Vaše zkušenosti s hydraulikama HFX9

26 nepřečtených
  • Vašur

    Mám je teprv jeden rock a jen vyměněné destičky. Zatím jsem nepotřeboval odvzdušňovat ani doplňovat nebo vyměňovat kapalinu. Po jaké době nebo km se brzdy ozvou s těmahle potřebama? Nebo je to kus od kusu různé? Nebo to závisí na prostředí ve kterém se jezdí? Nebo když se (dlouho)nejezdí – to teda u mě nehrozí. Nebo na nněčem jiném? Děláte to doma v pohodě nebo v servisu?

    0 0
    • Tomcat  

      Mám je rok. Vozim je na DH, 4X, BMX, XC Odvzdušňovaný jednou , dolejvání kapaliny ne, výměna desek ještě ne, zajetý do 500km. Rovnání kotouče každou chvíli ,ale je to že to někam pošlu né brzdou.

      0 0
    • Fucker  

      Mám je asi rok a půl. Ze začátku jsem musel vyměnit hadičku, protože byla krátká. Od tý doby jsem je odvzdušňovat nemusel. Nejdřív jsem s nima nebyl moc spokojenej hlavně kvůli tomu,že se v delších sjezdech hodně zahřívali a pak přestávali brzdit. To jsem vyřešil výměnou původních destiček za Semi-Metalic.Taky se mi neustále povoloval stavěcí šroubek na páce, ale locktite to vyřešil, takže teď jsem s nima spokojenej.

      0 0
    • blue  

      mám je tři roky… na začátku úprava množství kapaliny a odvzdušnění, jednou nebo dvakrát vyměněný destičky… nic víc… výměna i seřizování doma

      0 0
      • RUMcajs  

        Twisp je má a teď si láme hlavu s tím, jak to zaonačit, aby páku nepřitlačoval až k řidítkům, aby to brzdilo.

        Čím to může být?

        0 0
        • blue  

          co treba moc vytocenej stelovaci cervik v pace? nebo tam natlacit vic kapaliny?

          0 0
          • RUMcajs  

            Mno odkážu ho na tebe jako na znalce. Osobně mám k naprosté spokojenosti Shitmano 525 hydr. – vynikající krátký chod s tvrdým nekompromisním koncem :-)

            0 0
            • blue  

              ja ale nejsem odbornik :-) jen bezproblemovej uzivatel :-)))

              0 0
            • hanz  
              1. červíkem
              2. zavzdušněný jak svin popř nedostatek kapaliny=zavzduš­něný
              0 0
            • Dumbo  

              jak to myslis stym smajlikom ? su dobre tie brzdy ?

              0 0
              • SirMike  

                Mate nekdo zkusenost s tim modelem HD? Liší se od těch cross-counryovych hodne co se brzdnych vlastnosti tyce?

                0 0
                • wroum  

                  ja je mam. rozdil je akorat v kotouci (205 misto 160 mm), rozdil je velkej.

                  0 0
                  • goofy  

                    taky je mam a rozhodne se tech par stovek vyplati priplatit…

                    0 0
                    • blue  

                      pokud je nechces davat na SIDa nebo neco podobnyho ;-)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        To by se v konecnem dusledku vyplatit nemuselo, ale prece jen na tom vydelas, protoze pak si poridis lepsi vidlici :)

                        0 0
            • Twisp  

              Asi by to chtelo odvzdusnit, ikdyz sem to odvzdusnoval nedavno. Trochu sem si pohral s tim cervem a znova nastavil trmen. Je to uz lepsi.

              0 0
    • JohnLee  

      A mate nekdo ty s oznacenim Carbon? Je mezi nimi velky rozdil? Mam moznost si nechat v unoru dovezt z USA a jak tak koukam,tak nabizeji ty Carbony za 90 USD

      0 0
      • Twisp  

        Mam zadni v carbonu, je super. Ta paka je mazlicek. Zatim nemam problemy s cervem jako u predni norm HFX-9tky. Takze jestli je za 90babek tak ji ber a jednu predni pro me. ! platim hotove

        0 0
      • Pá-dlista1  

        To bych si nechal vzit taky :) Ale kdo vi co bude v unoru. Nejsem Jane, abych mel plany do konce zivota :)

        0 0
      • janik3  

        90 USD?? a to si kde videl? :) ja som hladal a nasiel som len obycajne hfx-9 xc za 98.. tie carbonove su samozrejme lepsie, brzdny ucinok je lepsi a nezahreju sa tak. zivotnost tiez. tak teda, kde si to videl? :)

        0 0
        • Twisp  

          jak sem to tu zmercil tak sem se hned kouknul na E-bay a novy HFX-9 v carbonu cely set za 191$ buy it now . parada

          0 0
        • Pá-dlista1  

          A pritom jedinej rozdil je v samotny pacce z karbonu a kotouci jineho tvaru. To jsou veci co to vsechno dokaze :)))

          0 0
          • Twisp  

            Mno ty pekny kotouce co k tomu meli byt jim asi dosli ted uz je to na vetsine obchode se starym, ja ji mam treba se starym. viz. koloshop bo ebay.com

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Tak ted uz jde jen o material packy a podivej co to prej vsechno dokaze :) //carbonove su samozrejme lepsie, brzdny ucinok je lepsi a nezahreju sa tak. zivotnost tiez //

              0 0
            • Pá-dlista1  

              A to jsem zapomel na to, ze jsou lehci.

              0 0
        • JohnLee  

          http://www.universalcycles.com/…_details.php?…

          ja si ale nejspis pockam na konec ledna…uvidime co to udela s cenama

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.