• ReBeka

  Zdar,

  má někdo zkušenost s Wolverinem na předku? Hledám náhradu za dosluhující Prowler. Koukal jsem ještě na WeirWolfa, ale zdá se mi už moc drsný a zase se nechci uhnat. Zadek jezdím a nano.

  • Bafoon  

   Za mě – nebrat. Nečitelný na blátě, nečekaně si občas zaplave.

   • ReBeka  

    To občas udělá i Prowler. Jde mi o srovnaní s WV. Mi přijde ten jeho grip stabilnější než u Nana a přitom vypadá, že nebude úplné pomalý. EW a WW mi přijde jako široký a pomalejší, ale nejel sem ho tak nevím.

    • Bafoon  

     Se v těch zkratkách ztrácím :)

     Wolverine dle mne pomalý je, na zadku citelně nejede. Ve předu chybí grip – to už Maxxis Ikon mi přijde čitelnější. Z wolverinu jsem přešel na Nobby Nic pak na bestii Hans Dampf a jako fajného univerzála, který jede a i celkem drží na předku bych hodnotil conti Xking, vozil jsem v 2,4. Prowlera atd nemám srovnání.

     • ReBeka  

      No čoveče mě ten Ikon přijde stejný jako Wolverine jenže chci zůstat u WTB na obou kolech. Ještě koukám na Exiwolfa, tak uvidím jak to rozlousknu. Švalby určitě nechci a Xkingy jsem jezdil s nevalným úspěchem, ta výdž byla šíleně malá.

      Tak to vidím na to, že koupím to co bude a uvidím :-)

      • BB  

       Spešly jsi nezkoušel ? Z logiky věci by měli o 29 kolech hodně vědět. Já koupil nové kolo, kde je vepředu Ground Control 2.1 a vzadu Fast Trek 2.0 Nejdříve jsem to chtěl hned schodit a dát tam Schwalbe, na které jsem zvyklý, ale protože kolo jede jak zběsilý, tak jsem je tam nechal a zvyknul si na ně. Můj první dojem je, že 29 proti 26 snese o číslo užší pláště a méně výrazný vzorek.

       • ReBeka  

        Spešly taky ne, i kdyby byly kdovíjak dobré vadí mi ta přespešlovanost.

      • Bafoon  

       Malá i na předku?

       Stejný jako Ikon není, ale rozhodně je to větší balon.

       Dej tam Kubadovu kombinaci vigilante a beeline a je to :-D i když koukám beeline se nedělá v 29er tak nic

       Dobrý na předku je i motoraptor, ten se mi líbil (jsem si ted vzpoměl). Ale dělá se tuším v 2,1.

       • ReBeka  

        Na předku by asi vydržel, kdyby neletěl do popelnice. Motoraptor, vigilante a beeline určitě ne, já potřebuju něco tenčího, rychlého a jakžtakž držícího…nakonec prdu Nano i dopředu a bude, no :-)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse