Revelation z kupkolo a kolokramu. Dostali ste zarucak?

34 nepřečtených
  • vratan

    Na kupkolo a kolokrame sa ponukaju vidle RS za dobre ceny. Jedna sa pravdepodobne o OEM vidlice. Takze – vy co ste uz nakupili mate k nim aj zarucny list od predajcu? Ja konkretne som objednaval na kolokrame…

    0 0
    • fiberman  

      Zatím nemám ani jedno.

      0 0
    • Misfit  

      Cau no ja ju mam z kupkolo… a mam zarucak plus secko ostatne… takze nemas sa coho bat hura do toho;)

      0 0
      • vratan  

        to je fajn ze si dostal zarucak. kamo objednaval piky a zarucaky nedostal. poriesil to s predajcom a ako napisal niekto nizsie – faktura = zarucak…

        0 0
    • kesu  

      bracha ji ma z kupkolo a ma manual a jako zarucak slouzi faktura jako u vsech netovejch kseftu.Jinak ta vidle ma al krk a je stejna jako od normalniho dovozce..

      0 0
      • Martyss  

        Neměl bys mít náhodou záručák od zastoupení značky? O to tázajícímu jde.

        0 0
        • kesu  

          ano mel,ale ty vidlice o kterych pises nejsou urceny pro cesky ale nemecky trh tzn zarucak do nemecka je ti stejnak vicemene k nicemu tak si ho nechal prodejce a tobe dal fakturu.

          0 0
    • Vilém  

      spis nez OEM bych rek ze konkretne kolokram je pobocka nejakeho nemeckeho shopu.

      0 0
      • vratan  

        kamarat komunikoval s kolokramom ohladne reby a podla predajcu je vidla s jezkom a mierne zrezanym krkom. ja som odtial objednal revelation a tam to bude asi rovnake. ta dobra cena nevznikne len tak. musi to byt z nejakeho „special“ distribucneho kanalu. neviem ako to funguje na bikovom trhu s komponentami. ze by nejaky vyrobca bicyklov neodobral zasielku vidlic RS a tie sa teraz dostali do i-net shopov? v kazdom pripade pokial na ne predajca dava zaruku tak by to malo byt v pohode…

        0 0
        • vinca  

          já mám z kolokrámu rebu už asi rok, jako potvrzení o koupi pro případ reklamace mám fakturu, ta vidle dle stavu sloupku nikdy na žádným kole fyzicky namontovaná před koupí nebyla

          0 0
    • Pá-dlista1  

      Btw.: i k vidlici namontovane na kole (OEM) dostanes zarucak.

      0 0
      • LUCCA  

        To nie je pravda, ako kedy a ako kde. Vacsinou sa zarucak vztahuje na cely bike ako celok, nie je deleny na zarucak na bike (ram) a zarucak na vidlicu.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak to se omlouvam. Pochopitelne jsem myslel u slusnych znacek. Treba u Norca ano :) Jinou seriovku jsem uz dlouho neporizoval.

          0 0
          • enjoy  

            slusna znacka,se spatnym zastoupenim..:-D

            0 0
            • mechanik  

              Tak si vyřiď zastoupení ty, když si myslíš že je to tak jednoduché…

              0 0
              • enjoy  

                njn,asi pouze u nas jde z financnich duvodu delat vsechno polovicate.. ps:me znacka norco vubec nezajima a nebrecel bych kdyby tu vubec nebyla.

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Ne ??? Přitom tendle bajk by se k tobě tak hodil. ,–)

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Vlastně já zapomenul, že ty ještě vozíš podpůrná kolečka, tak snad toto… ,–)

                    0 0
                  • enjoy  

                    ke mne jo?:-)).to spis ty bys mohl vic casu venovat chlastani(rozumej jeste vic),protoze bys byl jeste rychlejsi:-)

                    0 0
                    • kurýr na bajku  

                      No, kdybych věnoval méně času (rozumněj: méně peněz) chlastání, tak bych si něco takovýho jistě pořídil.

                      BTW: včera sem našel na štvanici pytel hulení, takže sem ho dnes v poledne aplikoval, načež sem musel jít domů. Tak takhle se prachy fakt nevydělávaj :(

                      0 0
        • Jogador  

          Když jsem kupoval kdysi dávno celé kolo, tak jsem dostal záručáky dva, jeden na kolo a druhý na vidli, a to šlo o blbou RST.

          0 0
      • borda  

        to je sice hezky, ale zarucak stejne neni potreba. jako doklad ti staci faktura. takze zarucak je v podstate uplne zbytecna vec (pokud neupravuje záruku nad rámec stanovený zákonem). a kdyz prodejce vede kecy na koledu o tom, ze bez zarucaku reklamaci neprijme, tak muze jit akorat tak do…

        0 0
    • senožrout  

      Tak Revelation už na kupkolo za dobrou cenu není. Pokud tedy nepovažuješ za dobrou cenu 17017Kč. Skoro jsem vyhrkl, proti 9600, co tam bylo dříve… :-(.

      0 0
    • Bebe  

      Můžete mi rposím někdo vysvětlit rozdíly v číselném značení RS vidlic (426, 454…). Nějak to nikde nemůžu najít. Díky

      0 0
      • Tesi  

        o co tady vlastně jde? Takovéto slovní tanečky mi jsou nějak povědomé . . .

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.