• RUMcajs

    Ahoj,

    v UL je 20cm prašanu, tak jsem se byl hnedle z rána při rozbřesku projet. Super relax, všude bílo a nikde nikdo.

    Vyjel někdo taky?

    0 0
    • Meesha  

      To to zavidim! Ja sem se byl projet metrem do skoly… :-((

      Snad odpo! Ale to uz asi budou zase sra*ky.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Pri rozbresku uz jsem sedel v praci a po zapadu tu nejspis budu taky. Takze jestlis me chtel ******… :))

      0 0
      • RUMcajs  

        JO! Chtěl! Ale bez to z té lepší strány, ty se můžeš zase v noci koukat na TV, když yá jsem v prci :-))))))

        0 0
      • grafik  

        nechtel's nahodou napsat: „Od rozbresku do svitani sedim u BF“ :)

        0 0
    • tomPY  

      Bol už v noci a potom aj ráno.Testujem Continental Spike 240. Osvečili sa.U nás je cca 10 cm prašanu na lade.

      0 0
    • sraldo lattrinny  

      Dak jsem si 10km švih do práce. polovina byla paráda po ujetým čistým sněhu a zbytek ve slaných sračkách. Jasno a –7.

      0 0
    • sun7dots  

      Taky jsem to doma nevydržel:) Dal jsem si sice jenom deset kiláčků, ale všchny byly na krásným sněhu v Krči:) Fakt paráda!!!

      0 0
      • Peslezedirou  

        Ani nevím kolik jsem dal, vyjel jsem jen tak po dlouhé době na dvě hodinky a byl jsem fakt v tom sněhu ko. A ještě se musím pochlubit, že jsem dokázal najet tenhle rok 54.250 Km, chi chi paráda co? :o))Musel mi uplně zamrznout tachometr, teď mi totiž funguje jen okamžitá a průměrná rychlost :o)

        0 0
        • McBlacky  

          takže 54250 je ta průměrná nebo okamžitá? každopádně slušný, ješte chvili trénuj a překonáš rychlost světla :)

          0 0
          • grafik  

            jak to myslis – ironie ?

            0 0
          • Peslezedirou  

            No,to mi naskočilo na odometru, takže je to celková ujetá vzdálenost. No a průměrná rychlost byla úúúúžasně vysoká :o) Akorát se mi už nepodařilo odometr smazat ani po vyjmutí baterky :o( Sbohem tacháčku.......pa pa old tacháč.......

            0 0
        • enjoy  

          hele to nic,me jednou za brutalniho deste ukazoval tachac 980km/h,to pak byla prumerna rychlost..:-)

          0 0
          • klokan  

            To sis koledoval skoro o sonickej tresk a to by nebylo prijemny zazit na kole :))

            0 0
    • Dumbo  

      ja som bol… teraz som sa vratil..... a zohrievam sa…Snowboardoval som konecne po rocnej pavze..... prvykrat v sezone dnes… nadhera… prazdna zjazdovka..... akurat jak uz som nasadal do auta prechadzal okolo nejaky biker…

      tak zo srandy ci sa spozna..... bol si to ty ? 25.01.2005 11:30 Jahodna… teda Košický kraj…

      0 0
    • Matts.  

      No coment, po snehu jazdím zásadne na lyžiach, bike je od jara do jesene. Bikerov na snehu zahaniam lyžiarskou palicou. Je celkom možné, že ty chodíš v zime pláva? a bikova? po snehu, a v lete jazdíš po tráve na lyžiach. V tomto štádiu je to ešte liečiteľné.

      0 0
      • blue  

        co je divny na plavani v zime? a proc by se nemohlo jezdit na kole na snehu? ano, v bezecky stope bych bikera nebo pesaka taky vzal hulkou po hlave, ale nejsou jen bezecky stopy, kde se da na kole jezdit, ne?

        0 0
        • Matts.  

          No asi takto, pláva? v zime na plavárni o.k. Ale lyžovanie a bikovanie to sú sezónne športy, ja osobne si veľmi rád v zime od bicykla oddýchnem. Bohužial u nás keď stretnem bikera v zime, tak na vyratrakovanej trati, ..uja jedného.

          0 0
          • blue  

            hm, tak to ti preju stastny a spokojeny zivot v ortodoxnich skatulkach zima=lyze a leto=kolo a ostatnich :-)

            0 0
            • Matts.  

              Ďakujem za prianie, ja zase prajem tím čo sa v zime tvária že bikujú, aby nemali reumu v 40-ke, ale až v 45-ke.

              0 0
              • fousac  

                to jako ze na kole je vetsi zima nez na lyzich??? to my vysvetli, to me zajima.. ;)

                0 0
              • vlk  

                ono existuje dobré oblečení a osobně nevím v čem se co se týká např revmy lyší bike od běžek.

                Já v zimě běžkuji, sjezduji , jezdím na kole a na krytém bazéně plavu.Kdo nezkusil jaké to je v zimě nakole nepochopí.Jo chce to kvalitní oblečení, pláště s hřeby, fungující vidlici a aspoň malou kondičku.

                0 0
          • Lada1  

            no jiste ! na bezecke trati to na kole jede nejlepe.

            0 0
            • Matts.  

              Pokiaľ ?a neprizabijú bežkári.

              0 0
              • Lada1  

                no oni hodne pribrzduji akorat

                0 0
                • aku  

                  Jo a v bezecke stope se paradne trenuje stabilita a vedeni kola. Taky pozitivum

                  0 0
                  • Lada1  

                    rikam – ma to sama pozitiva, akorat ti bezkari prekazeji

                    0 0
            • cabbage  

              no, dneska sem zapad do nejakejch kolejí a ne a ne z nich vyjet, pak me fousac upozornil ze v lyzarsky stope nemam co delat:)

              0 0
        • enjoy  

          fakt bys to udelal?neverim.

          0 0
      • Pá-dlista1  

        Aaa sezonni manekyn se ozval :)

        0 0
      • Dumbo  

        dovolim si napisat jeden priklad… Slovaci ktory zvycajne maju sneh len par mesiacov v roku… chodia casto na zimne dovolenky tam kde prave ten sneh maju celorocne...... tam kde sa da na ladovci jazdit aj v Juny… a predsa niesu nijak psychicky naruseny..... jednoducho su to fanatici do lizovania, snowboardovania atd..... a chcu si zajazdit aj napriek tomu ze doma sa uz da na biku jazdit v kratkych nohaviciach a kratkom drese.....

        takze ja sa povazujem za fanatika do MTB a jednoducho nedokazem odlozit bicykel ani ked je sneh...... aspon sa nemusim srat so zazimovanim bika hehehhe

        neviem ci ten text niekto pochopi ale..... zaver nech si uroby kazdy sam :)

        0 0
    • mm  

      No byl sem, sice 20cm snehu tady neni, zato cesty krasne zledovately. v lese jsem byl po par zajicich prvnim navstevnikem este pudu nainstalovat svetlo, abych mohl vyjet v noci :-)

      0 0
    • Twisp  

      nebyl mam vidli v servisu a roztrhany gate

      0 0
      • RUMcajs  

        JJ, vidle byla vevnitř špinavá a roztrhané gatě se nehodí k přeleštěnému biku :-)

        0 0
    • Darius  

      jj, ale az v 11… paradni pocasi, vsude klid az premnozeny srnky (nic proti nim, ale potkal jsem asi 10 kousku)… konecne poradna zima, jen tak dal

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.