• Jogador

    Tak pánové, přiznejte se, kdo dnes byl na kole? Já toho moc nenajel, maximálně deset, ale potkal jsem holku na authorovi, cca 25 let, místo helmy kulicha, ale byla skoro čistá, což nechápu, protože já dojel jak promočenej, tak špinavej, tak zmrzlej:)

    0 0
    • biker seli  

      Já jel ráno v 5,00 na šichtu a musel sem jet tak pomalu (bez blatníků) že sem málem přijel pozdě.Prdel sem měl stejně mokrou, nešlo to.Zpátky sem valil, to mi nevadilo, doma bylo krásně teploučko. Mám to celkem 17 km, takže nic moc dneska

      0 0
    • blue  

      kdo dobrovolne vyjede v tomhle pocasi, je u me blazen :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Chtel jsem pouzit spis fanatic, ale netroufnul jsem si. Ackoliv ja byl taky trochu provetrat sjezdacka. Jenze tady to uz uschlo.

        0 0
        • Jogador  

          Pádlo co to tam máš za dres, na těch fotkách, neni to modrý 4EVER? Já mám podle všeho ten samej:)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jestli myslis ty stary fotky na mejch strankach, tak asi jo. Me podporovali v sezone 2002 (asi). Snad jsem jim nedelal ostudu :) Ale ja ten dres uz nemam. Mimochodem nechce nekdo dres Dookie (lonskej i letosni) vel. L ? MOC 950 a 1250,– Zn. vyrazna sleva :)

            0 0
      • Jogador  

        Víš jaký to je, když si necháš celý den volna na kolo, a ono pak je takhle? Jsem musel aspoň na chvilku, ačkoliv jsem měl pocit, že jedu celou dobu po dně rybníka:)

        0 0
        • Mamutt  

          Brodění se musí trénovat ;-)

          0 0
        • Thidney  

          sorry,… ale pane jste mmmm… mmmmaaaa… mmmaaaaggooorrr :-)

          0 0
          • Jogador  

            Náhodou, jsem potkal asi tři lidi na kole, ale všichni takový, kterými pohrdáte, prostě kola z Teska.

            0 0
      • McBlacky  

        moje řeč, radši jsme s bratrem hezky proflákali den, ale začít pařit v 9,30 ráno je dost náročný :-)

        0 0
        • Mamutt  

          BTW psal jsem ti textovku.. tedyyy.. pokud jsem to neposlal na úplně cizí číslo?! ;-)

          0 0
          • McBlacky  

            jo vim o tom… vyjádřím se k tomu, sorry. každopádně si je vezmu, jenom zatím nevím kdy :-(

            0 0
            • Mamutt  

              V pohodě, šlo mi jen o to, jestli došla. Nikdo jiný si o ně nenapsal, takže tu odpočívají a čekají :-)

              0 0
        • Martin  

          Náročný to sice je, ale picnout se už před obědem je znamení krásného dne:-)))

          0 0
    • Manas  

      Ja jsem dneska byl na kole, ale jezdil jsem po nedodelanem hornim patre naseho baraku. Cely dopoledne jsem uklizel bordel po zednikach abych si mel kde postavit miniNSX a boulder stenku. Ted me vrta hlavou miniradiusek u jedny zdi … jen nevim jak to udelat vysoky a siroky aby to k necemu bylo :-)

      0 0
    • mosquito  

      ja bych mozna i jel ale poslednich 40 hodin jsem ani nespal poac sem se ucil na zkousku :o/ a rano jdu na dalsi takze se ten nespaci limit asi jeste protahne grrr, fakt nemam ani chut myslet na kolo

      0 0
    • rasto  

      jak je mokro a snezno, tak na kole do prace nejezdim… muj rekord (Kladno-Praha) je v –15°, ale to uz nechci zazit :-/ nicmene, kdyby bylo sucho, tak nemam problem :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.