• gilby

    Pozor kdo chce koupit novy kolo, tak kolem 10:30 (dnes) budou mluvit na Ceskym rozhlasu 2 (Praha) o testu kol. Na jaky kola si dat pozor a tak.....

    0 0
    • Pá-dlista1  

      To prece vsichni vime. Vzdyt jejich seznam i s obrazovou dokumentaci mi chodi pravidelne do schranky :)

      0 0
      • Vymi  

        ja to tam nemuzu najit… :-(

        0 0
        • Quake 9.0  

          live.atlas.cz – nebo tak nějak

          0 0
        • fousek  

          tu dokumentaci? tu nehledej ta si te najde sama

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Podivej se poradne. Byva to nadepsany Hypernova, Lidl, Tesco…

          0 0
          • gilby  

            no nevim, ale ve kterym hypermarketu maj Meridu??? myslim ze ta zenska mluvila celkem rozume.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Nevim. Neslysel jsem. Ale jestli pomlouvala Meridu, jako by mi brala slova z ust :))) Ale to asi nerekla nic noveho. Vzdyt o kvalite Merid si prumerne secteli bike-forista muze udelat obrazek sam.

              0 0
              • Matts.  

                ameryckje komponenti, ruskye komponenti, vsjo sdelano v tajvanu …

                0 0
              • gilby  

                no diky plastum zkoncila merida az na druhem miste.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Plaste ji pomohly pred Olpranem? :)

                  0 0
                  • Matts.  

                    urazili tvojho Olprana?

                    0 0
                  • gilby  

                    chjo to vzdavam:), jen mi rekni proc si na meridu tak vysazenej, mas spatny zkusenosti? podel se at se poucim. dik:)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Ja tu netvrdim, ze byla druha nejhorsi. Nebo aspon tak jsem to pochopil z toho co pises. // Na jaky kola si dat pozor a tak..... … no nevim, ale ve kterym hypermarketu maj Meridu??? … diky plastum zkoncila merida az na druhem miste.//

                      0 0
                      • gilby  

                        He? asi sme se nepochopili. Takze slo o test krosovych kol, provadeny nakou strojni zkusebnou ci co. Testovali 150 kol a s kazdym najeli cca 500km. Ceny kol byli od 4000,– do asi 15 000,–. Merida zkoncila na druhem miste prave proto ze jeji plaste hur drzeli ve „stredne tezkem“ terenu. No a z tvych narazek Nevim. Neslysel jsem. Ale jestli pomlouvala Meridu, jako by mi brala slova z ust :))) Ale to asi nerekla nic noveho. Vzdyt o kvalite Merid si prumerne secteli bike-forista muze udelat obrazek sam. jsem vydedukoval ze meridu nemusis, tak by me zajimalo proc?:) P.S. ten test asi nebil urcen pro navstevniky bikefora, ale pro obycejny smrtelniky:) treba zacinajici s cyklistikou, pripadne prave prestoupivsi treba s kategorie hypermarket biker:))

                        0 0
                        • gilby  

                          nebil:((( nebyl:))

                          0 0
                        • wroum  

                          jako je fakt ze Meridu uz nikdy. mel sem tri. ocelovyho dakara 690, super kolo (mel sem este nizky naroky), pak sem mel ram Matts blue flame – nepohodlny jak sfina, pak sem mel (este mam) Big aira, prasknul a prasknul 99% vsech majitelu – zbyle procento na tom nejezdi, takze to nepraskne. Novy fully maj problemy s tlumicem… . Takze secteno podtrzeno: merida fulla udelat neumi, s kazdym fullem od meridy sou problemy (praskaj, sere se tlumic) a HT uz nechci a i kdybych si kupoval HT, tak merida to nebude.

                          0 0
                          • Stax  

                            "Novy fully maj problemy s tlumicem… " som nevedel ze merida vyraba tlmice…

                            0 0
                            • wroum  

                              nedela, ale na jejich kolech sou tlumice mirne nestandardni- LRS, a takovej tlumic se hur shani a je drazsi (si myslim). takze drahou full meridu se slusnym tlumicem bych si nekoupil (takovy prachy za meridu nedam) a levnou meridu s Germanem fakt neeee. HT nechci, takze u me Merida nema sanci.

                              0 0
                              • Stax  

                                :)) si precitaj svoj prispevok o 2 riadky vyssie… si sa decentne posunol z „merida nevie robit fully“ na „take peniaze za meridu nedam aj ked je dobra“…

                                0 0
                                • wroum  

                                  to, ze je full od meridy drahej a ma slusnej tlumic, este neznamena ze to je dobry kolo. porad to je merida :-)

                                  0 0
                                  • Stax  

                                    uz konecne napis ze „merida nevyraba bicykle pre to co jazdim“ a bude to v poho… inak tomu ja hovorim sila argumentu: „to, ze je full od meridy drahej a ma slusnej tlumic, este neznamena ze to je dobry kolo. porad to je merida“

                                    0 0
                                    • fousac  

                                      ale je to pravda.. merida nikdy neudelala dobryho fulla..

                                      0 0
                                    • wroum  

                                      jezdim rad vylety na fullu a na tento zpusob jezdeni opravdu merida nedela dobra kola. spokojenej?

                                      0 0
                                      • Stax  

                                        skoro…

                                        0 0
                                      • kovar  

                                        takže máš averzi i k jiným fullům, co dělá Merida pro jiné značky?

                                        0 0
                                        • wroum  

                                          mam averzi ke vsem fullum LRS. nic jineho merida v podstate nedela (to co dnes neni od meridy LRS, to nelze brat ani jako plnohodnotne kolo). no a jestli je to svareny ve fabrice meridy (cca 1/4 kol je prave tam odtud) mi je jedno. me jde o ten napis :-) (i kdyz je zajimavy ze spesly varej taky a problemy s nima nejsou – asi fakt zalezi na napisu :-)

                                          0 0
                                          • kovar  

                                            že nejsou problémy s fully Specialized, tím si bych nebyl tak jistý:-)

                                            0 0
                                            • wroum  

                                              problemy sou u meridy standardni prislusenstvi, kdezto u speslu to neni pravidlo.

                                              0 0
                          • Kreten  

                            hehe tak s tym dakarom musim suhlasit. celkom dopohody bike. teda aspon na tu dobu. bracho na nej presiel 15000km a moc mu toho neodchadzalo

                            0 0
                          • TinkTink  

                            Trosku bych Te jako byvaly vlastnik meridy opravil.

                            Merida umi navrhnout system – skutecne to je dobry system.

                            Ten zbytek je teda o neco horsi :)

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              By me zajimalo jestli s LSD ma Merida vubec neco spolecneho. A kdyz uz, tak se mi EPIC (vyjma tlumice) zda jako lepsi system.

                              0 0
                            • lubos  

                              No ja bych si dovolil te opravit. LRS neni od Meridy, vymyslela to myslim firma Berwerk, Merida to jenom predelala k obrazu svemu, samozrejme nahovno. Berwerk mel pre 3 lety karbonoveho LRS fulla (LSD se to puvodne jmenovalo), a ram s tlumicem vazi 2250g. Na rozdil od Meridy, ktera ma karbonoveho fulla s vahou 2800g. Hnus.

                              0 0
              • náčelník  

                Jak se dají brát slova z bezdušovek ??? :)

                0 0
    • Volf  

      Nejlepší by byl ten test v přímém přenosu a se zasvěceným komentářem Gabo Zelenaje ve smyslu oj oj oj to bol ale nádherný smyk.

      0 0
    • hkek  

      Kdo byl prvni???

      0 0
    • senožrout  

      … Já doufám, že CRX s mi tam marathonkou tam moc nepoplivou :-)…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.