• kesu

    mam moznost koupit jete magury luisy za slusnou cenu,je to model 2001,ted mam julie.tak me zajima jestli s nimi nemate nekdo zkusenosti,protoze premejslim ze bych je vymenil.diky moc za odpoved

    0 0
    • kesu  

      tak najde se nekdo kdo o nich neco vi?…prosiim

      0 0
    • kesu  

      tak najde se nekdo kdo o nich neco vi?…prosiim

      0 0
      • Vojtíšek  

        Mám takovej dojem, že o Luisách 2001 jsem četl jenom špatné reference. Nejsem si jistej, ale zrovna ten rok si myslím, že byly nějaký na nic. Zkus se mrknout na mtbr.com, tam se dozvíš víc

        0 0
        • jakub  

          dyz to mas tezky, tady ti nekdo poradi ze svy zkusenosti, ja mam napriklad mech deore a taky mi chodej dobre, a vetsina lidi ti rekne ze sou naprd proste musis zkusit a uvidis …

          0 0
          • kesu  

            diky moc,taky si prave nejsem jistej,mam obavu ze se budou srat stejne jek ty prvni stribrny clary a julie ktery tekly a zasekavaly se pistky.jak to brzdilo?nevite nek­do

            0 0
    • kochese  

      Jezdim s nima uz treti sezonu, celkem spokojenost. V porovnani se starymi brzdami brzdi o dost lip, akorat se mi trochu zavzdusnuje zadni brzda, ale ne moc, stejne to tak nechavam, aspon mi nejde zadni hned do smyku. Nejezdim zadne brutalni sjezdy, spis ta na pohodu a semtam maratonek. Se zadnym sekanim pistku a tecenim oleje jsem se nesetkal, akorat semtam je treba seridit desticky od kotouce (par otacek 5mm imbusem). Az na to zavzdusnovani jsem spokojen – to, co jsem od nich cekal, prinesly. Zdar

      0 0
      • TOMM  

        Nektere modely 2001 tekly kolem pistu paky. Koupil jsem v roce 2002 taky z druhe ruky prave po reklamaci paky. Magura tenkrat menila pistek paky, myslim ze bily za cerny. Ja jsem s nima od te doby zatim nemel problem. Na to ze je to lehka XC brzda (i s kotocem 160 cca 380 gr) brzdi celkem slusne. Na predni kolo stavim dvema prsty, bezne brzdeni jednim prstem. Pouze pri delsim sjezdu a zahrati vadne. Pri vymene desek jsem dal kool-stopy a ty jsou ucinnejsi nez original a maji velmi kratky zabeh.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.