• Mofo

    Zdravím, koupil sem si Hydrapak Overflow a dneska sem ho chtěl vyzkoušet a narazil sem… Vůbec mi nejde oddělat hadička od samotného vaku. Je tam sice nějaký obrázek, že ses s tím má otáčet a táhnout od sebe, ale drží to jak prase a bojím se, že to urvu, řešili ste někdo něco podobného? Docela mě to nasr…

    0 0
    • mm  

      napln vak co nejteplejsi vodou z kohoutku, z venku na to taky pust teplou vodu. hned to povoli

      0 0
    • BB  

      proč potřebuješ tu hadičku oddělit ? Mám hydrapak a ještě jsem to neodděloval. Zanedbávám něco ????

      0 0
      • Steel  

        No to by mě zajimalo taky, páč sem to taky nikdy nepotřebaval oddělit.

        0 0
      • dave lister  

        ta hadicka se oddelena urcite lip cisti. jinak pomuze horka voda.

        0 0
        • BB  

          když to bude při každém čištění sundávat, tak to časem nebude držet a bude vyklouzavat a vyteče mu pití na záda.

          0 0
          • dave lister  

            taky to necistim pokazdy… ale jednou za cas se to hodi, fakt se tam usazuje docela solidni bordel;-)

            0 0
            • rb  

              Stačí zředit savo,napustit,nechat ňákou dobu působit a řádně vypláchnou.Nic netřa sundavat…

              0 0
              • cabbage  

                jo tohle si rikal lempl taky, pak v tom nechal 2tydny jontak a od ty doby uz kejml ani necisti- nema to smysl ta plisen je tak odolna ze ji savo ani hipermangan nevadi, a libuje si v camelu dal:-) dulezity je kejml vytrit, vysusit a nechat volne vetrat.

                0 0
    • BB  

      ještě jeden postřeh. Od té doby co vozím Hydrapak, tak nemám mentální problém s vymýváním vaku. Všecho je strašně jenoduché. Když vyjedu s Camelbakem Mule, tak to začne tím, že jsem línej vytahovat vak z batohu, potom mě vadí vlastní vymývání a sušení. Hytrapak, žádný problém, přitom jde o skoro úplně stejné činnosti a vlasně ani nejsem schopen říct, v čem je rozdíl.

      0 0
      • Mofo  

        takže ještě dotaz, po kolika použítích ho čistíš??? A když, obracíš vak naruby, jak je to v návodu? zkoušel sem to obrátit (podařilo se), ale napadlo mě, kolik takových převracení vak vydrží…

        0 0
        • Thidney  

          obracím hydrapak naruby po každém použití. Mám ho rok a zatím bez problémů.b Doufám, že to něco vydrží.

          0 0
          • Lister  

            Asi bych si měl přečíst návod, páč jsem ho ještš neobracel, ale myslím, že to v pohodě zvládne. Napuštěný prý v pohodě vydrží když si na něj stoupneš tak tohle by mělo být v poho. Já ho pokaždé vypláchnu, vytřu utěrkou a pověsím do skříně. Vak je v pohodě, jen hadička by už potřebovala protáhnout ( používáno asi 5 měsíců)

            0 0
        • BB  

          obracím pokaždé, v návodu k tomu vyzívají a píšou, že i když se to nezdá, tak to vak vydrží bez problému. Takže vždy obrátím a otřu utěrkou na nádobí.

          0 0
    • kandik psi zub  

      nevite nahodou jestli se da koupit samotnej vak ? mam ten minimini typ ( objem asi 1,5litru )

      a vysekal jsem se a dopadl na zada, vak protrhl a rozprskl si obsah taky na zada …

      0 0
    • Martin  

      Když nepoužiješ horkou vodu, použij větší sílu. Zafunguje to taky. A není problém se zpětným nasazením ani to nikde neteče.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.