• jecnak

    Dalo by se udelat nejak zobrazovani stari uzivatelskeho uctu, respektive jeho vznik? Obcas by mi to docela reklo proc se nekdo chova jak se chova … Taky by me zajimaly nazory ostatnich. Diky za odpovedi.

    0 0
    • enjoy  

      muzes to min chapavymu trochu vysvetlit?jak se kdo chova?

      0 0
      •  

        ze by se dalo pdole stari nicku poznat zda se jedna o fake nebo ne zřejmě, prostě si někdo udělá fake a pak nadává a podobně… ale zatim sem na to nenarazil tady

        0 0
    • ravo  

      Mne by zase někdy zajímal věk tvůrců některých názorů:-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        tj. tj. takze k reprize rubrik na cem jezdite, kolik nas tu je, kolik najedete rocne a jake je vase povolani by mohla pribyt zase dalsi: Kolik je vam let :)

        0 0
        •  

          spis asi chtel rict, ze rozsirenim registracniho formulare o par informaci by se takovymhle tematum zamezilo. mozna.

          0 0
    • jecnak  

      abych to trochu upresnil:

      • jde o to, ze se mi zda, ze nekteri useri se sem prihlasi jen kvuli jedine veci a pak na to kaslou
      • asi by bylo gut kdyby se ukazoval pocet prispevku a treba i prumerny pocet znaku – pozname kdo je poshunter
      • nevim, jak se to tu rozroste, ale v pripadnem velkem mnozstvi lidi si pak budete moct overit kdo vam radi – jestli je to nejaky novacek, nebo nebo „ostrileny“ bajker
      • podivejte se na problemy nekterych zavedenych for – treba oc4um.murder.cz/in­dex.php useru je tam slusny a maji taky slusne problemy udrzet kvalitu a uroven fora
      0 0
      • Pá-dlista1  

        a jak z toho poznas jestli to neni nejakej žvatla jako já, ale seriozni biker co odpovida jednou vetou presne a spravne na dotaz? :) Ale neco takovyho by nemuselo byt spatne aspon pro zajimavost. A treba jeste kolonky s aktualnima kolama nebo zamerenim atd. Nebo jeste odjezdena kola, ale to uz mam pocit, ze by to bylo plne jako recenze :)

        0 0
        • ravo  

          Zajímavý by to bylo, jenže když budu mít doma kolo ze supermarketu, stejně si tam můžu napsat co chci.

          0 0
      • ravo  

        Prosim tě, co máš na mysli tou jednou věcí? Nějak mi to uniká.

        Pokud jde o nováčka nebo ostříleného borce, když se tady objeví někdo nový, to samo o sobě neznamená, že o kolech nic neví.

        0 0
        • ravo  

          Pokud tou jednou věcí myslíš, že se jednou na něco zeptá nebo jednou někomu na něco odpověděl, pak už chápu:-)

          0 0
      • enjoy  

        ja mam myslim si docela slusnej prehled kdo jak radi/radil,ale trvalo to,to jo.

        0 0
      • admin  

        datum registrace je zalogovany takze se da vytahnout. pocet prum znaku – ne (bylo by to dost narocny) pocet prispevku by slo. (ale zatim bych nedelal)

        Muzu do vypisu usera pridat zobrazeni datumu registrace a IP adresu registrace.

        do prispevku pak pridat IP adresu odkud se prispelo.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          S tema IP adresama, bych byl opatrny a krom toho k cemu by tam byla. Sam se behem dne pripojuji z nekolika pocitacu a to vubec nemluvim o plovoucich IP.

          0 0
          • admin  

            Obcas se ztoho da celkem neco zjistit :) Treba to ze nekdo da dotaz na e-shop a hned tam jsou odpovedi, ktery ho celkem chvalej ze stejhny IP a z nicku, ktery se zaregistrovali pred tim nez prispevek vzniknul ;)

            Samozrejme nektery IP nereknou vpodstate nic.

            0 0
            • Pavlos  

              Kdyz se pripojis pres modem tak mas pokazde jinou IP Nebo se mylim???

              0 0
              • biker007  

                jo, presne tak. nebo naopak treba cela skola nebo fabrika ma vetsinou navenek jednu IP.

                0 0
              • admin  

                ano z nekterych IP se nedovis skoro nic z nekterych se da neco zjistit.

                0 0
        • jecnak  

          I jen to datum registrace by bylo dobry. Ty IP adresy by byly kazdopdne fajn, ale casto mit moc velkou vypovidaci hodnotu nebudou – NAT, DHCP, PROXY atd. To co navrhujes si mi zda dobry. Uznavam, ze ten prumernej pocet znaku je prisernost :-)

          0 0
        • lubos  

          Jestli neco spocitavat, tak doporucuju pres nejaky propocet, treba rano o styrech.

          0 0
      • modro  

        Tak nejak je to na www.forum.ronnie.cz . Eviduji se tam pocty prispevku , ktery dany uzivatel napsal. Ja si myslim ze to tak staci a neni treba neco jineho vymyslet . Jinak resi to tam hezdickami a nadpisem pod nimy .

        0 0
      • lubos  

        No mne prave ted napadlo, ze co takhle treba neco jako pridelovani bodu/hodnoceni nebo neco obdobnyho od jinych lidi. Dotycny by pak mel vysledni znamku jako prumer vsech pridelenych znamek. Hmm, ale pak by se to asi melo spis rozdelit na alespin dve casti … oblibenost, technicka znalost. Pac nekdo muze byt dobrej a znalej ale neoblibenej a naopak :) Ale mozna radeji ne .. treba bych se dozvedel, ze jsem tuze neoblibenej a nic nevim :)

        0 0
        • admin  

          no to uz je trosku komplikovany ne :) ja bych to zatim zas tak moc neresil.

          0 0
        • enjoy  

          jak bys to udelal s takovym padlistou?vi toho dost,ale kolikrat jsou jeho rady na XC nepouzitelny:-) a jinak bych to taky nedelal.od toho aby nekdo neradil spatne jsou tu ostatni aby mu to natreli,kdyz rekne blbost:-)

          0 0
          • lubos  

            Jojo, jsem nejak moc spekuloval :-) … alespon je videt, ze tohle forum je dobry, tohle delam malokdy a malokde. Jinak s Padlistou … no je to fakt, ale prijde mi treba, ze nektere plaste jedni na ne nadavaji, jini je chvali. Ale nikdy nikde neni videt kdo co jezdi. Jestli XC, nebo freeride, nebo cokoliv. Taky vaha a podobne :-((. No ale to zas tak moc nevadi, kdyz ma nekdo zajem, zacne se ptat proc a vsechno casem vyjde na povrch. Od toho je tady forum :-))

            0 0
            • enjoy  

              no k tem plastum.jsou dva druhy lidi.jednem plast ustreli a od ty doby je to podle nich plast na hovno,pac nedrzi.ja si o stejnym plasti reknu,ze sice trochu zadriftoval,ale o to je to vetsi sranda(samozrejme bych nemel dobry nazor na plast ktery by uletel ve velky rychlosti.ale i to bych trochu prikladal sobe a nesvadel vsechno na plast) a kdyz to ustojim tak si reknu dobrej plast,podrzel me.treba po dnesku muzu rict ze nanorptory jsou na rozbredlej snih nahovno:-) musel sem kvuli nim tlacit:-) ale samozrejme to neni jejich vina,vubec na to nejsou delany.

              0 0
        • vtt  

          to se da dat do rezenzi kolonka users

          0 0
    • ravo  

      A co třeba neaktivní uživatele po nějaké rozumné době prostě zrušit?

      0 0
      • quiq  

        to myslim neni moc dobry napad (pokud by tou rozumnou dobou nebyly roky ;) Sam moc (temer vubec) neprispivam, protoze nemyslim,ze mam co rict ;), nemam zkusenosti s ruznymi vyrobky jako jini zde z brandze.. Proste mam jedno kolo, ktere jezdim nekolik (na zdejsi pomery asi mnoho) let nez ho vymenim za jine Rad si vsak prispevky ctu a obcas citim potrebu se i vyjadrit nebo na neco zeptat. Registroval jsem se az dnes presto, ze tyto stranky navstevuji od zaniku BF a nevidim duvod proc bych mel byt za neaktivitu mazan…

        Problem by mohl nastat snad jen s nekterymi hyperaktivnimi (jarin z BF?!;))

        0 0
        • blue  

          mozna to neaktivni bylo mysleno, ze se treba nekolik mesicu neprihlasil do systemu, ne ze neucastni diskuzi

          0 0
          • quiq  

            je v soucasne dobe nejaky duvod se prihlasovat do systemu, pokud se nehodlam ucastnit diskuze? -nevim, jen se ptam… pozdeji mozna proto, aby mi nezanikl ucet ;)

            ale, myslim ze tohle reseni by melo smysl az v okamziku, kdy by pocet registrovanych cinil nejake technicke problemy…

            0 0
            • blue  

              ja jako hlavni duvod, proc se prihlasit do systemu i v pripade pouheho cteni, vidim ve vyhodach systemu, jako je zobrazeni prectenych a neprectenych prispevku, naopak nevidim duvod, proc se neprihlasit, kdyz uz si ten ucet zalozim

              jinak samozrejme neni, ale to nebylo smyslem moji poznamky ;-)

              0 0
              • admin  

                taky bych videl hlavni duvod proc byt registrovanej, ikdyz nepisu prispevky, to ze se me loguje a zobrazuje co jsem precet a ce jeste ne.

                a taky jenom jako zaregistrovanej user muzes hlasovat v ankete a v soutezni ankete neco vyhrat ;)

                0 0
          • ravo  

            Přesně tohle jsem měl na mysli a byla to jen reakce na to, jak Jecnak psal, že se někdo zaregistuje jen kvuli jedné věci. A měl jsem na mysli měsíce, nejméně půl roku.

            0 0
    • náčelník  

      Nechcete s tím kádrováním přestat ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.