• Lance

    Tak mohli jsme to tu dat uz 1.1.05,ale dneska jeste neni pozde. Tak jak jste zacli sezonu? Pokud tu kazdy po vyjizdce napise kolik najel, tak muzem predpbezne vedet jak na tom kdo je:-). Ja zacnu mam za sebou prvnich 20 km v bahne, zjistil jsem,ze bahno miluju, teda asi do doby nez vse projde dukladnou ocistou:-)

    0 0
    • JMT  

      Mam za sebou letos cca 70 km v terenu

      0 0
    • Daf  

      Tak letos mam zatim jen 0km snad to jeste vylepsim :) Hned s prichodem noveho roku jsem v Krkonosich jeste behem ohnostroje osedlal bob a boboval tak dlouho, ze jsem z toho az vystrizlivel :))) Preji vsem i kdyz opozdene jen to nejlepsi v roce 2005.

      0 0
    • Axazel  

      Začalo to super. V sobotu 60 a v neděli 75km. Ale dneska tady padá ta hnusná, skurvená bílá sračka!! :(

      0 0
      • Lance  

        to ti zavidim a preju, mas to rozjety na to,ze muzes jet denne v tomto roce:-) neporus to, na sracku se vykasli a posli mi ji tady, myslim tu snehovou, jinou nechci:-)

        0 0
        • Axazel  

          Když si vezmu že bydlim v podkrkonoší tak zes moc ideální podmínky k tomu abych jezdil v tomhle ročním období nemam.

          0 0
    • fousac  

      1.1.05 v 00:20 sem si dal prvnich 100m … :) v osm rano s poradnou opici od Pigiho domu, tzn. cca 3,5km, odpoledne 20km po brdech a hura k Pigimu ;) na dalsi session… a v nedeli jen lehce cca 25km…

      slusny zacatek sezony.. ;)

      0 0
    • Beeda  

      Caves se SavaH na Silvestra proprsenejch 70km a prvniho 45km. B.

      0 0
      • SavaH  

        Zapomněl si dodat, že v pátek bylo hnusně a mrholilo, takže se těch 73 km počítá 2×…, pak jsem ještě dala tak cca 3 km po půlnoci no a v sobotu těch 44 km ;o) To bylo nádherně a i když se jelo po silnici, tak kolo bylo silně od bahna a chudák silnička poznala i jiný terén než asfalt.

        0 0
        • Beeda  

          Joo vidis ja jel o pulnoci spolu se simcou na esce 2km, takze to jsou dalsi 4km:-)) B. PS: CamelSekt jsme si nebrali jako ty:-)

          0 0
          • SavaH  

            Sám si řikal, že alkohol dodává nejrychleji energii:o) to kdyby mi náhodou po cestě někde došla. Jo a musim nabonzovat Vláďu, poslal mě směrem na písák, prej ste tam jeli no a já pak chudinka samontiká bloudila tmou na silnicce s flaškou šáňa…

            0 0
            • SavaH  

              Tak jsem přidala pár fotek, abyste si nepřipadali ošizení ;o)

              0 0
    • ddd - andy  

      Predevcirem sem prijel driv z hor, abych si moh sednout na kolo – takze 32km na silnicce. Prvni pulka proti desnymu vetru, ale cestou zpatky zadna namaha a rychlost porad pres 40 :-)

      0 0
    • Hanysek  

      Rano po Silvestru jsem myslel, ze to nepujde. Nakonec jsme s kamosem dali 20km. A ani to nebylo moc bahnity (lesy kolem Rican).

      0 0
      • dave lister  

        Prvniho po obede tamtez necelych 30 km. A nasledovalo prvnich par letosnich piv v Dolton Ranci ve Svojeticich.

        0 0
    • mastihuba  

      111km do dálky a 2100m do výšky.

      0 0
    • miťo  

      Na Novy rok 93km solo na silnici, parada! Minimalni provoz. Druhyho pak s kamosem 68km, taky na silnici. Foukalo a prselo. Dnes zaslouzeny volnasek a zitra po praci tradicnich 30–40km za tmy s tema mejma svetlama-vypalovackama:)

      0 0
    • grafik  

      cca 10 km v desti, zime a bahne – navic jsem promokl az na kost. Radeji jsem to zabalil. Pokud bude platit: ‚Jak na novy rok , tak po cely rok‘ tak se je na co tesit.

      0 0
    • preacher  

      1.1. odpoledne 45 km po moravských polních a lesních cestách. Tak trochu hnus… A v neděli 0 (jsem se učil…)

      0 0
    • discover  

      1.1. ± 50km blatko,blatko. v BA teraz len prsi a prsi a prsi…

      0 0
    • PietroUL  

      Na kole jsem naposled seděl 26.12., nemám rád školu :(

      0 0
    • MARIN  

      Jelikoz to okolni podminky nedovoluji tak zatim nabehano 25km,naplavano 3km,na trenazeru 3,5h

      0 0
    • SELMIRA  

      Prvního jsem byla a druhýho taky. Ale bez kompjůtru jú trů tru. Takže kolik neví. Možná pade nebo co já vim. :o)

      0 0
      • Pekáček  

        No já letos ani nevím po jak dlouhý době, asi po 10ti letech nebyl na prvního na kole, totiž mě operovali, to je jako něco když na váš pouští operu nebo tak něco, nevím, já to prospal :o)))

        0 0
    • climber  

      Mám za sebou první chřipku

      0 0
      • CZiko  

        A já chytl zánět do obou uší… Kurňa chlapi ty čapky nepodceňujte!!!

        0 0
    • Manas  

      JA jsem se po peti dnech psani DP konecne donutil zase jezdit, kdyz uz nemam hadry na ven, doma na valcich… je to vopruz. Ale DP uz je napsana! :-)))

      0 0
      • McBlacky  

        kdy ji máš odevzdávat?

        0 0
      • Manas  

        Dneska jsem neodolal a vytahl kolo ke kamosovi. Okolo treti padla letosni prvni „ctyrka“ drop :-)

        0 0
        • Gatier  

          Ja som nezacal svetoborne, ale do niektorej partie by som zapadol, ze fousac :-) Spat som isiel az po polnoci!!! :-) 1.1. nevyspaty, tak som to s kamosom zapil zvyskami od Silvestra. 2.1. napeso 3,5h , svalovica az do stredy. Od pondelka 60–80km cesta. Stvrtok cyklokros (to je ta disciplina, z ktorej sa vyvilnulo mtb :) V piatok 60km uz som mal toho celkom dost,tak som si dnes orazil. Zajtra opet kros.

          0 0
        • wroum  

          taky sem si byl v sobotu zadropit. prvni jezdeni v novym roce, zadna krec, vsechno ciste. proste nadhera :-)

          0 0
          • Gatier  

            Hrozne nerad sa chvalim, ale dnes som urobil v napinavom suboji v krose Ocaska. Starsieho :-) Tak sa mozno ani nie je cim chvalit…

            0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.