Poslední kilometr sezóny - Jeseník 30.10

99 nepřečtených
  • Lister

    30.10 se u nás koná zakončení letošní sezóny. Jsou pozvaní hodně zajímavý hosté – Svorada, Padrnos, Kořínek, Konečný, Hruška, Hrazdíra, Andrle, Buráň, Kozlíková a spousta dalších. Jsem zvědaví kdo přijede. Je naplánovaná vyjíždka s těmito hosty. Tak asi vytáhnu kolo a pojedu taky, i když se pojede po silnici a já mám jen bajk. Nechce někdo přijed tuhle sezóni zapíchnout s těmito hvězdami. Můžete si i zazávodit v 2km časovnce do vrchu. Večer slavnostní pařba. Kdyby to někoho zajímalo tak tady najde víc http://www.jesenik.org PS: neberte to jako nějakou propagandu, nejsem pořadatel, jen jsem vás chtěl upozornit na tuhle akci.

    0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak co, jedete někdo letos ?? Já jedu určitě a už se nemůžu dočkat.

      0 0
      • sportovni_biker  

        no výborně, tak se tam konečně uvidíme

        0 0
        • gobike  

          On te ale videt nechce:D

          0 0
        • Biker jak Pes  

          No, my už jsme se viděli, ale nemluvili spolu. Jinak jsem zase mluvil s racemanem u nás na závodech… ;))

          0 0
      • Meesha  

        jel bych, ale mam to trochu z ruky :-/

        0 0
      • wbiker  

        Nejspíš jedu, ještě uvidím podle počasí.

        0 0
      • Frankie  

        Kdyz pojedeme na chalupu, tak bych se zucastnil. Dam vedet.

        FV

        0 0
    • Hanes  

      Pozor je to 28.10. !!! viz.: www.priessnitzova60.org/…06/Pk_06.pdf Já nejedu – tchánova šedesátka :-((

      0 0
    • Lance  

      mas tam chybu: Jsou pozvaní hodně zajímavý hosté – Svorada, Padrnos, Kořínek, Konečný, Hruška, Hrazdíra, Andrle, Buráň, Kozlíková, TOMÁŠ SATKE a spousta dalších. Jsem zvědaví kdo přijede. Vynechal jsi jednoho z velikanu ceske cyklistiky

      0 0
      • Schumi  

        Já jedu taky, i když nejsem velikán české cyklistiky.

        0 0
      • kralik  

        lance…ale on ten povodny prispevok pisal este v roku 2004!

        0 0
        • grafik  

          tak toho roku sem si taky nevsiml :o)

          0 0
        • Schumi  

          Konečně někdo použil vyhledávač, i když nevím zda je to v tomto případě ideální.

          0 0
        • Lance  

          :-)

          0 0
    • Martin  

      akci 2004 nestihnu :-D ale na akci 2006 jedem s kucíma.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak co, jak jste na tom. Já už se nemůžu dočkat. Byl bych pro, kdybychom se tam někde sešli… Co vy na to ?? ;))

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak co, jak jste si to užili. Já pořádně, moc se mi to líbilo. Počasí se taky podařilo. KONEČNĚ jsem pokecal se sportovnim_bikerem, na Rejvíz jsem dojel mezi prvními 5, jel jsem v balíku za holkama ze Skansky, hlavně Ladou Kozlíkovou, kterou jsem nakonec v cíli přespurtoval a dojel v první pětce. ;) Škoda, že jsem se nesetkal s Listerem, který by asi nebyl spokojený s tím, co se dělo po sjezdu z Rejvízu…opět se to zvrhlo v nehorázné chrcení a závodění… :D Jinak super, příště jedu zase…

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Sportovni_biker a já… ;)

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Mistr Pepa Zimovčák

        0 0
      • sportovni_biker  

        Souhlasím, s Listerem jsme jeli na Rejvíz v pohodě, klídeček, žádný spěch. Škoda, že jsme se tam nesešli i Wbikerem všichni 4. Možná příště ;-)

        Trochu škoda, že tam nepřijeli Svorada a spol.

        0 0
        • raceman  

          bych rád jel taky,škoda že to mám trochu z ruky :-(

          0 0
        • Lister  

          on on biker jel pohodu a já na krev, ale jinak to byla pohoda akcička, jen asi zítra nebudu chodit, ono přece jen ta kila na víc jsou znát :o) Pod rejvízem jsme chvíli jeli s jedním pánem, který byl podobná kategorie jako já. Říkal že má 113 kg živé váhy, to já mám tedy i s kolem, ale jeho tempo by mi vyhovovalo. Biker mě ale nekompromisně hnal dál takže jsem ho jen minuli :o)

          Jinak smekám před Psem, protože čelo jelo děsně ostře, když jsem to počítali tak ne rejvíz valili průměrem kolem 30 a to je co ríct, protože je to slušněj kopec.

          0 0
          • sportovni_biker  

            Dojel si v pohodě? Jsem měl potom trochu v hlavě brouka, aby si se tam potom někde nesvalil do příkopu.

            0 0
            • Lister  

              jo v pohodě, jsem si jen trochu zpomalil a hezky jsem si vytočil nohy, takže křeče povolili a po dojezdu jsem byl v pohodě. Dneska dokonce nohy nebolí, takže příště asi budu dřít podobně, přece jen když se chce člověk zlepšovat tak to hodně bolí :o)

              0 0
          • Biker jak Pes  

            Díky za smeknutí. Slyšel jsem, že prý jsi píchnul ještě před startem… :D

            0 0
            • Lister  

              přesněji urval ventilek při dofukován. Kdybyste nejezdili trapně po silnici, ale jako normální lidi terénem, tak jsem nemusel bouchat na šutr a nestalo by se to :oD

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Když jezdíš terénem, tak máš přece praxi v nafukování ventliku, ne ?? Tak by se ti tohle nemělo stávat… :D:D

                0 0
                • Lister  

                  no moc nemám, já jsem píchl loni a pak někdy v roce 2002 :o)

                  0 0
      • Biker jak Pes  

        Mistr světa Marcel Pipek

        0 0
        • Lister  

          jo jo ten to taky doře dával, do kopce jsem jeli kousek za ním, ale po rovině do toho „šlápl“ a už jsem viděli, jak zadní kola mizí v dáli :o)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Co do kopce, ale z kopce. Mamku předjel, když jela 40 a Zimovčák to svištěl dolů okolo 60…blázen, spadnout ze tří metrů na hlavu, ani hlemu neměl. Dost se divím…

            0 0
            • gobike  

              Se nediv, Zimovcakovi to taky moc nebrzdi :)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Právě proto bych se bál o hodně víc a měl bych o důvod víc, vzít si přilbu. Vůbec nechápu, jak to ušlapal, když tam má ten furtšlap…

                0 0
                • MlokCZ  

                  Ve sjezdech se staví pouze na stupátko a nohy nemá na pedálech.

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Ani jsem si nevšiml, že tam nějaké bylo. Já bych dal nohy pryč z pedálů a děj se boží vůle… :D

                    0 0
      • Martin  

        nějak se nezadařilo, neměl jsem den. chvilku po startu se mě uvolnila pumpa v držáku a já musel zastavit bo mě zavazela v šlapání… v kopci na rejvíz jsem málem zdechl, z rejvízu dolů jsem se to bál pustit, z Mikulovic do Jeseníka na mě přišlo děsný spaní. takže suma sumárum výkon nic moc, ale jinak spokojenost, výborná akcička.

        0 0
        • Martin  

          jo a pokecal jsem s šéfredaktorem Peláče, tímto ho zdravím.

          0 0
    • sportovni_biker  

      Tak to opravdu vypadá, že to byl můj Poslední km. Od čtvrtka od 500 m. n. m. začíná sněžit, takže my jsme tady jasní :-( Jdu si už namazat běžky…

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Taky jsem se díval, na Pradědu prý už je sníh… :D

        0 0
        • sportovni_biker  

          Je to tak. A nejen Praděd i na jiných nižších místech dneska lítal ten bílý hnus.

          0 0
          • Lister  

            sem si naštěstí ještě nevšiml, bych měl depku :o) No ale pro jistotu na auto už půjdou zimní..

            0 0
          • Biker jak Pes  

            Když už i ty to nazýváš bilý hnus, tak to už je konec. Já už se nemůžu dočkat až bude léto… ;))

            0 0
    • Martin  

      prošel jsem fotky, co jsem na akci udělal a výsledek je zde doomhammer.ic­.cz/jes/thumb­.html

      0 0
      • Lister  

        Já jsem si říkal, že jsem tě viděl fotit: doomhammer.ic­.cz/jes/origi­nal/tn_DSC09793­.html V té zadní řadě je sportovní bajker – ten s těma oranžovýma rukávama, vedle něj jsme já a pak jeden posterší pán co jel prakticky celou dobu s náma – dobře se s ním povídalo :o)

        0 0
        • Martin  

          tak to opožděně ahooooj :-) vozit focení je fajn věc – člověk může sesednout aby odpočinul a přitom se tvářit, že fotí :-). já měl v tom místě pěknou krizovku, tak jsem pauzu uvítal :-)

          0 0
          • Lister  

            vždyť to byl teprve začátek :o) se nesmíš tak honit, to si pak snad ani nemůžeš povídat a jindy než v kopci to nejde – z kopce težko a na rovině to všichni desně honí :o)

            0 0
            • Martin  

              já neměl svůj den… už jsem si kdesi stěžoval, hned na začátku mě vylítla tepovka někam k odhadem 165 bpm a já ji nebyl schopen stáhnout dolů. přitom jsem jel na pohodu s otáčkama 95 rpm na lehkej převod…

              já jsem obecně vynikající vrchař :-), s mými přibližně 100 kg se na kopce doslova těším… nicméně rejvíz se mě děsně líbil, zvlášť úsek hned na začátku, ta velká serpentina ve které je vidět silnici na protější straně kopce…

              0 0
              • Lister  

                měl sis dát vidli, to je chuťovka, stejně jste přes ně jeli, tak si měl dole vystoupit a vyjed to na kole :o)

                0 0
                • Martin  

                  no já kopec přes vidly obdivoval… ale jenom z bezpečí za volantem, vyšlapat to by byla moje smrt

                  0 0
                  • Lister  

                    No ono je to opravdu velmi zábavné to šlapat nahoru, je to asi tak 2km konstantního převýšení kolem 11%, no ale pak to trochu povolí :o)

                    PS: nemohl bys mi ty dvě fotky co jsem házel odkazy poslat na maila v původním rozlišení, plííís??

                    0 0
                    • Martin  

                      pošlu, ale moc nejásej, mám pouze 2mpix DF a fotím na 1,25 mpix – 1280×960

                      0 0
          • Lister  

            no a tady nás máš zase a dokonce i blíž :o)

            si to musím stáhnout, hezká fotečka :o)

            doomhammer.ic­.cz/jes/origi­nal/tn_DSC09783­.html

            0 0
            • Martin  

              měli jsme na sebe štěstí :-)

              0 0
            • sportovni_biker  

              Tahle je fakt dobrá, taky si ji stáhnu :-)

              PS: Proč si se k nám nepřihlásil? :-)

              0 0
              • Martin  

                páč sem nevěděl kdo jste :-) na b-f zas tak často nechodím, hnízdím na konkurenčním serveru :-)

                0 0
                • Lister  

                  Jaký konkurenční server máš na mysli??? BF je totiž bezkonkurenční :o)

                  0 0
                  • Martin  

                    no přece cyklodiskuzi… b-f je bezkonkurenční pro MTB, cyklodiskuze zase pro nás silničáře. no flame

                    0 0
          • Lister  

            doomhammer.ic­.cz/jes/origi­nal/tn_DSC09798­.html

            domov sladký domov, za zatáčkou bydlím :o)

            0 0
    • sportovni_biker  

      Využiju Doomovi fotogalerie :-)

      doomhammer.ic­.cz/jes/origi­nal/tn_DSC09801­.html

      Na této fotce je stojan na kola, který zrovna prodáváme, takže kdybyste někdo měl zájem, tak veškeré informace jsou na:

      www.super-bazar.cz/…osic-na-kola

      0 0
    • Lister  

      obnova threadu.

      Pozor nechci zakládat zbytečně nový, tak jsem použil starý a v nadpisu je jiné datum.

      Termín – tato sobota 20.10.2007

      přijede někdo, jen tak pro informaci, ať vím na koho si dát pozor :o)

      0 0
      • kolda  

        nějaké info?

        v kolik hodin, kde, kolik km?

        na stránkách Jeseníku jsem se toho moc nedozvěděl

        0 0
      • Martin  

        z cyklodiskuze se nás tam pár chystá… já osobně nevím jak se vrátím ze služební cesty, ale rád bych jel

        0 0
        • Lister  

          tak zrovna o tobě jsem vůbec nepochyboval :o(

          0 0
    • dancing dog  

      škoda, 28. v neděli se budu vracet domů ze Šumperka… jen o fous .-)

      0 0
      • Lister  

        pozoro pozor název tématu klame :)

        je to thread někdy 2 roky starý a já nechtěl zakládat nový, ale asi budu muset.

        Letos je to 20.10.2007

        PS: co že se šmpekra, jsem věděl že je tam situace na ARU celkem kritická, ale že by tahali pracovní síli až tak zdaleka :oD

        0 0
        • dancing dog  

          Ahoj, díky za upozornění, bych byl smutnej, že mě to tak těsně mine, takhle ale vlastně taky, přijedu chvilku po tom 20.10. .. No, do Šumperka občas jezdim, protože mam odtamtaď holku, která z tý dálky přišla za prací a hlavně jiným klukem /mym předchůdcem/ až k nám do KV..má v Šumperku a Klepáčově komplet rodinu, tak se tam tak 3–4× za rok vydáváme…

          situace ve všech těch privatních a poloprivátních nemocnicích oblasti je tragická, to Ty víš líp než já, ne? Já se spíš pomalu napůl přesunuju do privátu/plastika/… měj se!

          0 0
          • Volf  

            Doktoři doktoři kdepak jste byli když jsem se nedávno ptal na zlomenou čéšku svý drahý, milý, hezčí a vůbec lepší polovičky co?? Máte alespoň omluvenku? :-)

            0 0
            • Lister  

              no neví, ale tančící pes by ti ji mohl tak maximálně uspat aby jí to nebolelo a kdyby si chtěl radu ode mne ohledně tvé ženy, tak to bys musel být jedině pedofil :-D

              0 0
    • kolda  

      možná se tam objevím. nejel by někdo z Bruntálu, Krnova, že bysme jeli společně?

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Určitě jedu, sice jsem nějaký nachlazený, ale tohle si nesmím nechat ujít … ;)

      0 0
      • Lister  

        pak dáš report co se dělo v první skupině, protože tu uvidíme akorát na startu :oD

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Dal bych, ale teďka jsem docela dost nemocný. Na kole nejezdím. :( Odjedu to hezky pomalu a asi vzadu. Teplo rozhodně nebude, tak nechci nic riskovat. Už tak jsem byl měsíc bez kola … :( Dáme někde sraz ? Už jsem se domlouval se sportovnim_bikerem … ;)

          0 0
    • sportovni_biker  

      Tak zatím to vypadá špatně. Vrcholky Jeseníků už mají bílou peřinu a pokud to jde vidět až z náměstí, tak zrovna málo tam nebude :-) Údajně se to má postupně přesunovat do nižších poloh, tak další na řadě bude Rejvíz :-)

      Když tak celou vyjížďku jistí bike :-)

      0 0
      • Lister  

        nestraš :)

        Ještě budu muset z úzkých zase přezout na něco se vzorkem a to už by se mi nechtělo :)

        0 0
        • Lister  

          hmmm…tak už sněží i ve městě :(

          0 0
    • sportovni_biker  

      19.10.2007…13:35 :-)

      0 0
      • wbiker  

        Máte ale děsně špinavý okno, vůbec přes něj není vidět to slunečný počasí.:-D

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Bohužel mám špatnou zprávu. Vzhledem hlavně k tomu počasí a taky k tomu, že jsem nemocný jak prase, tak asi nikam nejedu. :( Moc mě to mrzí, těšil jsem se jak malé děcko a nakonec tohle… :( Nějak mi není přáno v poslední době…

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak co, pište, přehánějte jak to dopadlo. Něco málo vím, ale bez detailů. :D

      0 0
      • sportovni_biker  

        Ani nechtěj vědět, celé odpoledne jsem „odsoloval“ bika :-D

        0 0
        • kolda  

          já jsem se na to kvůli počasí vyprdl, pošetřil síly a večer zajel do Opavy na supr koncert Silent Stream of Godless Elegy :)

          0 0
          • mireks  

            Sakra, Silenti byli v Opave? Hmm, tak to jsem zas neco prosvihl… S Radkem Hajdou (kytarista) jsem byl rok na kolejich v Brne, nekde v zalohach bych mozna vystoural podklady pro obal od jejich prvni demo kazety. Hraji bezvadne, vedet to tak jsem tam byl… Jinak k tematu – Jesenik jsem odpiskal uz pred snezenim, vikend jsem stravil varenim caje s citronem pro nemocnou rodinku… Tam za kopcem muselo byt bezvadne cyklokrosove pocasi :)

            0 0
            • kolda  

              já znám jejich zpěváka – kolega z práce.

              koncert byl super, akorát hráli až ve 2 ráno.. bylo to v Jamu, takže pro pár lidí :)

              0 0
      • Lister  

        no ono není moc co psát, celá akce se zredukovala na stavění sněhuláka, jízdu po městě do nejbližšíh hospody a tam nachystaných 200 porcí guláše pro celkem 35 odvážných cyklistů :-D

        Jo a startovné letos zrušeno, vše jen za odvahu – i ten gulášek

        až bude chvíle čas tak dohodím pár foteček :o)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Hezký :D Takže se nikam nejelo ? To jste jenom kroužili po náměstí ? :D To musel být dojeb :D

          0 0
          • sportovni_biker  

            Kam bys taky chtěl jezdit, Rejvíz v mlze a nahoře na silnici všude sníh. Kdyby tam nejezdila auta, tak v poho, ale riskovat, že se tam kvůli nám někdo vyseká nebo nabere nás, to je zbytečný.

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce