felipe22  

        A nevis nahodou,kdy by meli ty Blacky prijit?Ja na nej totiz taky cekam.

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Zatim jenom ty nejlepsi. Vsechno prislo a vsechno rychle. Urcite do tri dnu.

      0 0
    • MARIN  

      Zatim 2 objednavky a obe vyrizene do 3dnu

      0 0
    • McLoud  

      Jen ty nejlepší a to včetně objednání v předstihu.

      0 0
      • Lada1  

        to je jako co? To sis neco objednal, aniz by sis to chtel objednat a pak se ti to v budoucnu hodilo ?

        0 0
        • McLoud  

          Můžeš si u nich objednat zboží s tím že ti ho doručí třeba až za 60 dní.

          0 0
    • xstefi  

      Dost dobre, reaguji a funguji…a ceny nejsou spatne. 3 obj. a spokojenost.

      0 0
    • vlk  

      dobré, vše do 3 dnů doma.

      0 0
    • petergula  

      zo 5 objednavok a vsetko uplne v poriadku a na cas. Teda doslo to asi 2–3dni od zaplatenia ak bolo platene prevodom, ak na dobierku tak 3–4 dni od objednavky.

      0 0
    • Maara  

      Spokojenost, objednával jsem si před 14 dny pláště. Ve středu ráno jsem tam napsal jestli je mají, odpověď za chvíli, objednal a v pátek jsem je měl na kole. Možná by ses měl připomenout

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.