• Misfit

    Caute mam otazku niekde na fore som v minulosti cital o nejakom eshope ked je revelation myslim za 10500czk ale neviem to najst vyhladavanim uz asi hodinu neviete niekto adresu toho shopu?

    0 0
    • senožrout  

      já jsem našel tohle… http://www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

      0 0
      • dieegoo  

        wow.. a to si nasel na strankach kolokram.cz? V podstate ten samy odkaz je o radek vejs

        0 0
    • Misfit  

      Vdaka moc ste mi pomohli

      0 0
    • djano  

      Ale aku by si chcel ? V obidvoch pripadoch pisu, ze je to 426 U-Turn. Hmotnost sedi na Dual Air. Farba na 409.

      0 0
      • senožrout  

        Je otázka, kterej z těchto dvou obchodů je jepší. Osobní zkušenosti s nimi zatím nemám…

        0 0
        • vratan  

          tie ceny sa mi nezdaju realne. take ceny nie su ani v USA…

          0 0
          • lubos  

            asi operuju s malou marzou … ta je castokrat aj 40% u MOC.

            0 0
    • Misfit  

      No asi tu s u turnom 426 ak je to teda on.. ceny su naozaj fantasticke tak super:)

      0 0
      • vinca  

        ale to proti loňsku podražili :-) no já sem před rokem koupil v kolokrámu Reba Race U-Turn 2005 , asi o 10% levnějc, než stojí loňskej model letos

        0 0
      • senožrout  

        Jestli koupíš, namontuješ a projedeš, tak pospěš popsat pocity a dojmy… Nenechávej si to pro sebe a to jak s krámem tak s vidlí… :-).

        0 0
        • misak  

          No ja uz ji mam skoro 2mesice, chtel jsem ji koupit v kolokramu, ale tam mi nejdriv rekli ze je to 409ka, tak jsem ji koupil na kupkolo, ale jinak meli opravdu seriozni jednani. Prisla asi za 10dni, coz mi za takovou cenu nevadilo.Vidle zatim chodi supr, i kdyz znacka cislo 1 je pro me marzocchi, bohuzel ted neni tolik casu na jezdeni a myslim ze v zime a na snehu jsem ji jeste z plna neotestoval, ale zatim jsem velice spokojen:-)

          0 0
          • Misfit  

            Cize oni nemaju tu 426? a ta cena je za 409 co je vypisana pre426?

            0 0
            • misak  

              ne, drive (nekdy v listopadu) tam jeste nemeli uvedeno o jaky model jde a po telefonu mi rikali ze maji 409, ale kdyz jsem si 426 objednal na kupkolo za 9600,– tak se tam asi o tyted pozdeji pribyl popis, ze jde o model 426, takze to asi byla 426… Proste na obou kramech maji Revelation 426 U-turn a nakup je na obou kramech bez problemu, no kolokramu mi prisel majitel jeste vstricnejsi…

              0 0
              • Misfit  

                ok dik:)

                0 0
              • pes  

                Takze skutecne 426 U-Turn za 9600? Jakou ma barvu? Nabizeji ji asi ve 4 kombinacich…

                0 0
                • misak  

                  barva je cerna v jiny to asi nemaj, ale cernou nic nezkazis :]

                  0 0
              • Misfit  

                Este sa chcem spytat jak funguje ten poplock? nastavuje sa tym motion control alebo to funguje len ako lock? resp ci sa da na te vidle nastavit motion control nejak?

                0 0
          • senožrout  

            Ta vidle je s pop-lockem nebo bez něho. Podle tý ceny a podle toho, že se nokde o pop-locku nezmiňujou bych řekl, že je bez. V kamenným a skleněným Hannahu kde dodržujou „extra doporučený + min 10 procent“ ji bez pop locku nabízej za 15 a následně prej so ho můžeš dokoupit…)

            0 0
            • Vision  

              včetně poplocku …

              0 0
            • lubos  

              Podle obrazku (taky jsem to mel v ruce), to ma na zamykani packu na korunce … na poplock to bude chtit ten kus toho cim se zamyka vymenit. Takze odpoved zni .. nema to poplock, ale zamykani na packu :)

              0 0
              • Vision  

                :) jo a je u toho saček s bovdenem a pačkou na řidítka a je tam na samolepce napsáno Poplock ! :D tak neštvi to držím v ruce :D

                0 0
              • misak  

                Presne tak, je 426 v plny parade, vsechno funguje, ten sacek u toho byl :-D, akorat jsem to tam stale nedal ptz. mi to prijde zbytecny, ale asi to s tim zkusim…

                0 0
                • vratan  

                  je to urcite 426? ma to external flootgate?

                  0 0
                  • misak  

                    je, ma… tady se mrkni sam www.bike-forum.cz/…se_biky.html?…

                    0 0
                    • vratan  

                      diky, diky. takze 426 U-turn ako sa patri. gratulujem. idem do toho len este neviem ci do revelation s u-turnom…

                      0 0
                      • djano  

                        Ja som chcel povodne Dual Air, nakoniec som objednal U-Turn. Uz aby mi nova hracka prisla…

                        0 0
                        • vratan  

                          samozrejme nie je zle mat u-turn. stve ma len to ze cele aj s poplockom to bude mat viac ako moja stara vidla. a teoreticky je tu o jednu vec navyse co sa moze pokazit. bral si to z kupkolo?

                          0 0
                          • djano  

                            Ano, tam som to objednal. Poplock nemusis namontovat.

                            0 0
                            • vratan  

                              no nech ti to prijde v poriadku. som zvedavy ako dlho to bude trvat…

                              0 0
                              • djano  

                                Dakujem. Ja som zvedavy tiez. Ty to chces na Speslika ?

                                0 0
                                • vratan  

                                  hej. chcem to na spesla. myslis ze je k tej vidlici aj pumpa? normalne sa to tak predava. ale pri tej cene tam asi nebude. to by mohol odpovedat mysiak…

                                  0 0
                                  • djano  

                                    Myslim si ze nie je. Ja som si tam pre istotu objednal aj pumpu. Jednu mam, ale to je Marzocchi – merak je na nizky tlak. Aj ram co chcem kupit mal v cene pumpu, model '06 uz nema :-(

                                    0 0
                                    • lubos  

                                      za to ja mam pump az to boli. Najpr co som si kupoval na bombera, potom som dostal pumpu k AM1, ktoru som za doplatok vymenil za vysokotlakovu kvoli manitou tlmicu a teraz dalsia k Rebe :) Esteze k Giantu som pumpu nedostal (ale mam pocit, ze tam mala byt, hmmmmmm).

                                      0 0
                                      • djano  

                                        Neviem ci aj Reign, ale Trance to mal uvedene v cene. Teraz uz nie…

                                        0 0
                                        • lubos  

                                          ten mal ale fox tlmic sa mi zda … myslis teraz rok 2005 ?

                                          0 0
                                          • djano  

                                            Myslim 2005. Ale aj 2006 ma Fox, ten biely ram sa chystam kupit.

                                            0 0
                                            • lubos  

                                              no, nabuduce sa spytam v shope, ci nahodou … :) … ten ram bude super.

                                              0 0
                                  • misak  

                                    Pumpa soucasti nabyla a foukaj se tam celkem velky tlaky az 130psi.

                                    0 0
                                    • djano  

                                      Potvrdzujem, pumpa tam nie je, vcera mi vidla prisla. A na mna je doporuceny tlak min. 135 psi…

                                      0 0
                                      • Martyss  

                                        Stejně je takhle hodnota vhodná akorát na první dojetí do lesa. Pak jí foukneš dle testovaní..:-)

                                        0 0
                    • lubos  

                      To ale neni ta sama vidlice jako jsem popisoval … z toho shopu. Ta ma packu na noze :)

                      0 0
          • senožrout  

            Pro mne taky byla dlouho, dlouho nej… Marzocchi. Jenže kup si v soušasný době od M podobně funkční vidli s 32mm nohama jako je Reba nebo doufám i tenhle Revelation (konstrukčně by to přece mělo být sttejný, tedy až na ten zdvih)… A navíc za cenu za ktrou seženeš RS. Italové se bohužel poslední dobou uložili k M…edvědímu spánku. Snad se proberou dřív než je koupí Suntour. A nebo už je koupil a tají se to :-). Rozhodně mi M poslední dobou připadá jako by už je koupil…

            0 0
            • senožrout  

              ono se to uložilo na konec. Tedy odpověď pro Myšáka.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                „Ono se to“ ulozilo dobre. Boze!

                0 0
                • senožrout  

                  …ale ne za příspěvek na který jsem odpovídal. Ty abys taky pořád do nečeho nefrflal… :-).

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Rad si poslechnu (prectu), kam lip bys to zaradil. Treba si admin vezme ponauceni… nebo tu nejaky ucitel najde zaka popripade doktor pacienta ;)

                    0 0
                    • senožrout  

                      Milý Pádlisto, tobě se to teď taky nezařadilo na úplný konec. Prostě jsem neměřil a rovnou řezal, no. Tak asi tak nějak. Nevyhrál ty jsi někdy třeba takový „zlatý rýč“ :-)…

                      0 0
            • misak  

              No ja si nemyslim, Marzocchi dela dobre funkcni a hlavne vidlice co neco vydrzej a daj se v pohode servisovat doma ptz. nemaj v sobe tolik hejblatek, ktery potom stejne moc nevyuzijes. Moje puvodni Marzoska mi slouzila skoro 5let a stale se na ni jeste da jezdit. Puvodne jsem si chtel koupit All-mountin 3, ale chtel jsem neco kde se da zdvih snizit z venku na 100, coz ta vidle nema a protoze mam k Manitou nakej odpor a ten Reveletion se jeste vyskytl za tuhle cenu tak jsem ho hned bral.

              0 0
              • misak  

                jo jeste, to stelovani zdvihu, protoze to vozim na RB CRX a v prudkym kopci jak se mi potvrdilo tech 130 neni zrovna to pravy orechovy, kdybych mel fulla na 130 tak to stelovani wubec neresim

                0 0
                • senožrout  

                  No já to chci na ten samej rám a chci mít možnost až koupím FS rám abych to tam mohl dát taky a nemusel hned běžet peo další vidli. Myslím, že CRX snese něco nad 100mm zdvihu vpředu. 130 možná ne ale 110–120 ano. Já mám taky Z3 Coil 5 let a dodnes nemá vakl. Ale když si koupíš marathonku SL tak bude mít krátký kluzný pouzdra, možná vakl už z výroby nebude mít 32 mm vnitřní nohy, bude mít ještě o jednu vzduchovou komoru víc ner Revelation, bude mít o 10mm menší rozsah v regulaci zdvihu, bude mít obdobnou váhu a rozhodně já nekoupíš za cenu kolem 10kkč. Navíc bych řekl, že za jízdy podle terénu si člověk odhadne jestli chce vidli přitlumit nebo „pustit“ do zdvuhu, kdežto volit „programy“ na TST patroně bude asi v měnícím se terénu horší. Ale to je asi věc dost subjektivní. Až se taliáni proberou a srovnají co jim uteklo, tak z toho budu mít sám upřímnou radost…

                  0 0
                  • lubos  

                    Ta pozitivni komora navic nevadi … ale zda se mi, ze to ma jeste foukani prgresivity (nebo to ma jenom Race verze?) pak by to byli dve komory navic. Jinak TST je vcelku ok. Ale celkove bych rekl, ze pokud nesnizi marzocchi ceny tak adios.

                    0 0
                    • senožrout  

                      Tyhle komory má Marathon SL: Regulace pravá noha: tvrdost tlakem vzduchu + zpětný útlum (vnější) + útlum při stlačení + zdvih blokováním stalčení Regulace levá noha: tvrdost tlakem vzduchu + citlivost protitlakem vzduchu + progresivita tlakem vzduchu + délka zdvihu komor 3půlky… :-)

                      0 0
                • senožrout  

                  --- ještě, jaký jsi na to dal kotoučovky…, fotku nemáš :-).

                  0 0
                  • misak  

                    chtel jsem all-mountin ne marathonku, ale to uz je jedno pro me je stejne marzocchi numero uno:-D. Jinak do budoucna koukam uvazujes s koupi fulla stejne jako ja (proto jsem taky chtel 130):-). Kotouc mam vepredu Shimano M555 vzadu M525 160kotouce, ale dopredu dam asi 180 kotouc. No fotku ted nemam, ale muzu to vyfotit a poslat ti to jestli chces…

                    0 0
                    • senožrout  

                      … jak chceš, je vidět, že máme stejné tendence :- ), klidně se pak kouknu až si to vystavíš…

                      0 0
              • lubos  

                No nevim, uz maji tech hebjlatek docela dost. Moje AM1 ma 2× dolu, 2× nahore. Co je uvnitr radeji nechci vedet :)

                0 0
    • Mofo  

      máš dobrý nick, říká to něco song Riot of misfits???

      0 0
    • Alesh  

      Ja musim pochvalit KupKolo: kupkolo.cz/pro­duct_info.php?cPat­h=84_122&produc­ts_id=1278 Revelationa za 9600,– jsem minuly patek objednaval posledniho, na poste byl ve stredu a vse vypada OK, takze tenhle kram muzu doporucit. M. Kuk mi sdelil, ze budou muset zdrazit, ale o 300,– Kc mi tento krok neprijde nikterak zasadni. Vidle je to 426ka (409ka se dle infce od dovozce nevozi), barva cerna, packa k poplocku s bovdenem a lankem v dodavce, hmotnost vidle bez packy a bovdenu je v mym pripade rovnych 1850 g. Stelovani U-Turnu je luxusni!!! Vic jsem prozkoumat nestihl, vyzvedaval jsem si ji dnes rano pred praci :-)))

      0 0
      • lubos  

        za tu cenu i s poplockem je to super cena … ten poplock me u Reby Team stal nejak moc :(

        0 0
      • senožrout  

        Objevil se tu názor, že letošní RS mají problémy, viz:

        Tondach (28.01.2006 23:05:06) 84.16.109.xxx 2×> NOVA VIDLICE?????? Chlapi,nějaký pátek už v tomhle oboru dělám:takže stručně,REBA????Kdo ví,každopádně všechny letošní modely od RS mají problémy,dovozci je stahují,levnější tedy.A levnější RS teď už na nových kolech vracíme,nejdou LO.

        Máte snad zkušenosti ve výěe uvedeném duchu?

        0 0
        • Santus  

          Neco na tom asi bude, protoze mi rikal chlapik v cykloprodejne ke kterymu chodim poklabosit, ze mu maji prijet servisaci na vidlu co je na novym Kellysu. Myslim ze tam byla Judy J2.

          0 0
        • lubos  

          no , ja co jsem zkousel popolock a nastavovatko floodgate, tak vysledek je takovy, ze zamknuti vidlice neni 100%, chodi asi 0.5cm, pri vetsim razu pusti (to asi tak ma byt), ale cudlitko na floodgate nedela nic. Resp. pokud jej nemam vytocene temer na max. tak pak vubec lock nelockuje.

          0 0
          • Martyss  

            Tak to má ale fungovat:-)

            0 0
            • lubos  

              hmm, tak na co tam je ale to stelovatko , kdyz to nic nedela ?

              0 0
              • Martyss  

                Ale dělá. Snižuje to citlivost. Až v krajní poloze funguje jako lock.

                0 0
                • lubos  

                  no vzdyt rikam, ze to nic nedele … zadnou citlivost to nemeni, zkousel jsem to.

                  0 0
                  • cabbage  

                    hmm, jeste dodatek: to stelovatko(na vidlici) funguje jen pri zamcenem poplocku. to stelovatko na poplocku(modre kolecko, na riditkach) ovlivnuje odtrzeni pri odemcenem poplocku(ale to sem moc netestoval)…

                    0 0
                    • lubos  

                      aha … no, uz tomu asi rozumim, ne ze by se mi to libilo … nevim proc snizovat cilitovst vidlice kdyz mam zamykani … nechapu to, vidlice je citliva supeer, jeste kdyby sla snizit progresivita, a zamykani bylo zamykani … no asi narikam na spatnem hrobu … at jdou vyrobci do haje s temihle kravinami.

                      0 0
      • K2  

        muzes prosim změřit délku vidle pro zdvih 130 a pro minimální zdvih? Díky

        0 0
        • K2  

          Chtěšl bych ještě jednou poprosit majitele o změření vildlice pro zdvih 130 – díky

          0 0
          • misak  

            mrkni sem www.sram.com/…85-000_A.pdf

            0 0
            • misak  

              ted jsem to i meril a maj to dobre :-)

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Hele.. tady jim koty [6] a [8] sedi. U nejaky vidle… u Reby?… to bylo divoky.

              0 0
              • misak  

                ted nevim jestli dobre rozumim… u reby to nesedi? ani bych nerekl, sice ji nemam ale 488mm pri 115mm zdvihu mi prijde u rockshoxe celkem realny… jo reby jsou tam dve jedna zrejme na 29 kola a tam to je trochu vic :-)

                0 0
                • lubos  

                  Reba 10cm na klasiku 26" ma cca 475mm (nebo 470 uz presne nevim)

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  Nepochopil jsem kotu [6] a uz s tim zase otravuju :) www.sram.com/…63-010_C.pdf

                  0 0
                  • misak  

                    jo tak… no tak to se asi trochu utli pri kresleni :-) ta kota ma bejt na korunce ale to ty urcite vis 8-)

                    0 0
                  • o.ndra3  

                    Kóta [6] udává maximální poloměr kola včetně pláště a proto je ve výšce, kde se nachází horní korunka při dorazu, ne? Vždyť je to tam i vysvětlený!

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Vysvetli mi to nejak polopaticky a pouzij k tomu ty konkretni cisla. Jsem uplne tupej. Vubec tomu nerozumim.

                      0 0
                      • o.ndra3  

                        Pokud je vidlice na dorazu, tak při poloměru kola 435+ mm, bude korunka drhnout o plášť. A za to, co se bude dít potom, nechtějí být u RS zodpovědní. Hodnoty v pravo udávají vzdálenost od pláště ke korunce ve stavu expanze při tom či onom zdvihu a ta kóta je tam fakt nějak divně.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Vsechno ostatni chapu. Potreboval jsem z tebe jen dostat a ta kóta je tam fakt nějak divně. Diky ;)

                          0 0
            • K2  

              Díky

              0 0
            • K2  

              Vzhledem k tomu, že tento link už nefunguje a manuály na SRAM.com rozměry vidle neudávají, tak bych Chtěl požádat majitele o změření vildlice pro zdvih 130 – díky

              0 0
    • Misfit  

      Uz mi dosla domov do tyzdna ju namontujem:)

      0 0
    • Alesh  

      Jen tak pro zajimavost – Revelation (bez Pop Locku) vazil s nezkracenym krkem stejne, jako muj predchozi Z-2 Atom 2000. tj. 1850 g. :-)

      0 0
      • djano  

        To pri mojej povodnej MXC ETA s ocelovym krkom som si celkom polepsil …

        0 0
        • Jogador  

          Já přešel ze Skareba na Toru… A taky jsem si polepšil, už se nebojim ze schodů, a když zahnu, tak nejede rovně:)

          0 0
          • djano  

            MXC nie je zla, som s nou spokojny, ale skladam novy bike a Revelation ma oslovila. Inak hmotnost az tak zufalo neriesim, ved ram bude mat 3.4 kg, plaste asi tiez nedam najlahsie.

            0 0
          • Martyss  

            Ale zase to 0,5 kg musí být taky znát..:-/

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No jiste. Kolo lip sedi, lip vede a vic vydrzi ;)

              0 0
              • Jogador  

                Tak za prvé, nemám kolo od toho abych ho vedl, ale abych na něm jezdil, proto výhody lepšího vedení nevidim… Líp sedí, to sice jo, ale přeci jen jsem radši, když se někdy od te zemi odlepí a dá se do pohybu. A že víc vydrží, než skareb? Tak to každopádně:)

                0 0
              • Martyss  

                Někteří lidé se pohybují do kopce vlastní silou a nevozí si zadek na lanovce, případně je nebaví kolo do kopce tlačit:-)

                0 0
                • Manas  

                  No ja se pohybuju hore obojim zpusobem a klidne bych o pul kila pridal na svym XC, pokud by se to nekroutilo tak hruzne jako ted.

                  0 0
                  • Martyss  

                    A co začit dělat levné a efetivní věci. Začít snižovat hmotnost jezdce:-)

                    0 0
                    • Manas  

                      Ani me nehne :-) Zase sila je potreba a nechci bejt chrt nejvetsi. Krom toho nemyslim si ze 80kg je moc :-)

                      0 0
    • Alesh  

      Btw foukate tu vidli na tlaky udavany vyrobcem? Ja pri doporucenych tlacich nejsem schopnej dosahnout pozadovanyho SAGu (20 pct. zdvihu). Vazim 73 kg. Mate nekdo podobny problem? O vikendu tu vidli snad otestuju pri jizde :-)

      0 0
      • cabbage  

        tuhle vidli sice nemam, ale rebu foukam o cca 20psi min…

        0 0
      • Martyss  

        Tohle přeci není problém. Si máš nastavit vidlici podle svého jizdního stylu a váhy a ne podle tabulky.

        0 0
        • Alesh  

          Jasny, ze to tak udelam, spis mne zarazej ty RS doporucovany hodnoty, coz by mel bejt dle mne nejakej ± zaklad pro urcitou vahu. Co jsem si zkousel ja, vyhovuje mi to foukat na o cca 10 kg nizsi vahu :-))) A pak si v nejakym testu prectu, ze se drzeli tabulkovych hodnot a bylo to OK… :-)

          0 0
          • Martyss  

            Holt máš jiný jízdní styl:-) Hele to neřeš. Vybodni se na testy a tabulky. Papír snese hodně:-)

            0 0
          • lubos  

            sranda ale je, ze tabulka co je nalepena na noze a tabulka v manualu nesedi (teba u mne). Ta co je v manualu uz je temer to co sedi. Ale to je u me Reby.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.