nejbližší závody- Jižní čechy, Vysočina, Jižní morava

26 nepřečtených
  • peg

    Nevíte někdo o nějakém MTB maratonu? Kam se chystáte? Dejte nějaký tip. Díky. No může to být i trochu dál.

    0 0
    • sratch  

      25. septembra sa ide maraton V Bratislave, z juznej moravy to zas nieje az tak daleko, vola sa RCP Kaktusbike maraton, blizsie na www.rcp-team.sk

      0 0
    • zbartos  

      Jestli Ti stačí XC 30 km/+1000 m převýšení, tak přijď v neděli 10.10.04 na Author Soběšickou Muldu 2004 – http://www.czex.cz/mulda

      Bye Zdeněk.

      0 0
    • Meesha  

      25.9. XC Ravo liga v Sobeslavy a nejakej pohodovej lehce orientacni zavudek „Krajem jihoceskych rybniku“ – 10–130km.

      0 0
    • Santus  

      V Podivine se neco jede www.vintour.cz

      0 0
      • preacher  

        :-)))) to vyzkouším.......

        0 0
        • Santus  

          Jel si to? poreferuj.

          0 0
          • preacher  

            jo, jel jsem to.....jeli se teda dvě tratě, 35 a 100 (respektive 90 – zkrácená), startovné 2 kilíčka, tra? ze 40% jiná než na mapě na webu (ale byly natištěný barevný a rozdávali je při prezentaci.......), účast nebyla hojná, ale byl to první ročník a propagace veškerá žádná, tra? byla značená dobře.Občerstvo­vačky taky v pohodě (voda, ion´ták, tyčinky, ovoce…) Jen kdyby kreténi vesničtí nekradli tabulky s označením. Po tom dešti jsem z toho měl větší strach…cesty byli tak ze 70% asfalt a zbytek polní cesty s celkem blátivými úseky. Počasí se vydařilo, svítilo sluníčko a do cíle jsem si přivezl minimálně 2 kila bahna a bordelu. Těch 90 kiláků jsem dal za asi 3:30 a dojel jsem na 4 fleku. V cíli bylo víno, burčák, nealko, teplý jídlo a celková pohoda.......do­poručujzu, zcela nenáročný pohodový maraton bez kopců…příště jedu zase.....

            0 0
            • Mucha  

              Kvuli tomu bahnu jsem to nejel, zajel jsem se tam mrknout na silnicce, nikde nikdo, jen v Rakvicich stalo auto s bikem upevnenym na strese a u nej sedely na zidlich 2 nejaky buchty, tak to byl mozna cil nebo neco takovyho …

              0 0
            • Santus  

              Gratuluju k dobrymu fleku, jestli se doziju, tak pristi rok si to taky dam.

              0 0
      • Mucha  

        Jedete nekdo ten zavod? Po tom desti – nevim sice jake jsou to cesty, ale nejspis vetsinou polni, a ty budou po tom desti dost desny :-(

        0 0
        • Santus  

          chtel jsem ho jet, i sem se tesil na pohodovku bez velkyho zavodeni s dobrym burcakem, ale bude to asi dost blativy…furt prsi..tak na 90procent nejedu… pristi rok.

          0 0
          • peg  

            Já jel teda těch 35 km. A jsem nasratej ještě teď. Vypracuju si asi 15 min náskok a na 22 kilometru přetrhnu řetěz(samozřejmě nejtovačku jsem nevezl) Tak to tam nějak imbusákem namlátím a jedu. To bylo ještě v pohodě. Za dalších 5 km znova a to už mě 3 předjeli. Ale jinak je to závod pro příznivce velmi lehkého terénu. Ta pětatřicítka by se klidně dala jet na silničce.

            0 0
            • preacher  

              to se snad ani nedá, kde byl ten 22 km…vždy? tam nebyly žádný kopce......no náš mladej byl taky nasranej, dojel šestej, ale ujel 40 km…:-))))

              0 0
    • m-k-1  

      25.8. nějakej maraton ve Slavonicich, uz ale nevim, kde jsem to cetl, musis hledat.

      0 0
    • m-k-1  

      pardon – 25.9.

      0 0
      • peg  

        Tak je zrušenej. Kvůli nesouhlasu některých majitelů pozemků. Je to škoda.

        0 0
    • peg  

      Ten mladej byl asi na tom červeným Trekovi, že jo? Ten jel přede mnou a pak se najednou ztratil, tak jsem si říkal, že asi zabloudil. Nevím jestli to byl přesně 22, ale bylo to kolem toho hnojniště a to balo z kopce dolů!!!!! Z kopce přetrhnout řetěz, no je to normální?!?!?!

      0 0
      • preacher  

        jo to byl on, to hnojiště ho asi vyvedlo z míry a místo doprava odbočil doleva – kokůtek.....má čumět do mapy…ale co do mapy…každej týden tam jezdí…je to vůl.....tak snad ví kudy se jede z Velkých Bílovic do Rakvic.....ale to hnojiště, o tom básnil ještě večer u piva.....

        0 0
        • peg  

          To bylo fakt dost dobrý… To jsem neměl hnůj snad jen ve vočích :-) Pak dej kolo od hnoje do auta, když tam neměli ani vodu na umytí, ale vyřešili jsme to, ještě že jsme měli deku. On se totiž nedal ani objet, napravo nalevo samej hnůj :)))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.