• j639

    Jake s nima mate zkusenost zdaji se mi nejak extreme levní dekuji

    0 0
    • vinca  

      Mam od nich vidlu, v poho (DURO). Nejdriv tyden nic, a pak volali, ze jedou do Jablonce, a vemou mi ji az domu.

      0 0
    • Gumicuk  

      Ja mam odnich plaste, rafky, naby, riditka a vsechno v pohode… snad jen riditka jsem mel obednane EA 70 a dosli EA 50 ovsem v krabici s nalepkou EA 70.. po telefonatu mi hned vratili cenovej rozdil.. uplne v pohode, takze mohu jen chvalit..

      0 0
    • BostonGeorge  

      maximální spokojenost

      0 0
    • Michel  

      Zrovna si od nich chci kupovat vidlu. (viz příspěvek Duke SL). Jsou extreme levni (pry proto,ze zbozi dodavaji bez dokladu),ale chlapik z kolokramu mi psal (na mou zadost), ze doklad samozrejme vystavuji… Takze snad v poho!Good luck!

      0 0
      • Cllaude  

        napis jak se ten chlapik jmenuje, pokud mozno dik C

        0 0
        • Michel  

          Jo, je to Ales Verba. Pokud si dobre pamatuju..

          0 0
        • bazi.marko  

          maji RS Reba SL za 9.000,– a ofic cena je 12.500,–. Volal jsem jim a bylo mi receno, ze to bude bez dokladu a proto ta cena. Pak jsem mluvil s Bikestore, jestli by neslo snizit cenu, ze jsem videl mensi, nez je u nich. Dozvedel jsem se, ze za 9.000,– Rebu neberou ani oni od dodeavatele, taky mi rikali, ze o nich pry vedi a ze to zavani pruserem, pry to tahaji buhvi odkud, nemaji ani zivnostnak a na strankach neni ICO ani adresa! Ofic je u Reby pumpa, manual, zarucak, vymezovaci spacery pro zmenu zdvihu atd. a za tu cenu mi to daji pry bez toho, coz mi bylo receno od kolokram z tel. cisla 606 906 542. Ted mam Rebu sice drazsi, ale ofic a jsem v pohode a bez starosti

          0 0
          • vinca  

            No to cislo je na jakuba Svobodu, kterej jezdi za libereckou kooperativu, tu vidli mi dovezl on, jediny, co v tom jejich baleni neni je pumpa, ale ta se da koupit za stoji 800 kc ,papiry k tomu byly normalni.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.