• vaclavfikr

    Mně už je to trapný, vyhledávání jsem použil, ale mám z toho hlavu plnou informací a nic konkrétního. Tak prosím poraďte! Vážím 68 kg (někdy i víc), jezdím XC, maratony, xterra a podobně, tak 8000 ročně, brzdím kotoučema (160 mm), zdvih 80 – 100 a cenu tak Nějak rozumně ke kvalitě. Stačí stručně, dikassssss

    0 0
    • Meesha  

      Reba :-)

      0 0
    • misak  

      Marzocchi MX Comp cena kolem 6,5kKc

      0 0
    • JMT  

      coz takle reba ?

      0 0
      • cabbage  

        no nepovidej…;

        0 0
      • gobike  

        necekane…

        0 0
      • jakub  

        co mate s tema rebama, pred rokem by tu bylo samy marczochy a tedkom… jako je to zajimava vidle no to je pravda… kua taky bych ju bral… :-))))

        0 0
        • Martyss  

          Tak co tedy řešíš?:-).....Jakub taky říká – REBA…:-)

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Taky pouzivas misto „oskliva“ slovo „zajimava“ … je to takovy diplomatictejsi :)

          0 0
    • zirecek  

      Ej, napadla mě REBA a pak pevná… . :o))

      0 0
    • wbiker  

      Tak z předchozích příspěvků je dosti patrné, jak se probíhá „placená reklama“.:-)

      0 0
      • CZiko  

        jak by… oni nám zaplatí a my řeknem uáááá – reba…

        takže REBA :-D

        0 0
        • wbiker  

          Jo, tak nějak sem si to představoval.:-) Jen – na uáááá má copyright Al Pacino.:-)

          0 0
    • senožrout  

      Jestli ti stačí zdvih do 115mm tak se taky přidávám – REBA.

      0 0
    • Darkson  

      neměl by si říct Admin o nějaký prachy u RS??? Děláme tu Rebě slušnou reklamu:-)

      0 0
      • senožrout  

        Hmm, tak to admin skásne a my to pak na nějakým srazu propijem…, protože jsme tu ta „hlásná trouba“ :-).

        0 0
      • Martyss  

        By mne tedy zajímalo, kolik nám Žitný pošle..:-)

        0 0
    • Kreten  

      REBA peniaze za reklamu poprosim na ucet:D

      0 0
    • Vašur  

      Reba race – koupil jsem ročník 2005 před vánocema a vypadá to, že jsem NEUDĚLAL chybu. I když jsem jí zatím dokázal jezdit jen pod nulou na sněhu a na ledě, takže nadoraz to zatím nebylo.

      0 0
      • vaclavfikr  

        Vypadá to že ste mě přesvědčili! Už jsem si podal inzerát. Kdyby náhodou… :-) Jinak je jedno kterou. Jsou v nich takové rozdíly?

        0 0
        • Martyss  

          Hlavně letošní ročník už je na véčka. Ale ještě okoukni R7 nebo blacka.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            takze spis lonskej.

            0 0
            • Martyss  

              To, že má navářky na véčka nijak nebrání použití kotoučů..:-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ale je to tezsi, osklivejsi a zbytecnejsi :)

                0 0
                • Martyss  

                  Pokud použiješ véčka, tak je to v součtu lehčí,levnější na provoz, snadněji opravitelné a zatěžuje to vidli symetricky oproti hydraulický kotoučovkám…:-)

                  0 0
                  • kovar  

                    pravda, ale brzdy jsou od toho, aby brzdily a to nějak v tom tvém výčtu předností chybí

                    0 0
                    • Martyss  

                      V suchu brzdí výborně…:-) V ostatní podmínkách je to mírně horší..

                      0 0
                    • Lišák  

                      Vidím, že pro tebe jsou jediné brzdící brzdy kotouče (asi hydry), tak bych se chtěl zeptat, jestli jsi je na kole používal vždy a pokud ne, tak jak jsi vůbec mohl jezdit s atrapami typu „canti“, nebo „V“? Nebo jsi kdysi nepotřeboval brzdit?

                      0 0
                      • enjoy  

                        podivej se na to teroristicky kolo co ma v profilu:-)).nejlip na tu starsi fotku:-).myslim ze uz nemusime kovare nejak moc resit:-)

                        0 0
                      • kovar  

                        bylo nutno se přizpůsobit, teď už není.

                        0 0
                        • Twister  

                          Vy večka vepředu byly kvuli šetření vidle? Já o téhle konfiguraci na léto taky uvažuju, ale bál jsem se, přece jen je to nezvyklé… :) Díky za precedens!

                          0 0
                          • kovar  

                            taky by se to tak dalo říct – šetření vidle i peněženky a obava z kroucení vile – nechtělo se mi dávat kotouče na vidlu s 30mm nohama a bez pevné osy, kromě toho jsem měl k dispozici přední kolo s nábojem bez děr na kotouč.

                            0 0
                            • Lišák  

                              A co používáš teď? Jakou vidli? A kotouč, nebo stále „V“?

                              0 0
                              • kovar  

                                viz foto biků uživatele. Na modrém silničním kole mám véčka na 120mm starší vidli, kterou jsem přesunul z šedého kola a na šedém turistickém kole do hor teď mám kotouč na 130mm vidli Z1FR3 s pevnou osou.

                                0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ano… akorat to neni tento pripad a zapomnel jsi na jednu malickost ;)

                    0 0
                    • Martyss  

                      Myslíš mírně zhoršený výkon za mokra?:-)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        …oproti uz tak dost hroznemu vykonu za sucha :)

                        0 0
                        • Martyss  

                          Nemohu za to, že je neumíš seřídit a máš malou sílu v ruce:-)

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Aha, tak tim to bude… :)

                            0 0
                          • Peslezedirou  

                            Pravou se ti brzdí líp, aspoň víme co děláš po večerech :o)

                            0 0
                            • Martyss  

                              Ano…musím přiznat hanebnou pravdu. Každý věčer posiluji prsty psaním velkého množství přísvěvků do toho fóra…:-)

                              0 0
                        • Pekáček  

                          Trenér vždycky říkal, že dobrej závodník brzdy nepotřebuje. To je jedno že dřív byly jen silničky, dobrej závodník je jen jeden :o)))

                          0 0
    • goofy  

      Je mi jedno co, ale rozhodne ne Rebu…

      0 0
    • Tondach  

      Chlapi,nějaký pátek už v tomhle oboru dělám:takže stručně,REBA????Kdo ví,každopádně všechny letošní modely od RS mají problémy,dovozci je stahují,levnější tedy.Já jsem pro MANITOU-BLACK,typ dle uvážení.Ne Skareb,je to vidle dělaná na hmotnost,časté poruchy LO,prasklé pružiny.Black je ta samá vidle,ale konstrukčně pevnější-rozuměj těžší-ale je to znát na životnosti.Zatím na servisu nebyla žádná.Ale Skareby posílám co chvíli.A levnější RS teď už na nových kolech vracíme,nejdou LO.Marzzochi je drahá,těžká vidle.Nikdy nenabízí to co jiné značky(v určité rozumné cenové kat.)Suntour apod. snad ani nebudu komentovat-chodí jedna z deseti,potíže s úniky vzduchu na denním pořádku.Ale takhle by se dalo psát dlouho,takže taky jeden názor…

      0 0
      • Martyss  

        Nevíš, proč se Reby stahují? Btw jak tě poslouchám, tak asi tázající bude muset koupit pevnou:-)

        0 0
        • cabbage  

          ze by reba patrila mezi levnejsi modely RS?;

          0 0
          • Martyss  

            Ty máš snad jiný názor?:-) Každý přecí ví, že nejlepší a nejdraží je sid a pod ním jsou levné vidle s horší funkcí…:-)

            0 0
            • Tondach  

              Ano,proti SIDu nic,montovaly se vloni jen 4ks,zatím ani jeden problém.Jedno kolo jelo i X-terru na Havaji.

              0 0
            • cabbage  

              ti tam vypadla predpone dis- p.s. bych ten rozdil 2kkc nevidel tak propastny;)

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Boxxer World Cup? A nekde hluboko pod nim je ten levnej SID.

              0 0
        • Tondach  

          To zas ne,ale je to jako se vším,koukáš si za svý peníze koupit co nejvíc.Nač zbytečně přeplácet značku?Viz Marzzochi.Chce to kompromis.Nehraju si na chytrého,dělám jako mechanik v cyklu 11 let,tak to sleduju.Ale nakonec na špatný kus může jeden natrefit i u Mercedesu.

          0 0
          • Martyss  

            Ten nefunkční lock u RS je divný. Tlumení MC bylo už v řadě 2005 a aspoň u mého Duka funguje ok. Buď se pokoušeli vychytat nějaké mouchy nebo došlo k výrobní chybě.

            0 0
          • rock  

            S tímto přirovnáním bych byl opatrný. Podle toho, co o něm píše CarAuto / AutoCar, tak je spíš problém narazit na OK kus :-) … viz vtípek: "Potkáš M-B E-klasse, kterak si to sviští městem. Řidič má nohy na vyložený přístrojovce a ruce za hlavou; jak to ? To mají namířeno do servisu a řidič se do toho neplete, protože auto už zná cestu samo …

            0 0
      • cabbage  

        btw: co ma "prava palena taska " spolecnyho s vidlicema?;)

        0 0
        • Tondach  

          Vůbec nic,ale nechtělo mně to nijak zaregistrovat,vše už tu bylo,musel jsem přidat to „ch“

          0 0
      • goofy  

        Beru ze Marzocchi slo u xc vidlic s kvalitou do haje, ale treba takove FR modely jsou pri pomeru kvality/ceny porad na vrcholu. Jinak bych asi na xc bral taky Blacka pruzinovou verzi.

        0 0
      • senožrout  

        Tak nám řekni, které modely RS dovozci nestahují a čím to, že loňské Reby jsou v pohodě. Konstrukčně se přece 05 a 06 zas tak zásadně neliší… RS má kategorie RACE(sid a boxxer), ALL MOUNTAIN(boxer ride, reba, pike, revelation a ADVENTURE(recon, tora, j-series). Takže ty levnější, který by měly mít problémy by podle tvých slov byly z tý kategorie ADVENTURE. Reba s doporuřenou cenou 13–16kkč předpokládám, že nepatří do kategorie levných, či levnějších vidlic. Prosím upřesni nám to. Takto je to poněkud nekonkrétní.

        0 0
      • HoK  

        Letošní(06) Reby ještě nedorazily. Tento týden jsem byl v Bikelive a bylo mi řečeno, že přijdou až v únoru.

        0 0
    • Tondach  

      Jo a ještě něco,R7 je náhrada za SKAREB,tak bych se divil,že by se tak zlepšila.Osobně mám BLACKa,bez potíží,mám73kg.

      0 0
      • Lego  

        Specifikuj přesně, kterého blacka? Díval jsem se na vidle a blacků je docela velká škála. Můžeš prosím tě uvést typ a cenu? Díky

        0 0
    • Lišák  

      Zařadím to sem, protože je to dotaz na hodně lidí: Kdo z vás, co doporučujete Rebu ji jezdí? Pokud ji nejezdíte, proč ji doporučujete? Neni to rýpání, fakt mě to zajímá.

      0 0
      • Martyss  

        Já mám sice duka, ale má stejné tlumení s lockem jako reba.

        0 0
        • Lišák  

          Třeba Manitou používá TPC, nebo FFD na různých typech vidlic a nemyslím, že by se chovaly stejně.

          0 0
          • Martyss  

            Máš snad nějakou takovou zkušenost?

            0 0
            • Lišák  

              TPC se používá na Skarebovi i na Blackovi a myslím, že ty vidlice moc shodný nejsou. Pokud budu jezdit Blacka s TPC, tak nemůžu doporučit Skareba jenom proto, že má stejný tlumení.

              0 0
              • Martyss  

                To jistě ne, ale Reba a Duke je trošku jiný rozdíl než Scareb a Black. Je pravda, že nemohu přesně hodnotit, jaký má Reba chod, ale dle informací, co jsem četl na netu je ještě citlivější než Duke. Ale co si dovolím tvrdit je, že provedení tlumení Reby bude, co do materiállu stejné jako v mém Duku a bude mít stejnou vlastnost. Při na nastavení minimální citlivost MC a jeho zamknutí bude stále trošku chodit. Může tohle někdo z majitelů Reby potvrdit nebo vyvrátit?

                0 0
                • cabbage  

                  muzu, chodi(do 5mm) i pri nastaveni na max.

                  0 0
                • Lišák  

                  Tak jo, tohle docela beru, ale myslím, že Rebu doporučovali i jiní. Díval jsem se do profilů a mají jiné vidle. Možná, že upgradovali a ještě nevyměnili fotku a popis, ale možná jenom doporučují něco o čem jenom četli a nebo se na tom kousek projeli. Takový doporučení asi moc cenu nemá. Taky si myslím, že Reba je dobrá vidle pro zadavatele dotazu, ale já bych mu ji doporučit nemohl, pokud nemám vlastní zkušennost.

                  0 0
                  • Martyss  

                    Chápu, co chceš říct, ale nemyslím si, že by v tomhle cenovém segmentu mohl někdo koupit vidli se špatnou funkcí. Jedinou chybu, kterou může udělat je, že vybere špatně dle použití.

                    0 0
                    • vaclavfikr  

                      A co ještě MX comp Eta?

                      0 0
                      • zac  

                        to neni Reba takze ne… :)

                        0 0
                      • Martyss  

                        S tou nemám žádné zkušenosti, ale dle papírových předpokladů je tlumení celkem zastaralé a je těžká…:-/

                        0 0
                        • Pekáček  

                          Zastaralé = časem prověřené a bezproblémové? :o)))

                          0 0
                          • Martyss  

                            Zastaralé = ostatní výrobci nabízejí za stejnou cenu lepší řešení…:-)

                            0 0
                    • TinkTink  

                      Za tuto cenu sezenes i Suntoura ;)

                      0 0
                      • Martyss  

                        V cenové skupině Reby? To budeš brát kusy i do zásoby,ne?:-)

                        0 0
                        • TinkTink  

                          Lip se podivej…ve funkci se budou urcite lisit tak, ze to pozna uplne kazdy :)

                          0 0
                          • TinkTink  

                            …tim jsem chtel rict, ze i kdyz koupis suntoura stejne drahyho – coz fakt neni az takovy problem, tak ta funkce bude nekde jinde…

                            Btw – ale jsem zvedavej na RUX

                            0 0
                            • Martyss  

                              Tak se dá k Milanovi a on už s tím něco provede..:-)

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Odstup satane :)

                                Nez kupovat nefunkcni vidli a delat z ni funkcni…je lepsi za tydle kachle koupit uz funkcni – to bych se i stydel dat tydle penize za vidli, kterou bych jeste musel upravovat…

                                0 0
                            • goofy  

                              No Milan nekde psal, ze uz chodi celkem obstojne, a je i dost pevna, ale nevim no… Sem nejaky skepticky… ;o)

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Nevim co psal milan…jeho romany z nedostatku casu a meho nezajmu o jeho vyjadrovani nejak nectu, ale skepticky jsem tez.

                                0 0
                                • goofy  

                                  Ono to nebylo tady, ale na dolekop.com tusim. Tam musi byt holt strucny, bno by to nikdo necet… :o)

                                  0 0
                                  • milan1  

                                    Velmi nerad bych se tady ocitl v kůži Tinka, ktarý tady dříve vykřikoval jak nová Dura chodí a potom si pochvaloval jak se prodávaj. Proto opravím. Nepochvaloval jsem RUXe jako celek. Mám výhrady ale základ má více než slušný. Kdo stůně po superdlouhých pouzdrech a polopatroně s úrovní zpracování jako HSCV (bohužel ne s obdobnou funkcí) tak to všechno získá. Je to těžký bytelný kousek srovnatelný s Drop Offem zpracováním je ale daleko nad ním. To je asi tak všechno.

                                    0 0
                                    • goofy  

                                      Takze zase je treba tuning jo? No mozna aspon neco vydrzi, ale kupovat si vidli za nemale penize jenom proto abych to musel este ladit. Mozna tak do 3 roku uz to vychytaji… :o)

                                      0 0
                                      • Martyss  

                                        Ale v tom případě můžeš nadávat na skoro každou vidli..:-/

                                        0 0
                                        • goofy  

                                          Tim tuningem nemyslim upravu tlumeni dle sebe a vymenu pruzin za tvrsi nebo mekci… Tim myslim prekopani tlumici patrony (nebo polopatrony).

                                          0 0
                                    • TinkTink  

                                      Huraa…konecne informace…takze jsi na RUXu jel? :)

                                      0 0
                                      • milan1  

                                        Ty jsi kdysi jel na Duru a nic jsi nepoznal. Nechceš radši psát za sebe a o tom co víš ty?

                                        0 0
                                        • TinkTink  

                                          Myslis me upravene duro? Jo…to jsem moc nepoznal…ale uznavam…soucasny boxxer je lepsi…

                                          Ale ja se ptam co Ty, kdyz jsi se vyjadril k tomu, co tu jeste nikdo nejel…takze co? Zase kecy?

                                          0 0
                                          • milan1  

                                            Zůstaneme u tebe. Ty prodáváš upravená Dura? A to jistě upravuješ podle svého postupu viď? To jsi určitě vymyslel.

                                            0 0
                                            • TinkTink  

                                              Shop prochazi upravami…jiz zadne vidlice Suntour a RST neprodavam.

                                              0 0
                                            • TinkTink  

                                              Zpet k Tobe (porad ze slusnosti pisi velky pismeno…vsimas si?)…co Ty a RUX – pokud na tuto otazku neodpovis primo, beru to jako jasny error – ostatni si to vylozi dle sebe…

                                              0 0
                                              • milan1  

                                                Už ti někdo vysvětlil,že slušnost není v jednom písmenku? Třeba někdo, kdo si tu přečte tvůj projev ti to vysvětlí.

                                                0 0
                                                • Pá-dlista1  

                                                  A tobe uz to nekdo vysvetlil? P.S.: pisu male pismenko ;)

                                                  0 0
                                                  • enjoy  

                                                    co si to tak pamatuju tak milanovi to tu vsichni vysvetlili tak,ze nema smysl byt tady slusny.. ale uz je zase hodnej,drzi se.zato vy…:-)

                                                    0 0
                                                  • TinkTink  

                                                    Snazim se…nicmene se to zatim nesetkava s pochopenim…ale to prijde…to prijde! Ja tomu VERIM! :o))

                                                    0 0
                                                  • milan1  

                                                    Ona internetová komunikace je taková neosobní co? Zkus si představit v reálu, že takový desetiletý výrostek bez úrovně a vychování Tě zečne ze své pozice poučovat o slušném chování. Dost legrační představa :-) Tak přesně v takovéhle pozici jsi Ty vůči mě.

                                                    0 0
                                                  • TinkTink  

                                                    Tak ted uz se staci odvolat jenom na generation gap a je to :)…nicmene vysvetlit svuj postoj s odvolanim na to, ze „jsem prece starsi“…to tu jeste nebylo :)

                                                    Btw…radej pudu na bajka nez se tu s dohadovat vo blbostech…kdo by si koupil takhle drahyho suntoura…

                                                    0 0
                                                  • kovar  

                                                    „Kdo je tu nejstarší, kdo je tu nejstarší?“, volal dvaasedmdesátiletý Strauss a tloukl o stůl svým občanským průkazem…"

                                                    0 0
                                                  • ddd - andy  

                                                    Uaaaaa-cha-cha-cha.. :-))))))

                                                    0 0
                                                  • milan1  

                                                    Tenhle můjpříklad samozřejmě patří i tobě ale bylo to hlavně na pádlistu (špatně jsem zařadil) Byla to hlavně připomínka toho, jak by to vypadalo v reálu :-) A dohadování o blbostech je dobrý termín, co kdybys to řekl cabbagemu nepřipadá ti že on se o ničem jiném bavit nechce? Nedávno, když měl prostor aby pohovořil o Motin controlu, tak tázajícího odkázal na historii, že on mu to nebude psát. Skutečně nechceš zasáhnout? tady by ten stop o povídání o blbostech bylo na místě.

                                                    0 0
                                                  • TinkTink  

                                                    No jenze ja uz do tehle debat moc nezasahuju – teda se snazim…Kybice nehodnotim stejne tak jako ostatni…ale snazil jsem se zjistit, jaky zkusenosti mas s RUXem…sundat z police v kramu muze kazdej…ze jo…

                                                    Nicmene – zustavam u Shermana a Boxxera…zatim :)

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    spravne:-).nehodnotis ostatni..,s vy­jimkou milana:-)).a mozna mne:-). mi prijde ze se par z vas tady diva moc na telvizi,uz mate stejny politicky kecy.jmenovite,na­priklad ty:-D

                                                    0 0
                                                  • milan1  

                                                    Opravdu víš o čem mluvíš? podívej se znovu, třeba se ti oživí paměť není to tak dlouho co jsi to psal. Sundat z police a hodnotit co se tu zase snažíš podsunout? Tohle je tvá normální reakce?

                                                    0 0
                                                  • TinkTink  

                                                    Neodpovedel jsi.

                                                    0 0
                                                  • Pekáček  

                                                    Nechci se tímto míchat do debaty o tom že Milan nic nepoví i kdybyste ho mučili, ale mám pocit, že RUX s otevřenou olejovou lázní může být starší konstrukce Marzocchi. Ty dvě firmy spolupracují a tak by mě to ani moc nepřekvapilo. Psal jsem to aj Milanovi a ptal se mi odkud to vím, já to nevím, jen mi to tak připadá. Ruxe jsem ještě neviděl a netuším jaký je, tolik jsem chtěl napsat a rád bych se o té vidli taky něco dozvěděl.

                                                    0 0
                                                  • Pekáček  

                                                    Obrázek

                                                    0 0
                                                  • Pekáček  

                                                    Další obrázek.

                                                    0 0
                                                  • goofy  

                                                    Trochu off topic mimo tuhle vasi bourlivou debatu, ale neprosla ti uz pod rukama Z1 Sport? Nemel jsi ji nahodou rozebranou? Nejake postrehy a tak? At to nemusis psat tady a nevznikaji zbytecne bourlive debaty, tak by jsi mi to mohl napsat na mail… ;o)

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    //..imperialistu tvrdym slovem odsoudil… //

                                                    mohl sis vsimnuot ze sme fci MC uz vysvetloval, tudiz se mi to nechce psat znova, od tebe sme se akorat dozvedel, ze je nejdulezitejsi vidlici otestovat cihlou a tim prisun (konkretnich) informaci skoncil…

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    vysvetlil, proto tech pismenek vzdycky napise tolik…;

                                                    0 0
                                          • enjoy  

                                            mam ti takovej pocit,hranicici s jistotou:-),ze milan tady mluvi dost vecne.. narozdil od tebe,nebo odeme:-))

                                            0 0
                                            • cabbage  

                                              ano, i milan mluvi jasne a vecne ve srovnani s tebou, to ale nemeni nic na tom, ze je jasny a vecny jako projev milouse jakese;o)

                                              0 0
                                              • enjoy  

                                                ze ty zrovna si to pamatujes..

                                                0 0
                                                • cabbage  

                                                  pamatuju, tedy ze zaznamu, valeli jsme se smichy;o)

                                                  0 0
                                                  • enjoy  

                                                    ale on to chudak asi opravdu myslel vazne..a ty takhle:-(

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    to nemohl myslet vazne, to proste ne…;)

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    vidis:-),ja rikal ze to nepamatujes:-))

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    no hlavne ze ty to mas z prvni ruky(ee, vlastne huby:)

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    jj,ja videl barevnej dokument!:-)

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    ten je nejvtipnejsi;))

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    jen pockej,vsak nas sranda v pristich volbach prejde. akorat nevim,jestli je janosik topolanek v necem lepsi..

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    myslim ze je uplne jedno kdo volby vyhraje..

                                                    0 0
                                                  • milan1  

                                                    cabbage projev Jakeše je projev člověka, který mluví o něčem, čemu nerozumí a musí se stavět do role odborníka. On se tahdy musel do té role stavět. Tebe k tomu ale nikdo nenutí, proč děláš to samé? Tvé příspěvky v téhle debatě jsou totiž na stejné úrovni,jako ty, kterým se směješ u Jakeše. Je to diletantství s dostatečně nabubřelým a sebevědomým podáním. Ani netušíš jak jste si blízko v projevu. I když závažnost ve tvém případě je daleko menší.

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    nech ho:-)

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    s jakesem toho mas mnoho spolecneho- napr.: ani jeden konkretni argument. uz jsi odpovedel Tinkovi na jeho otazku? ne? tak proc s tim neco neudelas? na odpoved by si vubec nemusel psat sahodlouhou slohovku, ale stacilo by jedno slovo…;) ale priznat ze s necim nemas zkusenot je pro tebe evidentne tezke…

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    rikam si..,kdybys ty(a dalsi) dokazal mluvit o sve rebe po tolika zkusenostech tak jako milan ve svem prvnim prispevku tady k RUXu.. to by bylo na svete krasne:-)

                                                    0 0
                                                  • Dijck  

                                                    REBA!

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    :-DD

                                                    0 0
                                                  • milan1  

                                                    Jakeš taky nevěděl kdy má končit. Ty si nedáš pokoj. Co jako očekáváš, že zatajuju. To myslíš, že jsem měl k dispozici vidlici a nejel na ní.Dokonce jsem si jí i měřil. I diletant jako ty musí poznat, že jsem ji měl rozebranou a dávám vám tu k dispozici informaci o tom, co je uvnitř. Obsáhleji je to na dolekop,com Každému jinému bys za to poděkoval, protože informace o téhle vidli jsou dosud nulové a nikde jinde k nim nepřijdeš. Ty a Tink ale budete štěkat další otázky jak u výslechu. Co myslíš, výlech je ten nejlepší způsob komunikace? Napadání za to, že to co napíšu jsou kecy a ty budeš čekat, že se nějak rozpovídám?

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    ..blablabla… no konecne to z tebe vypadlo, sice to chvili trvalo ale budiz.. poznat, ze si ji mel rozebranou na zaklade tvrzeni podobnych tomu so se o ni pise jinde(na propagacnich materialech) je opravdu tezke. mas-li odjem ze ti nedekuju za info ohledne ruxu, tak je to proto ze bych za to nedekoval nikomu(ani za recenzi dura, xc-75 a pod)- proste je to informace velmi nepresna a jeste o vidli ktera me prestala zajimat asi pred mesicem… jestli mas dojem ze je kladeni otazek vyslechem tak jsi vyuzil plne sveho prava nevypovidat a psal jsi o cem se ti momentalne zachtelo(pr.: psychologicke profily debateru)

                                                    0 0
                                                  • milan1  

                                                    Tak to sis přímo řekl o ůkol. Sežeň obdobné informace o kterých píšu já, zde a na dolekop.com, z jiných zdrojů. Ty jsi na tom až tak špatně ža vážně nedokážeš poznat ani základní hodnotu informace. Na tebe se musím opravdu opatrně a hlavně žádné složitosti. To, co nedokážeš pochopit, ti potom připadá jako tlachání. Už ti začínám rozumět. Hledej problém v sobě. Anebo se nepleť tam, kde se takhle odkopeš, nemusíš se dávat hned tak poznat. Je to dobrá rada!

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    milane nechte toho:-).pocatecni snaha kazdeho cloveka je,aby vysvetlil svoji pravdu druhemu a on ji pochopil a uznal:-).ale myslim,ze vy jste se dostali az do zaverecny faze nezdaru a nic jineho nez urazeni z toho uz nikdy nebude..:-)

                                                    0 0
                                                  • milan1  

                                                    Nemám zájem se hádat. Ale když kdekoliv něco napíšu, vždy přiskotačí tenhle podivín a spustí to své napadání. Když už zase začal, rád bych s ním dotáhl do konce co ho k tomu vede. Na tom ůkolu aby sehnal ty informace, jinde by se lecos ukázalo.

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    kdyz uz jsme u tech ukolu, tak najdi kde te napadam, aspon si taky vyzkousis vyhladavani a rovnou muzes zjistit co jsem psal o poplocku a mc…

                                                    0 0
                                                  • lubos  

                                                    Ja se jen pripojim jako offtopic, vsiml jsem si, zes zmenil styl vyjadrovani, a musim rict a blahoprat, ze ted se to da paradne cist, veta „vždy přiskotačí tenhle podivín“ me dostala :))))

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    jediny co nepisou je o //superdlouhých pouzdrech // jinak nic noveho.

                                                    0 0
                                                  • milan1  

                                                    Na dolekop mám i víc informací. Odkaz na ty informace tady byl jako první a vlastně to začal. Pružiny tam jsou jaké? A tlumení je dobré nebo špatné?

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    tlumeni- otevrena lazen na letaku, polopatrona podle teba na foru a opet otevrena lazen na dolekop.. vice zde: www.srsuntour-cycling.com/standard.xml?…
                                                    tkaze tvuj prinos je jen ve zjisteni ze to ma dluohy spodni futra, a zpracovani lepsi nez drop-off

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    coz jsou veci na ktery se lidi ptaj.

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Jo jo. To me vzdycky zajimalo jestli to auto co nejde nastartovat ma klimatizaci.

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    to je jasny:-),tvoje auto nema klimatizaci:-)

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Ale funguje… teda ted jedno z nich zrovna ne :)

                                                    0 0
                                                  • milan1  

                                                    A jak vypadá ta polopatrona, jak funguje, opakuju, jaké tam jsou pružiny? Když nedokážeš rozlišit, že takové informace pocházejí od někoho kdo to měl rozebrané a zřejmě to musel i jezdit, tak radši mlč. Namísto toho tě tvoje neznalost pasuje k tomu, vykřikovat bla bla bla a to jsou kecy a přirovnáváš mě k Jakešovi. Připomenu ti, že jsem vždy vydával jenom ověřené informace a že když jsem o něčem prohlásil, že ja to špatné, tak se to časem i špatné ukázalo i když ve chvíli uveřejnění jsem byl napadán. Napadán stejně neznalými jako ty. Nikdy jsem nevydával falešná hodnocení.

                                                    0 0
                                                  • TinkTink  

                                                    Tak kdyz jako u vyslechu (btw. skoda ze jsem to nestihal od rana :o)) )…vsechny vidlice co jsem hodnotil, jsem jezdil…nicmene prave Ty jsi driv obhajoval sam sebe, ze jsi nektere vidlice ani nejezdil – nelze to dohledat…veskere sve vykriky jsi nechal smazat vcetne urazek a napadani…zkus to poprit a dodej dukazy.

                                                    0 0
                                                  • milan1  

                                                    K tomuhle mám jediné. Nevynecháš jedinou příležitost aby ses o mě neotíral . Nemám potřebu kdekoliv se o tobě objeví zmínka všude psát samá negativa tak jako ty. Žádný důvod jsi neměl a vypisovat své znechucení z tebe při pouhém tvém jménu by mě asi nenapadlo.To mě sem ostatně zatáhlo. Můj odchod z fóra byl jasný každému slušnému člověku. Je tu stále k dispozici. Je to průzračné a nic tam nechybí Pekáček to dole všechno doplnil o chybějící. Odešel jsem proto, když jsem viděl, kolika křivákům zde dělá dobře, když tu padaj opravdu hnusné urážky. K nahlédnutí zde. www.bike-forum.cz/…1/forum.html#… Jenom velmi pokřivený člověk může stále používat tvé argumenty. Zde je vidět krásně snaha vás podivných dikutujících hlavně o napadání, nikoliv řešení problému. Kdysi jsem se neudržel a použil silnější slova, vždy ale jako reakce typu na hrubý pytel, hrubá záplata. Při tom, co je tady vidět se není čemu divit. Opět jedna technická diskuze o ničem.

                                                    0 0
                                                  • ddd - andy  

                                                    Pres leto jsem tu nebyl a koukam ze to tu fakt jelo.. :-( a jsem docela rad ze jsem o to prisel! Chytani za slovicka je na tomhle webu bezny a pokud se toho nekdo jako ty a tobe podobni chytne, je o „diskusi“ postarano – tim te nechci nijak urazet! Precet jsem si ten thread a bylo mi smutno.. :-( Nektery lidi nesnesou jinej nazor nez ten jejich.. a pak se s nima bav.. chjo..

                                                    0 0
                                                  • milan1  

                                                    Obdivuju, že jsi se tím dokázal prokousat. Mnoho lidí se o to nikdy nepokusilo a ti raději přejímají hotové názory od Tinků a spol. Co bys řekl na člověka, který se toho zůčastnil a přesto se dokáže chovat jako Tink? Takhle jasnou záležitost bude používat nadále proti mě. Víš co je na tom nejlepší, že s kurrem jsem vedl právě nedávno na I velo konverzaci a on sám uznal, že to tehdy přestřelil. U mě je po tomhle přiznání vysoko nad Tinky a spol, kteří vykřikují svá naučená hesla s jasným cílem poškodit jak to jenom jde. Znovu opakuju, tehdy mě k tomu odchodu nepřiměl kurýr ale všichni ti potutlenci a přihřívačí svých polévek. Jsem rád, že se mi potvrzuje můj tehdejší názor a to stále víc. Ještě raději jsem, že se najde někdo jako ty, kdo není líný si ověřit fakta a vytvoří si sám názor čtením něčeho tak dlouhého a nepěkného. Děkuju ti za to.

                                                    0 0
                                                  • cabbage  

                                                    mam to pochopit tak, ze mam prevzit hotovy nazor od tebe?; ty totiz nic jineho nepripoustis…

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Kurr uznal svou chybu a ty si ho cenis (alespon to pises). Cenis si i sam sebe?

                                                    0 0
                                                  • pegal  

                                                    uff .. tak jsem to precetl cely .. .. jste jak maly Jardi .. k tomu neni co dodat .. hadate se vylozene o p.c.v.n.ch ..

                                                    0 0
      • Dijck  

        REBU nejazdim, teraz mam PIKE,ku ktorej som presiel z bozskej marzocchi :/ S PIKE zatial absolutna spokojnost…A mal som moznost sa na REBE dlhsie previezt,ak by som mal mat XC vidlu tak beriem REBU. Osobna skusenost;)

        0 0
      • muffin  

        No, ja ju jazdim, aj by som ju doporucil, ale nemam velmi s cim porovnavat, bo predtym som jazdil len na suntourke s asi 2cm zdvihom:o). No co sa tyka locku, tak funguje bez problemu, a aj to stelovanie MC, ktoreho som sa povodne obaval, je v pohode. Takze spokojnost.

        0 0
    • lubos  

      Reba … Sl nebo Race. 8cm neber.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.