• Jaroslav

    Můžete mě někdo poradit jak máte nastavenou výšku brzdových destiček od kotouče.V mém případě desky částečně cca 3mm berou i paprsky kotouče.Je to v pořádku nebo májí brát pouze obvodový kotouč? Zdá se mě ,že se přesně v místě těch paprsků uvolňují špóny a ty se zatavují do destiček a pak to skřípe.Dík za radu.

    0 0
    • pitelboy  

      paprsky brat rozhodne nemaj..

      0 0
    • Jaroslav  

      Vím,že se tento problém tady již rozebíral.Nicméně se nikdo nevyjádřil zda-li je to normální u tohoto typu brzd nebo pouze ojedinělé.Připadá mě ,že to musí brzdit přes ty paprsky každému.Je to nějaký výrazný problém u těchto brzd nebo na funkci brzdění či amortizaci destiček (kotouče)to nemá žádný vliv?? Dík

      0 0
      • pitelboy  

        me teda hydrauliky pres paprsky kotouce nebrzdi..a normalni to urcite nebude.. co to mas za brzdy ?

        0 0
    • Andrzej  

      mam hayesy a dela mi to taky. mozna to nejsou 3mm, ale kazdopadne to nebrzdi ciste jenom na te"obezne draze". u mne ale jsou v tom miste ty paprsky dost rozsirene, tak to ani nevadi. spony mi to ale rozhodne nedela

      0 0
      • bazi.marko  

        docela zajimavy dotaz. nemam sice klasicke kotouce, ale Polygony a pres paprsky mi to brzdi taky. jestli je to dobre netusim, ale brzdi to svele:-)

        0 0
    • corse1  

      mám HFX9HD s 203 kotoučem a přez paprsky nebrzdí a rozhodně by neměly

      0 0
      • corse1  

        jen jsem se byl jěště podívat a brzdí to tak (orig.destičky) že na kotouči je asi 0,5–1mm z obou stran místo.Takže neni důvod mít třmen vyosenej mimo aktivní plochu kotouče

        0 0
    • Vašur  

      Mě to na HFX9 taky brzdí trochu přes ty paprsky, ale asi milimetr. A když se podíváš do posledního Vela, jak je ten popis několika hydraulik, tak je tam fotka HFX9 s kotoučem a ten kotouč je obržděnej stejně, jako to mám já. S těma podložkama mě to dřív taky napadlo, jenže jsem se bál, že by ty podložky mohli způsobit větší pružnost a vibrace a zvuky. A protože to brzdilo v pohodě, tak jsem to ani nezkoušel

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.