• Gryfin

    Domníváte se že je to vhodný doplněk jak nepřijít o fyzičku ? Podělte se z názorem .

    0 0
    • MARIN  

      Pokud bych doma nemel trenazer asi bych 1–2× v tydnu zasel ale rozhodne bych jezdil podle sebe a TF. Priznam barvu ze bych tam ale hlavne chodil, ze je na co koukat :)

      0 0
    • Daf  

      Rozhodne je to lepsi nez nedelat vubec nic :) Brat to jako trenink se to neda.

      0 0
    • Lance  

      Napisu Ti to tak, uz se tam chystam asi pul roku, trenazer doma mam, ale jezdit na tom to je o vuli,kterou nemam. A jak rika Marin – je na co koukat,aspon v to doufam,protoze se tam chci zajit podivat.:-)

      0 0
      • kovar  

        v Bambini di Praga vypsali konkurz na nového dirigenta, což třeba zkusit tohle místo spinningu ? :-)

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak to jsem asi sam komu pripada, ze tohle tema se tu nedavno vzevrubne probralo.

      0 0
      • Lance  

        opakovani je matka moudrosti (sakra ja tak nerad pouzivam prislovi,ale v tuto chvili me nic nenapadlo) je lepsi zacit od piky ne?:-)

        0 0
      • blue  

        nejsi… ja byl akorat venku a ted sem se teprve vratil :-)

        0 0
    • Pá-dlista1  

      A urcite chces odpovedet od Admina?

      0 0
      • Lada1  

        jiste ! Chce tam chodit s adminem , aby mel na co koukat :-))

        0 0
    • Beeda  

      Co takhle zkusit vyhledavani?! U me neni. B.

      0 0
    • wroum  

      pro me neni rozdil mezi silnickou a spiningem – jde jen o to, abys tocil klikama. coz me nebavi a proto budu v zime radsi chodit bobovat.

      0 0
    • jihra  

      Otrava a ještě tě buzeruje nějaký debil. To radši vezmu bika a jedu ven, zima nezima, bláto nebláto.

      0 0
      • kimi  

        Přesně. Je to úplně jinej sport! Kolo je příroda, sjezdy, zábava, vůle.. ne čumění na něčí zadek při rádobyhudbě.

        0 0
    • rasto  

      kdybych mel barak, uz davno by v nem byla spiningova masina. (jel jsem na ni 1, byl jsem z toho nadsenej). dle meho nazoru, prinos je evidentni. hlavne v zime ;-)

      0 0
    • Martin  

      Tak jsem to tedy taky zkusil (teda ten spining). Hodinu jsem poslochal Kabáty, ACDC, ZZ TOP!!, byl jsem pak zpocenej jako kráva, nohy mě bolely. Po 4 pivech jsem velmi spokojeně usnul. Že by až tak bylo na co koukat, to zas úplně nee. Takže shrnutí – žízeň mi to navodilo řádnou, takže dobrý:-)

      0 0
    • Richie  

      Ja nejsem crosscountrista ani silnicar tak me tady tyhle vychytavky fakt neserou.

      0 0
    • RUMcajs  

      Mno, nechci být sprostý ve větách, proto se vyjádřím jednoslovně: „Vymrdej!“.

      © kolegyně při telefonickém rozhovoru ohledně, toho, zda by mohla dělat krom své práce ještě něco navíc :-)))

      0 0
    • Jogador  

      Nejradši mám povel " a jedem do kopce", to vždy slezu s trenažeru a začnu ho tlačit před sebou, trénuji tim tlačení kola do kopce:)

      0 0
      • Richie  

        ChaCha tak to je pekne. To je pekny vydup…

        0 0
      • SavaH  

        dobrý ;o) NO a když je povel: „jedeme z kopce!“ tak padáš???

        Ok mlčim, nemam co řikat se svym šnečim tempem ;o)

        0 0
        • Jogador  

          Mě tvé tempo vyhovovalo:) No, nepadám, ale určitě nešlapu a jen se divim, kde ztrácím rychlost:)

          0 0
        • Mamutt  

          Kde se jezdí z kopce?! U nás se hodinu střídá kopec ze sedla / running. Ale taky dobrý :-)

          0 0
          • kovar  

            a jak se při tejto šaškárně skáče přes pomyslný rygol napříč celé pomyslné cesty?

            0 0
            • Meesha  

              No, musis mit poradne natrenovanej bunnyhop, aby ses s tim aspon odlepil od zeme! :-)

              0 0
          • Stax  

            ty vole! zo sedla + running celu hodinu? to tam mate tepovku okolo 190 celu hodinu?

            0 0
            • Jogador  

              Ne, něco kolem 80, ze sedla znamená nesedět na sedle, ale třeba na lavičce, a running? To se koukáš, jak ty blbové kolem tebe běhaj:)

              0 0
            • Mamutt  

              Jezdím průměr kolem 135. Chce to vychytat se zátěží, pak je to v pohodě.

              0 0
              • SELMIRA  

                To by mě tada moc zajímalo, jak to vychytat. Já si myslim, že sílu mam dost velkou a zátěž naopak šidim ale stejnak se na spinoši pod 170 téměř nedostanu. Takže pořád nevim, jestli je to dobrý nebo ne…

                0 0
      • Richie  

        Jo no a co kdyz zazni povel Drop nebo Gap nebo Dirt nebo neco tak???

        0 0
        • Andrzej  

          to pojedes neco jako Topper Harley ve zhavych vystrelech na motorce

          0 0
    • Stax  

      2krat tyzdenne ako pohybova aktivita dobry. aspon pre mna.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.