• vzduch

    Už to tu v minulosti bylo, ale aktuálně . Jakou MP3 s rádiem na kolo, 1 GB, odolnou, dobře hrající, baterie AA, AAA.

    0 0
    • foxhound  

      hlasuju pro emgeton E2 cult…

      0 0
      • Lister  

        mám ho doma, ale za tu cenu jsem teď už viděl i s diskem 5gb takže bych ho znovu nekoupil

        0 0
        • dieegoo  

          Jen ten disk nebude tak odolnej na otřesy, kterých by ho na kole čekalo dost a dost… flashovejm přehrávačům je to fuk, ale disku ne.

          0 0
        • james11  

          mě na těch HDD přehrávačích vadí že jsou tak velké, někomu to navadí mě by to vadilo, proto sleduju jedině flash přehrávače..

          0 0
          • TheIF  

            Hlavně HDD maj velkou spotřebu = většinou integrovaná baterka, takže tu nevyměníš, zato jednu náhradní AA/AAA vpohodě uvezeš a posloucháš dál :-)

            0 0
            • Ja uz fakt nevim  

              No nevim nevim.....Ja mam uz treti nebo ctvrtej rok ipod…15gb…Ma taky integrovanou baterku a vozim ho denne a s baterkou zadny problem.....misto puvodnich 10hod vydrzi jen 8, ale to mi staci…A hdd taky v pohode a to ho vozim na xc i na trial…a padu uz bylo.....a furt v pohode…IPOD 4ever

              0 0
        • Andrea  

          Za cenu cca 2600? 5 gigovej? Mohu vedet jakej?

          0 0
          • Lister  

            jsem dlouho nezkoumal kolik teď E2 stojí se přiznávám, ale já ho bral v zimě něco pod 4 tis a za to jsem viděl teď v jednom letáku právě ten 5GB ale co to bylo přesně nevím, ale nevypadal špatně, zkusím pohledat.

            0 0
            • james11  

              Emgeton E2 Cult se už dnes dá koupit za 2510,– Kč viz třeba tu: www.srovname.cz/…-e2-cult-1gb

              0 0
              • Maara  

                E2 Cult se dá dneska sehnat za 1890,– – Datart, Tesco, Interspar

                0 0
                • james11  

                  jo? to jsem nevěděl, to mají dobou cenu teda

                  0 0
                • enjoy  

                  ze by nejvetsi vyderaci a lhari?:-)

                  0 0
                  • Maara  

                    Doufam, že myslíš ty řetězce, a ne mě? Jinak na vlastní oči jsem viděl v Datartu E2 Cult 512MB za 1890,–. Přitom ten samej jsem kupoval letos v květnu za 2900,–. Trochu k nasrání

                    0 0
                    • Lister  

                      no ale tady se bavíme od začátku o 1GB

                      0 0
                    • james11  

                      jo tak ty o voze a my o koze… 512MB…to už snad ani nikdo nekupuje, ten se dá koupit už za 1854,– na netu.

                      0 0
                      • Maara  

                        tak sorry za mystifikaci, ve threadu na kterej jsem odpovídal se o kapacitě nemluvilo. Jinak osobně si myslim, že 512MB stačí, vejde se tam cca 10CD který aktuálně posloucham, a průběžně to přemazávam. Jinak pokud bych chtěl aby se tam vešla většina mojí oblíbený hudby, chtěl bych harddisk s min 6GB.

                        0 0
                        • james11  

                          tak jako 1GB použiješ i na přenos souborů, ale je pravda že i 512MB může stačit

                          0 0
                    • enjoy  

                      myslim retezce:-).netusil jsem ze to jde vzit i osobne:-)

                      0 0
                      • Maara  

                        Ptal jsem se jenom pro jistotu, vím jakej seš rejpal 8-)

                        0 0
      • apache6000  

        mam ho a super

        0 0
    • pos3k  

      opet rikam iAudio G3 :-)

      0 0
    • dieegoo  

      Emgeton E5 Cult..hliníkový tělo, AA baterka prý až 50 hodin, zatím bez výhrad

      0 0
      • james11  

        hlasuju taky pro Emgetona E5 Cult, ta výdrž baterky je super! V 1GB verzi se už dá koupit za 3500,– Kč

        0 0
        • TheIF  

          Vypadá dobře hlavně ta výdrž – pro zkutečnou výdrž vyděl vždy hodnoty tak 3 až 4, protože oni ty hodnyoty měří při volume 1 a bez eqvalizeru apod a na kole povalíš volume 30+ :-)

          0 0
          • Lister  

            nesouhlasím, na nabíječky udělám asi tak 70% slibované výdrže

            0 0
          • pos3k  

            50 hodin nedas nikdy, toho dosahli snad s nejakou ultrapluslonglife duracell :-) na 2450 mAhmi to slape tak 30–35 hodin, prevazne ogg soubory..

            0 0
            • james11  

              no v recenzi v časopise Computer 25/05 dosáhl Emgeton Cult E5 1GB s baterií Sanyo 2500mAh výdrže více než 60 hodin :-) jak toho dosáhli nevím, nebyl jsem u toho. Testoval to Libor Kříž šéfredaktor Computeru. Zatím ho namám, ale moc se mi líbí a už na něj šetřím korunky :-)

              0 0
            • Fuzzy666  

              záleží hodně jakej máš ekvalizér. a mam pocit ze uplne nejvic žere to podsvícení. ale kdesi sem cet že tech 50 udelali pri volume 20, kerej mod ekvalizeru si uz moc nepamatuju

              0 0
      • revish  

        souhlas, ja ho sice nemam, mam iriver T30 512Mb staci mi, ale ted bych hnedle skocil po E5 Cult

        0 0
      • potito  

        Potrvzuji : E5 je fakt super mašinka:-)

        0 0
    • Radek Broz  

      Na kolo nic.

      0 0
      • cíca  

        Tak tak. Neznám nic lepšího na relax, než poslouchat ticho lesa.

        0 0
        • Radek Broz  

          Presne – MP3 mozna na malo frekventovanejch silnicich. I kdyz ja bych mel treba strach, ze o blizicim se autu nevim, ale treba Vrci se na silnici vubec neboji, takze silnicari to maj mozna jinak. Ja bych si to nevzal ani tam.

          Kdyz nekam vyjizdim/tlacim lesem, neni nic hezciho, nez kdyz slysim jen zvuky lesa.

          No a pri sjezdu to je uz uplne neco jinyho, tam se sluchem celkem dost orientuju, jak kolo reaguje na povrch, zda jeste vsechno funguje, jak ma atd. Tam je podle me sluch dost zasadni.

          0 0
          • Radek Broz  

            A to podotykam, ze z bytu bez Kossu na usich temer nevyjdu.

            0 0
          • enjoy  

            no vidis a ja uz videl kdejakyho magora na sjezdaku s karbanatkama na usich.. a jak mu to jelo!:-)

            0 0
            • Radek Broz  

              Ja vcera videl magory bez helmy a jak jim to skakalo – z toho se taky neda vyvodit vubec nic;-) Jen jsem psal, ze me by to vadilo.

              0 0
              • enjoy  

                jo taak,tys vyjadroval jenom svuj nicotnej nazor:-).tak ten si nech:-))

                0 0
                • cabbage  

                  zatímco ty tu vyjadřuješ názor člověka co si neumí nafouknout vidlici, ani nasadit helmu:-P

                  0 0
          • Vrci  

            Na silnici se sice nebojim, ale na kole chci slyšet, co se děje kolem mě a s kolem, takže nic podobnýho nevozim a vozit nebudu.

            0 0
            • Radek Broz  

              Tak to sorry, ze jsem si vzal „do klavesnice“ zrovna tebe – jse narazel na to, jak jsi nade mnou ohrnoval nos, ze nejezdim po silnici, kde podle mapy projedou 2 auta za minutu;-)

              0 0
              • Vrci  

                I když se, co se tras týče, asi nikdy neschodneme, tak s tebou ve spoustě věcí souhlasim a dost často si určité popíchnutí tvým směrem neodpustim, protože vim, že ho tak i bereš a ne jako osobní útok, jak ho chápe poměrně velká část osazenstva, která pochopí ironii pouze, když je ukončena smajlíkem.

                0 0
                • Radek Broz  

                  Jako ja s tebou taky casto souhlasim – jsi muj politicky spojenec tady v levicovem-foru;-)

                  0 0
      • Coca  

        Na sport je asi nejlepší jakejkoliv iriver,jsou celkem bytelný.

        0 0
    • pened  

      kuknite sem. Sice nema hlinikove telo, ale za tu cenu, az se rozpadne klidne koupim novy. K tomu jsem u nas koupil 1 GB SD kartu za 600,–. Takze suma sumarum 1300,– + 100,– za dovoz na firmu az na stul. Zvuk ma vyborny cisty, na kole ho pouzivam na Vol 10. diskus.cz/ma­in.php?_art_id=533&PHP­SESSID=7ee33e­ace4ec4217d1ec­cc4c0c25808b

      0 0
      • Andrea  

        Ty jo to za ty prachy vypada skvele! Za cca 1500 je to s 2GB kartou!

        0 0
    • VencaV1  

      www.123mp3.cz/…-spark-plug/?… Kup si k tomu tyhle sluchatka, na kolo budou vyborny, dokonce tam pisou ze te do tydne prejede auto.

      0 0
      • TheIF  

        Taky o nich uvažuji, ale furt nevím jestli nebudou lepší Sennheiser Sport //můžete počítat s odolností vůči vlhku, takže se nemusíte bát ani potu, ani drobného deště // www.pctuning.cz/index.php?…

        0 0
      • Gorgov  

        jo tyhle sem na kole vozil, ale bohuzel sem je ztratil. Na kolo sou to nejlepší sluchadla, s normalnima peckama slysis vitr, auta… S temahle kosakama nic jinyho nez hudbu. A maj super basy, doporucuju.

        0 0
    • Shaddy  

      Je to trochu mimo mísu, ale pokud bych si kupoval něco takového, tak určitě ne na kolo nebo běžky, protože pro mne je to relax a přírodu neignoruji se špunty do uší. Jinak by můj typ byl www.mcody.cz/product_400.htm

      0 0
      • enjoy  

        kdyz jsme pro pritelku vybirali mptrojku,tak tyhle MX… byly v uzkym vyberu.nutno ale rict,ze jsou veliky a ty barevny displaye,ktery umej prehravat i video:-) jsou fakt uplne na nic a nema to vubec cenu kupovat.

        0 0
        • pegas  

          a cos tedy koupil…i u me je v uzkem vyberu..rozhoduju se mezi m cody..emgeton e2, e5…nebo mate nekdo jeste nejakej jinej napad?..de me o vydrz, pokud mozno by me slouzil i jako fleska…u toho m cody se me libi ze ho muzu pouzit i jako odkladiste fotek kdyz budu mit plnou fotku na karte…

          0 0
          • nobody  

            sandisk m230 (512MB), koupil jsem a je skvělý, výdrž 19 hod, ovládání good. Má jen jednu (dvě není česky,ale mi to neva) k propojení s PC musíš použít kabel páč má mini USB, ale to taky neva, mám flashku

            0 0
          • maly bob  

            ja bych urcite premyslel byt tebou o ipod nano, zvuk to ma spickovy displej skvely a navic to ovladani dotyovym panelem nema chybu i kdyz je drazsi

            0 0
            • dieegoo  

              Brr… stojí dvakrát tolik co ten Emgeton, nemá rádio, je na akumulátor, to ovládání na druhou stranu nemusí bejt žádný terno – pokud teda nechceš jen honit ego že máš ipod, ten plast se udájně hnedka poškrábe…

              0 0
          • enjoy  

            koupili jsme tohle.mohlo by to byt i lepsi,ale ja ho nepouzivam:-).misto toho mam ted mp3 v mobilu,haha:-)

            www.zive.cz/…latka/AR.asp?…

            0 0
    • orca  

      většina mp3 je silně předražených … já sadil na Xtreme dnes za 1100 za 512 , myslím že bohatě stačí na drndání na kole a pokud někomu né tak by mě zajímalo jak se soustředí na kvalitu pslechu na kole :-)))

      0 0
    • Mirek1  

      Taky jsem neco takovyho hledal, jediny, co jsem nasel a bylo alespon trochu odolny proti vode/potu je jeden Thomson. Mate nekdo i nejakej jinej typ vodoodolnyho (nebo alespon vlhkoodolnyho) MP3 prehravace?

      0 0
      • TheIF  

        Stačí igelitový sáček :-) A určitě bych si připlatil za nějakou značku (těmhle přehrávačům vládne iAudio a iRiver) + lepší pecky je to velkej rozdíl. Malokdo si kupuje mp3man jen na kolo a poslouchat pak nějaké NO NAME chrastítko za pár šupu nemusím, stejně jako např mp3 z bitrate 128 nebo nějaký pochybný HOME MADE ripy z DC++

        0 0
    • luke777  

      ja osobne mam thomson bez radia na karty ale hoodne se me libi od firmy creative www.czechcomputer.cz/product.jsp?…

      0 0
    • Honza z H  

      Já jsem vybíral takový komplexní nástroj podle priorit: pamet, mp3, radio. nakonec jsem koupil Stormblue A9. Hodnoceni. Pamet 2GB + 2GB na SDkartě. Nahrát 1 GB je minutová záležitost. Ještě jsem tak rychlou flash neviděl, fakt fofr. Mp3 je ok. Kvalitní displej na prohlížení fotek. To rádio má slabší příjem, ale na hřebenech to hraje skvěle (doma za zdí už hůř). Přehrávat video jsem nezkoušel, ale myslím, že na to to není. Cena 1GB verze je do 5 tisíc. S BT 5,5. 2GB už jsou za 6,5. Cena vyšší, ale 4 GB paměti. Na kolo vozím někdy, ale hlavní mínus je ve větru. Když chceš poslouchat, tak nesmíš jet 30 km/h. Leda s kuklou a to bych se bál. Vozím pecky povytažené, abych slyšel i případné auto, a bohužel i ten vítr. Tož tak.

      0 0
      • james11  

        hoď jsem odkaz ať víme jak vypadá, díky

        0 0
      • Manas  

        Jo, to sem mel 3 mesice nez jsem to ztratil. Spickovy pristroj to ano, jen me stvalo ze se prasi po case pod displej takze to musis rozebrat a vycistit. S novym firmwarem by mela umet 8GB SD karty. Vymena akumulatoru cca. 600.- , v cem vede od konkurence je vydrz na akumulatoru – pres 20 hodin v kuse hrat ci 9h video. To jsem vazne jinde nenasel. Videa se na tom neboj, bez problem sem koukal na maly serialy v metru nebo ve vlaku (Cerna zmije), uplne v pohode to jde. Jen doporucuju k tomu mit tu nabijecku, pres USB to trva desne dlouho.

        0 0
        • Manas  

          Hlavne narozdil od ostatnich vysokopametovych pristroju podporuje USB Mass storage, coz je neskutecna vyhoda.

          0 0
      • james11  

        přehrávač je moc hezký, ale hlavní nevýhoda pro mne je toto: vestavěný li-pol akumulátor kolik stojí výměna v servisu??

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.