• Patrikeu1

    caute, vie mi niekto poradit kto ma tento model brzd ci mal snimy problemy? zadna brzda mi neprijemne rezunuje,bike (merida xsf xc 3000D) ma najazdenych zhruba 30–40km a ta zadna brzda je nieco strasne,viem ze v rocnikoch 2009 bol stym problem,neviem ako postupovat , ci to reklamovat alebo pockat ci sa to zabehne,ale neda sa stym ani medzi ludi,kazdy sa otaca ked zabrzdim, dik za rady

    0 0
    • ss.mir  

      mám stejné kolo (pokud je tedy xfs úpis), stejné brzdy a bez problémů…mám najeto 3200 a zadní brzda je no prob ;)

      0 0
    • ss.mir  

      věř mi že to není poslední problém, se kterým budeš mít na tomhle kole problém ;)

      0 0
      • Patrikeu1  

        :) nestras ma, ved som sa z neho zatial este ani poriadne nepotesil,ake si mal problemy Ty?

        0 0
        • ss.mir  

          neboj, není to nic zas tak hrozného :)

          • gripy vůbec nic nevydrží
          • nepodařilo se mi zatím najít držák na láhev na sedlovou trubku zekteré by šlo bez problému vyndat flašku a to mám 20" rám
          • nejhorší: praskání v sedlovce (objevilo se mi až tak po 1000 km) abylo to vážně nesnesitelné…ani čištění po každé vyjíždcenepomáhalo … tohle se mi podařilo vyřešit až minulý týden
          • neznám názory ostatních bikerů na vidlici Magura durin race, ale podlemě je hrozně necitlivá … neříkám že je špatná, ale podle mě byneměla stát to co stojí…a momentálně jí potřebuju vyservisovat a zatímse mi nepodařilo najít servis v mém okolí
          0 0
          • Patrikeu1  

            co su to gripy?? :) ma tiez 20 ram, u nas ho prave nemali tak som ho musel objednat od Vas ,drziak uz mam,sice nie taky ako opisujes,ale zatial mi staci, a to praskani v sedlovce si ako vyresil? nech to mam v zalohe :) a tu vidlici ja nedokazu posudit nakolko som amater ,ale tiez sa mi zda velmi draha ,len neviem aky ma byt v nich rozdiel,ale prave som cital na forach ze na servis je jednoduchsia magura ako ta Rock Shock

            0 0
            • ss.mir  

              gripy jsou to čeho se držíš ;)

              sedlová trubka se snad vytáhla nebo co a jediné co pomohlo je mezi sedlovou trubku a sedlovku vložit malý kus papíru (tak 2 na 4 cm) ze strany kde je trubka rozříznutá…to praskání okamžitě odstranilo

              0 0
              • Patrikeu1  

                :) no zase som mudrejsi a co na nich nevydrzi?ved sa ich iba drzis :) na tu sedlovku si dam pozor,ale inak si snim spokojny? a pri tych kilometroch si este neservisoval ani vidlicu ani brzdy nemenil??

                0 0
                • ss.mir  

                  rozpadnou se :) … servisoval, ale ani brzdy ani vidlici,…vidle půjde na servis až před zimou…spokojenej jsem,…je to rychlé,lehké,a docela kvalitní kolo ;)

                  0 0
                  • Patrikeu1  

                    a tu vidlicu staci cistit a nasprejovat silikonom? a na zimu dat cele preservisovat? pneu mas 2,25 ? mne hovorily ze to je zbytocne vela,aby som si dal 2,1 alebo 1,9,ale mne sa pacia ze su take siroke a mam to hlavne na teren,cesta ma nebavi

                    0 0
                    • ss.mir  

                      po každé projizdce ji poradne vycistim a obcas nastrikam ;) … 2.25 jsem nechal,…je to hodně, ale jezdím hodně těžkej teren a tam se to hodí

                      0 0
                      • Patrikeu1  

                        ved ja si ich asi tiez necham,ved je to horsky bike :) ok, zatial dik za rady a vela stastnych kilometrov :)

                        0 0
      • kafac  

        Jakej by mel mit jeste problem?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.