• zirecek

    Jak dlouho vam vydrzi? Napiste, prosim, jakou variantu mate (sire, patka). diky

    0 0
    • enjoy  

      vzorek vydrzi dlouho(2.0,drat),a­korat samotna guma nevydrzi dyl nez vzorek.proste me nasraly,prorizly se ani nevim jak,tereni gumy to teda fakt nejsou.

      0 0
    • dave lister  

      mam drat 2.0 a vydrzi asi opravdu dlouho… ted na nich mam cca 1.000 km (tak napul asfalt a teren) a jsou jak nove. zastal bych se enjoye – v terenu vazne moc nepodrzi. na najizdeni km na tvrdem podkladu budou o.k.

      0 0
    • pavelr  

      Mám 1,85 drát. Letos je budu jezdit 3. rok. Výdrž odhaduju na 7500km.

      0 0
    • ihik  

      Mám na nich najeto něco přes 1000 km a předek jako novej a zadek je tak z 1/3 sjetej … možná bych neměl brzdit smykem :-) Ale za 370 Kč za drát verzi je to vlastně fuk… Příště jdu do Veloci Raptor, tenhle pláš? je na XC a já raději Enduro.

      0 0
    • bronas  

      Minulý týden jsem koupil NR 2.0.mám na nich kolem stovky, ale je jasné, že do víkendového blátivého terénu moc nebudou. Na silnici dost dobré. Jen jedna věc mně trápí, jak zvolit směr otáčení. Na předním je to jasné, doporučení na plášti. Ale na zadní bych vzhledem ke vzorku volil spíše obrácený směr. Co vy na to?

      0 0
      • ravo  

        Pokud preferuješ dobrý záběr, tak ho otoč. Ale u tohohle vzorku v tom moc velký rozdil asi nebude…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.