KOmpatibilita naustku Camelbag a Hydrapak

33 nepřečtených
  • Lada1

    Maji hadicky stejny vnitrni prumer tzn. naustek a a Hydrolock od Camelbagu pujdou pouzit na hadicku od Hydrapaku ?

    0 0
    • Martin  

      Nemaj. Ale při troše síly a šikovnosti to jde. Vyzkoušeno letos na jaře. BTW: Hydrapak už vyrábí velmi podobný naustek

      0 0
    • Honzas  

      pouzival jsem hadicku z hydrapaku s naustkem a vakem od camelbagu a v pohode. akorat to chtelo, jak jiz je uvedeno vyse, pri rozpojovani a nasazovani pouzit trochu sily.

      0 0
    • Lister  

      Tak podel toho co mám doma ti náústek Camel v hadici od Hydrapacku nebude držet, protože můj Hydrapak má mnohem širší hadici než Camel Mule.

      Už asi rok používám k naprosté spokojenosti hydrapack. Teď jsem ve slevě koupil ten Camel – zatím visí ve skříni. Pořád se rozhoduju jestli si ho nechám nebo dám bráchovi na vánoce :o)

      0 0
      • Lada1  

        uff, tka jak je to ?? nahore pisou, ze ta hadice hydrapak je naopak dost uzka na kamel naustek

        0 0
        • Lister  

          Pro doplnění Hydrapack Overflow 2003, Camel Mule 2005. Moje hadice u Hydrapaku je o dost širší než u toho Camelu, ale to se mohlo změnit. Loňské a letošní modely jsem v ruce neměl.

          0 0
        • Martin  

          Správně. tak to je

          0 0
    • crom  

      tak rozhodne z funkce piti je na tom lip naustek camel,z hydrapaku se mi proste blbe pije ale muze to byt tim ze mam rovnej naustek,naustek camel zatim funguje v pohode,nekape a ani jsem zatim nedokazal ho prokousnout:-))UPÍŘI ale mam ho kratce

      0 0
      • fousac  

        rozhodne z funkce piti je na tom nejlip peknej usatej pulitr.. ;o)

        0 0
        • Lister  

          no jo ale když se pak máš za jízdy držet jen jednou rukou… :o)

          0 0
          • fousac  

            jooo vy se bavite o jezdeni?? to je jina.. tam samozrejme bidon, to je docela dobre vymyslena a prakticka vec.. vak sem taky zkousel, ale brzo vzdal.. nema to dostatecnej prutok a chlemtani je moc namahavy..

            0 0
            • Martin  

              ??? tebe unavuje pití z Kejmlu??? To pak po ohnutí se k bidonu a přenesením k tlamě musíš zastavit a 10 min. se vydejchávat:-))))

              0 0
    • Lada1  

      Takze resume dle vlastniho zkouseni v obchode – hadicka Hadrapaku je sirsi nez Camelbagu. Naustek u Camela se dava na vnejsek hadice → na Hydrapak jde silove narvat. Hydrolocky od Camlu (uzavery) se davaji divnitr hadicky → na sirsi Hydrapak nelze pouzit.

      Reseni vidim – v koupi i Camelbag hadicky. (Novy Hydrapakovy naustek by skoncil stejne jako ten soucasny – za 3 mes tece – neverim mu uz)

      0 0
      • pos3k  

        takze vak hydrapak a dokoupis hadicku camelbag? Jestli jsem to pochopil, tak nasadit tu hadicku na vak nebude problem?

        0 0
    • enjoy  

      nepatrej po tom kterej je lepsi a proc,oba fungujou.. to co se tu clovek nekdy docte kvuli blbymu naustku,je az neuveritelny:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.