• rajtyš

    jezdíte někdo tyhle pláště? jaký s nima máte skušenosti?

    0 0
    • cabbage  

      za tu cenu bych si vytvoril vlastni zkusenost.....

      0 0
    • mm  

      na snehu podhusteny dobry – zabira i brzdi. pruraz sem mel zatim jenom nekde na schodech

      0 0
    • wroum  

      me prijde ze maj moc tvrdou smes.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Vlastni zadna, ale kolem sebe vidim spoustu defektu :( Nejspis snakebite.

      0 0
    • Vilém  

      Jezdim,spokoje­nost,smes opravdu dost tvrda aspon dyl vydrzi.Jsem vic spokojen nez s predchozi Kenda Kinetics2,35 (z koloshopu),tu jsem furt cvakal.Za ty penize:)

      0 0
      • Karaya  

        Hmm, ja jezdim 2.1 v dratu a ty maj zas dost mekkou smes.. Vzadu 3000 a je po nem…

        0 0
        • Vilém  

          3000 Ti pripadaj malo?:)Vic snad vydrzi jen plaste supermarketovej­ch kol.

          0 0
          • Karaya  

            Nanoraptor 2.1 drat je po stejne davce tak v polovine zivotnosti. Tem motoraptor uz je uprostred jako slick, napisy WTB uz jsou davno ojety :-)

            0 0
            • Zdyn  

              No nanoraptor ma taky trochu jinej vzorek.Uz od pohledu se bude sjizdet min nez motoraptor. Jinak mam Motoraptora 2.4 na predku a za tz prachy max spokojenost.Nejni to teda skutecne 2.4 palce,ale je dost tlusta.Sirka pres vzorek je cca 58mm a mimo 53mm. Pouzivan na trial,Lehke FR i normalni jezdeni.S defektama nemam problem.Jen se po delsi dobe kolem kosticek vzorku objevili lehke trhlinky na gume,ale to nema na nic vliv.

              0 0
              • satan123  

                myslíte tohle http://194.228.218.52/…/default.asp?…

                taky je asi vemu a dozadu dám point Big Foot 2,6…nevíte kde je koupit???dík

                0 0
                • Zdyn  

                  Jo jo to je on. Maj je v Bikezone.Videl jsem je na krame,takze je maj i skladem.

                  0 0
                  • satan123  

                    point Big Foot 2,6…nevíte kde je koupit???dík

                    0 0
                    • satan123  

                      nééé díky maj je taky na bikezone.....

                      0 0
                    • hanz  

                      třeba na tom šopu co bliká pod reklamou bikestore na levý části obrazovky…nevím jestli ho má v nabídce ale 100% je prodává.

                      0 0
                    • TinkTink  

                      Treba u me – ja ho sice nenabizim, ale prodavam ho…je to podpultovka :) Se ozvi…ti dam nakou slevu :)

                      0 0
              • Pá-dlista1  

                To pak neni ani 2,3" i pri tom nejoptimystictejsim pohledu. Tagze vlastne plast pro chrty :)

                0 0
                • náčelník  

                  Ale jdi, ty pesimYsto :)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Optimista se to tedy pise? Tak to asi nebude clovek co se na veci diva zahadne, jak jsem si myslel. Opti Mystic :))

                    0 0
                    • wroum  

                      vis jakej je rozdil mezi pesimistou, optimistou a realistou?

                      0 0
                      • cabbage  

                        a jakej je rozdil mezi pa-dlistou a vyse zminovanymi skupinami lidi?

                        0 0
                        • wroum  

                          on je tak trochu mimo kategorie. uz ho slysim…zase ty skatulky :-)

                          jinak

                          pesimista se uci rusky, optimista se uci anglicky a realista se uci strilet.

                          0 0
                • Zdyn  

                  No to je fakt. 2.3 Tioga je malinko sirsi ta je skoro presna [jako jedna zmala]

                  0 0
        • vlk  

          těch wtb motoraptor se dělá více na pohled jsou stejné, ale liší se právě použitou směsí.

          0 0
          • Vilém  

            Ale k nam se nevozi.Jine smesy WTB maji barevnej prouzek na behounu.

            0 0
    • Corbett  

      Na kole které jsem loni koupil jsem měl WTB Epic Wolf v kevlaru (možná to mám špatně napsaný) a protože jsem s touto značkou spokojen, uvažuji i nad nějakým Raptorem. V Pellsu je mají v drátu do 400Kč, ale koncem února mají dostat novinku WTB WeirWolf. Nevím jestli jsou už někde v prodeji a jestli je někdo jezdí, ale na ten pláš? se už těším a jsem zvědav co ukážě. Hodně zajímavý vzorek ve tvaru vlčích tlapek, tak jsem zvědav. Jinak v drátu 2,1 (na zkoušku stačí) budou k mání za 370Kč.

      0 0
    • fousac  

      jen takovy zamysleni…

      jezdil sem velociraptory, plaste na H…O , tezky a nedrzi snad na nicem..

      motoraptory: s takovouhle vahou ani zadarmo.. weirwolf: bal bych se tech bocnich spuntu.. epicwolf: to vypada docela pouzitelne..

      0 0
    • Lister  

      Nechce se mi zakládat nový thread, tak to hodím sem.

      Na novým kole přišly motoraptory 2,14 s drátěnou patkou, Zkoušel jsem je projed a nějak se mi nepozdávají. K asfaltu se nějak lepí, v terénu moc netlumí, nijak extra nepodrží – hlavně kořeny jsou problém, v bočním traverzu taky nic moc......ustřelují

      Máte podobné zkušenosti, nebo jsem jenom rozežranej :oD už jsem je shodil dolů, ale přemyšlím jstli má cenu si je nechávat nebo jestli se jich mám zbavit........

      0 0
      • KubaBajk  

        no,před chvílí jsem ti posílal maila,abys mně o nich poreferoval,už jsi to tady udělal a vidím,že asi z MotoRaptorů nic nebude…možná změní vlastnosti,až je trochu ojedeš.. Já mám VelociRaptory a nejsem spokojen.. ..existuje nějaký plášť od WTB,který je opravdu rychlý,lehký a přitom podrží(aspoň v suchém,sypkém,praš­ném)? WTB je mi sympatické a chtěl bych nějaké obout,no,tak asi jen ty NanoRaptory,co?Na ty mám dobré ohlasy..

        0 0
        • Lister  

          U nanoraptorů bych se vyhnul levnějším verzím – drátovou určitě ne, jedině kevlar a ideálně DNA i když už jsou hodně drahý.......

          Jinak ty moje zkušenosti neber nijak extra vážne, já je byl jen tak lehce projed.....ale na tom asfaltu opravdu nejedou, jsem pořád nevěděl proč to kolo nejede a postupně jsem přidával na tlumiči, ale pak jsem nahodil pro mě známou a osvědčenou kombinaci RR + NN ve 2,25 a to bylo jiné kafe, takže pomalejší budou. Pokud jde o šířku tak i když se zdají být úzké, tak měřením jsem zjistil, že mají opravdu reálnou šířku skoro 2,1 palců – přesně to bylo 52mm, což je srovnatelném s těma RR 2,25. To podkluzovaní na kořenech a v traverzu asi bude tím, že špunty jsou hodně tvrdé, přece jen jsem zvyklý na ty Schwalbe, které mají mnohme měkčí směs a tím pádem i přilnavější. Možná kdybych měl kevlarovou verzi tak píšu jinak…i to pohodlí s tím může souviset

          0 0
          • KubaBajk  

            no já jsem skočil na kámošovo kolo,které má Karmy(drát)a to kolo mělo odpich..prostě VelociRaptor byl opravdu trefa mimo..

            0 0
            • Lister  

              No ale o Velociraptoru je obecně známo že je to jeden z nejpomalějších plášťů vůbec :o)

              0 0
              • cabbage  

                spíš rychlejších- rychlosti s jakou ho sundáš z kola a zahodíš se nic nevyrovná:-P

                ikdyž třeba WTB Motoraptor 2.1" v drátu byl super plášť

                0 0
                • KubaBajk  

                  no teď Lister psal,že nejsou nic moc..

                  0 0
                  • KubaBajk  

                    ten MotoRaptor

                    0 0
                  • cabbage  

                    je trochu rozdíl mezi starou 2.1 a „novou“ 2,14 – 2,1 měly nižší vzorek o dlaších rozdílech se můžu jen dohadovat…

                    0 0
                • Lister  

                  …no povídej, jak jsem psal výše, tak já byl zklamaný, ale je pravda, že jsem mu moc času nedal...........

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.