• wbiker

    Ahoj. Nějak se nemůžu zorientovat v předešlých přízpěvcích na tohle téma, tak se chci znovu zeptat. Nevíte, kde na netu najdu manuál a nákres rozložené vidlice? Popřípadě, kdyby se někomu chtělo zopakovat mi, jak postupovat při rozebrání a složení. Moc děkuju

    0 0
    • wroum  

      http://www.srsuntour-cycling.com/standard.xml?…

      vyber XC-PRO SL a na strance ktera se ti otevre najdes vlevo dole odkaz na nakres a manual.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Ve zkratce: Odsroubuj co muzes a pamatuj si kde to bylo :)

      0 0
    • RapMan  

      Navod je nasledujici:

      priprav si vhodnou krabici, pak si najdi tu na b-f kontakt na cloveka milan1, s nim se pak domluv a vidlici mu posli a ocekavej dobry vysledek. Na me XC-PRO-D-RL vylepsil (da se skoro snad rict ze dovyrobil :) ) tlumeni, a lock-out funguje ted taky jinak, misto houpani i pri zamcene vidli ted nohy malinko zajedou a uz se vidlice nehoupa. Takze ja ho vrele doporucuju, a myslim ze nejsem jedinej :)

      0 0
      • Pekáček  

        Souhlasím, Milan ví co dělá, i když jsem mu z počátku zrovna nemohl přijít na jméno.

        0 0
    • wbiker  

      Jo a ještě, kolik tam mám potom nalít oleje? Plnou patronu?:-)

      0 0
      • Lišák  

        To by asi moc nefungovalo :-) Když jsem ji loni rozebíral, tak jestli si vzpomínám tam bylo necelý půldeci.

        0 0
        • wbiker  

          Takže je jedno, když tam nebude úplně přesně tolik, kolik tam bylo původně?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Tak proc tam nedas uplne presne tolik kolik tam bylo puvodne?

            0 0
            • wbiker  

              Tak trochu jsem to,místo do připravené odměrky, vylil na stůl. Ani ne trochu, jako spíš úplně všechno.:-)

              0 0
              • Lišák  

                Já tenkrát laboroval i s množstvím oleje, ale spíš jsem ubíral. Když ho bylo míň, tak vidle hůř tlumila, ale aspoň trochu chodila… :-)) Blbý je, že šla často na doraz.

                0 0
                • wbiker  

                  Takže hodně záleží na množství oleje, které tam naleju? A jak poznám, kolik je to správný množství?

                  0 0
                  • miťo  

                    Ja ho do XC-Pro-E model 2002 nalil vic a nesla do plnyho zdvihu. A prebytecnej olej unikl pod tesnenim s regulaci predpeti (nahore), tak se to vyresilo samo :)

                    0 0
                  • Lišák  

                    Nalij tam necelou půldecku.Pak už jenom laborovat s přidáváním, nebo ubíráním – jak se ti to bude zdát nejlepší.

                    0 0
    • milan1  
      • Odstraneno na pozadavek usera –
      0 0
      • Lišák  

        Možná reaguješ na to, co tady píšu, ale já mu neradím, co má s vidlicí dělat, ale pouze odpovídám na dotazy. Nahoře mu někdo radil, aby ti vidlu poslal k naladění, tak mu to snad nemusím psát znova. Napsal jsem mu, kolik je tam oleje (když se na to ptal) a jak se vidle chovala, když jsem olej ubral. Není to žádná rada na zkulturnění této vidle. Možná ti tu svoji pošlu. Zatím ahoj L.

        0 0
      • wbiker  

        Jenže jak jinak se člověk naučí něco dělat než tím, že to bude zkoušet. Jasně, že z té vidlice určitě zrovna já neudělám nějakou super citlivou a super funkční vidlu, ale třeba se alespoň trochu naučím. K tomu myslím taky tohle forum má sloužit, aby ti míň zkušení tady získávali rady a popřípadě až potom adresy, kam posílat ne zcela správně fungující komponenty. Jo, jinak dotaz a omezit ten odpor je asi zbytečná, že?:-)

        0 0
      • widlicka  

        Milan1 vidim ze si tu asi jediny co sa do suntouriek vyzna tak sa ta xcem opytat ako je na tom Axon D-RL 2005.. Je to jedna z mala vidli ktore vyzeraju celkom slusne a mozem si ich dovolit. Viem ze priamo po kupe ten xod asi nebude nic moc, ale ci ma ako ty hovoris ten spravny zaklad a bude ju treba uz len „vyladit“ alebo mam zobrat radsej nieco ine?

        0 0
        • milan1  
          • Odstraneno na pozadavek usera –
          0 0
          • widlicka  

            fuuha no moc si ma nepotesil myslel som ze na tom bude ta vidla trocha lepsie. Som nejak zabudol povedat ze cena tej vidli by sa mala pohybovat okolo 3500 max 4000SK pretoze viac za vidlu proste ani nexcem dat. Bude to nahrada za XC 60M takze aj porisko z kladiva bude asi lepsie. Zdvih by mala mat 100mm ani viac ani menej. Viem ze co sa tyka funkcie v tejto cenovej kategorii necakam zazraky, ale nech mi aspon vydrzi… By som bol nerad keby po roku tvrdsieho XC chytila vakel…

            0 0
            • Pekáček  

              Brácha Axona má a vaklá se mu dost na to že je jetej necelou sezónu. Co třeba Duro-D? Je celkově robustnější a olej si dáš míň hustej sám.

              0 0
              • widlicka  

                Este uvazujem nad Axel elite 2005.. Sice to ma len 28,6mm nohy ale ja skacem tak maximalne obrubniky alebo nejaky ten koren v lese. Hlavne aby to bralo aj mensie nerovnosti. S medium pruzinami na mojich 80kg by to mohlo chodit celkom dobre a navyse to ma este aj Lock. Vela ludi si ju chvali a jej cena je aj v ramci mojich moznosti hoci to je uz strop…

                0 0
          • TinkTink  

            Proc ma zapomenout na vnejsi serizovani tlumice? :)…jako at vim…

            0 0
            • milan1  
              • Odstraneno na pozadavek usera –
              0 0
              • TinkTink  

                No jestli jsi si vsiml, tak ja se do teto debaty do ted nepripojil bo to nema smysl…

                Ale ted k veci.

                Klikni na muj nick.

                Zvol obrazky mych bajku.

                Klikni si na myho Gianta AC.

                Klikni si na velky obrazek.

                Co vidis za vidli?

                Hodlam tam dat jinou pistnici…tak se ptam na logicky duvod…vim ze serizeni FFD napr. na Axelovi nebo na Blackovi funguje ok.

                Takze jsem te vubec nechytal za nakou chybu, ale zajima me toto…

                Pokud toto nejsi schopny akceptovat jako otazku, nevim. (ale predpokladam ze mi reknes vic…)

                Duro – do debat se nyni nezapojuju, protoze jsem jeden z mala, ktery je ma skladem, takze jich prodavam pomerne dost (ne tydne, ale denne…)…(o Duru jsem ochotny nyni prohlasit pouze to, ze za ty penize pevnejsi vidli na toto urceni nesezenes…)

                0 0
                • milan1  
                  • Odstraneno na pozadavek usera –
                  0 0
                  • TinkTink  

                    No ja ted vubec nic netvrdim :)

                    Se zajmem…hmm…ok…p­riste se zeptam jinak…ale fakt me to zajimalo…tu novou pistnici mam objednanou, tak jsem zvedavej :)…na Blackovi mi to fungovalo napr. docela dobre.

                    0 0
      • enjoy  

        muj foxik:-).ale ne,delam si legraci.jsem rad ze te to tu neotravilo a ti co do tebe ryli uz nemaji argumenty proti tobe.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.