• PT

    Vcera bylo krasne a po ujezdenych cestach se jelo paradne,ale dneska bych asi nejel. Tady ve Frydku je docela kalamita,tak se ptam, kdo je natolik hard core, ze je venku?:)

    0 0
    • gobike  

      Tak to pochybuju, ze sel nekdo ven pesky, nato tak na biku, unas je to jak nekde v Rusku, nestiham odhrabovat snih.

      0 0
    • lubos  

      Jaaa, ale vcera, vecer.

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      ja vyjel vcera i dnes a je to prdel na kole po meste ted premyslim nad tim ze nalozim bajka do vozu a vyrazim smer nejaka sjezdovka pekne integralku chanitka a rukavicky a jupiiiiiiiiiii akorat neci jet sam

      0 0
    • Vojtas  

      no vcera sem byl, byla to parada, ale dneska se mi sice chtelo trochu taky, ale uz slysim ty tatovy keci ze tam je snehu ze se ani na bezkach nedalo (rano se byl „probehnout“), tak pockam na zejtra az to lidi poradne uslapou, myslim vejletniky, ne lyzare, nebo az to lesaci prohrnou ;)

      0 0
    • goood  

      Ted jsem se vratil. Je to super, sice drina, ale nadhera. Bezkaru jak much.

      0 0
      • Hanz_Zlin_CB  

        mel si jim prohrnout stopu plastem, by meli radost :D

        0 0
        • Vojtas  

          a rict ze se jezdi v pravo, pac voni si stopu delaj vzdycky uprostred cesty, a kde mame pak jezdit mi ostatni ;)

          0 0
        • goood  

          Mistama jsem ji prohrnul, protoze tam jinde jet nejde :-) Ale v ty stope se vubec neda jezdit, porad to ujizdi

          0 0
    • senožrout  

      Já, ale na běžkách. Když je sněhu víc jak 15 cm, tak už mi přijde, že to na biku nějak není ono… :-)

      0 0
    • JSt  

      vcera sem skoro zlomil stovku, tak to jeste vydejchavam :). a navic snezi a fouka. zitra pojedu sicher zas…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Dneska jsem vyjel akorát na trénink, ale pěšky. Jinak jsem byl včera na běžkách i na biku. Docela sranda v 15 cm, po 4 km jsem byl hotový… :))

      0 0
    • black.horse  

      Dneska sem vyrazil na Točnou se ZACem a bylo to super, pěknej snížek, občas se nedecentrně bořil, ale byla to na sněhu zábava, akorát sem nestíhal jeho chrtí tempo:-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Tak to doufám, že se přidáš i zejtra a na Novej rok taky :-)

        0 0
        • black.horse  

          heh, podle toho v jakým budu stavu… momentálně chrlám jak tuberák…:-( kolik a kam chcete jet?

          0 0
      • zac  

        ty nevis co je chrti tempo! Moje tempo je mega amatersky, ale rad bych se nekdy to chrtiho dostal… :(

        0 0
      • stařík  

        Na točný jsem byl dneska taky. Dojel jsem akorát do hospody a zpátky. celkem 14 km, závratný průměr 9 km/hod. Potkal jsem 3 stejně postižený a 150 000 běžkařů. Zejtra beru starý běžky a zařadím se do davu pajdajících.

        0 0
    • Lišák  

      U nás celý den sněží a fouká, tak jsem volil bajka, protože se mě nechtělo prošlapávat stopu na běžkách. Najel sem 12,5km a moc mě to nebavilo, pokud byla cesta trochu prohrnutá a rovný podklad, tak to jelo, ale ve vyjetejch kolejích a 20 cm prašanu to stálo za prd. Ztr jedu běžkovat. Nsk sem potkal asi 15 běžkařů a žádnýho bajkera.

      0 0
    • goofy  

      Nebyl sem nikde… Nejdriv sem chtel na bika, ale kdyz sem zjistil, ze venku je 30 cm cerstveho prasanu, tak sem si rikal, ze by byl hrich nejet na lyze… Tak sem asi 20 minut vyhrabaval auto na zahrade, abych pak i s nejvetshim usilim ujel 50 metru, z 20 minut… Pak sem si rekl, ze to nema cenu, a dalshich 20 minut couval s autem do garaze… ;o) Kolem poledne prijel z mesta soused, tak sme mu pomohli prohrabat cestu, a vyskytla se moznost vyjet, ale nez sem se stacil prevlict a nabalit veci do auta, tak se nas pruhrab zase zafoukal snehem, a definitivne sem kapituloval… Zkusim se aspon zitra rano dostat na lyze… Freeridek vola… :o)

      0 0
      • goofy  

        Tak potrabuju akutne do hospody… Jdu nasadit retezy… ;o) Pokus cislo 3…

        0 0
    • Radek Broz  

      Ja dneska byl – bezkari opet nechapali.

      0 0
      • PT  

        Jak ty by ses dival na bezkare v letnim lese?:)

        0 0
        • blue  

          at si kazdej jezdi na cem chce kdy chce :-) kdyz je to v lete na tech bezkach v lese bude bavit :-)))

          0 0
        • rock  

          Stejně jako teď: jako na blázna. Nechápal bych, proč není na biku …

          0 0
        • Jenca  

          ja byl vcera i predevcirem, dnes bohuzel ne.

          jinak nikde neni psano ze bike je ciste letni zabava zalezi jen na obleceni a muzes jezdit kdykoliv.

          horsi je to s bezkama v lete preci jen po sterku nebo asfaltu uz to tak dobre neklouze ale kdyz clovek ma takovy ty koleckovy tak preci kdyz nekoho vidite v lete na bezkach tak taky nic nerikate.

          ve snehu fakt parada sice po chvilce se me vecka tak nabalili ze to prestalo brzdit a ac sjezdiku nebylo tolik bylo to vzdy opravdu velmi adrenalinove nastesti se zatacelo celkem pohodove stacilo pritlacit pulkama na sedlo a hezky se to klopilo

          proste ve snehu je to vetsi zabava, teda az na to ze me obcas prestaval fungovat smyk jak byl zabalenej snehem

          0 0
    • MARIN  

      Vyjel jsem vcera i dnes ale na sjezdovych lyzich na 2,5h a nasledne hned na bezky-brusleni 1,5h :). Na kolo me to do te hromady snehu nejak nelakalo.

      0 0
    • CZiko  

      no já jsem vyjel dneska… jestli to včera bylo peklo, tak dnes dvakrát tolik. Sice u nás nesněží, ale vítr fouká tak silně, že cesty za vesnicí pernamentně křižuje bagr a odklízí, co vítr navál… když jsem se tam byl podívat na kole, tak mi při cestě zpět málem umrzla prdel. Ve vesnici se ale jezdí krásně a kdybych při seskoku ve frontflipu (na nohou:-) z asi 3m vysoké haldy sněhu neměl na gebuli kokosku, tak bych měl palicu na maděr, ale jinak ok:-)

      PS:dneska to nedopadne dobře, ta halda je jen deset metrů od místa, kde se v noci nebude pít pouze džus:-)

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      ja nalozim auto a vyjizdim smer kalba :DD

      0 0
    • RUMcajs  

      Mno, vyrazil jsem, pak se vrátil, přezul na nějakou smysluplnou tloušťku plášťů, skoro je vypustil a dal si to tak různě po cestičkách a cyklostezce, až mě to přestalo bavit po tom podupaném jezdit a dal jsem si freeride lesem, kde to jelo na tom nepodupaném mnohem lépe, což má za následek, že na kalbu nejdu, abych mohl zítra jezdit celej den!

      0 0
      • admxx  

        Nejdes na kalbu aby si mohl jezdit? Tak tomu rikam ortodoxni biker;-))))!!!

        0 0
        • CZiko  

          on si totiž panáček, jak se tak koukám do profilu, pořídil nové kolečko, takže se mu vlastně ani nedivim:o)

          0 0
    • Vojtas  

      No tak sem dneska vyjel, ale zvolil sem spatnou trasu, tak nejak sem nepocital s takovym mnostvim snehu a naplanoval sem si prejezd z jedny vesnice do druhy po polni ceste :)ale to ze neni prohrnuta sem zjistil az tam, ani jit se nedalo, tak ze sem musel potupne pres celou vesnici slapat zpatky na kopec :( tak ze to moc neklaplo,a este cestou nahoru si me fotili naky turisti jak si to slapu po serpentynach ;)tak ze sem se vracel dom, cestou dolu sem si sjel par takovejch tech kopcu co tam blbnou decka na sankach ;) coz mi spravilo naladu. Bohuzel tenhle stav me donutil k „poveseni bajku na hrebik“ :( no ale zejtra si dam asi nakou takovou symbolickou ;)

      0 0
      • miťo  

        Pocasi je super, jezdim porad a u nas v rovinach se to da. Vcera jsem si dovolil vytahnout i zavodaka na otestovani novyho pohonu a dnes taky(47km). Pohon slape, to je hlavni (po trech sezonach zpet trojprevodnik). Snizek je sypkej, tak to slo projet i na cestach bez rolby. Aspon jsem se zahral. Zitra musim taky :)

        0 0
    • gobike  

      Dnes jsem se odvazil vyjet a nelitoval jsem, pekne..

      0 0
    • PT  

      Bych se sam sobe pochlubil, ze jsem byl dve hodinky venku, po zasnezenych silnicich 30km,ale moc bezpecne to teda nebylo. Kdyz jsem radsi zastavil, kdyz me chtel predjet autobus, tak jsem suverenne seskocil z kola, ze se jako opru o tu vypracovanou pravou nohu no a ona i se mnou zahucela v zaveji a ja s kolem na boku a vodorovne celil usmevum lidi v busu:)Jinak jsem zjistil, ze bych radsi jel celou cestu do kopce, kde to drzi oproti sjezdu, kdy jsem smykoval zadna radost.

      0 0
      • Stancek  

        Taky jsem dnes zakoncil rok 2005 na kole, 30 kilacku, snehu mistama po naboje, ale kdyz jsem nasel v lese prohrnutou cestu od plynaru, tak parada…Jen jedna drzka. Zitra jedu zas, jak na novy rok, tak po cely rok.

        0 0
    • rock  

      Tak jsem dneska (vlastně už včera, na Silvestra) zakončil rok 60km po zasněžených silnicích, po polních cestách (kde to šlo) a po polích podél těch cest (kde už to nešlo). Jsem utahaný jako kotě, jdu spát.

      0 0
    • tjuren  

      Dnes 5km do prace, byl jsem asi jeden z prvnich. Nebylo to z nadseni, ale z povinnosti. Tak jeste 4995 a bude splnene rocni predsevzeti.

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.