• kurýr na bajku

    Nemá cenu tim ničit diskuzi RST.

    Milan1 není schopnej se se mnou sejít a dvojčátka by mi nejraděj zakázala přístup !!!

    U dvojčat mne to až tak nepřekvapuje, ale u Milana1 sem čekal že se k tomu postaví jako chlap !!!

    0 0
    • kurýr na bajku  

      Jo mimochodem, teď mi příde na pár měsíců pod ruku 9100 RLO, taxe pak pochlubim !!!

      Teda doufám ! Prachy bych ale za ní nedal.

      0 0
    • Martyss  

      „Milan1 není schopnej se se mnou sejít“…chceš se snad rvát?:-)

      0 0
    • enjoy  

      a co byses chtel dozvedet?pokecate si o suntouru nebo co?jestli jde jenom o to,tak by se klidne mohlo stat ze by to byl spis jenom jeho monolog:-).

      0 0
    • Pekáček  

      Tímto bych chtěl poprosit uživatele B-F, nejen Mi?a a Milana 1 kterých se to má týkat, aby se k podobným diskuzím pokud možno nevyjadřovali a nedávali tak příčinu k dalšímu přívalu slabomyslnosti, jakého se dostalo příspěvku „Vidle RST“. Děkuju.

      0 0
    • spipi  

      muzete mi laskave nekdo vysvetlit o co tady jde? co to tady resite za totalni sracky? posledni dobou jde B-F hooodne dolu a tohle je jejim jasnym dukazem. vetsina prispevku, ne threadu(ale to v podstate taky:), ale spis prispevku „prispevovatelu“ je totalni shit..nechcete si zalozit radsi nakej room na Xchatu?? tohle je fakt uz zoufalost..jezdete radsi na kole panackove;)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Čti jen co tě zajímá !!!

        0 0
        • spipi  

          trochu demagogie nemyslis? btw. proti tobe nic nemam, tak laskave setri s vykricnikama, anebo chces snad za mnou taky prijet na kafe?=))

          0 0
        • zirecek  

          Už se ti to začíná vymykat. Napadáš kohokoliv, kdo odpoví. Mně připadá, že si děláš jen ze zbylých srandu, ani nemáš pořádně vyplněný nick. Spíš než na bikera mi připadáš na provokatéra, strefa? :-) Tera-je tvoje slecna, mamka, zena nebo je to tvuj dalsi nick? Su zvedavy na odpoved, doufam, ze se zachovas normalne, bo me vubec neznas, tak zkus s klidnou hlavou.

          0 0
          • terák  

            Abys nemusel hledat ve starších diskuzích, tak ti to objasním. Kurýr nesnáší Suntour, což je prapříčina jeho veškerých hádek s Milanem1, Pekáčkem a Mi?em. Hádky se postupně stupňovaly a po tom, co Milan1 přišel s teorií, že kurýrovi je 16 let, tak se s ním chtěl kurýr sejít. Na to, že Milan1 napsal „Možná by pomohlo pár přes hubu aby se hoch srovnal“, kurýr reagoval tak, že když se sejdou, můžou se usmířit nebo si přes tu hubu dát. Já jsem kurýrova přítelkyně, ale proto mě tu nikdo nemá co urážet. Ve svých příspěvcích nikomu nenadávám ani nevyhrožuju. To, že kurýr jednou něco napsal pod mým nickem a pak to vysvětlil, bylo opravdu tím, že máme jen jeden počítač. Že mám registraci chvilku po kurýrovi je logické, když jsem už tady něco společeně s ním četla, tak jsem chtěla taky zareagovat. Primárně jsme se oba přihlásili kvůli diskuzi Pražští poslíčci. Mně osobně se nelíbí urážky ani z jedné strany,kurýr to někdy docela přehání, ale jelikož vím, jak to celé vzniklo, tak stojím za kurýrem.

            0 0
            • Volf  

              Poslyš děvče pokud jsi vážně přítelkyní kurýra tak je celkem logické, že budeš stát při něm a asi těžko budeš objektivní. Neznám tady na B-F vlastně nikoho osobně, ale to co tady kurýr píše je opravdu jak sloh od 16 kluka a pokud je mu víc, tak potom malinko váhám. Promiň, že to tak píšu, ale zkus si vyfiltrovat to co tady kdy napsal.

              0 0
              • terák  

                Myslím, že když odhlídneš od příspěvků, ve kterých se s někým hádá, tak se jeho sloh nijak neliší od ostatních. Nepíše se tu přeci kolektivní román.

                0 0
                • Pekáček  

                  Neliší, vůbec? Podívej:

                  //Tak s váma dvouma a s MILANEM1 je jákákoliv diskuze úplně zbytečná !!! Budete mi furt tvrdit, že mám koupit Suntour (i když sami uznáváte, že je to SHIT), abych proved „jistej tuning“ a dostal jakous takous vidlici i přes to, že v málokterým testu se najdou horší vidle !

                  RST je mnohem citlivější a v zimě odolnější !!!

                  To, že se MILAN1 vyzná v Suntourech, má pro mne asi takovej význam, jako dyby se vyznal v mojí stolici !!!

                  Dál se toho už nehodlám naprosto účastnit ! Teď specialitka pro dvojčátka: !?!?!?!?!?!?!­?!?!?!?!?! .............­.............­.............­...........

                  Milane1, je mi líto, že si todle vůbec můžeš myslet, nejspíš asi budeš schizofrenik !!!

                  Každopádně rád za tebou dojedu do Kladna příští sobotu, abych se s tebou buď usmířil anebo ti roznejtoval rypák !!!

                  Esli nepřijmeš, taxi salát !!!

                  Zbytek dohodnem mailem. .............­.............­.............­...........

                  To byla naprosto férová nabídka a ty ses zachoval jako absolutní salát !!!

                  Teď jen nevim, esli se ti vejde mi?o i s pekáčkem do zadku !

                  Myslel sem že takhle starý chlapi už maj svojí hrdost !!!

                  Totálně tim popíráš svou teorii o mých 15 letech…

                  Prostě si to povíme osobně !!! Já nejsem až tak agresivní…

                  Pokud mi nemáš co říct, tak buď tak laskav a nereaguj na moje příspěvky !!! .............­.............­.............­..........//

                  0 0
                  • terák  

                    Já psala o příspěvcích, ve kterých se s nikým nehádá. Měl bysis nejdřív pořádně přečíst, na co reaguješ. Jinak si myslím, že teď, když tu nejsou Milanovi příspěvky, je docela nefér vytahovat reakce na ně.

                    0 0
                    • Pekáček  

                      Hm, naštěstí je mám uložené a tak to můžu posoudit. Chceš je poslat majlem?

                      0 0
                      • terák  

                        Ne, díky, já je četla. Jde mi o to, že tady veřejně vytahuješ citace, u kterých nelze zpětně dohledat, co jim předcházelo.

                        0 0
                        • Pekáček  

                          Já to sem klidně zkopíruju celé, jen to bude velice dlouhý příspěvek. Aby to nevypadalo že Kurýrovi křivdím. Jestli mu něco závidím tak to, že je někým tolik milován, opatrován a bráněn. Ještě že tě má.

                          0 0
                          • terák  

                            To myslím, že by tě Milan1 moc nepochválil. Ale bylo by to určitě fér. Jen by to pak Admin asi zase mazal.

                            0 0
                            • Pekáček  

                              Admina jsem ráno žádal o vymazání celého tohoto příspěvku ještě než se to zvrtlo a pak už jen mých textů ve dvou příspěvcích a doteď mi nebylo vyhověno. Proč by něco mazal? Kritiky už si za to užil dost.

                              0 0
                              • terák  

                                Protože když už to jednou Milanovi smazal, tak by bylo divný, kdyby to nesmazal podruhý. To by rovnou mohl vrátit všechny jeho příspěvky.

                                0 0
                                • Pekáček  

                                  Protože by to mazal mě a ne Milanovi. Hele, já byl schopnej se Kurýrovi omluvit za to že jsem ho pokládal za někoho jiného. Tady na B-F. Teď čekám omluvu od něj, protože o mě a bráchovi psal věci co jsme mu nikdy neříkali. Namátkou Budete mi furt tvrdit, že mám koupit Suntour (i když sami uznáváte, že je to SHIT) a nebo a dvojčátka by mi nejraděj zakázala přístup !!!. Taky nic hezkýho, jako třeba: //Teď jen nevim, esli se ti vejde mi?o i s pekáčkem do zadku ! // (Milanovi). Tak. Tečka.

                                  0 0
                                  • terák  

                                    Tak to budeš muset počkat do zítra, dneska tu asi nebude.

                                    0 0
                        • hanz  

                          jedna věc je ale důležitá…než tady začal přispívat tvuj partner, tak se tady hádky nikdy nevyhrocovaly až do naprosto el kretínovských vý­levů

                          takže ted jsou tu za debily tvuj partner a milan…milan to vzdal a nechal se smazat a jeho příspěvků je škoda protože dokázal poradit(minimálně těm co poradit chtěli a temě rozumněli) ale to samé se nedaá říct o příspěvcích od kurýra, protože co dělat s vlkem ví každej.

                          0 0
                          • terák  

                            Hmmm. A nemyslíš, že ta diskuze „mám vlka“ měla být spíš o sedlech. Pořádně si přečti, jak začíná. Jinak koukala jsem na některé starší diskuze a myslím, že se pleteš. Dohadování se o definici grafu bylo taky docela „zábavný“.

                            0 0
                            • hanz  

                              já tady nechci hájit ani milana a ani kurýra…co se týče příspěvků o vlku tak ten je sice o sedlech ale uplně mimo, napíše že přišel o SI ale už ne o jakej typ a chce poradit jaký mu bude sedět ted…osobně bych řekl jakej typ jsem vozil a pak chtěl poradit…to rovnou moh napsat „co si mám koupit za sedlo“ a neplancat tam vlka. Nadpis hodně pomůže životu příspěvku a taky hodně prozradí. Grafy nemoho soudit, o teorii jsem se s milanem nikdy nebavil, praxe od něj funguje 100%

                              0 0
              • Orbis  

                Nechci se s nikým hádat, ale řekl bych, že nejde až tak moc o věk… mě je 17…:-)

                0 0
                • davidak  

                  Na věku fakt nezáleží, ale určitý měřítko to je. No, záleží na tom, co píšeš a jak vim, ty se vždycky snažíš pěkně poradit ;))

                  0 0
            • zirecek  

              Díky za vysvětlení, četl jsem příspěvky celé. Jsi rozumná, tvůj muž až tak ne, :-). Připadá mi, že jsi mu domluvila, protože už reaguje klidněji. Moc se to tu řeší. Evidentní je, že Milan1 a Kurýr někdy reagují podrážděněji, a když se setkají tito dva a padnou si do noty, je to mazec, :-). Chce to brát více s nadhledem, každý to hned bere osobně, to je smutné… . „Pár facek“ je toho příkladem-buď Milana1 trochu pochopíš a filtruješ tyhle věci nebo se budeš hádat navěky.

              0 0
      • admxx  

        to je dan za popularitu fora…zkratka se sem zacnou stahovat i divni lidi…

        0 0
    • pos3k  

      zase ty SIDe?

      0 0
      • pos3k  

        beru zpet…jako bych tu nebyl :-)

        0 0
        • milan1  
          • Odstraneno na pozadavek usera –
          0 0
          • misj  

            ja si myslim ze to neni reseni. Jak si mam udelat nazor kdyz si nebudu moci precist tvoje prispevky?

            0 0
            • milan1  
              • Odstraneno na pozadavek usera –
              0 0
              • MlokCZ  

                Tady bych si dovolil nesouhlasit. Je tu určitě spousta inteligentních čtenářů, kteří si dokáží udělat názor podle toho, co kdo píše a ne podle toho co o něm píší ostatní, kteří ho neznají. Těžko se dá vyvozovat nějaký závěr o tom, jaký si čtenáři fóra udělají názor, když velké množství z nich do diskuzí moc nepřispívá (a někdy je aspoň v mém případě proto, že v některých threadech se opravdu moc diskutovat nedá, při tom napadání, které se tu děje). Pokud ale lidé jako ty nebudou do fóra přispívat, tak celé fórum půjde do …, protože tu za chvíli nebudou žádné věcné kvalitní příspěvky.

                0 0
              • misj  

                tak jsem si to precetl. A udelal obrazek. Je pravda ze obcas mi pripada tvoje jednani trosku arogantni (jenze je to psana forma a v realu by to mohlo vyznit uplne jinak), ale co predvedl kuryr – to je sprosty napadani. Tvoji chybu bych videl v tom ze jsi na to vubec reagoval.

                0 0
                • RomanH  

                  Asi tak. Nemusim s nekym souhlasi, mohu se s nim hadat, ale v mezich slusnosti. Kuryr je u me pubertalni hulvat.

                  0 0
                  • miťo  

                    Zvedam ruku za tvuj nazor.

                    0 0
          • Peslezedirou  

            Nemyslíš, že by to byla škoda smazat po sobě všechny stopy? Nech každého a? si udělá svůj vlastní názor...........co se tu v poslední době děje je shit :o(

            0 0
          • MlokCZ  

            Prosím, to smazání příspěvků zkus ještě přehodnotit. Situace na fóru není poslední dobou opravdu moc dobrá a někteří uživatelé ničí diskuze napadáním ostatních, velmi často výpady proti tobě, ale i proti jiným. To je velice smutná situace. Na druhou stranu je tu velké množství lidí, kteří tady najdou velmi mnoho cenných informací, které jsi tu napsal a byla by velká škoda, kdyby tyto informace zmizely.

            0 0
          • Volf  

            Hele Milane už Werich říkával, že nad lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk to musí neustále zkoušet. Tak prostě nepřestávej. Jinak jak tady kdosi psal, že B-F upadá, tak jen doufám, že se jedná o klasický prázdninový Jarinismus. Jinak je fakt, že poslední dobou se toho tady moc nedozvíš.

            0 0
            • milan1  
              • Odstraneno na pozadavek usera –
              0 0
              • Volf  

                Milane skoro bych se vsadil, že po prázdninách bude klid prostě to neřeš. Jsou prostě lidi, kteří nejsou schopni ničeho jinýho než házení špíny na určitý značky. Namátkou Suntour, Author, Pells, za chvíli tam spadne i Amobea a vlastně cokoliv z Asie. Dospělej člověk má používat mozek a nenchávat se ovlivnit naprosto nepodloženejma blábolama. Nikdo z nich ti neodpoví třeba na otázku proč si vlastně všichni výrobci kol kazí jméno tím, že na svý kola dávaj ,, sračky ,, jménem Suntour. To že by OEM Suntourky byly tak moc levnější než OEM základní modely jinejch výrobců to pochybuju. Fakt nemá cenu se rozčilovat.

                0 0
                • milan1  
                  • Odstraneno na pozadavek usera –
                  0 0
                  • zirecek  

                    Jsem si nemyslel, že to dokážeš, ty zabalit, ty, který tu neúnavně bojoval. Věřím, že se člověk může znechutit. Je to tvoje rozhodnutí, jen říkám, že mi to k tobě nesedí, holt moc tě neznám. Jedna věc je ta, že u nás se stejně nejvíc debatuje o té „špíně“, málo se mluví o tom dobrém, něco jak TVNova. Tady spíš jen někdo něco píše, když nesouhlasí, když souhlasí, většina lidí mlčí. Je blbost, že chceš takhle zmizet.

                    0 0
                  • zirecek  

                    Děláme tu z komára velblouda. Moc řešíme lidskou blbost-kdybys ju měl řešit v dnešním světě, se z toho musíš pokakat. Hádky jsou normální, když to přesáhne určitou mez, tak mi přece člověk nestojí za odpověď.

                    0 0
                • kurýr na bajku  

                  De samozřejmě o to, za kolik je Suntour dává do výroby, a tam se jedná často o položky v desítkách korun, což je směšný. Ptal sem se výrobce jednoho z mých kol a ten mi odpověděl takto: Pokud chci udržet konkurenceschopnou cenu, pak mi nezbývá nic jiného než kupovat i Suntour (šlo tenkrát jen o zlomený kliky). I když věděl, že značka je to hrozná.

                  0 0
                  • zirecek  

                    Doplň si nick fotama biků, a? vidíme, :o).

                    0 0
                    • Volf  

                      Nejsem si jistej, že se těch fotek dočkáš. V dnešní digitální době je velkej problém sem dostat fotku.

                      0 0
                      • terák  

                        Asi ti to přijde divný, ale ne každej má digitální fo?ák.

                        0 0
                        • Volf  

                          No ale klasickej má snad každej a naskeenování fotky je otázka 10 vteřin, podle toho jak rychlej máš skener.

                          0 0
                          • grafik  

                            Asi ti to přijde divný, ale ne každej má skenner.

                            0 0
                            • Volf  

                              Asi ti to přijde divný, ale ne všichni vydávaj energii na to aby zdůvodnili proč něco nejde. Naopak ji vynakládaj na to aby to šlo.

                              0 0
                              • Pijer  

                                Asi mi to někdy přijde divný.

                                0 0
            • Jester  

              Sleduji B-F od roku 2001. Od té doby se neustále objevují příspěvky s větou, že B-F upadá. :-) Pamatuje si někdo dobu, kdy B-F bylo ještě pravé B-F a „neupadalo“? :-)

              0 0
              • jecnak  

                Ne nepamatuju, stale to jde do haje :-) Pamatuju i BF bez pomlcky a to taky upadalo a furt se to tam resilo.

                A vis jak je ted ta mladez hrozna? To za nasich mladejch let nebyvalo. ;-)

                0 0
          • kurýr na bajku  

            Milane, pokud si dobře pamatuju, tak první ses do mě vobul ty, stejně jako do spousty jiných lidí. Nikdy v životě bych tě nenapadnul bezdůvodně nebo snad z doporučení. Nebyl sem jedinej, po kom si vyjel, a teď byses tady málem rozbrečel. Si fakt dojemnej…

            0 0
            • milan1  
              • Odstraneno na pozadavek usera –
              0 0
          • cabbage  

            a zjistoval si proc se to deje? u 3. vety sem se hodne zasmaml, jinak byt tebou tak tu jeste chvili zustanu a zkusil bych nepouzivat slova jako nepochopil atd…

            0 0
          • vlk  

            Mylím, že na to jdeš špatně.Nemazal bych tvé příspěvky.Třeba v poslední rozepři se mnou jsme díky tomu přišli na to, že RS udává v popisu vidlic 2005 nesmysly, ne vždy máš pravdu, někdy mají pravdu oba účastnící.Navíc jsi mě překvapil a chválím, že jsi zde nedávno poradil uživatelům ohledně úpravy Dura.

            V dřívějších příspěvcích tak asi rok zpět sice Tvé příspěvky neměli žádnou informativní hodnotu, a orávě tehdy si o Tobě udělali zdejší bikeři většinou jistou představu,včetně mě.Dnes již díky tomu, že v přízpěvcích i řešíš problémy mám na Tebe již jiný pohled.

            Jen bych Ti poradil,dyž někomu radíš, tak a? je to jako rada a ne automatické vnucování všem okolo svých dogmat.Každý má právo s nimi nesouhlasit, i když jsou někdy pravdivé.Vždy se snaž pouze informovat o dané věci a nikdy se nenech vyprovokovat k slovním útokům.Vždy napiš něco ve stylu.„S tím nemuhu souhlasit, mám jiný názor:…""Myslím si že to tak není“ apod .Nikdy nepiš jsi hloupý, nerozumíš tomu apod.I Ty někdy nemáš pravdu.Osobní napadání, pak vede k tomu, že se přízpěvky nedají vůbec číst a je to jen o napadání a ne o řešení.Já se přiznám, když mi někdo začne nadávat, tak s ním taky pokračuji stejným způsobem, i když se snažím to tak nedělat.Jak někdo začne z nadávkama, tak to prostě nebere konce.

            0 0
            • vlk  

              ještě bych dodal, že o rozporu s kurýrem nic nevím a tento příspěvek jsem psal po zkušenostech z ostatních i starších přízpěvků

              0 0
            • cabbage  

              sem rad ze mu to napsal nekdo od koho to bude cist.

              jinak muzes sem dat odkaz na posledni rozepri: Třeba v poslední rozepři se mnou jsme díky tomu přišli na to, že RS udává v popisu vidlic 2005 nesmysly ? tohle me docela zajima.

              0 0
              • cabbage  

                zase zadna odpoved, zato kdybych si rypnul tak jich tu bude hned nekolik.....tohle mi vadi ze vseho nejvic:-/

                0 0
                • zirecek  

                  Thread se jmenuje „Vidlice RST“, má teď 100 příspěvků. Bude lépe, když budeš jen číst a nereagovat, bo a? ten příspěvek pomalu spadne do propadliště dějin. Kvůli němu vznikla tato diskuze. Vzhůru do něj! :o)

                  0 0
                  • cabbage  

                    nemam rad kdyz nekdo zamenuje RS a RST, a zminky o RS v tebou zminovanem threadu nenachazim.....

                    0 0
                    • zirecek  

                      Promiň, moje chyba. Tak to nevím, možná Reba, ale tam máš sám dost příspěvků, takže bys to našel. Nevím, promiň, za plašení… .

                      0 0
                      • cabbage  

                        ok, cekal sem ze zareaguje vlk,nebo milan1, ale ti se mnou nemluvej.

                        0 0
                        • zirecek  

                          Neřekl bych, že je to tím nemluvení, jsou offline.

                          0 0
              • vlk  

                http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

                Zašel jsem si na oběd, proto jsem hned nereagoval.

                Ale asi se tam již moc nedozvíš vše od milana je tam odstraněno.

                V podtsatě šlo o tom že já mluvil o Duke XC 2004 která měla hydracoil II-měl jsem ji rozdělanou tak vím co v ní je.Na stránkách RS byla Duke XC 2005 že má hydracoil II.Milan1 popisoval duke XC 2005.Měl ji rozdělanou.A oba jsme mluvili o něčem úplně jiném a to proto, že Duke XC 2005 nemá vnitřnosti hydracoilu II ale úplně jiné-není to otevřená olejová lázen.V průběhu hádky jsme na to přišli.Osobně se tam chvílemi za své přízpěvky v tom přízpěvku stydím-to jak se bráním nadávkami nadávkám.Ale kvůli tomu je nenechám smazat.No ty nadávky od milana1 si tam již nepřečteš.

                0 0
                • cabbage  

                  jo, uz si vzpominam, silena „debata“ taky bych si nenechal smazat svoje prispevky.....

                  0 0
                  • zirecek  

                    Můžeš, jak Milan1, :-|. To tu můžem rovnou zabalit s celým b-f… .

                    0 0
                    • terák  

                      Psal „nenechal“. Nebo „nenenechal“?

                      0 0
                      • zirecek  

                        milan1 si nechal smazat

                        0 0
                        • zapi  

                          Měl napsat já bych si je nenechal smazat nebo taky bych si je nechal smazat. Taky nenechal je trochu nelogické.

                          0 0
                • vlk  

                  omlouvám se ta debata byla tady: http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Hele klucí už to zabalte… Nelíbí se mi přístup Kurýra ani Milana1 (vzhledem k věku) ani Pekáčka ani Mi?i… Nekonečně se hádáte o tom kdo co v jakým příspěvku o tom druhym napsal, kdo za kym chce přijet… Zabalte to a radši odpovídejte na mé přihlouplé otázky v oblasti technické, nebo? to Vám půjde nejlíp :o))

      0 0
      • Pekáček  

        Prosím Cidasi napiš mi co se ti na mě a bráchovi nelíbí, zajímá mě to. dvojčátka by mi nejraděj zakázala přístup !!! jsem pokud mě pamě? neklame nikde nenapsal. Tady si přečti příspěvek Vidlice RST a udělej si názor sám. Taky bych chtěl všem poděkovat že si přečetli co jsem napsal nahoře.

        0 0
        • Smazaný účet  

          No nelíbí se mi jak se tu donekonečna hádáte o ničem… (Kurýr, Milan1, Ty a brácha) Nechci se ale do toho zaplést taky :o)

          0 0
        • misj  

          nebyl to kuryr?

          0 0
      • miťo  

        A prave o techniku jde. Prece mebudu tvrdit, ze RST je dobra vidle, kdyz jsem se s ni pekne spalil. Nemohu ji proste doporucit ostatnim. Resim tedy technickou otazku. Kdyz se k tomu prida i … Nema cenu psat dal.

        0 0
        • zirecek  

          Z me vlastni zkusenosti a zkusenosti spolubikeru taky rikam, ze mi pripada Suntour na tom lepe nez RST. Ale je to moc zobecnujici, samozrejme hodne drivejsi modely – ty vyssi RST, byly dobre. Kdyz srovnam MG91 a RST381, tak 91čka je zlatá, :o).

          0 0
      • terák  

        Já bych řekla, že nabídka na setkání byla docela fér, protože Milan1 nevěří, že kurýr dělá kurýra atd. Problém bych viděla v tom, že jakmile tu kurýr napsal, že nesnáší Suntour, tak si spousta lidí začala mylset, že je to jakýsi „Shooter, SID, LBspeh, Malinkatej.dablik… a teď Kurýr na bajku. Stavitel kol, otec a syn v jedné osobě. Jeden zmizí (napořád) a objeví se druhý“ (citace Pekáčka) a podle toho k němu taky přistupovali. BTW mi přijde dobrý, že je tu tahle diskuze, která by se sice místo Milan1 mohla jmenovat „koho nesnáším“, a podobné výlevy (včetně těch mých) by se měly psát jen sem a ne mezi normální příspěvky.

        0 0
        • Pekáček  

          Teráku, víš sama dobře že jsem se Kurýrovi omluvil za to že jsem ho považoval za někoho jiného. Tak proč to vytahuješ? Mám se mu omlouvat dvakrát? Víš dobře že jsem se mu omluvil poté cos mi vše vysvětlila majlem.

          0 0
    • MartinXC  

      Pánové, nechci se dotknout žádného z vás, ale nechcete zkusit své ambice uplatnit v politice ? Tak by se pobavilo podstatně více lidí a ještě za to dostanete peníze …

      0 0
    • miťo  

      Ve čtvrtek vecer kolem deváté večer budu v Dědinově ulici, v pátek se v Praze žení můj švára. Je to u Kunratického lesa. Rád bych si s tebou promluvil. Je-li na tebe telefon, posli mi ho na mail, nebo na ICQ. Jestli jsou moje příspěvky tak obtěžující, tak tenhle je poslední. Sbohem bike-forum.cz. Snad budes bikerum schopen poradit lepe nez ja kuryre.

      0 0
      • wertigo  

        Zkus si dat pres vikend nejake to pivo, popr. stamprli a v pondeli se vrat… :-) Ber to trosku s odstupem i kdyz je to asi uz pro tebe i ostatni tezke.

        0 0
      • cabbage  

        v krcaku? to bysme mohli usporadat nejakej b-f sraz U krale Vaclava IV- maj docela velkou zahradku.:-)

        0 0
      • davidak  

        Sakra, Mi?o, to chceš kvůli nějakejm magorům zkončit tady na BF? To by přeci udělal nějakej malej kluk a ještě z trucu.. Je to škoda.

        0 0
    • vlk  

      Milane1.to že jsi nechal vymazat všechny své přízpěvky je dost zbabělé.To jsem od tebe nečekal.Hlavně po tom co jsi poslední týdny ve svých odpovědí začal řašit opravdové problémy a docela slušně radit.Asi jsi se bál, že jsi o úpravách prozradil až moc, se bojíš ,že bys pak neměl zákazníky, nebo co.

      Pro ostatní co si vzpomínám:tak úprava DURA ( suntour duro úprava ) co ji Milan1 navrhoval byla výměna pružinky na plunžru za slabší-ta co je na jakoby ventilu u protékání oleje.A u Marzocchi ( Marzocchi zvukz ) radil kovové pohyblivé části obalit izolepou-stratí se tak prý kovové zvuky z vidlice. -to jen kdzbz to n2kdo hledal a na3el jen odstraněno.

      0 0
      • zirecek  

        Mí?o už taky promazal nick a fota… . :-|

        0 0
        • vlk  

          to teda nevím, kde jsi na to přišel, mě se stále zobrazují jeho příspěvky.

          0 0
          • Pekáček  

            Smazal si údaje pod nickem a biky, Adminovi (ještě) asi nepsal.

            0 0
            • vlk  

              tož ho překecej a? neblbne.Jak ty příspěvky pak budou vypadat.

              0 0
              • Pekáček  

                Ony vypadají s tím co píše Kurýr už tak dost pěkně, nemyslíš? Prostě jsou určití lidé pěkně otrávení a já už psal Adminovi taky, ale zdá se že mě neslyší.

                0 0
                • vlk  

                  tak si nechte vymazat příspěvky jen v těch threadech kde je kurýr.Přece ty ostatní by mohli zůstat.Přece to tu nezabalíte.Vždy? jste tolika lidem poradili. Zravna třeba jí vaše příspěvky čtu.

                  0 0
                  • vlk  

                    zatracená klávesnice.Chtěl jsem napsat, že třeba já vaše příspěvky čtu rád.

                    0 0
                    • grafik  

                      … to je prstama ;)

                      0 0
                      • vlk  

                        jo včera jsem dal destičky goldfreny ceramic-carbon a zajížděl je.Skoro to nebrzdilo a mám pěkné křeče v prstech.Ten kopec ke kartouzce, sem dole skoro nemoh držet řidítka.

                        0 0
                        • MartinXC  

                          A to bychom měli dělat všichni. Každý by si pak rozmyslel otloukat si bolavé prsty o klávesnici u zbytečných příspěvků (jako já teď :-)

                          0 0
                          • RomanH  

                            No kdyz jsme u tech desticek, tak jsem zkousel ty Baradine DS-11. Sedly si uz po 5-ti km (po ceste od nas k prasatum pres les – to jsem necekal), brzdi opravdu vyborne (prirovnal bych je k tem C4). Ale dalsich cca 20km pak nesnesitelne piskaly (skoro pri kazdem pribrzdeni jsem proklinal Tinka), ale pak si to sedlo a dobry. Nicmene piskaji (za sucha vice nez ty C4 ci Fastopy). Uvidime, co za budou delat za mokra.

                            0 0
                            • MartinXC  

                              Hmm, dobré vědět. Včera jsem se po Praze vyptával na C4 desky a nikde nejsou – zdá se že s Žitným to nebude jednoduché. A pískání neřeš (pokud nevezeš vozík se spícím potomkem).

                              BTW – jak se ti obržďují desky (myslím co z nich zbude za tvar, když je sundáš) ? Mě se brousí do šípu (předo-zadní směr) a do válce (svislá osa).

                              0 0
                              • RomanH  

                                Prvni C4 se mi zbrousily do sipu, pri druhych C4 jsem si dal zalezet a vystredil do dle kreditky a vizitky a opet to bylo do sipu, ale uz to nebylo tak markantni. A ty Fastopy se bez jakekoliv dalsi upravy (nechapu) obrousily rovnomerne (jedna byla dokonce na kov, holt jsem podcenil vcasnou vymenu). Co se tyce vydrze, tak prvni C4 cca 3000km (nejezdeno s vozikem), druhe asi 1500km (vozik + Alpy), Fastopy neco malo pres 2000km (vozik).

                                0 0
                                • MartinXC  

                                  Dík, to mě uklidnilo. Tenhle thread ale opouštím – dávám ho do blokovaných.

                                  0 0
                            • TinkTink  

                              Sorry…ale todle mi nedelaj… :o

                              0 0
                  • davidak  

                    Souhlasim s vlkem. Ty diskuze, kde se něco kloudnýho vyřešilo, a teď tam zmizel milan1, vypadaj strašně.

                    0 0
                    • davidak  

                      Kdyby zmizel ještě mi?o s Pekáčkem, byla by to hrůza.

                      0 0
                      • grafik  

                        blbost, jednou k tomu stejne dojde ;)

                        0 0
    • Pekáček  

      Nu, díky že jste si přečetli co jsem napsal nahoře tučně a chováte se jako dospělí lidé.

      0 0
      • Tesi  

        Zdravím všechny účinkující, tady na BF se alespoň něco děje, my kdysi dávno užívali zkratku BF jako BUJNÁ FANTAZIE pro totálí úlety, ale teď k věci: Když jsem potřeboval poradit a pomoct tak Milan1 mi nejen poradil ale i vidli převoral za pár šupů přesně dle mejch extrémních požadavků. Mě pomohl a pomohl by nejspáíš asi i ostatním kdyby ho svým věčným rytím vocaď nenechali utýct. Asi si někde dělá svý vidle a kašle na to ztrácet čas slintama. Doufám, že si někde budu moct někdy něco od něj přečíst. Až se zase někdo kdo něco umí i kdyby byl trochu ješitnej tady objeví tak si ho snad budeme víc vážit.

        0 0
        • Mamut  

          Technicky je mozno zdatny a zrucny, ale ABSOLUTNE nedokazal diskutovat. Skoro kazdemu, kto s nim sluse nesuhlasil zacal nadavat. Cabbage zivym svedkom ako po par malo skutocne slusnych a neutralnych prispevkoch mu bolo od Milana vysvetlene, ze je padlistov poskok, nevie co pise, iba opakuje a vlastne je to male decko a debil. Pri takomto spravani nech si Milan dalej prestavuje vidlice, ale nech nechodi sem urazat ludi, ktori si dovolia nesuhlasit (mimochodom o grafoch funkcii nieco viem a taktiez viem, ze Milan nemal pravdu).

          0 0
      • hanz  

        chlapi, uvědomte si ,že když se perete s hovnem, je uplně jedno jestli vyhrajete nebo ne-stejně se pěkně zaserete

        a ti to každej přebere jak chce, já se tím poslední dobou řídím čím dál víc a je mi fajn.

        0 0
    • wroum  

      myslim, ze Admin udelal dobre. Taky sem uz vyuzil moznosti na pozadani smazat prispevek, ktery sem napsal s horkou hlavou a pokazde mi bylo rychle a ochotne vyhoveno (dik). Nekolikrat sem se s Milanem bavil o B-F a docela chapu, proc to udelal. Normalne se s nim bavit nikdo nechtel, jenom urazky a napadani od dalsich expertu (Lubos, Kovar a pa-dlista), kteri mu v dane problematice nesahaji ani po kolena (mel sem moznost nahlidnout do zakulisi Milanovych uprav). Milanovi potom diskuze zde neprinese kyzeno odezvu vyuzitelnou v dalsich upravach a napadani mu znemoznuje pomoct, byt jen radou. Na druhou stranu nutno rici, ze styl milanovych prispevku a odpovedi mohl vice pocitat s vlastnim nazorem citatele. kazdopadne sem rad ze az budu potrebovat poradit, ze se muzu na Milana s duverou obratit. Jinak muj nazor je takovej, ze kdo mel snahu, tak si v jeho prispevcich nasel svoje. Nekdo nasel radu, nekdo hledal neco jineho…

      0 0
      • lubos  

        Najdi mi urazku, kterou jsem na nej ja pouzil a najdi mi nejaky pouzitelny (pouzitelnou radu) prispevek na tema odpruzena vidlice (ne Suntour). Kdyz ho takhle hajis.

        0 0
        • kovar  

          vykašli se na to, nemá to cenu. Zkus to osočování překousnout.

          0 0
        • terák  

          A kde to má najít, když je to smazaný?

          0 0
        • wroum  

          :-)

          a takhle to presne zacina:„…prispevek na tema odpruzena vidlice (ne Suntour).“

          to je presne ta omezenost: JA VOZIM MARZOCCHI A KDO MA NECO JINYHO TEN NEMA ODPRUZENOU VIDLICI. Kdybys nejdriv vyzkousel milanem upravenyho suntoura, treba bys mluvil jinak. Jinak mas pravdu, ze Suntour nefunguje, o to vic mi ale prijde obdivuhodny, kdyz to nekdo umi predelat na funkcni vidlici. Nechaval sem u nej delat uz 2 suntoury a pokazdy 100% spokojenost. Kdyz to vezmu kolem a kolem, tak nevim o jediny plne funkcni vidlici se zdvihem 130 mm, ktera by nova stala do 3800,– Milanem upraveny Duro to bez problemu splnuje ve vsech bodech. Kazdy kdo prisel s Milanem do styku nebo ma od nej upravenou vidlici, tak nerekne ani kriveho slova, je ale zajimavy, ze ten kdo to nikdy nevidel ma nejvic kecu.

          0 0
        • davidak  

          Tak se mnou třeba milan1 řešil klepani pístku v MX Comp, pomohl mi. Viz thread „Klepani Marzocchi“, kde se toho ale už moc nedočteš. Myslim, že dobře rozumí nejen Suntourům..

          0 0
          • Al_Bunda  

            Ted si budes muset napsat o radu postakovi na kole, protoze on jediny ma patent na rozum, alespon onsi to asi mysli.

            0 0
    • wbiker  

      No, týden jsem nebyl na netu a za tu dobu se tu dějí věci.:-) Mohl by mi někdo stručně vysvětlit, co se vlastně stalo (Ty dva důl. příspěvky mi nějak nedávají smysl) a proč jsou úplně všechny příspěvky od Milana1 smazané? Docela mě to mrzí, jsem majitelem XC PRO SL…:-(

      0 0
      • terák  

        Došlo tu k hádce mezi Kurýrem na bajku, Milanem1 a pár dalšíma lidma. Podstatu sporu jsem už vysvětlovala výše: „Kurýr nesnáší Suntour, což je prapříčina jeho veškerých hádek s Milanem1, Pekáčkem a Mi?em. Hádky se postupně stupňovaly a po tom, co Milan1 přišel s teorií, že kurýrovi je 16 let, tak se s ním chtěl kurýr sejít. Na to, že Milan1 napsal "Možná by pomohlo pár přes hubu aby se hoch srovnal“, kurýr reagoval tak, že když se sejdou, můžou se usmířit nebo si přes tu hubu dát." Jasně, kurýr použil pár ostřejších slov, ale Milan1 se taky nedržel moc zpátky (ne že by byl vyloženě sprostý, spíš jedovatě nepříjemný.) Pak Milan1 rezignoval, požádal Admina o smazání všech svých příspěvků a utichl. Přesně si to nepamatuji, ale tuším, že to zdůvodnil všeobecnou náladou na B-F, takže to nebylo pouze tou hádkou s kurýrem, to byla myslím jen poslední kapka.

        0 0
        • wbiker  

          Dík. Už jsem našel další, třetí, přispěvek, který mi to trochu objasňuje.

          0 0
        • Pekáček  

          Tak jo, a? to můžou lidi posoudit nezávisle. Milanovi se omlouvám, ale nechci aby si o něm myslel někdo něco špatného, proto to sem dávám.

          rves (19.07.2005 19:27:59)
          Vidlice RST
          Komponenty Zdar lidi v bajkách s moc nevyznám tak by mě docela zajímal váš názor na vidlice RST,konkrétně typ GILA TL LOCK OUT (90 mm). Obecně sem slyšel že RST sou nic moc tak mě docela překvapilo že to někteří výrobci montují na kola za 19 000 kaček. (např. Merida Matts 500). Že by v RST prodělali technickou revoluci ???? :))

          [ Odpovědět ] zpět na obsah

          Pá-dlista (19.07.2005 19:33:50)
          > Vidlice RST
          Komponenty A uz jsi slysel, ze kola za 19000,– nejsou nic moc? :)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          rves (19.07.2005 19:36:41)
          > > Vidlice RST
          Komponenty jo já zapoměl že opravdový kola začínaj na 80 000 nebo je to až na 90 000??

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (19.07.2005 19:44:43)
          > > > Vidlice RST
          Komponenty To ne ale do 20 000,– vážně neseženeš v originálu žádnou opravdu funkční vidli.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pekáček (19.07.2005 20:09:26)
          > > > > Vidlice RST
          Komponenty Manitou Axel?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (19.07.2005 20:15:28)
          > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Letošní – extrémně tvrdá pružina a pochybné stíráky.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          pegal (20.07.2005 06:50:32)
          > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Tak tak

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pá-dlista (19.07.2005 19:44:45)
          > > > Vidlice RST
          Komponenty Mozna to zni jako snobarna, ale je to prosty fakt. Na kole za 19000 je (at se ti to libi nebo ne) vidlice RST v odpovidajici kvalitativni hladine.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Cidas (19.07.2005 21:21:52)
          > > > > Vidlice RST
          Komponenty No mám v podstatě bike v týhle ceně, spíš ještě nižší a myslím si, že moje RST za zbytkem silně zaostává…

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pá-dlista (20.07.2005 07:51:04)
          > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Ja bych samozrejme taky radsi bral kolo na Alivku s poradnou vidlici nez opacne.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          mi?o (20.07.2005 15:07:45)
          > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty To je prvni rozumna vec, kterou jsi na BF napsal…

          …asi si otevru sampano :oD

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pá-dlista (20.07.2005 15:12:05)
          > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty To mas pravdu. Ty mas pamatovaka. Tohle, ale neni jeji prvni vydani ;)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Tomcat (19.07.2005 20:19:32)
          > > > Vidlice RST
          Komponenty Ne už za 20kou

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          martyss (19.07.2005 19:46:04)
          > Vidlice RST
          Komponenty To že výrobci nejsou schopný poskládat dohromady alivko a rozumnou vidli je věc smutná. Btw kolo za 20 kkč žádný zázrak není. Je to na turistiku:-). V čem konktrétně by podle tebe měla být ta technická revoluce?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          rves (19.07.2005 20:14:50)
          > > Vidlice RST
          Komponenty tech. rev. sem nic konkténího nemyslel. možná tak narážka na růst kvality.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          martyss (19.07.2005 21:00:08)
          > > > Vidlice RST
          Komponenty Hele…je to pružna s elastomerem, takže se hodí tak na ježdení do hospody. Pokud už investovat do vidlice, tak bych volil osvědčené značky. Nevím, jestli dražší model RST jsou ok..

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          mi?o (19.07.2005 21:19:25)
          > > > > Vidlice RST
          Komponenty Nejsou :oD

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Cidas (19.07.2005 21:27:16)
          > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Hm, dejme tomu, že testy ve velu jsou objektivní… Ve Velu RST v pohodě konkurovala ostatním v dané kategorii… No to je jedno… Z čeho si ale vybrat? Budu kupovat vidli a nevim jakou… Stačí si přečíst forum a vyjede ti tolik podělanejch manituček, i marzocchi… Navíc pokud bych se řídil tím co se tady napíše o konkrétních vidlích asi bych nekoupil nic. Nebo spíš takhle: Nepamatuji si, že by např. Pádlista řekl o nějaké vidli „ANO tu ber“… Pro Milana1 je každá vidle dobrá, pro Pádlistu každá na hovno.. takže… :o(

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          martyss (19.07.2005 21:41:56)
          > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Podívej se. Nejdřív si urči kolik chceš/můžeš dát a pak to řeš dál.Pak si vyber několik modelů v dané cenové kategorii a řeš to dál. Pokud dáš aspoň 5000 kč a zvolíš vidlo od Manitou, Marz nebo RS, tak bude fungovat dobře. Rozdíl je ve věcech jako tuhost váha a různé vychtávky. Imho kdyby každou vidli řešil detailně, tak vždycky najdeš nějakou mouchu. A pádlistu neřeš. To je takovej maskot fóra:-)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Cidas (19.07.2005 21:59:52)
          > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Mám možnost koupě vidle za 4000,– Marzocchi EXR comp 85mm, rok 2004 (nová pochopitelně)… Nevim jak popsat co jezdím, ale miluju technický sjezdy, kořeny, radši terén než polní cesty. Silnicím se vyhýbám jak jen to jde. Moje výlety se přitom pohybují okolo 50km vzdálenosti ± .Nenajezdím toho zase až tak moc. V tuto chvíli mám od začátku teplé sezóny cca 1000km… V současnosti mám na biku vidli RST Gila T4 90mm (ve skutečnosti nějakejch 75mm)… Pořád jí řešim, jednou povolim pak zase přitáhnu a prostě mi neposkytuje to co bych chtěl, cejtim, že nemaká jak bych chtěl… Bude nahoře zmiňovaná vidle řešením pro mě?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          mi?o (19.07.2005 22:16:49)
          > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Rozhodne nesrovnatelne lepsi nez RST. Ja bych tu Marusku vozil hned (mam SR Axon)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          martyss (19.07.2005 22:18:21)
          > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty „miluju technický sjezdy, kořeny, radši terén“…85mm je málo:-)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Cidas (20.07.2005 09:47:42)
          > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty No já si to právě taky myslim… Dělali ji ještě ve 105 mm tak se zkusim zeptat…

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (19.07.2005 21:44:03)
          > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty To jako že nerozlišuju? Kdepak, tvrdím, že každá vidle se musí posuzovat poměrem cena – kvalita. A rozhodně hrozně záleží jak kdo k ní přistupuje. Teď mám nejnovější zkušenost, která je skoro neuvěřitelná. Scareb který by neměl vydržet téměř nic jsem viděl extrémně opečovávaný ročník 2003 najeto 14 000 km jezdec cca 70 kg. Stav naprosto bez vůle a uvnitř zcela čistý olej. Vše funkční včetně těch proklínaných plastů. Prostě vidím co dokáží majitelé a mnoho těch, co rádi vykřikují že vše je schit jsou ti nejhorší vlastníci.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          martyss (19.07.2005 22:20:07)
          > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Imho…když na tom někteří kritici skáčou ze skal, tak se není čemu divit:-)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (19.07.2005 22:39:25)
          > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Tohle samozřejmě nedělal ale rozhodně dělal doporučované čištění a mazání po každé jízdě. Ono zachovat těsnost čistotou je rozhodně dobré. Nepamatuješ se na fota na které se tu odkazovalo na totálně zlikvidovaného Sida? To byl jednoznačně přesně opačný případ.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          lubos (19.07.2005 22:56:51)
          > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Kudy ale tech 14tisic najel. A taky v jakem pocasi.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          martyss (19.07.2005 23:16:53)
          > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Na počasí nezáleží. V každém návodu je napsáno, že v případě náročných podmínek máš servisní úkony zkrátit.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pá-dlista (20.07.2005 07:58:04)
          > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Jenze co v pocasi, kdyz by servisni ukony vyhazely na kazdych 200m ?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          martyss (20.07.2005 10:25:58)
          > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Co je divného na tom, rozebrat vidlici po každém závodě?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pá-dlista (20.07.2005 10:47:29)
          > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty 200m

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          martyss (20.07.2005 11:10:53)
          > > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Scareb má dobrá gufera:-)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (19.07.2005 23:07:07)
          > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Jestliže najel za dva roky 14000 km, tak bych tomu i věřil. Každopádně podle mne je RST o chlup lepčí než SR Suntour, ale to už sem nepatří. Jde o to že Gila patří na kola kolem 10 000,– a na kola kolem 20 000,– patří Omega.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (19.07.2005 23:24:27)
          > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty A to o RST a Suntour ti řekl kdo?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (19.07.2005 23:32:00)
          > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty To má bejt ňáká provokace ?!?!?!?!?!?!?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (19.07.2005 23:34:02)
          > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Jedině od tebe.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pekáček (19.07.2005 23:42:10)
          > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Jé, další krásně prokládaný otazníky s vykřičníkama! Hele, Kurýre, Milan 1 toho o Suntourech ví dost, tak nemachruj. To ti chci jen dobře poradit, ne prudit.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pá-dlista (20.07.2005 08:04:34)
          > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Je otazka kolik toho vi o RST ;) Ja bych rek, ze soucasne nizsi RST na me pusobi forovejsim dojmem (a v praxi potvrzeno:), ale vrchol produkce je rozhodne lepsi nez vsechno co SR kdy vytvoril.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pekáček (20.07.2005 08:10:30)
          > > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Nevím, viděl jsem jednu vidlu olej/pružina za desítku před pár lety v Redpointu, vypadala pěkně, ale oficiálně se nedovážela.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (20.07.2005 08:29:34)
          > > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Zajímala by mě akorát Rapid super ale ta se nedováží. Ostatní gily a omegy i když mohou mít tlumení jsou k ničemu. DH verze od RST upside down Sigma asi ne, možná Rapid Hill je to dvoukorunka od Rapid super. Žádná není v nabidce u nás.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pá-dlista (20.07.2005 08:37:01)
          > > > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty To uz je jina vec. Rec byla jen o znackach :)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          rock (20.07.2005 10:08:48)
          > > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Co považuješ za vrchol jejich produkce ? Vozí RST k nám něco vyššího než Omegu ? A pokud ne, má vůbec smysl brát v úvahu ty jejich Rapidy a Sigmy ?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          mi?o (19.07.2005 23:58:33)
          > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Jestli tady na BF nekdo rozumi vidlim, tak je o pokud vim Tink a Milan1. To, ze se s nim poustis do krizku mi pripada, jako bych poucoval Armstronga jak ma trenovat. Tak to radeji dal nezkousej, nebo si o tobe zacnou lidi tady na BF myslet svy… Ke srovnani obou znacek mohu dodat, ze jsem mel tu cest na kazde z vidli techto vyrobcu najet prez desitku tisic km. A to jak na zavodech, tak na treninku v marastu, soli a snehu. RST se nemuze ani po kotniky rovnat Suntouru. S Gammou EL jsem mel sarosti od sameho zacatku. Tenkrat to byla vidle prodavana za 5000kc! Asi po trech mesicich na Aprilove osmicce v roce 2001 jsem ji poprve zadrel. Tehdy jeste nechapajic o co jde a netusic, ze tento jev uvidim jeste mnohokrat. Ke konci jeji aktivni sluzby byl nejkratsi interval mezi namazanim a zadrenim pouhych 14dni. Tahle vidle proste neni utesnena. To ze pri prejezdu korenu pri zpetnem behu kopala tak silne, ze to otrasalo riditky, pominu… Po prechodu na Suntour MG 91 to bylo jako v pohadce. Nekope, citliva funkce, tesneni, robustni konstrukce, vnitrni nohy 30mm (Gamma 25mm!). Po koupi modelu XC-Pro-E s vyssim zdvihem a zvenku seriditelnym olejovym tesnenim to zas byl skok o kus dal. Tak prosim nesud, cos nezkousel. Diky. PS: A trochu klidu a rozvahy by taky neuskodilo :oD

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (20.07.2005 22:58:56)
          > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Tak s váma dvouma a s MILANEM1 je jákákoliv diskuze úplně zbytečná !!! Budete mi furt tvrdit, že mám koupit Suntour (i když sami uznáváte, že je to SHIT), abych proved „jistej tuning“ a dostal jakous takous vidlici i přes to, že v málokterým testu se najdou horší vidle !

          RST je mnohem citlivější a v zimě odolnější !!!

          To, že se MILAN1 vyzná v Suntourech, má pro mne asi takovej význam, jako dyby se vyznal v mojí stolici !!!

          Dál se toho už nehodlám naprosto účastnit ! Teď specialitka pro dvojčátka: !?!?!?!?!?!?!­?!?!?!?!?!

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kamen_urazu (20.07.2005 23:07:41)
          > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Je Ti opravdu tolik let, kolik uvádíš v infu? Tvůj projev tomu neodpovídá.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          enjoy (21.07.2005 00:28:44)
          > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty ja myslim ze je nasranej..:-)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          mi?o (21.07.2005 00:14:09)
          > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Tak a ted vsichni vidite, co je kuryr zac. Lepe sis vizitku udelat nemohl, mladej. No, rad bych si s tebou promluvil osobne. Nemas cestu do HK?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          wroum (21.07.2005 08:36:11)
          > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty ja si vzdycky myslel, ze na to, aby mohl clovek delat kuryra na kole, potrebuje alespon pulku mozku. ale jak vidno, staci mit v hlave poradne nasrano.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 09:26:53)
          > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Milý pubescente. Je mi vyčítáno, že jsem občas arogantní. Ale spousta projevů tvých a tobě podobných mě prostě přivadla k nutnosti pojmenovávat kdo je kdo. Pokud má někdo takové chabé znalosti, tolik nepodloženého sebevědomí a tvůj slovník. Tak je na místě pojmenovat že jsi prostě nevycválaný blb. A čím víc lidí ti to napíše, tak tě to snad přivede k pochopení, že by na tom mohlo něco být. Tohle je další velmi dobrá cesta k ozdravění prostředí.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 11:23:01)
          > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Rád bych tady kurýra ještě použil jako příklad. Pokud by se jeho příspěvky omezily jenom na občasné glosování a takové ty výkřiky ze tmy, tak by nikdo nic nepoznal a mohl být brán jako kdosi zkušený. Tohle klidně stačí mnohým. Jak ale začne přispívat víc, tak to o něm začne vypovídat víc, než si myslí. Ono to je dost o pochopení a já se tady pokusím ukázat co podle mne na sebe kurýr prozradil a jak ho vnímám. Být kurýrem na bajku a mít v pětadvaceti zkušenost pouze s jedním Suntourem asi XC 60 a zařadit si Suntour rovná se tahle vidle, to je hodně neuvěřitelné. Přehled o RST je jenom potvrzením jeho rozhledu. Další, co mě vede k pochybnostem je to, že když pokud použil termín vyfasovat, tak se potom moc diví tomu, že to někdo vztáhne k tomu, že to dostal. Prostě vyfasovat znamená obdržet pracovní pomůcky zdarma kurýre. Podle mne kdo by dělal kurýra na biku i v pětadvaceti by byl pouze nadšenec do kol a tyhle problémy by neměl.Pokud by se tím živil, tak v tomhle věku by dávno používal skůtr. Proto mi vychází jediné. Kurýrovi je max. 15 – 16 let kolo dostal od rodičů a ke kurýrní službě se dostal na brigádu. O kolech ví cosi z doslecu a údržba něčeho co dostanete je přeci zbytečná. Sebevědomí získal předpokládám v partě stejně znalých mldíků jeko je on a vyrazil obš?astňovat ostatní na net a aby si dodal na důležitosti přidal si deset let.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          terák (21.07.2005 12:10:15)
          > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Wow, ty jsi ale detektiv. To abych se šla udat za zneužívání mládeže.

          Když chceš takhle někoho odhalit, měl bysis nejdřív vyjet VŠECHNY jeho příspěvky, použít je tady jako důkaz, abys podpořil svá tvrzení a dal mu možnost obhájit se.

          Já si tě takhle trochu prolustrvala (máš tu těch příspěvků trochu víc, tak jsem nečetla úplně všechny, ale u kurýra by to určitě šlo).

          Zjistila jsem toto: ve vidlicích se asi vyznáš (odborně to nedokážu posoudit), rád lidem poradíš, ve většině případů bez problémů. Problém nastává, když se tě někdo zeptá „hloupě“. Viz tvoje reakce v diskuzi Rock Shox PIKE: „Je to děsně jednoduché ale to asi v prospektech nepíšou co?“ Nejhorší ale je, když někdo nesdílí tvůj názor. Místo, abys argumentoval, tak oponenta začneš urážet:„Chápeš konečně, že po tom co tu ty a tobě podobní předvádějí je název hlupák pouze pojmenování skutečnosti a nikoliv urážka?“ Můžeš namítnout, žes to nezačal, ostatně tím se hájí i děti ve školce.

          Co mi z toho všeho vyplývá? Je jedno, jak „politicky korektně“ je urážka napsaná. Urážka je urážka a v tomhle se tu od těch, kteří ti tolik vadí, vůbec nelišíš.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 12:17:06)
          > > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty K tomuhle jediné. Máš stejný problém jako mnoho jiných. Namísto toho aby ses zamyslel nad tím, co píšu se zabýváš mnou.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          wroum (21.07.2005 12:17:16)
          > > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty jenom bych rad upozornil ostatni ctenare tohoto threadu, ze Kuryr na bejku nedavno „omylem“ psal pod nickem Terák.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 12:21:07)
          > > > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Díky, to jsem neodhalil.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          terák (21.07.2005 12:41:49)
          > > > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Taky to tam ale vysvětlil. Prostě byl přihlášený pod mým nickem. Já nevím jak vy doma, ale my máme jen jeden počítač.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 12:49:53)
          > > > > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty No ten styl teráka je trochu jiný. Nevím jak to bylo vysvětleno ale budiž. Mít něco takového jako kurýr v domě by chtělo méně zaslepení. Možná by pomohlo pár přes hubu aby se hoch srovnal.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          terák (21.07.2005 12:54:25)
          > > > > > > > > > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Tady už jdeš silně pod svou úroveň.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pekáček (21.07.2005 17:03:10)
          > > > > > > > > > > > > > > > > Vidli
          Komponenty A co bylo napsáno o kousek výše (20.07.2005 22:58:56) má úroveň? Ukliď si nejdřív doma a pak můžeš kázat co má úroveň.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          terák (21.07.2005 17:43:48)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Tos trochu popletl, já tu nikomu nenadávám a nepíšu nic ve stylu: „Možná by pomohlo pár přes hubu aby se hoch srovnal.“ Tak můžu kázat jak chci. Milan1 mi doteď přišel jako takový seriózní,mírně háklivý pán. Ale ten jeho poslední příspěvek mi toto přesvědčení trochu podkopal.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Lišák (21.07.2005 17:46:23)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Pekáček nereagoval na Tebe, ale na příspěvek Tvého Kurýra-viz čas příspěvku.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          terák (21.07.2005 17:49:39)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty No Lišáku nevim, on spíš reagoval na mě, jako že si mám zkrotit kurýra a nekrotit Milana1. PS: Co to máš na fotce v tom kastrůlku?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Lišák (21.07.2005 17:55:52)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty No, tak sem to myslel (s tím krocením) :-)

          Grog

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 18:06:19)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Tohle začíná být neskutečné. Podíval jsem se jen tak namátkou do historie a co nevidím. Skvělou spolupráci Kurýra a teráka. V jednom thredu začíná kurýr takhle „tohle bude něco pro teráka, Milan 1 je úplnej vylízanec…“ A představte si, že druhý den o jeden příspěvek dále terák rozebírá jek se tu navzájem napadáme a že to není hezké. Nezdá se Vám, že si tu z Vás dělá někdo srandu?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          terák (21.07.2005 18:23:12)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty A nenapadlo tě, že to právě proto tak napsal? Protože ví, že mi vadí, když se lidi navzájem urážejí. Proč za vším hned vidíš podvod?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 18:39:37)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Tak tady se dopustím dalšího odhadu. Pokud terák a kurýr nejsou jedna a ta samá osoba, tak se musí jednat o matku a syna. Jedině matku dokáže omluvit a zvláště když má tak ráda slušnost, chování svého chlapce a vidí jednoznačně chyby na druhých.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          enjoy (21.07.2005 18:48:53)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty tipnul bych pritelkyni:-).tam tedy plati asi to same:-).bez urazky.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 18:51:00)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Kdepak, tady je obrovský rozdíl úrovní. Dokážeš si pžedstavit, že paní s celkem kultivovaným projevem by si mohla vybrat za partnera někoho tak nevyzrálého jako je kurýr.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          enjoy (21.07.2005 18:52:34)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty asi budeme muset.v profilu ma 23 a tusim uz to kuryr nekde zminoval.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 18:55:03)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Vždy? se můžeš zeptat. Ale především se podívej jak to najednou utichlo.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (21.07.2005 22:29:44)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Milane1, je mi líto, že si todle vůbec můžeš myslet, nejspíš asi budeš schizofrenik !!!

          Každopádně rád za tebou dojedu do Kladna příští sobotu, abych se s tebou buď usmířil anebo ti roznejtoval rypák !!!

          Esli nepřijmeš, taxi salát !!!

          Zbytek dohodnem mailem.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 23:14:46)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Milý kurýre. Pokud se chceš něco dozvědět, podívej se do mých příspěvků a zapomeň na to, že ne mne spousta lidí hází špínu. Pěkně se do toho začti a dost se toho dozvíš. Pokud by i dále tvá rétorika a názory pokračovaly ve stejném duchu jako dosud, velmi pochybuji že bychom mohli nalézt společný jazyk k rozhovoru.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (21.07.2005 23:33:13)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty To byla naprosto férová nabídka a ty ses zachoval jako absolutní salát !!!

          Teď jen nevim, esli se ti vejde mi?o i s pekáčkem do zadku !

          Myslel sem že takhle starý chlapi už maj svojí hrdost !!!

          Totálně tim popíráš svou teorii o mých 15 letech…

          Prostě si to povíme osobně !!! Já nejsem až tak agresivní…

          Pokud mi nemáš co říct, tak buď tak laskav a nereaguj na moje příspěvky !!!

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 23:37:54)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Nemůžu si pomoct ale ten tvůj slovník prostě k dorozumění nevede. Pokud zavedeš styl tázací můžeš se něco dozvědět ale o to asi nejde.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (21.07.2005 23:41:14)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Jak to můžeš říct zrovna ty ???

          Dyk mne tady furt osočuješ !!!

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          mi?o (21.07.2005 23:15:30)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty ja myslel ze schizofrenik je kuryr a terak… A on je to prej Milan. Hm. Todle je lepsi nez venezuelska telenovela :)))))) Milane, potrebujes sekundanty? :) Jaky budou zbrane?

          Ale ted vazne. Myslim ze k+t jsou jeden. Prdlajs sdilenej kompl. :oD

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          mi?o (21.07.2005 23:20:57)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty ..mrknete na datum registrace :oD

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Lišák (21.07.2005 23:27:17)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Proč by K+T nemohli mít společnou domácnost i PC? Myslím si, že jsou skutečně ona a on, ovšem K je trochu „svérázný“… :-)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pekáček (21.07.2005 23:43:11)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Napsal jsem prosbu Adminovi a? to tu vyčistí, todle se fakt vymklo kontrole.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 23:45:39)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Já bych byl pro aby to tu zůstalo. Prostě to jenom zavřít ale a? je to dál vidět.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (21.07.2005 23:45:50)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Co to tady meleš ???

          Řekni konkrétně: KOHO a PROČ ???

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pekáček (21.07.2005 23:54:44)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Ony se tu ještě probírají Vidlice RST ? Že jsem si toho nevšiml… A? zůstane jen to co se víceméně shoduje s názvem příspěvku. A měl bys mít na tom zájem i ty, aby ty tvoje „názory“ co ti dělaj jméno zmizely… A zajdi si k lékaři.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (21.07.2005 23:59:15)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Já mám kurátora (esli teda víš co to je…) !

          :-)))

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pekáček (22.07.2005 00:06:34)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty koordinátor péče o společensky nepřizpůsobené ob­čany

          • byli propuštěni z výkonu trestu odnětí svobody
          • proti nimž je vedeno trestní řízení
          • mající podmíněně odložený trest
          • překonávají nepříznivé sociální dopady
          • jsou závislí na alkoholu nebo jiných návykových látkách
          • žijí nedůstojným způsobem života
          • byli propuštěni ze školských zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy
          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (22.07.2005 00:09:57)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Ale já jedu jen na KOKEŠI!

          Nic jinýho fakt neberu, to přísahám :-)))

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          terák (21.07.2005 18:59:33)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Špatný odhad. Z čeho vyplývá, že vidím jednoznačně chyby na druhých. Já se tady vůbec nezastávala kurýrových slov, jen jsem ti vysvětlovala, že jsi se ve svých detektivních závěrech spletl. A že taky nejsi bez chyby. Začalo to tak, že v jedný diskuzi řekl, že má se Suntourem špatné zkušenosti.(Tu rozežranou vidli jsem taky viděla, celou zimu se o ni staral a stejně v ní pak byly díry) Tak se tam do něj pár lidí pustilo. Založil teda speciální diskuzi o Suntouru (i když měla asi být o něčem jiném), ve které jsi o něm napsal „Naproti tomu Kurýr je tady zástupcem někoho, kdo cosi dostal a taky se podle toho k tomu chová. To, že k tomu nemá žádný vztah z jeho příspěvků přímo čiší.“ Což je docela nefér tvrzení. Tak to všechno začalo.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          lubos (21.07.2005 19:01:57)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Jako ostatne vsechno .. sorry, ze se do toho pletu :) .. nejak mne to chytlo :)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (21.07.2005 19:05:17)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Nemůžu si pomoct ale ta mateřská péče z toho čiší. To není napadání takhle to z toho cítím.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          cabbage (21.07.2005 19:12:32)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty az doresis materske zalezitosti, moh bys neco napsat k moji reakci na tvoji zminku o skarebovy? docela bych si chtel precist tvoje vyjadreni. ted(vyjimecne) se do tebe nepokousim ryt.....

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          enjoy (21.07.2005 19:14:41)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty asi proste jenom brani „svyho cloveka“.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          cabbage (21.07.2005 19:32:41)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty stejne jako ty:o)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          mi?o (21.07.2005 23:18:27)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty Muzes nam prosim popsat, jak ses, teda se o ni straral? Docela by me to zajimalo…

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          lubos (21.07.2005 18:23:44)
          > > > > > > > > > > > > > > > > >
          Komponenty A je ? ;o)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          cabbage (20.07.2005 23:50:28)
          > > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty jak bys popsal vidlici ktera ma obrousenou podkovu u leve nohy za predpokladu ze v klidovem stavu byl plast ±1cm od vybrouseneho mista? pece s tim nema imho co delat.......

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          pegal (20.07.2005 06:57:05)
          > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty Nekde uz to Pa-dlista zminoval jakou vidli jo a jakou vildi ne, ale ted uz nevim kde .. :)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pá-dlista (20.07.2005 07:54:08)
          > > > > > > Vidlice RST
          Komponenty No to je jednoduchy. Kazda vidlice ma svoje mouchy a tak zalezi na konkretnim uzivateli, ktere z nich prekousne.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          feďa (20.07.2005 08:30:05)
          > > Vidlice RST
          Komponenty Jelikož se mi permanentně nedostává financí pořídil jsem si před třemi lety kolo právě z kategorie „turistická“. S mírnou slevou mě stálo 13tisíc. Vybavení alivko řazení,šaltr deore,smyk lx,kliky fsa,vidle RST aerosa TL. Najeto 17.000 včetně cca 40 maratonů a XC. Na kole závodím, trénuju, užívám si celodenní vyjížďky. Po 15.tis jsem měnil náby,střed,ka­zetu,prostř.pře­vodník. Vidle je bez vaklu (na silnici se nehoupe,ze sedla minimálně -prostě sportovně tuhá:-) Má „teplotní“ lockout-při nižších teplotách se ani nehne:-) Ovšemže moc nepruží a netlumí, ale to vzhledem k financím bohužel zatím nevyřeším. Pominu-li vidlici, která má funkci odpovídající své cenové kategorii, s ostatními komponenty žádné funkční problémy nemám. Šaltr přehazuje, smyk smýká, kliky se otáčejí. Potěšení z jízdy mi způsobuje jízda samotná nikoli nápisy na komponentech. Občas se ptám, jestli bych byl š?astnější na dražším kole? (jasně že ano:-) Byl bych v cíli dříve? Co by mi přinesly nápisy XTR (vyjma nižší hmotnosti a dalšího zadlužení)? Pokud šaltr deore vydrží 17tisíc a řadí v pohodě, vydržel by šaltr XTR 51tisíc a řadil by automaticky?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pekáček (20.07.2005 08:37:35)
          > > > Vidlice RST
          Komponenty Nejdůležitější je rám a vidlice, komponenty hrají až druhý housle. K čemu by ti na tvým rámu s vidlí bylo XTRko? Raději si připlatit na základ a komponenty měnit časem.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          martyss (20.07.2005 10:33:54)
          > > > Vidlice RST
          Komponenty Ono je třeba 1–1,5 kg na kole strašně znát. Navíc pokud zainvestuješ do lehkých a tuhých kol, tak je to rozdíl velký.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          lister (20.07.2005 10:43:16)
          > > > > Vidlice RST
          Komponenty Zrovna tady si nepomůže. Při výměně mu to spíš ztěžkne. RST jsou lehký, protože tam ve vnitř nic není :-)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          mosquito (20.07.2005 08:26:15)
          > Vidlice RST
          Komponenty no pokud mas do 80kg a nejses narocnej tak ji klidne vem – kvalita odpovida cene

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah
          0 0
        • Pekáček  

          kurýr na bajku (21.07.2005 23:52:02)
          Milan1
          Off topic Nemá cenu tim ničit diskuzi RST.

          Milan1 není schopnej se se mnou sejít a dvojčátka by mi nejraděj zakázala přístup !!!

          U dvojčat mne to až tak nepřekvapuje, ale u Milana1 sem čekal že se k tomu postaví jako chlap !!!

          [ Odpovědět ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (22.07.2005 00:07:30)
          > Milan1
          Off topic Jo mimochodem, teď mi příde na pár měsíců pod ruku 9100 RLO, taxe pak pochlubim !!!

          Teda doufám ! Prachy bych ale za ní nedal.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          martyss (22.07.2005 00:09:00)
          > Milan1
          Off topic „Milan1 není schopnej se se mnou sejít“…chceš se snad rvát?:-)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          enjoy (22.07.2005 00:26:19)
          > Milan1
          Off topic a co byses chtel dozvedet?pokecate si o suntouru nebo co?jestli jde jenom o to,tak by se klidne mohlo stat ze by to byl spis jenom jeho monolog:-).

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pekáček (22.07.2005 00:28:49)
          > Milan1
          Off topic Tímto bych chtěl poprosit uživatele B-F, nejen Mi?a a Milana 1 kterých se to má týkat, aby se k podobným diskuzím pokud možno nevyjadřovali a nedávali tak příčinu k dalšímu přívalu slabomyslnosti, jakého se dostalo příspěvku „Vidle RST“. Děkuju.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          spipi (22.07.2005 00:32:30)
          > Milan1
          Off topic muzete mi laskave nekdo vysvetlit o co tady jde? co to tady resite za totalni sracky? posledni dobou jde B-F hooodne dolu a tohle je jejim jasnym dukazem. vetsina prispevku, ne threadu(ale to v podstate taky:), ale spis prispevku „prispevovatelu“ je totalni shit..nechcete si zalozit radsi nakej room na Xchatu?? tohle je fakt uz zoufalost..jezdete radsi na kole panackove;)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (22.07.2005 00:39:28)
          > > Milan1
          Off topic Čti jen co tě zajímá !!!

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          spipi (22.07.2005 00:42:14)
          > > > Milan1
          Off topic trochu demagogie nemyslis? btw. proti tobe nic nemam, tak laskave setri s vykricnikama, anebo chces snad za mnou taky prijet na kafe?=))

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (22.07.2005 00:47:25)
          > > > > Milan1
          Off topic Dyk si z Prahy a máš Cannóna tak proč ne ? :-)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          zirecek (22.07.2005 00:51:12)
          > > > Milan1
          Off topic Už se ti to začíná vymykat. Napadáš kohokoliv, kdo odpoví. Mně připadá, že si děláš jen ze zbylých srandu, ani nemáš pořádně vyplněný nick. Spíš než na bikera mi připadáš na provokatéra, strefa? :-) Tera-je tvoje slecna, mamka, zena nebo je to tvuj dalsi nick? Su zvedavy na odpoved, doufam, ze se zachovas normalne, bo me vubec neznas, tak zkus s klidnou hlavou.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          terák (22.07.2005 07:24:07)
          > > > > Milan1
          Off topic Abys nemusel hledat ve starších diskuzích, tak ti to objasním. Kurýr nesnáší Suntour, což je prapříčina jeho veškerých hádek s Milanem1, Pekáčkem a Mi?em. Hádky se postupně stupňovaly a po tom, co Milan1 přišel s teorií, že kurýrovi je 16 let, tak se s ním chtěl kurýr sejít. Na to, že Milan1 napsal „Možná by pomohlo pár přes hubu aby se hoch srovnal“, kurýr reagoval tak, že když se sejdou, můžou se usmířit nebo si přes tu hubu dát. Já jsem kurýrova přítelkyně, ale proto mě tu nikdo nemá co urážet. Ve svých příspěvcích nikomu nenadávám ani nevyhrožuju. To, že kurýr jednou něco napsal pod mým nickem a pak to vysvětlil, bylo opravdu tím, že máme jen jeden počítač. Že mám registraci chvilku po kurýrovi je logické, když jsem už tady něco společeně s ním četla, tak jsem chtěla taky zareagovat. Primárně jsme se oba přihlásili kvůli diskuzi Pražští poslíčci. Mně osobně se nelíbí urážky ani z jedné strany,kurýr to někdy docela přehání, ale jelikož vím, jak to celé vzniklo, tak stojím za kurýrem.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          volf (22.07.2005 07:43:35)
          > > > > > Milan1
          Off topic Poslyš děvče pokud jsi vážně přítelkyní kurýra tak je celkem logické, že budeš stát při něm a asi těžko budeš objektivní. Neznám tady na B-F vlastně nikoho osobně, ale to co tady kurýr píše je opravdu jak sloh od 16 kluka a pokud je mu víc, tak potom malinko váhám. Promiň, že to tak píšu, ale zkus si vyfiltrovat to co tady kdy napsal.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          terák (22.07.2005 08:03:31)
          > > > > > > Milan1
          Off topic Myslím, že když odhlídneš od příspěvků, ve kterých se s někým hádá, tak se jeho sloh nijak neliší od ostatních. Nepíše se tu přeci kolektivní román.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Orbis (22.07.2005 08:43:31)
          > > > > > > Milan1
          Off topic Nechci se s nikým hádat, ale řekl bych, že nejde až tak moc o věk… mě je 17…:-)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          pos3k (22.07.2005 02:54:48)
          > Milan1
          Off topic zase ty SIDe?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          pos3k (22.07.2005 03:13:27)
          > > Milan1
          Off topic beru zpet…jako bych tu nebyl :-)

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (22.07.2005 09:05:51)
          > > > Milan1
          Off topic Kdysi mi enjoy napsal.„Tady nemůžeš vyhrát“ Vztáhl jsem to na to, že zde nedokážu obhájit svůj názor. Vždy jsem se snažil přeze všechno napadání držet podstaty věci a tam, kde se došlo k výsledku neměli oponenti nikdy pravdu. Bohužel, to byla jenom má představa o obhájení. V průběhu diskuzí s několika jedinci jsem zjistil, že tady vůbec nejde o obhajování názorů. To, co tu předvádí kurýr je jenom vrchol dlouhodobého dění tady, které mě vede k tomuto mému rozhodnutí. Prosím tímto admina a myslím to opravdu vážně aby smazal veškeré mé příspěvky. Vzhledem k tomu, že jsem stejně nikdy nic nevyřešil a jenom ročiluji lidi, tak to žádná škoda nebude. Předpokládám, že něco co jsem napsal je částečně i můj majetek a proto si myslím, že mám na můj požadavek nárok. Upozorňuji, že to není reakce pouze na kurýra. Je to o dlouhodobě získávaném přesvědčení.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          misj (22.07.2005 09:21:28)
          > > > > Milan1
          Off topic ja si myslim ze to neni reseni. Jak si mam udelat nazor kdyz si nebudu moci precist tvoje prispevky?

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (22.07.2005 09:28:44)
          > > > > > Milan1
          Off topic Je to proto, že si o mě lidi nedělají názor podle toho co píšu já ale podle toho, co o mě píší ostatní. No a to tu zůstene. Nikdo nebude ochuzen. Tohle je ta podstata která mě vedla k rozhodnutí, není to žádné gesto.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          MlokCZ (22.07.2005 09:41:05)
          > > > > > > Milan1
          Off topic Tady bych si dovolil nesouhlasit. Je tu určitě spousta inteligentních čtenářů, kteří si dokáží udělat názor podle toho, co kdo píše a ne podle toho co o něm píší ostatní, kteří ho neznají. Těžko se dá vyvozovat nějaký závěr o tom, jaký si čtenáři fóra udělají názor, když velké množství z nich do diskuzí moc nepřispívá (a někdy je aspoň v mém případě proto, že v některých threadech se opravdu moc diskutovat nedá, při tom napadání, které se tu děje). Pokud ale lidé jako ty nebudou do fóra přispívat, tak celé fórum půjde do …, protože tu za chvíli nebudou žádné věcné kvalitní příspěvky.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          misj (22.07.2005 09:43:46)
          > > > > > > Milan1
          Off topic tak jsem si to precetl. A udelal obrazek. Je pravda ze obcas mi pripada tvoje jednani trosku arogantni (jenze je to psana forma a v realu by to mohlo vyznit uplne jinak), ale co predvedl kuryr – to je sprosty napadani. Tvoji chybu bych videl v tom ze jsi na to vubec reagoval.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Peslezedirou (22.07.2005 09:22:11)
          > > > > Milan1
          Off topic Nemyslíš, že by to byla škoda smazat po sobě všechny stopy? Nech každého a? si udělá svůj vlastní názor...........co se tu v poslední době děje je shit :o(

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          MlokCZ (22.07.2005 09:26:32)
          > > > > Milan1
          Off topic Prosím, to smazání příspěvků zkus ještě přehodnotit. Situace na fóru není poslední dobou opravdu moc dobrá a někteří uživatelé ničí diskuze napadáním ostatních, velmi často výpady proti tobě, ale i proti jiným. To je velice smutná situace. Na druhou stranu je tu velké množství lidí, kteří tady najdou velmi mnoho cenných informací, které jsi tu napsal a byla by velká škoda, kdyby tyto informace zmizely.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          volf (22.07.2005 09:34:06)
          > > > > Milan1
          Off topic Hele Milane už Werich říkával, že nad lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk to musí neustále zkoušet. Tak prostě nepřestávej. Jinak jak tady kdosi psal, že B-F upadá, tak jen doufám, že se jedná o klasický prázdninový Jarinismus. Jinak je fakt, že poslední dobou se toho tady moc nedozvíš.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (22.07.2005 09:45:01)
          > > > > > Milan1
          Off topic Je třeba rozeznat kdy mý smysl bojovat a za co vlastně. Všimni se, že jsem návrhy na řešení jak by to tu šlo ukočírovat dával ještě nedávno. bylo to o moderování zakladatelem diskuze. Záporná reakce přiěla odněkud ze tmy. Tehdy jsem si začal uvědomovat, že to co je na vrcholu, to napadání má vlastně širokou podporu. Opravdu to není náhlé rozhodnutí. Všimni si mé aktivity v poslední době. To byl boj o to, zda se řešení ještě najít dá. Rozhodnutí není opravdu chvilkový rozmar.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          volf (22.07.2005 09:52:05)
          > > > > > > Milan1
          Off topic Milane skoro bych se vsadil, že po prázdninách bude klid prostě to neřeš. Jsou prostě lidi, kteří nejsou schopni ničeho jinýho než házení špíny na určitý značky. Namátkou Suntour, Author, Pells, za chvíli tam spadne i Amobea a vlastně cokoliv z Asie. Dospělej člověk má používat mozek a nenchávat se ovlivnit naprosto nepodloženejma blábolama. Nikdo z nich ti neodpoví třeba na otázku proč si vlastně všichni výrobci kol kazí jméno tím, že na svý kola dávaj ,, sračky ,, jménem Suntour. To že by OEM Suntourky byly tak moc levnější než OEM základní modely jinejch výrobců to pochybuju. Fakt nemá cenu se rozčilovat.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (22.07.2005 09:57:46)
          > > > > > > > Milan1
          Off topic Já už nemám opravdu zájem o OEM a podobně. Nechci se dotknout všech slušných lidí mezi které tě samozřejmě počítám ale pro velkou část bylo to o co jsem se pokoušel pouze házení perel sviním a jejich snaha byla ještě jak nejlépe tě podrazit. Dál už fakt nechci pokračovat aby nevypadalo, že se z toho chci nějak vykroutit. Znovu tě upozorním není to rozmar.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          kurýr na bajku (22.07.2005 09:44:44)
          > > > > Milan1
          Off topic Milane, pokud si dobře pamatuju, tak první ses do mě vobul ty, stejně jako do spousty jiných lidí. Nikdy v životě bych tě nenapadnul bezdůvodně nebo snad z doporučení. Nebyl sem jedinej, po kom si vyjel, a teď byses tady málem rozbrečel. Si fakt dojemnej…

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          milan1 (22.07.2005 09:47:36)
          > > > > > Milan1
          Off topic Chudáčku kurýre omlouvám se ti za veškerá příkoří, která jsem způsobil tvému vývoji. Zbytek se tě opravdu netýká. Ty jsi jenom poslední ukázka.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          cabbage (22.07.2005 09:50:52)
          > > > > Milan1
          Off topic a zjistoval si proc se to deje? u 3. vety sem se hodne zasmaml, jinak byt tebou tak tu jeste chvili zustanu a zkusil bych nepouzivat slova jako nepochopil atd…

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Cidas (22.07.2005 09:38:26)
          > Milan1
          Off topic Hele klucí už to zabalte… Nelíbí se mi přístup Kurýra ani Milana1 (vzhledem k věku) ani Pekáčka ani Mi?i… Nekonečně se hádáte o tom kdo co v jakým příspěvku o tom druhym napsal, kdo za kym chce přijet… Zabalte to a radši odpovídejte na mé přihlouplé otázky v oblasti technické, nebo? to Vám půjde nejlíp :o))

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah

          Pekáček (22.07.2005 10:05:16)
          > > Milan1
          Off topic Prosím Cidasi napiš mi co se ti na mě a bráchovi nelíbí, zajímá mě to. dvojčátka by mi nejraděj zakázala přístup !!! jsem pokud mě pamě? neklame nikde nenapsal. Tady si přečti příspěvek Vidlice RST a udělej si názor sám. Taky bych chtěl všem poděkovat že si přečetli co jsem napsal nahoře.

          [ Odpovědět | Odpovědět – root ] zpět na obsah
          0 0
          • terák  

            Tak jak je to tady srovnaný, tak je myslím jasně vidět ten rozdílný přístup. Když Mi?o řekne „Rozhodne nesrovnatelne lepsi nez RST. Ja bych tu Marusku vozil hned (mam SR Axon)“, tak je to OK, ale když kurýr napíše „Každopádně podle mne je RST o chlup lepčí než SR Suntour, ale to už sem nepatří“, tak se do něj hned Milan1 pustí.

            0 0
            • Pekáček  

              Jo, Milan 1 se do Kurýra pustil se slovy A to o RST a Suntour ti řekl kdo? A odpověd od Kurýra To má bejt ňáká provokace ?!?!?!?!?!?!? Koukám a jako provokace mi to nepříjde. Co bylo dál je smutný. Maruška znamená Marzocchi. Já jí mám a měl jsem s ní pěkný problémy. Použij vyhledávání a uvidíš. Aj v obrázcích. Milan zná konstrukci vidlic SR, těch levných špatných i dražších co potřebujou doladit a jsou to držáky. Která značka je lepší a která horší by se mělo posuzovat vždy jen v rámci dané kategorie.

              Opět bych požádal Admina, tentokrát veřejně, aby celý tento naprosto zbytečný příspěvek smazal. Poprvé jsem ho o to požádal před cca 24 hodinami a kdyby to udělal, máme o kupu problémů míň a o jednoho uživatele víc.

              Rovněž se přimlouvám za obnovení Milanových příspěvků. Kvůli technickým informacím co prostě zmizely.

              0 0
              • terák  

                Aha, tak tady je asi ten zdroj nedorozumění. Věta „To má bejt ňáká provokace ?!?!?!?!?!?!?“ nebyla míněná tak úplně vážně, asi jako http://revue.idnes.cz/lidicky.asp?… Holt jedno nepochopení vtipu a už je oheň na střeše. To budou asi ty generační rozdíly…

                0 0
                • Pekáček  

                  Jaký oheň? Milan odpověděl Jedině od tebe. Mě vtipný kombinace vykřičníků a otazníků za každou větou tedy už nepřipadaj, tobě ano? Spíš se mi zdaj dost hloupý a nebo hloupým člověkem napsaný. Kurýr není věkově o tolik jinde co já a taky ho nechápu. Možná na lidi křičí když s nima mluví, v textu si důraz co nemůžem slyšet doplňuje posvém…

                  0 0
                  • terák  

                    Ano, mně ta kurýrova reakce o provokaci vtipná připadá. Každý má ale jiný smysl pro humor, OK. Ale řekni mi, proč když kurýr napsal, že jemu přpadá x o chloupek lepší než y, tak se ho Milan1 ptá, kde to slyšel. Přece když napsal, že „mu to připadá“, tak je jasné, že je to jeho subjektivní pocit. Tohle naše rozebírání nemá smysl, protože tu ani jeden z aktérů není.

                    0 0
                    • Pekáček  

                      Hm, to že se směješ jeho „vtipům“ znamená jak moc jsi do něj zamilovaná. I když mi vaše partnerství připadá poněkud nevyvážené, ty jsi inteligentní holka a on je s prominutím hlupák. To je každému kdo si to tu čte na první pohled jasné. Buďte spolu š?astni a užívejte si B-F do konce svých dnů ve zdraví.

                      0 0
                      • terák  

                        Nevím, jak velká zamilovanost přetrvává ve vztahu po pěti letech :-) Prostě se tu nechal vytočit, to je všechno. Nemůžeš posuzovat lidi jen podle toho, jak reagují při hádce. Děláš to ty, dělal to Milan1 a dělá to i kurýr. Pro mě není až tak moc důležité, jaká slova jsou v konfliktu použitá, ale jaký přístup k sobě lidé mají. A v tom se Milan1 také moc nepředvedl. To, že člověk nemluví sprostě, z něj ještě nedělá Mirka Dušína.

                        0 0
                        • Pekáček  

                          A ze mě taky ne. Mám oči tak vidím jak se lidi projevují. A s Milanem jsem si taky dřív párkrát vjel pěkně do vlasů. Jestli můžu něco navrhnout, sjeďte si s Kurýrem k němu a podejte si ruce jako lidi co maj pusu a můžou se domluvit a udobřit. Pak by mohl Milan Kurýrovi ukázat do čeho ve vidlích dělá. Myslím že by dost čučel. Jinak jsem znovu napsal Adminovi žádost o smazání celého tohoto příspěvku, byl bych rád kdybys mě podpořila. Dík.

                          0 0
                          • Gatier  

                            Nie zmazat, nereagovat!!! Nech si ludia urobia nazor!

                            0 0
                            • kámen úrazu1  

                              Jenže lidi pořád reagovali a budou reagovat.

                              Admine, taky Tě prosím, smaž to. Nebo aspoň zablokuj, a? to dál neroste a nezhoršuje se. Díky.

                              0 0
                          • terák  

                            Jenže Milan se sejít nechce. Kurýr za ním chtěl zajet do Kladna, ale on odmítl. Poslal mu maila, ale Milan neodepsal. Nevím, jestli se lekl, nebo co. Příspěvky bych nemazala, koho už to otravuje, může si tuhle diskuzi zablokovat. Nic odborného se tu neřeší, tak žádná škoda.

                            0 0
                            • kámen úrazu1  

                              A co to už úplně přestat řešit? Tím, že se tu začne rozebírat, kdo se s kým chce/nechce sejít nebo jiné věci, se nic nezlepší. A to nemyslím jen na Tebe, teráku.

                              Veškerá obhajoba kohokoliv kýmkoliv povede jen k rozdmýchávání ohně. Všichni si už názor udělali, vytvořili si už představu, kdo je „dobrý, méně dobrý, méně špatný, špatný“. Nové příspěvky v týhle diskuzi mohou vést maximálně k znechucení dalších lidí a k tomu, že si vytvoří negativní mínění o někom dalším. Souhlasím s Pekáčkem, že nejrozumnější je nereagovat. Kdo se chce hádat, obhajovat, a? to provede soukromě.

                              Abych nekázala vodu a sama nepila víno, je tohle můj poslední příspěvek tady. Mejl mám v infu.

                              0 0
                • Gatier  

                  Tak som zase nieco presvihol… Nechapem ako vas niekto ako kuryr na bejku moze vytocit? S tou jeho podurovnou. Naco mazat a urazat sa MITO? Jednoducho na blbosti nereagovat. On to inak nepochopi, ze tu o neho nikto nema zaujem! Vdaka za pochopenie!

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Gatier má jistě absolutní pravdu !!! Je mi ze sebe špatně (asi budu blinkat).

                    Pekáček je už dobře vymaštěný a proto můžeme rovnou vkládat brambory a další ingredience.

                    Nevim, jak mne můžete soudit podle slohu, kterej o ničem nesdvědčí, ale budiž… Samozřejmmě by pro mne nebyl problém psát spisovně a tim pádem je všechno jinak nebo co ?

                    Tadle diskuze je pokud vim nejúspěšnější za poslední dlouhou dobu a proto mi gesta typu „Už sem nepište !!!“ přídou naprosto směšná !!! Všichni to tady rozebíraj mnohem víc než jakýkoliv odborný téma. Tak kde to sme ?

                    To, že Milan1 odešel, mě taky trochu mrzí, ale neměl napadat lidi. Určitě se vrátí pod jiným nickem. Teď du zmlátit teráka, páč se mi zdá, že mě málo miluje !!!

                    0 0
                    • hydrant  

                      možná spíš terák tebe mlátí málo :-)

                      0 0
                    • hanz  

                      no tak ted si to vše zachránil…gratuluji ke znovunabytí ucty kterou si tu nikdy neměl. jachacha

                      0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Co to tady kecáš ?!?!?

                        Pamatuj, že já sem se jen bránil napadání, a proto nemám úctu ?

                        0 0
          • vlk  

            Tak jsem to vše přelouskal.To tedy byla fuška.To už kurýr fakt přehnal.Přidávám se na stranu Milan1 a Mi?a.

            Zároveň si nemohu pomoct, ale takovéhu uživatele jako je kurýr tu myslím fakt nikdo nechce.Podám adminovi žádost na blokaci kurýrovi IP adresy a na blokaci příspěvků ohledně něho.

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Tobě asi někdo zablokoval něco v hlavě… To by moch ADMIN udělat pouze, pokud bych psal ňáký nacistický nebo kumunistický keci, popř. byl velmi sprostej, což nejsem (snad možná zcela vyjímečně a ne víc než je tu běžný) !!!

              Jo a všichni vostatní si to asi přečtěte eště jednou včetně diskuze ZNÁTE NĚCO HORŠÍHO NEŽ SUNTOUR, kde na mě Milan1 poprvé vystartoval (teda doufám, že jí má Pekáček zkopírovanou).

              Admine, to není fér ! Jaxe mám teď bránit, dyš si to všecko smáznul ?

              Navíc i v týdle diskuzi Milan1 jasně píše, že neodchází kvůli mně, taxe sakra proberte a zapátrejte ve vlastních sporech !!!

              0 0
              • Vymi  

                Problem je v tom ze tvoje vyjadrovani nebo spise nazory nejsou zcela slusne, srozumitelne , vyhovujici a tak podobne! Nejlepe udelas to, ze zanechas tito podobne nesmyslne vystupy, aby tak nedochazelo k dalsim odchodum opravdu schopnych lidi jako je Milan1, Mi?o… :-() klidne se do me pust ale vetsina vi, ze mam pravdu. vsem preji krasnej vecer… :-)

                0 0
                • vlk  

                  hele to už je zbytečný-je to rok starý.

                  0 0
                  • cabbage  

                    spíš 2…

                    0 0
                    • vlk  

                      Kruci já nevím, proč furt žiju v roce 2006 :o)

                      0 0
                  • Vymi  

                    jo je ale snad si to precte… :-)

                    0 0
                • Krys  

                  No neviem, mne sa s Kuryrom komunikuje dobre. Inak nie je od veci, precitat si datum prispevku, na ktory odpovedam.

                  0 0
                  • Krys  

                    Este som zabudol smajla:
                    :)

                    0 0
                    • Vymi  

                      vidim ze je to 2 roky stare… chtel jsem proste reagovat!!! :-)

                      0 0
                • kurýr na bajku  

                  Co to tady meleš? Tim spíš, že si tu tak dlouho a že je to 2 roky staré nechápu proč to komentuješ? Jestli vyhledáváš konflikty, taxe laskavě obrať někam jinam.

                  0 0
                  • milan1  

                    Nevytáčej se zbytečně a zkus zjistit kdo a proč tohle vytáhl na světlo, není to rozhodně namířeno proti tobě. Kdybys nechtěl pátrat kdo a proč to vytáhl, tak se podívej na datumy a dolů a zaměř se na nick cabbage. Je to opravdu trapné zdůvodnění proč vytáhl něco takového ale u něho už nemůže nic překvapit. Takže klid, nic se neděje.

                    0 0
                    • kurýr na bajku  

                      Na něj sem reagoval.

                      0 0
                      • milan1  

                        To je v pořádku. Necháme to zapadnout a nebo propereme pořádně toho človíčka, který stojí za mnohým napadáním a nějak si toho moc lidí nestačilo všimnout.

                        0 0
                      • Vymi  

                        jo nekdo to vytahl a tak jsem reagoval..spise mozna proto ze jsem branil nekoho kdo mi pomohl z vidlici…takovych lidi si vazim. Koncim debatu! A nemej to za zle moji reakci jsem jen clovek…

                        0 0
                        • milan1  

                          Děkuju za tvé reakce ale kurýr není tím kurýrem, jak se jeví ze starých reakcí, kdežto opravdu špinavé jednání bylo vlastní tomu, kdo to dnes vytáhl a způsob, který použil je stejný i dnes. A přesto tenhle původce zůstává kdesi ve skrytu a s potěšením by sledoval jak krásně se to rozjíždí. Ten, který si zaslouží obzvláštní pozornost je bezesporu cabbage a na něho a jeho styl by se tady dalo rozhodně reagovat.

                          0 0
                          • kesu  

                            myslim ze nejlepsi reakce bude nechat vsechny tyhle hadky zapadnout v prachu historie.Kazdej rekne cas od casu nejakou blbost nebo to prezene.Tim spis bych to uz nechal plavat a vlastne zapomenout .

                            0 0
                            • milan1  

                              Když už to tu někdo vytáhl, tak bych v tom toho opravdového aktéra rád konečně vymáchal. Nemám rád křivost, kterou už tolikrát předvedl. Kurýr je člověk, který snadno uletí ale nedělá mi problém s ním nalézt společný jazyk, protože přeze všechno není opravdu křivý.

                              0 0
                              • cabbage  

                                můžeš najít jedinou křivost zmíněné osoby? vzhledem k tomu, že mažeš jen ty, tak nebude problém jí najít…

                                0 0
                                • Vymi  

                                  uz toho nech.. me si dostal tak se tomu smej, i kdyz vis, ze jsem se jen milana zastaval… :-//

                                  0 0
                                • milan1  

                                  Křivost je například tvrdit, žes to vytáhl náhodou pod záminkou, která je hodna tak žáka první obecné. Potom se ještě v dalších svých reakcích podřekneš, jak tohle „jednomu člověku zlepšilo náladu“. Je to prostě pokřivenost týpka, který se nedokáže postavit čelem a jediné, čeho je schopen je škodit, jestli myslíš, že dokážeš něco jiného, tak se snaž, dosud jsou zde jenom jasné stopy tvého křiváctví a to nejenom tady v tomhle případě.

                                  0 0
                                  • cabbage  

                                    je rozdíl mezi najít(k tomu jsem důvod udal a je pravdivý) a vytáhnout(k tomu seš pro změnu důvodem ty a tvá neustálá nasranost spojená s arogancí). dokonce už ani nejsi schopen uvažovat a všimnout si uvozovek, protože ta osoba se „zlepšenou“ náladou jseš ty:-P

                                    popravdě řečeno hlavním důvodem proč na tebe reaguju je fakt, že seš naštvaný bez příčiny a dělám to ze stejného důvodu jako si ráno mažu chleba dánským máslem a jsem to radar na Brdech – každá osoba dojde do fáze, kdy už se nemůže víc naštvat a musí se uklidnit…

                                    0 0
    • mikin  

      ted to tu procitam a je me z tebe spatne, jses tu registrovanej 2 dny z cestou a uz se tady ohanis jak posledni hulvat.Milan1 uz tu par lidem poradil a myslim ze dobre a par lidem tady i vidlici upravil a ti jsou spokojeni coz se o tobe rict neda. a kdyz nic tak aspon trochu ucty kravy jste spolu nepasli

      0 0
    • goofy  

      Jelikoz ted byvam na netu jen hodne malo, tak mi unikl i tento mega flame zde na foru, a nestacim zirat… Je mi lito, ze kvuli nejakemu kuryrovi se z fora vytratil milan1. Ikdyz sem z nekteryma jeho prispevkama nesouhlasil, vidlicim i kolum urcite rozumel, a i s jeho vybushnou povahou se urcite nemel nechat vyprovokovat… Snad se tu nekdy objevi, abych s nim mohl zase podiskutovat… Jinak sem si to precetl cele a zajimava diskuze… :o)

      0 0
      • bajaja  

        ja se bavim , od kuryra me nic neprekvapuje staci si precist jeho prispevky, a rychle startuje na kazdyho kdo ma jinej nazor

        0 0
        •  

          Milan1 je sice svůj (každej z nás je svým způsobem svůj), ale vidlím rozumí jako málokdo (klobouk dolů), jinak se vyskytuje a radí na cyklodiskuze.cz a nakole.cz.

          0 0
    • widlicka  

      CHODTE UZ RADSEJ BAJKOVAT LEBO VAM UZ DOCISTA PREPINA Z TOHO SEDENIA ZA BF!!!! …vsetkym

      0 0
    • JMT  

      Proboha, co resite tak dlouho ? to se fakt chcete porvat jesli je lepsi suntour nebo rst ?

      0 0
    • ravo  

      Pár měsíců si dám pauzu a koukám, že B-F konkuruje Blesku:-)

      0 0
    • cabbage  

      hledám thread jedný vyjížďky z roku 2004 a jediný co to(vyhledávání) vyplivlo je tohle…

      0 0
      • kurýr na bajku  

        P%roč si to vytasil? Nevím co to má společnýho s tvojí vyjížďkou?

        0 0
        • Krys  

          Sak to zamkni a bude klud. Ni?

          0 0
        • cabbage  

          protože mě to zaujalo a evidentně to jednomu jedinci „zlepšilo“ náladu.

          ještě bys mi moh vynadat v druhym threadu co jsem exhumoval..

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce