• tradic

    Nevíte někdo o nějakém MTB? Může to být kdekoliv, nejlépe však Vysočina. Díky moooc.

    0 0
    • Lance  

      kveten, sela, ne: vysocina

      0 0
    • Beeda  

      Zimni Prazska 50, 19. 2. 2005 – Pha. www.mohila.cz B.

      0 0
      • McBlacky  

        jedeš?

        0 0
        • Beeda  

          Jeste nevim, rozhodnu se tyden pred. Dame team:-)? B.

          0 0
          • McBlacky  

            a jedou se? kolika členný? nefunguje jim odkaz :-( tým bych jel s tebou a Ječnákem pokud tříčlenný, pokud 5ti tak ještě s Dafem a Jeho bráchou…nebo s Pavlem

            0 0
            • Beeda  

              Jede se v 5-ti, protoze starovne za team je 2kkc. B.

              0 0
            • jecnak  

              O nas bez nas, no ale koneckoncu proc ne, klidne pojedu.

              0 0
            • Daf  

              Cau. Se mnou moc nepocitejte. V zime nezavodim.

              0 0
              • McBlacky  

                já tajně doufám že nezávodí nikdo :-)

                0 0
                • Daf  

                  Jestli se vsichni flakaj jako ja, tak staci trochu potrenovat a vyhrajes :)))

                  0 0
                  • McBlacky  

                    bych ti mohl dělat ve flákáni trenéra, o víkendu jsem zjistil, že mi stačí 65km lehký trasy tempo pohodový a jsem na kaši :(

                    0 0
                    • Daf  

                      No jo kdyz uz kondicku nenazenes treninkem, tak to chce se pred vyjizdkou aspon poradne najist :)

                      0 0
      • SELMIRA  

        ŠMANKOTE! 38km za 400–500 CZK…Bouchli jste se do hlavy???! Já tenhle mohilí business tradičně bojkotuyu…

        0 0
        • fousac  

          mas moji plnou podporu…

          co udelat nejakou demostraci?? namalovat transparenty a jit vytvaret rusivy vliv na start.. :D

          heloe, nechces zase nekde vycarovat nejakou luxus akci ala jiloviste-beroun?? to bych si dal.. ;)))

          0 0
          • SELMIRA  

            Že yo?! A pamatuješ, jak měl jednou ten výlet na Okoř dokonce za 600? Ale pak slevili. No, to jsem se musela smát.

            :o) Něco bych tu měla, ale až na duben. Tě budu informovat, jak budu na nějaký takový narážet. Yo, taky Rallye 3000 v květnu ve Rtyni bejvala libová akcička. Ale loni už jsem nejela, páč už to též bylo poněkud komerčnější.

            0 0
            • fousac  

              tak spravne… vsechny akce takovehle lokalni odrudy hlas, a pokud mozna s rozumnym predstihem… ;)) dikes..

              0 0
            • fousac  

              to taky nestiham.. hnat se jak blazen z praglu na okor za sest kil a bejt osmistej z tisice.. :// to rikam porad, ze chrti sou divny..

              ale takovej vejlet pres brdy na beroun, za 60kachen tricko, pivo, parek a hodnotne ceny v tombole… joooo to je parada… a i my turisti mame sanci na bednu.. to proste nema chybu.. ;))))

              0 0
              • McBlacky  

                hlavně to neproflákněte at se vám tam nenasypou chrti a bude po bednění :)

                0 0
            • Pekáček  

              Starou dobrou Rallye 3000 bych si rád zvopákl. Líbila se mi víc než ta loňská akce. Ale 90km/3okruhy bylo už moc těžký :o) (jel jsem vždy 60km a měl toho plný brejle)

              0 0
              • SELMIRA  

                Ble, to bych nedala. To by bolelo. :o)

                0 0
              • fousac  

                to musi bejt dost pakarna.. sem jel 80km/2kola a i tak sem se v tom druhym kole moh ukousat nudou.. :/

                0 0
            • jakub  

              loni se jely jestreby hory, ktere byly o dost lehci nez rallye 3000, mozna te potesim, ze letos se pojede oboji…

              0 0
              • Pekáček  

                Fakt? To je bomba! Lidem asi Rallye 3000 chyběla, což?

                0 0
                • jakub  

                  ja pravda, ze to tedanemam primo od zdroje ale od spolehlivyho cloveka tak snad jo

                  0 0
              • SELMIRA  

                my víme. Lehčí a 2× dražší.

                Rallye mi taky chyběla. I když pokaždý jsem jela jen „dětskou“ trasu a vždycky jsem si během závodu řikala, že tohle tedy ještě dojedu, ale pak už nikdy, nikdy NIKDY VÍC! Chocho.

                0 0
          • Smazaný účet  

            A co takhle vytvořit „rodinku na výletě“ a mrcasit se jim po trati? :o)

            0 0
            • Beeda  

              Myslim, ze by rodinka mohla skoncit v lepsim pripade na ARO. Pripada mi to divny takhle uvazovat. B.

              0 0
              • Smazaný účet  

                :o) znamená ftip. Mohila (***** na to měkký i se nemůžu dívat) a její „první a jediný zimní maraton horských kol na světě“ mi nestojí ani za uprdnutí.

                0 0
            • MARIN  

              … nejlip v protismeru :)

              0 0
      • Darkson  

        400 Kč za 38 km maraton(?), to je fakt nekulturní. Za aspoň 70km tra? a třeba triko bych ty prachy obětoval, ale tohle je teda drzost!

        0 0
        • SELMIRA  

          To víš, v Práglu jsou drahý buřty. Nebo bujón či co to vlastně dávaj místo aspoň poctivýho guláše. :o)

          0 0
      • Meesha  

        No, je to dost, ale v zime zavodu zas tolik neni, takze nejspis pojedu…

        0 0
    • Santus  

      Brezen Jevisovka u Mikulova http://www.primaverabike.com/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.