• Orbis

    Taky vás to tak štve? Anebo i přes to počasí se někam chystáte? Já asi dnes nikam nejedu (mam rýmu a štve mě to počasí:(((()

    A jak jste na tom vy????

    0 0
    • davidak  

      úplně stejně, já v tomhle nerad jezdim. rýmu mám taky, navíc mě nějak ze včerejška bolej záda. U vás v Táboře je taky hnusně? Já myslel, že hnusný počasí je výsada Liberce..

      0 0
      • Alik  

        Me po vcerejsku neboli zada ale spis prdel:) (108km MTB) takze jsem docela rad, ze je hnusne:)

        0 0
      • Orbis  

        No jasně V Táboře je dnes hnusně jak v pr… no nic. Aspoň že se povedli táborky 8oD

        0 0
    • Meesha  

      Chtel sem jet na Zbraslavskou osmu, ale nechce se mi do tech sra*ek… Este ze vysel vcerejsek – Brdy byly v pohode. Snad to vyjde na pristi tejden na Prazskou 50…

      0 0
      • Jenca  

        alespon ubyde konkurence :) j/k

        0 0
        • Meesha  

          Nevis, kdo vsechno z B-F tam bude? Mozna se kousnu, ale po vcerejsku mam dost

          0 0
          • Jenca  

            podle středečního okukování trati slibovali učast fousač blacky a otaku

            0 0
            • McBlacky  

              tak já jsem vyměkl a stejně bych to asi nestíhal… kromě toho po tom včerejším MTBO jsem docela vydřenej, takže bych stejně nezávodil, němelo by to cenu se tam někomu motat když bych nemohl pořádně jet…

              0 0
    • aku  

      beskydy hlasi slunecno – ale zatr sakr protivitr

      0 0
      • mike!1  

        no dneska bylo fakt pěkně. déš? tu došel vlastně až teď, ale vítr byl teda hnusný. jel jsem se dneska projet a byl to teda celkem mazec

        0 0
        • sis  

          ja jsem se taky byl projet. Na Pustevnách jsem se vystípal, narazene koleno a kolo je taky pekne dobite:-(

          0 0
        • aku  

          V 18 zacalo prset u havirova. Zmokl jsem jako pes

          0 0
    • gorgeous  

      Budejicee…des bes.(prsi a prsi)A ja se tak dneska tesil, ze si vyjedu:-(

      0 0
    • Lister  

      Jeseníky – zatím neprší ale je hnusně. Předevnčírem jsem vymrzl ne Šeráku a vypadá to na angínu, tak mě to aspoň nebude tak moc štvát, že jsem nemocný , když je tak hnusně.

      0 0
    • Martyss  

      Dneska je perfekní počasí na údržbu…:-)

      0 0
      • pitelboy  

        kdyz mas co udrzovat. ja byl minulej tejden ILL takze mam kolo udrzeny az, az

        0 0
    • Pavlos  

      U nas uz aspon mesic nekaplo ne-li vic takze az na vitr je to v klidku:)

      0 0
      • cabbage  

        to je super ze bylo tak hnusne, aspon mi neni lito ze nemuzu na bike:-)) nebo :-(( ?

        0 0
    • mastihuba  

      Včera byl supr den 70km Moravskýho krasu, pivko, dobrá nálada. Odpoledne jsme si v hospůdce počkali na déš? a po tom suchým období si vychutnali mokrou cestu k domovu.:)))

      0 0
    • Otto  

      V té době jsem seděl s bikem na lanovce na pustevny…lysou.. Počasí super, zmokl trošku až večer.

      0 0
    • quassar  

      Dneska je hezky i v Liberci a Jablonci, uz aby bylo pul pate a ja mohl vyrazit :))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.