• RUMcajs

    Tak mě napadlo, kolik je tu opravdovejch nadšenců co si nenechá ujít biking ani 24.12.

    Ježíšek mi udělal radost a nadělil mi oblevu, takže jsem mohl k plné spokojenosti zkoušet Maxxis Medusa 1,8".

    P.S. Po hlaďáku chutnají klobásky nejlépe :-)))

    0 0
    • aku  

      Ostravsko melo kolem 10 rano pekne ale vetrno. Prekonal jsem lenost a taky vyjel. Puvodne jsem chtel dorazit na Prasivou ale na ceste me to malem sfouklo tak jsem si objel Zermanice a poblbnul si v lese. Super. Uz se tesim na kapra ;)

      0 0
      • Dumbo  

        ja som sa asi pred 15minutami vratil asi z hodinovej vychadzky…dobro­volne nasilu :) Mama ma vyhnala na „čačinu“ :)ale aspon som sa trochu preluftoval

        PS: aj ja sa tesim na klobasky z kapustnice…:) zemiakovy salat a rybka mnam......

        mimochodom zelam vam vsetkym prijemne prezitie vianocnych sviatkov…a hlavne vela cyklodarcekov…

        0 0
      • ravo  

        Bohužel jsem se nepřekonal, ani déš? mi nevadí tolik, jako ten vichr, který tady od včerejška je. Škoda, snad to zítra napravím:-)

        0 0
      • Daník  

        Já to vzal kolem Odry na Hoš?álky, pěkný blátěný marast a ještě jsem odpoledne zmokl.Hodinu jsem stíral bahno než jsem mohl zaparkovat v bytě. Zato dnes je parádně a já se musím věnovat celý den po…m rodinným návštěvám. Grrrr…

        0 0
    • ananas  

      Taky jsem chtěl vyrazit na bika, je docela teplo asi 6 st. ale to větřisko je šílené, tak jsem to vzdal, navíc jsem musel od rána objíždět rodinku, příští rok ale musím !!

      0 0
    • fousmen  

      No bajkovat sem nebyl ale zato sem s kamosem byl stavet North shore lavky v lesiku..:) takze skoro..

      0 0
    • M@rtin  

      Vyrazil jsem na silničce-zimáku a nevěřil jsem vlastním očím kolik lidí je stejně prdlejch jako já!

      0 0
    •  

      akorat sem byl 23. obleva je svinstvo, mam pekne zapraseny kolo v bahenim nateru :)

      0 0
    • Seppy  

      Jo obleva tady na ustecku je:) ale taky prselo a lecim zraneni tak sem nikam nejel… asi to zkusim az na novy rok, jen tak zlehka kvuli ty pranostice…

      0 0
    • Mox  

      No, vzhledem k oblevě, jsem se raději vypravil na tří hodinkovou procházku po Jizerkách.

      0 0
      • RUMcajs  

        Díky bohu za ni, nemusel jsem sundavat Medusy :-)

        Jsou super, dobře jedou, držej, skvělej záběr a boční vedení. Jediná slabina je ustřelování na mokrém čediči, páč jsou to 1,8"

        0 0
    • Vilém  

      Vyjel jsem jen na chvilku,jak to dopadlo se muzes podivat zde http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

      0 0
      • RUMcajs  

        Pěkné!

        Co tam máš za pláš?? A ta vidle, to je Marzocchi?

        0 0
        • Vilém  

          Plast je WTB Motoraptor 2,1 a vidle hybrid MXC+MX Comp. Je tam jeste fotka jak vypadalo cely kolo,na tu jsem nedal odkaz.

          0 0
          • Homer  

            MXC(=mx comp?)+ mx comp = hybrid? neni to spis homid :)

            0 0
            • Vilém  

              Ne MXC je rok asi 2001 nebo 2002,ma trochu jiny (lehci) spodni nohy a jeste dlouhy pouzdra.Horni nohy jsou z MX comp s dirama v korunce.

              0 0
      • enjoy  

        ty kravo!:-)) jeste jsem si koupil blatniky:-)

        0 0
      • Mox  

        Tak to můj Black Horse byl v suchu a teple ve sklepě :)

        0 0
      • Roman  

        A proč na tom rámu nemáš kolo a vidlici? :o)

        0 0
      • MARIN  

        Ty v… jeste, ze jsem zustal doma a cumel celej den na bednu :)

        0 0
    • Manas  

      Tak ja jsem zasedl na valce a vyrazil na standartnich 20km … sem dneska jako loni a predloni posvacil Grant's se svagrama a otcem a musim to trochu vyslapat :-)

      0 0
      • enjoy  

        NO,jestli na me v noci prijde depka,tak mam za zadama celej bar plnej chlastu.to se mam na co tesit.

        0 0
        • Manas  

          Cece a proc proboha depka ? Zrovna na Vanoce ?

          0 0
        • RUMcajs  

          Ty vole, co blbneš? Se nenech nějakejma vánocema votrávit. Kvůli tomu, že někdo načmáral do kaledáře nápis „štědrý den“ nehodlám měnit svoje chování, ani vzhled domácnosti. Jestli se nudíš, tak jsi si naplánuj zítřejší švih, jukni do mapy a jdi spát, a? toho zítra víc najedeš.

          0 0
          • Jogador  

            Enjoy tuto noc pracuje,tak spát nemůže:( A proto ten bar zadara:)

            0 0
            • Manas  

              Aha, to me netrklo. Tak drzim palce at to probehne lehce a rychle.

              0 0
              • enjoy  

                ziju!kdyby mi zavcasu nedoslo pivo tak uz tu asi nejsem:-),nastesti pulka lidi vypadla,kdyz se to dozvedeli.

                0 0
    • Homer  

      Pokud se pocita 20 km vyletnim tempem, tak ano, vyjel jsem.

      P.S. Hladak jsem nedostal :)

      0 0
    • mike!1  

      já jsem nevyjel, ale podařilo se mi jako každoročně přežrat bramborovým salátem s rybičkou:-))))

      0 0
    • eWespe  

      Jasně :o) dal jsem letmou třicítku, sice mokro, leč dalo se a na zpáteční cestě ještě zamluvil hoďku squashe :o))

      0 0
    • Siddha  

      jojo asi 30km okolo Brna na zimaku s kamosem. pohodicka, teplicko, doma pak mooc chutnal cajik s rumikem. a vecer kapr se salatem, no co je lepsiho :o)

      0 0
    • jihra  

      Dal jsem si 21 km v lesích kolem svého bydliště a divil jsem se, že jsem potkal jen jednoho (slovy jednoho) bikera. Ale aspoň byl v lese klídek. Asi v domovech bikerů vrcholily přípravy na večerní baštu. Ten vítr byl ale humus, jednou jsem málem dostal do hlavy spadlou větví. Byla ale naštěstí k přežití.

      No a teď jsem taky pěkně přežraný.

      0 0
      • RUMcajs  

        Nejhorší na tom je to, že ani to přežrání člověku nepomůže. Jsem na bika tak nadrženej, že div nelezu po stěnách a nemůžu se dočkat rána až vyjedu…

        Ještě že tu mám pár CD s FR videama a uši si odpočinou od koled :-)

        0 0
    • Ivann  

      Dali jsme ve ctyrech necelych 30 kilaku vyletnim tempem kolem Pribora (v lesich smerem na Katerinice) a bylo to perfektni. Pocasi jakztakz, teren nebyl nijak zvlast mokry. Krasne zahajeni Vanoc.

      0 0
    • Mucha  

      taky jsem dnes tomu krasnymu pocasi neodolal – prohanel jsem se po Zdanskem lese. Prijel jsem sice s blatenym krunyrem na zadech, ale jinak vcelku pohoda :)

      0 0
      • marhi  

        Nebajkoval ale trpel jsem. Fakt hnus proti tomu větru. Nejsem biker ale silničár, .ale tohle bych kolem Prahy nepřál anï nepříteli. Jinak když musíš tak musíš. Zdar a už se nám to blíží. Jelikož lepší část roku už začala. Tj. dny už se zapla? pábůh prodlužují.

        0 0
    • prema  

      no vyrazil… teda chtel jsem ale asi tak po 200 metrech mi prasknul retez a celkem se jaxi porouchala nytovacka (trochu se ohla, trochu vic), takze jsem to nestihl dat dohromady… takze to teda opravdu stalo za to.

      0 0
    • hkek  

      Ja vyjel v Praze na Tocnou. A malinko sem se vymachal v potoce na lavce. Ne na north shorce… Na pul metru sirokym mostu prez potucek. Pravda chybelo tam par spricli.. akorat na predni kolo.. :-)

      0 0
      • Darkson  

        Nebylo to skoro dole? před 14 dny jsem měl radost, že jsem to sjel s jedním šlápnutím a pak jsem to položil na možná stejným místě

        0 0
        • hkek  

          nene… Tak nejak uprostred… Chybej tam u najezdu. a potom ve 3/4 asi 4…

          0 0
    • ferda  

      vyrazili jsme v Praze do Hostivare a bylo nas tam 12, coz je slusna ucast.Takze hlasuji za vsechny co byli jezdit.

      0 0
    • vozejk  

      mě nadělil ježíšek chřipku,takže sem nikam nejel…

      0 0
      • kimi  

        Tož já kašlal a smrkal, ale říkám si, že musim zopakovat loñskou tradici. Ráno jsem snědl vitaminy od A do Z, čajoval horký čaje, odpoledne Modafen a hurá na kolo. 20km mě sice zničilo, ale stálo to za to!

        0 0
    • Lister  

      jsem seděl doma – zdobil stromek, přežíral se figurkama(čím víc jich sníš tím míň jich pak musíš narvat na stromek :-)), čuměl na bednu a hlavně balil dárky- to mi zabere většinou celé odpoledne. Ale 25.12 jsem to nevydržel, nové triko od sensoru ,nádherné počasí, 8 supñů a vědomí, že jsem na tom měsíc neseděl mě donutilo vyjed. Dal jsem asi 20 kiláčků pohodovým tempem, hodil jednu držku na ledě a skvěle se protáhl. Prostě pohoda.

      0 0
    • dedek55  

      Kladno a okolí…jedu zeytra..jinak porád samá robota..směr křivoklátský lesy..o)

      0 0
    • TNT  

      Jela sem 24. na brachovim black horsovi s napinakem asitak 30kilasku an Tocnou s kamosema z bike-ranche a HC4. 25.sem uz mohla vyjet na rb a to bylo lepsi.....od ty doby sem byla na kole kazdej den......jenom 31 to nevidim realne,bratr mi zabavil predni kolo, asi ma strach ze bych v pristi sezone mohla bejt lepsi nez on...........ach jo...........bratr je svine..........:-(

      0 0
      • Lister  

        Se nediv, že se tě bojí, bych řekl, že budeš takový výbušný typ :-)

        0 0
      • Dumbo  

        dajak sa zacinaju rozmahat bikerky :) skoda ze v KE ich je malo :-)

        0 0
    • Paja  

      Brno-adamov-krtiny-babice-brno asfalt, sotolina, bohuzel jsem jel nakonec sam, ale o hodne jste panove (brnenska grupa) prisli, z Babic byly videt Alpy!!

      0 0
    • Smazaný účet  

      byl sem tyden v Krasne, Chranena Krajinna oblast Slavkovsky Les, zna-li nekdo :)) je to taka nahorni plosina 600–900metru vysoko, celou dobu se tam snih udrzel :))) jezdil sem kazdy den :) ve snehu, bylo to prima :)))) skoda ze dovolenou nema covek celej rok ;))))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.