• RUMcajs

Ahoj,

v UL je 20cm prašanu, tak jsem se byl hnedle z rána při rozbřesku projet. Super relax, všude bílo a nikde nikdo.

Vyjel někdo taky?

• Meesha  

To to zavidim! Ja sem se byl projet metrem do skoly… :-((

Snad odpo! Ale to uz asi budou zase sra*ky.

• Pá-dlista1  

Pri rozbresku uz jsem sedel v praci a po zapadu tu nejspis budu taky. Takze jestlis me chtel nasrat… :))

• RUMcajs  

JO! Chtěl! Ale bez to z té lepší strány, ty se můžeš zase v noci koukat na TV, když yá jsem v prci :-))))))

• grafik  

nechtel's nahodou napsat: „Od rozbresku do svitani sedim u BF“ :)

• tomPY  

Bol už v noci a potom aj ráno.Testujem Continental Spike 240. Osvečili sa.U nás je cca 10 cm prašanu na lade.

• sraldo lattrinny  

Dak jsem si 10km švih do práce. polovina byla paráda po ujetým čistým sněhu a zbytek ve slaných sračkách. Jasno a –7.

• sun7dots  

Taky jsem to doma nevydržel:) Dal jsem si sice jenom deset kiláčků, ale všchny byly na krásným sněhu v Krči:) Fakt paráda!!!

• Peslezedirou  

Ani nevím kolik jsem dal, vyjel jsem jen tak po dlouhé době na dvě hodinky a byl jsem fakt v tom sněhu ko. A ještě se musím pochlubit, že jsem dokázal najet tenhle rok 54.250 Km, chi chi paráda co? :o))Musel mi uplně zamrznout tachometr, teď mi totiž funguje jen okamžitá a průměrná rychlost :o)

• McBlacky  

takže 54250 je ta průměrná nebo okamžitá? každopádně slušný, ješte chvili trénuj a překonáš rychlost světla :)

• grafik  

jak to myslis – ironie ?

• Peslezedirou  

No,to mi naskočilo na odometru, takže je to celková ujetá vzdálenost. No a průměrná rychlost byla úúúúžasně vysoká :o) Akorát se mi už nepodařilo odometr smazat ani po vyjmutí baterky :o( Sbohem tacháčku.......pa pa old tacháč.......

• enjoy  

hele to nic,me jednou za brutalniho deste ukazoval tachac 980km/h,to pak byla prumerna rychlost..:-)

• klokan  

To sis koledoval skoro o sonickej tresk a to by nebylo prijemny zazit na kole :))

• Dumbo  

ja som bol… teraz som sa vratil..... a zohrievam sa…Snowboardoval som konecne po rocnej pavze..... prvykrat v sezone dnes… nadhera… prazdna zjazdovka..... akurat jak uz som nasadal do auta prechadzal okolo nejaky biker…

tak zo srandy ci sa spozna..... bol si to ty ? 25.01.2005 11:30 Jahodna… teda Košický kraj…

• Matts.  

No coment, po snehu jazdím zásadne na lyžiach, bike je od jara do jesene. Bikerov na snehu zahaniam lyžiarskou palicou. Je celkom možné, že ty chodíš v zime pláva? a bikova? po snehu, a v lete jazdíš po tráve na lyžiach. V tomto štádiu je to ešte liečiteľné.

• blue  

co je divny na plavani v zime? a proc by se nemohlo jezdit na kole na snehu? ano, v bezecky stope bych bikera nebo pesaka taky vzal hulkou po hlave, ale nejsou jen bezecky stopy, kde se da na kole jezdit, ne?

• Matts.  

No asi takto, pláva? v zime na plavárni o.k. Ale lyžovanie a bikovanie to sú sezónne športy, ja osobne si veľmi rád v zime od bicykla oddýchnem. Bohužial u nás keď stretnem bikera v zime, tak na vyratrakovanej trati, ..uja jedného.

• blue  

hm, tak to ti preju stastny a spokojeny zivot v ortodoxnich skatulkach zima=lyze a leto=kolo a ostatnich :-)

• Matts.  

Ďakujem za prianie, ja zase prajem tím čo sa v zime tvária že bikujú, aby nemali reumu v 40-ke, ale až v 45-ke.

• fousac  

to jako ze na kole je vetsi zima nez na lyzich??? to my vysvetli, to me zajima.. ;)

• vlk  

ono existuje dobré oblečení a osobně nevím v čem se co se týká např revmy lyší bike od běžek.

Já v zimě běžkuji, sjezduji , jezdím na kole a na krytém bazéně plavu.Kdo nezkusil jaké to je v zimě nakole nepochopí.Jo chce to kvalitní oblečení, pláště s hřeby, fungující vidlici a aspoň malou kondičku.

• Lada1  

no jiste ! na bezecke trati to na kole jede nejlepe.

• Matts.  

Pokiaľ ?a neprizabijú bežkári.

• Lada1  

no oni hodne pribrzduji akorat

• aku  

Jo a v bezecke stope se paradne trenuje stabilita a vedeni kola. Taky pozitivum

• Lada1  

rikam – ma to sama pozitiva, akorat ti bezkari prekazeji

• cabbage  

no, dneska sem zapad do nejakejch kolejí a ne a ne z nich vyjet, pak me fousac upozornil ze v lyzarsky stope nemam co delat:)

• enjoy  

fakt bys to udelal?neverim.

• Pá-dlista1  

Aaa sezonni manekyn se ozval :)

• Dumbo  

dovolim si napisat jeden priklad… Slovaci ktory zvycajne maju sneh len par mesiacov v roku… chodia casto na zimne dovolenky tam kde prave ten sneh maju celorocne...... tam kde sa da na ladovci jazdit aj v Juny… a predsa niesu nijak psychicky naruseny..... jednoducho su to fanatici do lizovania, snowboardovania atd..... a chcu si zajazdit aj napriek tomu ze doma sa uz da na biku jazdit v kratkych nohaviciach a kratkom drese.....

takze ja sa povazujem za fanatika do MTB a jednoducho nedokazem odlozit bicykel ani ked je sneh...... aspon sa nemusim srat so zazimovanim bika hehehhe

neviem ci ten text niekto pochopi ale..... zaver nech si uroby kazdy sam :)

• mm  

No byl sem, sice 20cm snehu tady neni, zato cesty krasne zledovately. v lese jsem byl po par zajicich prvnim navstevnikem este pudu nainstalovat svetlo, abych mohl vyjet v noci :-)

• Twisp  

nebyl mam vidli v servisu a roztrhany gate

• RUMcajs  

JJ, vidle byla vevnitř špinavá a roztrhané gatě se nehodí k přeleštěnému biku :-)

• Darius  

jj, ale az v 11… paradni pocasi, vsude klid az premnozeny srnky (nic proti nim, ale potkal jsem asi 10 kousku)… konecne poradna zima, jen tak dal

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.