Víkendové silnice Praha východ - zima 2015/2016

977 nepřečtených
  • jecnak

    I když to podle teplot moc nevypadá, je tu podzim a zima je za dveřmi. Mějme tedy nové vlákno.

    0 0
    • jecnak  

      Co vyrazit v utery rano k Oliverovi? Zpet pres Milovice a Mladou.

      0 0
      • milmat  

        Já jsem pro, snad vyjde počasí. Tempo prosím mírné, protože večer máme běh:

        http://www.mddmcelakovice.cz/…akovice-2015

        Start 17:20 (veteráni). Doufám, že se někdo přidá.

        0 0
        • jecnak  

          Ok, tak v 9 v Mochove. O veceru uvazuju.

          0 0
          • Reggie  

            je naděje, že bych dorazil. Snad to vyjde.

            0 0
            • jecnak  

              Vcera jsem uz nahodil blatniky, takze tempo opravdu mirne.

              0 0
              • milmat  

                Já beru zimáka, stejně je šance, že může lehce pršet.

                0 0
                • jecnak  

                  Spis vic nez lehce. Uvidime rano – jestli bude lejt, pecem na to.

                  0 0
                  • milmat  

                    Ok, potvrdíme ráno. Případně by šel posunout start na později, kdy se to může lepšit.

                    0 0
                    • Reggie  

                      ale dejte vědět do 7:45 :-) potom už jsem na cestě

                      0 0
        • Medunka  

          Mám strach, že kdybych startovala v 17:00, tak mě ještě doběhnete :-) Protože bych to šla.

          Budu v práci, když bude mít Tomáš sílu vyběhnout, tak dojedu na čumendu a na svařák.

          0 0
          • Honzis  

            přijeď, bude to velký! Co vím, tak běží pár šlapek z Vinohrad a mistr Smrčka nám zase ukáže, jak se běhá v 61 letech :-)

            0 0
          • Honzis  

            tak co, dobrý?

            Ječnák 48 abs 27:53, Miloš 69 abs 31:29, já 14tej za 23:25, Ukrajinci 20:06 :-)

            0 0
            • jecnak  

              Do pristiho roku zapomenu, jak to bylo hrozny :-)

              0 0
            • Medunka  

              jj, příští rok vemu ten kravský zvonec na fandění – přes rukavice se blbě tleskalo a hlasivky nemám extra výkonné.

              Budu se snažit příští rok vyběhnout :-)

              0 0
            • milmat  

              Díky za čas, zapisuji do Stravy.

              Já jsem si v půlce prvního kola (z celkem 4) nadával, do čeho jsem se zase nechal uvrtat. Ale tradice je tradice. Navíc kousek od baráku a za 50 Kč. Osobně stále nechápu, jak to někteří dávají za 3:30 min/km. Pro mne je masakr se dostávat lehce pod 5. Ještě na Stravě vidím, že běžel i Petr Harmoš a Lukáš. Jinak svému jmenovci mistru Smrčkovi jsem dělal zavaděče do cíle. Popravdě bylo štěstí, že mne tam nepřeválcoval, protože mě ještě čekalo poslední kolo :-)

              0 0
            • kajda93  

              Ty jo..tak to ječňák běžel hned kousek po mě ne ?

              0 0
    • Honzis  

      Zítra bych měl běžet v Kostelci n/Č Lesy, v neděli bych v případě slušných podmínek dal něco krátkého, úplně na pohodu. Po Čelákovicích jsem tam nějak zakončil sezónu a dávám oraz.

      0 0
      • blaf  

        predpoved na nedeli vypada dobre, bude zima, ale bez deste, ja pocitam s oliverem

        0 0
      • jecnak  

        Zitra pojedu volnym tempem do Msena do Cukrarny. Cca kolem 9 z HP. Kdyztak brnknete.

        0 0
        • milmat  

          Já jsem sobota out, ale v neděli bych nějaké delší kafe třeba směrem Mcely. Tempo volné a asi budu brát zimáka i v případě sucha.

          0 0
          • Honzis  

            dneska mi nebylo moc dobře, pokud zítra nedorazím, nečekejte. Do klouzačky nejedu + nemám vzadu zástěrku :-(

            0 0
          • Reggie  

            rozhodnu se podle počasí, samo na zimáku, jsme přece v zimním vlákně :-)

            0 0
            • blaf  

              Vezmi mi představec jestli pojedeš. A jestli ho teda jeste nemáš na kole…

              0 0
          • blaf  

            u Olivera ani slapka? no toto

            0 0
            • milmat  

              Ale nakonec jsme se tam všichni potkali. Dnes to bylo pěkné, tempo ok. Radime, měl jsi pravdu, 100 km vypadá líp. Tak jsem to ještě natáhl na Mochov.

              0 0
              • jecnak  

                Jj tempo konecne zimni.

                0 0
                • Honzis  

                  já vyrazil až v půl druhé, také na zimáku a tempo dosti zimní a to mi chybí ještě zástěrky, po úchvatném podzimu docela radikální změna.

                  0 0
                  • milmat  

                    To jo, chvilku mi byla i trochu zima na ksicht a prsty, ale stačilo pár kopečků směrem tam nebo na čelo proti větru směrem zpět a bylo teplotně hnedle líp :-) V každém případě se dnes jelo zimně a na pohodu.

                    0 0
                    • blaf  

                      me teda rano byla celkem zima, hlavne na nohy, asi budu muset sehnat nejake polarni tretry :) ja mel tempo taky zimni, asi 23 :)

                      0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  To rad slysim, jen aby to vydrzelo. Tesim se na priste.

                  0 0
                  • blaf  

                    obavam se, ze jakmile se pripojis, tak je po zimnim tempu ;)

                    0 0
                  • milmat  

                    Takže příště už budeš?

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      JJ, dorazil jsem vcera.

                      Uz se tesili: Andele vymenit pichlou dusi, Mikulasovi upravit nova kola protoze mu je mezitim ukradli (Edo moc diky, ani jsem netusil jak rychle budou treba, to uz je v rodine za 3 mesice ukradeny druhy par, v Cel Ej z toho ma nekdo byznys, akorat fakt netusim k cemu mu bude festkove zadni), sobe vymenit dusi (Hrochu jestli nechces vecer pesky tak si zalep kolo, utika), no a zenuse zrusila gumu na aute- ale to uz bylo vyresene.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Bracha nedavno prisel ze zamknuteho kola o predni kolo, oba upinaky a sedlovku se sedlem.

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Thiefproofing. No, teda aspon ze si radeji vybere nejaky se kterym nebude tolik s.rani. A ze Mikulas brzo nepichne. Mimochodem to festkovy nebylo na RU. O sedla uz jsme v Jirine taky prisli.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            upínku na torx a upínáky ani nevím jestli někdo na torx dělá.

                            0 0
                            • kajda93  

                              rychloupínáky na klíč dělá myslím Tune, ale to jsou mordy

                              0 0
                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                90E, to bych vyznamne zvednul hodnotu kola a bylo by mi lito ho nechavat u nadrazi :-)

                                0 0
                          • jecnak  

                            Jestli chces mam tu „RU“ na inbus.

                            0 0
                    • Medunka  

                      Nechci nic slibovat, ale když Tom nepojede CX na Hostíku, tak by mohla jet tuto sobotu i žena, s ČD vložkou.

                      0 0
    • milmat  

      Sobota vypadá dobře, takže plánuji nějakou pohodovou vyjížďku okolo 100 km. Přidal by se někdo? Start dle trasy asi v 9:00 Mochov. Bude potřeba se nějak poprat se západním větrem.

      0 0
      • jecnak  

        Bohuzel jsem v sobotu v praci.

        0 0
      • blaf  

        nas vikendovy program na nasledujici tydny je jasny, takze jen rychle ranni kolo a pak hura na Hradec, leda byste to chteli vzit na Hradec, to by nejak slo udelat :)

        0 0
      • milmat  

        Trasa třeba repeté Honzisových brdků okolo Kouřimi: https://www.strava.com/routes/3708286 , nebo dle chuti případných zájemců. Ale zatím to vypadá, že pojedu sám :-(

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jel bych, kdyz me budes setrit a kdyz mi nezhati plany dnesni spolecensky vecer elitniho gymnazia ;-)

          Zimak nebo letnak? Zatim to vypada i na letnaka.

          0 0
          • milmat  

            Já určitě beru zimáka. Jednice je teď v módu trenažér na válce.

            0 0
            • Reggie  

              přidal bych se, na zimáku

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jako zes ho umyl? Tak ja se podivam jak jsem na tom, zimaka jsem vcera zresuscitoval, letni visi na zdi.

              0 0
      • Honzis  

        já bych chtěl jet též něco zvlněného, na pohodu, asi kratší verzi. V případě sucha beru kolo bez blatníků a do mokra nevyjíždím :-) Kvůli Radimovi bychom mohli jet spíš západnější verzi – tzn sraz Kounice/Č Brod a vzít to Kostelec, s kafem v Sázavě, podle vody a Jevanským údolí nahoru …

        0 0
        • milmat  

          Tak to klidně tak změníme, tebe nabereme v Kounicích u pivovaru? Sraz 9:00 Mochov a 9:15 Kounice pivovar.

          0 0
          • Honzis  

            9,30hod český brod – u prodejny Auto Moto Velo, jak je odbočka na Tuchoraz – dáme zadem Přehvozí, Kozojedy, Jevany – údolí dolů, Stř Skalice, podle vody do Sázavy – káva, nahoru přes Talmberk, Hor Kruty, Oleška, Svatbín, Krupá, Č Brod – líbí?

            0 0
            • milmat  

              To by šlo, máš to i jako gpx? Ideálně ze Stravy, těm mapám moc nevěřím.

              0 0
            • Reggie  

              budu v 9:30 v Českém Brodě, je to tady, že?

              0 0
              • Honzis  

                jo, přesně.

                gpx nemám, ale můžeš si to naklikat – přehvozdí, kozojedy, vyžlovka je jasný, údolí do sázavy taky a pak dle nálady nahoru :-)

                0 0
                • Honzis  

                  vypadá, že deštík se přibližuje rychle, takže dlouhé vykecávání u kávy nebude, příp zkracujeme – aspoň já.

                  0 0
          • Honzis  

            Dnešní kafe v Sázavě myslím povedené! Sice dost foukalo, ale suché silnice a Hroch ve formě! Kávička, rakvička i medovník v Sázavě + pro západní sekci ještě foto z píva, aby se neřeklo :-) Ze Svatbína dolů to je též hezké, aspoň tam to „jelo“.

            0 0
            • milmat  

              Dnes to bylo moc pěkné. Pozor na Hrocha, ten trénink v zámoří a geneticky upravená strava s nim udělala divy. Já jsem měl na budíku VAMy okolo 1000 a smrt v očích, ale Hroch mi stále ujížděl.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jo jo uz mi to chybelo.

              0 0
            • Reggie  

              krása, jenom se mi zdálo, že sotva jsem se rozjel a už jsme stavěli v cukrárně a zpět to samé :-)

              0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Nemůžu uvěřit, že jste měli takový počasí. Já dneska potkal v Mnichovicích vánici jak v rusku :-)

              0 0
    • milmat  

      V neděli klasické kafe, sraz 9:00 Mochov.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Aye aye.

        0 0
      • blaf  

        Jestli klasické tak já jedu sólo. V 10 u Olivera.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          tak muzem nekady pres Poricany. Radimovi to beztak dneska bylo kratky.

          0 0
          • blaf  

            Klasické jsem myslel klasické kafové tempo. To změna trasy nevyřeší :)

            Uvidím jestli dorazím do Mochova, kdyztak v Oliveru.

            0 0
            • Reggie  

              jsme se o tom zrovna dnes bavili, proč se nepřipojíš v Poděbradech? Jel bys s náma na Prahu a sám zpět pěkně po větru.

              0 0
              • blaf  

                nemuzu, v 11 musim byt doma, jedem do HK do nemocnice

                0 0
            • Medunka  

              Doufám, že klasické nebude :-) když pojedu.

              Jak říká jeden chytrý pán: „Kdo neumí jezdit pomalu, neumí jezdit rychle“

              0 0
              • blaf  

                snad se to ZVIRE umoudri a pojede rozumne :)

                0 0
          • milmat  

            To jsme dali minule a minuli jsme Blafa :-) Ale pravdou je, že se Blaf úplně moc hlasitě nehlásil. V každém případě jsme se potkali u Olivera. Trasu dáme asi klasickou v klasicky zimním tempu (ne to dnešní!). Hrochu už máš připraveného zimáka?

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Kalsicky zimni, ne konverzacka jako dneska? Sis celou cestu furt neco vykladal s Reggiem a ted delas herecku ;-)

              0 0
            • Honzis  

              přesně, furt v háku nebo kecal :-) a špici jel po větru do Sázavy …

              0 0
      • 2. Bóďa  

        Bavíme se o stejném zítřku- silný vítr a déšť?

        Tak v 9 v Mouchově.

        Snad najdu blatníky…

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Koukám že na dnešní kávičku se každý snaží rychle zapomenout. ☺

          Silný vítr a déšť, no.

          0 0
          • blaf  

            vubec jsem vam nezavidel, byl jsem rad, ze sedim v aute, nasl. tyden to vypada, ze bude celkem slusne, aspon teplota…

            0 0
            • milmat  

              Dnes ráno fouká směrem KOMy :-) Jinak ten déšť včera v Rainmemu je celkem v pohodě. Akorát zemědělci jezdí z polí a to je na cestě pak i solidní bahno, které nejde nijak objet. Ale už mám vypráno…

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No ja zas nezavidel prazskemu kridlu tech dalsich 20–30km. Svezli jste se aspon se slapkama?

                A Milos s Jecnakem, ty spice na vetru, nevim co jste vecereli ale chci to taky.

                Konecne jsem kalase nemel ve skrini kdyz chcalo. Trochu provlhly, ale OK, zima nebyla

                Akorat v botach jsem mel hodne mokro, pripada mi ze do tech NW nekudy tece a ze to neni horem, prutoze jsem mel ty navleky pres vrsek. Nejspis nekudy pres jazyk, jestli ne vsude. Jak je to u vas, ty Shi tohle vydrzi?

                0 0
                • blaf  

                  Ja mam s Shi stejny problem. Kudy mi tam tece jsem zatim nezjistil :(

                  0 0
                • jecnak  

                  Za Celakovicemi uz pomalu prestalo prset a o to vic zaclo foukat, takze jsme si to patricne uzili. Dojel jsem solidne vymrzly.

                  Do Shiman mi tece horem, mam uz hodne vytahany neoprenovy limec a i kdyby nebyl, tak voda celkem uspesne vzlina ponozkou shora. Jedine to zkombinovat s navleky Rainmem pretazenyma pres limec a GTX ponozkama.

                  Mimochodem jak moc mi strika voda od zadniho kola? Mam pridat nejakou zasterku?

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Hm, me pripada prave ze se tam voda dostava pod vrchni neoprenovy jazyk a odtud vzlina pekne vnitrnim jazykem vsude.

                    Rek bych docela dobry, i kdyz rozeznat kapky od tvyho zadniho kola od vodorovnyho deste bylo mimo moji rozlisovaci schopnost. Pisek mezi zuby neskripal, tak to byl asi vetsinou dest.

                    0 0
                  • treatt  

                    Já čekám, kdy nějakého výrobce membránových čapáků napadne udělat je dost dlouhé se zdvojenou spodní manžetou, kdy vnější bude v podstatě do zvonu, aby šla přetáhnout přes zimní tretry a nějakým zapínáním utáhnout, aby nevyjížděla nahoru (klidně i gumová páska, co jsme měli na oteplovačkách jako děti, co se přetáhla za podpatek boty) – a ejhle, voda bude pěkně stékat dolů a ne do tretry, stejně tak vítr, pokud má člověk už trochu vytahenější horní manžetu..

                    0 0
                • Reggie  

                  tak hlavně jsem v Počernicích, kousek před golfem, chytil defekt. Kus skla v předním. Výměna 16min, vychladli jsme z Bóďou oba a pak to bylo teprve maso.

                  Jinak nohy v Shimanech úplně mokré, voda zatéká přes ponožku, musím vymyslet nějaký polonávlek.

                  0 0
                  • treatt  

                    Já zkusil jednoduché neoprenové návleky pro motorkáře, co přijdou mezi nohavici a botu, ale není to ono, byly pevně sešité, nechtělo se mi to párat a našívat sucháč, navíc je otázka, jak by to pak drželo, na tretře to drželo dobře, ale pro nohu v čapákách to není dost pevné, navíc se mi noha v místě, kde byl návlek, celkem nechutně potila..

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      No ja si tak spis stezuju, ze ten goretex na zimnich tretrach neni moc platny… Zas clovek obvykle planovane do deste nevyjizdi, a kdyz uz by to planoval tak by asi byly nejjednodussi extra neoprenovy navleky.

                      Jinak ghetto style by byla pres ponozky a vrsek bot potravinova folie, nevim uz kdo to tu doporucoval.

                      Casem mozna oprubnu jeste paropropustnou stresni folii mezi ten jazyk a ponozku..

                      0 0
                      • treatt  

                        Mno já mám NW Celsius a GTX podle mě odešel dost brzy, je mi v nich rychle kosa, shora fouká a zatejká :( Zezačátku mi přišly výtečný, ale holt ta membrána šla do kytek a teď je to spíš jen neprakticky velká papuče. Na straně druhé NW Arctic si lidi kolem mě hodně chválí, z hlediska teplotního komfortu viditelně o třídu lepší.

                        Hodně se mi líbí ty „Lejky:http://mtbs.cz/…orie/preview“ 303 z kůže, chválí je Kopka, to by něco už mohlo vydržet z hlediska materiálu a konstrukce. Mám letní Lake..co já vím? Určitě víc než 10 let a drží naprosto spolehlivě, není na nich jediný problém, na rozdíl třeba od silničních Sidi, na kterých se vysypalo časem v podstatě všechno, co mohlo.. akorát ta cena teda, to je masakr :/

                        0 0
                • milmat  

                  Add 2) Pivo (to kounické), Sauvignon, feferonky :-) měli jsme večer nějakou akci. Ale mne to ve větru moc nebaví, tak to chci mít rychle za sebou.

                  Add 4) Já si říkal, že by se mi zimní tretry hodily, když jsem měl solidně mokro v letních s neoprénovými návleky. Ale jak vás tu čtu, tak to také není neprůstřelné řešení.

                  0 0
                • 2. Bóďa  

                  Šlapky to rozpustily už na kruháči v Čelákovicích, takže do Prahy za své.

                  Ale jak psal Reggie- po defektu nabrala vyjížďka jiný rozměr. :))

                  Já totál promočenou levou botu, pravá téměř suchá…

                  Nebýt toho bahna, podstoupil bych to klidně znovu. :)

                  Díky všem a omluva za můj zadní blatník…

                  0 0
    • jecnak  

      Pokud si chcete pocist v AJ, tak je dostupné k nahlédnutí preview Bicycle Quarterly s dosti zajímavými články.

      0 0
    • milmat  

      PR: Pokud jste nezachytili (někteří už jo), tak se pořádá tradiční BF vánoční večírek.

      0 0
      • blaf  

        jdi s tou reklamou nekam ;)

        0 0
      • 2. Bóďa  

        No tak už se ale vyžvejkněte. :)

        Možná…

        Možná…

        0 0
        • milmat  

          Já chtěl už i minule, ale sejmula mne viróza. Takže teď plánuji, že jo, snad to vyjde lépe.

          0 0
      • karliner  

        Děkujeme ;-)

        0 0
    • 2. Bóďa  

      Slunce už vysouší loužičky… :)

      Mouchov 9:00?

      0 0
      • jecnak  

        Jasne.

        0 0
      • Honzis  

        nevím jak vy, ale já přijel slušně zprasenej – jel jsem na jižní město a všude bahno i teď odpo, no hnus – jen zadní blatník ze sedlovky nebyl nejlepší volbou :-( Zítra jsem out, no teď celkově asi až do vánoc.

        0 0
        • jecnak  

          Yep. Dneska vsude tuny blata z poli. Kolo jak jetel, ja nastesti jen tretry. Dlouhe blatniky.

          0 0
          • BlackMC  

            Jj kolo zasrany od bahna jak jetel a ještě jsem při návratu cvaknul zadek na těch kolejích u Čepra ve Mstěticích. Aspoň že to slunce cestou tam i zpět.

            0 0
          • 2. Bóďa  

            Jaj, sundal jsem blatníky… :(

            Snad se to vyfouká, nebo si vezmu do Olivera igelitovou plachtu pod zadek. :)

            0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Pohoda, bahno šlo dolů snadno ;-)

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          U me dobry, kdybych si nesplet cestu, cesta se nezmensovala az nezmizela, kola se neblokly blatem a nemusel jsem nest kolo kilometr pres pole na ramene :-) Co ty lidi na tom CX maji…

          9 Mochov OK.

          0 0
      • milmat  

        Snad budu stíhat, mám tu návštěvu. Případně vás dojedu v Poděbradech. Nebo pozdější start? Dnes ráno to tu bylo pěkně namrzlé.

        0 0
      • blaf  

        javor, teda snad vstanu, kdyztak necekat, potkame se cestou

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Tak já začnu. Au, au, au… :D

        Po Kryu už je lépe, přesto chci dnešek rychle vytěsnit z paměti- zlatá minulá bahnoneděle.

        Všem díky! ;)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Me to dneska fakt netahlo, ale za minuly tyden bych tak uplne nemenil.

          0 0
        • blaf  

          u me dneska dobry, jecnakovo tempo za jecnakem bylo fajn, jecnakovo tempo pred jecnakem nic moc, ale tak brzdit jsem nemohl :)

          tak zase za tyden, snad vsichni spolecne :)

          0 0
          • jecnak  

            Mne se to me tempo tez libilo, asi s tema dvema cvokama prestanu jezdit, protoze navrat probehl v obvyklem stylu :-)

            0 0
            • milmat  

              :-) No, mě se jelo dobře. A ten sjezd a rovinu z Loučeně do Strak mám rád. Tam to jede samo. Milovice už byly horší.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jestli jsi jel tu uvodni dvacetikilometrovou spici z Podebrad tak rychle proto, ze ti za zady ukrutne funel hroch, tak hroch tak funel protoze jsi jel ukrutne rychle :-)

              0 0
              • jecnak  

                V tu chvili jsem jel jeste v ZDV 32–33 spis po vetru. Nas pak s Bodou dorazil vitr, ktery se poctive otocil a sveze se nam opiral do tvari sotva jsme vyjeli z Tousene. WTF meteorologicka anomalie kolem Mochova – fouka tam opacne, je tam rano o 4,5C mensi teplota.

                0 0
            • 2. Bóďa  

              Tak to prrr. Z Poděbrad si to odpálit Ty sám. :))

              Asi se vrátím ke startům z Nehvizd, max. Počernic. Těch 50 km navíc už je u mě znát… :(

              A to jsem nevěděl, že je dnes v ceně prodloužená jízda.

              0 0
    • karliner  

      Zase na mne nepočkali :-)

      Btw, opět jsem si ověřil, že východní sekce musí oplývat neuvěřitelnou mentální silou, která ji umožňuje jezdit pravidelně v této totálně placaté a nudné krajině. Klobouček.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        No podle uhlu stinu a silnice jsi tam byl aspon 2:35h po case srazu, v 9:00 je stin presne rovnobezny se silnici :-)

        A zrovna dnes kdyz jsme vyjel jsem se opajel nadherou slunce prosvecujiciho mlhu… Taky jsem si rikal, nuda placka, nez jsem se pristehoval, Polabi je krajina pro znalce, vychutnavas si jemne nuance. Tak napriklad dneska jsme mijeli ctyri velke zamky a barokni sousosi ukryte v lesich.

        Ja vim ze ty jsi vysazeny na ty udoli rek, takze pripominam ze to vse v kaňonu Labe.

        Jo a jestlis nebyl u Olivera, tak ta nova blondata baristka dela fakt dobry espresso.

        0 0
        • karliner  

          Slušnej detektiv.

          Hele, ty nuance jsou spíš takovej druh Stockholmského syndromu bych řekl :-DDD

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hale predstav si, ze bys bydlel v Manitobe. Tam se rika, ze kdyz ti zdrhne pes, tak ho muzes videt jeste 3 dny :-)

            Ale Polabi mi fakt neprijde jako nudna krajina.

            0 0
            • blaf  

              ono, kdyz se celou cestu divas na zadni kolo toho pred tebou nebo se „kochas“ pres rudej zavoj, kdyz jedes spici, tak je vlastne jedno kde jedes :D

              0 0
              • milmat  

                proto mám na zimáku jinou barvu pláště :-) Škoda, že to není lépe vidět přes ten blatník :-)

                0 0
            • karliner  

              Jasný, každej to má trochu jinak. Já mám raději kopce a kopečky, zatáčky a lesy.

              0 0
          • treatt  

            Tak tohle řadím mezi užší výběr postů, co mě historicky nejvíc pobavily :)))

            0 0
        • milmat  

          Chvíli jsem zaváhal, který je ten čtrvtý :-), no jo, Poděbrady.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Nj, tak to potom 5.

            0 0
            • milmat  

              Poděbrady, Křinec, Mcely, Loučeň a Lysá(?). Sv, Václav – sochy. Taková kulturní akce to byla!

              0 0
      • milmat  

        Dnes to bylo přísné, ani na nás nepočkali :-)

        Kde jinde chceš u nás trénovat Jaufenpass? Jedině Poděbrady proti větru :-) Ale dnes jsme si to zpestřili na Mcely (tam je trochu kopec), protože nefoukalo :-))

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Zitra po ranu jedem s Milosem pohodove turisticke (lehcepod)kilo, mame sraz v Cel Ej pred 9. Smer cca JV, jemne liznout Sazavu? Od Koko nas odrazuji Jecnakovy zemedelske reporty z minuleho tydne.

      Anyone interested?

      0 0
      • jecnak  

        Jedem s Jitkou neco pod kilo kolem Labe. Kdyby se chtel nekdo pridat, tak sraz v Zelenci u hrbitova v 10. Zastavka ve Vsetatech v cukrarne.

        0 0
        • milmat  

          Tak to mi se s Hrochem tedy připojíme, evidentně na Sázavu jsme nikoho nevylákali :-(

          0 0
        • Medunka  

          Dobré to bylo. Jen to chce ty blatníky :-) A ve Všetatech pánská obsluha, to je změna :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            JJ dneska to bylo takove ..jine. Asi te potrebujeme casteji. No a s Milosem to uplne bez kase nejde :-)

            0 0
            • milmat  

              Počkej chvíli foukalo i do zad, takže to jelo skoro samo. Pak jsem se ti snažil ujet, ale Hrochovi neujedeš! :-)

              0 0
              • karliner  

                Stačí když je to do kopce :-)

                0 0
                • milmat  

                  My jezdíme jenom roviny nebo z kopce :-)

                  0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Dneska to z Podebrad bylo dost do kopce :-)

                  Vstat z gauce a jit pracovat bylo odpoledne hodne na moral.

                  0 0
                  • blaf  

                    taky mi to dnes prislo docela do kopce, a z kopce to bohuzel nebylo lepsi :)

                    0 0
        • jecnak  

          Tak zitra (v sobotu 19.) opakovani zhruba ve stejnem duchu, nebude-li prset. Sraz opet v 10 v Zelenci u hrbitova.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            My musime s Milosem byt v jednu doma, pojedem v 8.30 ode mne honzisovu smycku na CBr, Jevany, Ag Skalici, na kafe do Sazavy, Horni Kruty, Kourim.

            0 0
            • milmat  

              Tak tak, případní zájemci se mohou přidat v Mochově okolo 8:40.

              0 0
            • milmat  

              Třeba takto: https://www.strava.com/routes/3794263

              0 0
              • Honzis  

                trasa vypadá dobře. Já teď byl out (zavirovaný komp), nicméně po včerejší cestě z Phy v dešti a několika „bahenních“ vyjížďkách nemám ráno morál. Zítra prestižní 10ka v č brodě – pokud byste měli cestu, můžete zafandit během závodu 10:30–11:07hod :-) http://triathloncb.ic.cz/cvd.php

                0 0
                • milmat  

                  Strava nám ta zařadila tu stojku na Čekanov, ale pěkné. Konec trasy dle tvého výběru. SMS o zavřené cukrárně v Sázavě jsem si přečetl až doma :-) Takže se dnes jelo po „Delkimovsky“, pokud by tedy nebyly 2 technické zastávky s defekty.

                  0 0
                  • karliner  

                    Takhle Hrocha znám z každé společné vyjížďky – opravuje defekt :-)

                    0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Espresso, zitra 9.00 Mochov.

      In caso di buono e non troppo brutto tempo.

      0 0
      • milmat  

        Aladin hlásí ok, takže se není čeho bát :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Blafe mel jsem brainstorm a nasel reseni tveho problemu svetylek na stromek bez kabelu.

        Priste opatrneji az budes Martine vyvchvalovat novy ram, ze na nem nejsou videt bowdeny ani kabely ;-)

        0 0
        • blaf  

          jo tohle reseni je nejhezci, ale mame z nej trochu vitr (dve kocky a dve deti)

          0 0
          • Medunka  

            Udělej stromek obráceně, připevni ho ke stropu :-) Když nebude až po podlahu,ale do bezpečné vzdálenosti, snese všechno :-)

            0 0
            • 01carbon  

              Jak jsem to četl tak jsem přímo viděl stromek připevněný ke stropu – hlavou dolů Na stropě je fůra nevyužitého prostoru.

              Před nějakými pár desetiléty (to ještě nebyly el. svíčky a na stromeček se věšely i prskavky) rodiče také pověsili stromeček od stropu – tuším ho jen pojistili a doteď barvitě líčí jak někdy po novém roce vešli do pokoje přesně v okamžiku, kdy jsem se marně snažil uhasil záclonu od převrženého stromku -)

              0 0
    • blaf  

      nedavno jsme probirali intervaly v zime, dnes jsem narazil na docela zajimavy post https://home.trainingpeaks.com/…for-cyclists, zaver je: najizdet ano, ale jen pokud je dostatek casu, jinak to nema smysl, v pripade malo casu je lepsi/nutne zaradit intenzity

      0 0
    • milmat  

      Malý update k akci Kalas. Dnes dorazil nový dres, jako náhrada za ten lehce potrhaný z posledního pádu. Mám několik postřehů:

      • matroš vypadá více vodo-odolný
      • barvy kapes lepši = stejné jako zbytek dresu
      • zip je zakončený v krytu (kapsule?)

      Ještě to musím prozkoumat na denním světle.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nedele espresso, teda podle pocasi nejspis latte. 9 Mochov.

      Myslim ze me po dnesku budou bolet nohy ;-)

      0 0
      • blaf  

        ja jsem dopo aut, vyjedu az odpoledne, snad za krasneho skoro letniho pocasi :)

        0 0
      • Reggie  

        Plánoval jsem si to jako rozlučkovou vyjížďku ale chytil jsem nějaký bacil. Takže to pro letošek balím a uvidíme se až příští rok.

        To ale budu zase ještě rychlejší a vytrvalejší než letos :-)

        0 0
        • milmat  

          No však jinak by to tu ani nešlo přežít :-)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          JJ ja taky. A hubenejsi. A chytrejsi. A porad mi to nevychazi. :-)

          0 0
          • Reggie  

            to už je věc jiná, ale i přesto to každý rok zkouším znovu a znovu :-)

            0 0
      • milmat  

        Dnešní kafe zpět bylo svižnější, Blaf testoval waty. Tak doufám, že cestou zpět ještě zrychlil, protože jsme mu to pěkně rozjeli. Dále jsem v Poděbradech objevil prodejnu s Mavic hadrami, Hned vedle zdroje ionťáku.

        0 0
        • blaf  

          ja jel poctive zdv, stejne tak jako to melo byt i cestou z Podebrad, ale chapu, ze jste na me museli cekat, tak uz potom nebyl cas na nejaky courani :)

          0 0
          • jecnak  

            Skoncil jsi nakonec u te starsi verze? Ja jen, ze jsem snad cetl, ze ta teplotni kompenzace je jen zalezitost novejsho firmware.

            0 0
            • blaf  

              skoncil jsem u te starsi, ona i tahle verze ma teplotni kompenzaci, ale nove kusy maji tzv. 10K aktivni kompenzaci, ktera by mela byt o neco lepsi, firmware to neresi, dela se to ve fabrice, kazdy kus meri pro urcite rozmezi teplot, to co nameri potom ulozi do wattmetru, pro kazdy kus jsou ta data asi unikatni

              ale nedavno jsem cetl o 4iiii, ti kompenzaci nemaji, ale v budoucnu uvazuji o pridani updatem firmwaru, asi to ma kazdy jinak

              0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tvl to byl zert! :-)

            0 0
      • jecnak  

        Po vcerejsku jsem nejak nemel moral. Co nejaka vanocni? Do nedele budu pryc, mam pak ale az do 3. volno.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jitka te tak prohnala?

          Hm ja zas odjizdim v sobotu nebo nedeli, a budu se vracet az 3.

          Moh bych vyjet chvili v utery nebo stredu, a nebo pak patek dopo.

          0 0
    • milmat  

      Příprava na novou sezónu :-)

      0 0
      • jecnak  

        Vecer ti muzu pridat nejakou cerstvou domaci :-D

        0 0
        • milmat  

          To jsem se zapomněl připomenout :-) ale úplně mi stačily poladěné Aksia. Díky.

          0 0
          • Medunka  

            Musíš si domlouvat servis v době, kdy jsem doma :-)

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        A slehac mas?

        0 0
      • blaf  

        neni repa uz nahodou za zenitem? mam pocit, ze jsem nekde zahledl, ze uz ma nejakeho nastupce

        0 0
        • milmat  

          EPO?

          0 0
          • jecnak  

            Ted uz jedine raw stava topinamburu. Protrepat, neslehat.

            0 0
    • blaf  

      planujete nekdo nejake vyjizdky na nasl. dny?

      0 0
      • Honzis  

        pokud podmínky dovolí, na štědrý den kaše v kopcích :-) 26/12 běžím v čáslavi, 25/12 asi pojedu směr Kostelec na návštěvu.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja bych jel nekdy zitra, tak necely kilco, na stedry den pocitam nebude cas, a pak 25. dopoledne.

        0 0
        • jecnak  

          Zitra bych take mohl. Mseno?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jj to zni dobre, davno jsem tam nebyl. Nemusim uplne brzo, rano bych si jeste neco natrel aby mi to schlo. Jinak je mi celkem jedno v kolik, treba 10.30 Drevcice?

            0 0
    • Honzis  

      neděle 27/12 možno kafe – v poklidném duchu, zájemci nechť se ohlásí. Jel bych jen krátkou variantu max „spodem“ přes Pečky

      0 0
      • milmat  

        Já jsem víkend tady off. Ale zítra ráno jedu směr Seč vrchem přes Heřmanův Městec.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          V kolik pojedes? Svez bych se s tebou nekam k Podebradum a pak volne zpet.

          0 0
          • milmat  

            Start plánuji na cca 10 od nás, tak bych tě nabral. Asi bych to upřesnil během rána.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Oki, cm driv tim lip, potrebuju byt na cca 12 zpet.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Oki, cim driv tim lip, potrebuju byt na cca 12 zpet.

              0 0
              • milmat  

                Díky za expresní odtah do Poděbrad. Jak to šlo zpět? Já to měl +/- po větru až někde k Přelouči. Pak jsem to stočil na jih a tam už to foukalo špatně (Heřmanův Městec – Seč atd.). On to je celkem smrtící trasa, nejprve rovina 80 km a pak se nastoupá skoro kilometr. Ale teplota a výhledy byly dnes úžasné :-)

                0 0
                • Honzis  

                  ahoj, vzhledem ke svátku jsi to mohl fouknout po hlavní Ko-Čáslav-Habry, ale převýšení by bylo asi podobné, jen by to bylo kratší :-)

                  0 0
                  • milmat  

                    Ta hlavní je šílená. Mám ještě lehčí variantu přes Třemošnice, Žleby, Gripeny a Kolíny. Tu dávám většinou zpět. Ale dnes by byla škoda vynechat Seč :-)

                    0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  No zpatky to bylo o neco mene express… ale fakt luxus pocas tedy.

                  0 0
      • blaf  

        pokud zdravi dovoli, tak bych jel, pokud nedovoli, tak bych prisel

        0 0
        • Honzis  

          ok, když by nejel nikdo z čelej/HoPo, tak bychom se mohli domluvit spolu a jet od Peček do Kerska a zpět to zapíchnout na kafi. Já taky nevím, jestli nebude náhodou nějaká mimořádnost …

          0 0
          • blaf  

            hmmm, ja to na kolo zitra nevidim, cekal jsem, ze to odejde rychleji, kdyz pojedete, tak prijdu do O

            0 0
      • 2. Bóďa  

        Na krátkou bych se dostavil. Klidně můžu přijet spodem přes Brod.

        0 0
        • Honzis  

          OK, zatím vypadá, že jsme jenom my dva, takže písni v kolik se ti hodí v českém brodě – u pumpy PAP oil na příjezdu od Phy příp. u nádraží – tak nějak 9,15hod?

          0 0
          • 2. Bóďa  

            Pumpu znám, čas ok, počkáme do večera ( jestli se někdo nepřidá ), jinak domluveno. ;)

            0 0
            • Honzis  

              platí 9:15hod u pumpy, blafa prozvoním až budeme v pdech, aby dorazil k Oliverovi.

              0 0
              • blaf  

                jak planujete prijezd? na 10 nebo pozdeji?

                0 0
                • Honzis  

                  jak to vyjde, čekám spíš 10,15, prozvoním z Poděbrad od pumpy, jo?

                  0 0
                  • blaf  

                    ok, budu pocitat s zhruba 10:15

                    0 0
              • 2. Bóďa  

                Budeme tam.

                0 0
            • Mickey Mouse  

              Pridal bych se, v 9:15 na pumpe, kdyz budou rano mokre silnice tak nejedu.

              0 0
              • 2. Bóďa  

                Možná nám tím zadělávám na pořádný malér :D, ale jestli pojedeš z Prahy, tak v 8:30 sraz na rozcestí Dubeč x Koloděje x Hájek ( zast. Kolodějská obora ).

                Pak Úvaly- Brod.

                0 0
              • Honzis  

                díky chlapi, dneska v poklidném tempu, teplo jak na Mallorce a výborná čokoláda, asi ji zařadím u Olivera častěji. Ohledně případné novoroční jízdy se můžeme domluvit. Na silvestra běžím.

                0 0
                • 2. Bóďa  

                  Tempo s lidskou tváří, zkroucenou bolestí… :D

                  Ty „špičky“ do kopců moc nechutnaly.

                  Ale na mě zase moc dlouhé. Stačilo by o půl hoďky a pak naprosto bez chybičky. :)

                  Každopádně díky všem. ;)

                  0 0
                  • Stendy  

                    Já také moc děkuji. Počasí dokonale „jarní“, švih a atmosféra perfektní, palačinka super, jen jsem musel ještě na pumpě „dotankovat“ nějakou tu bagetu, abych těch 180km dotáhnul :-)

                    0 0
                    • Medunka  

                      Tak to sme se mohli domluvit a mohli ste se přidat. My dojeli domů a během půl hoďky vyrazili na poklidných něco málo do 80ti km. Musím pomalu natrénovat, abych se mohla začít přidávat na nedělní Poděbrady :-)

                      0 0
                    • milmat  

                      Tak to byla solidní účast, škoda, že jsem byl na Moravě.

                      0 0
    • milmat  

      Tak jak na Nový rok? Počasí by mohlo být ok (kosa a možná trošička sněhu). Já bych to viděl na kafe v Poděbradech – trasu upravíme dle stavu účastníků a počasí.

      0 0
      • karliner  

        Na Nový rok se jezdí do Haloun. Je tam rezervace.

        0 0
        • Reggie  

          neblázni, tam je kopec :-D

          0 0
          • blaf  

            to jako, ze tady nemame kopce? ted nam tu postavili novej nadjezd!

            0 0
            • karliner  

              Nejdřív bude bitka o KOMy na silnici a až vám je zase treatt všechny vyfoukne, tak bude druhé kolo na B-F :-D

              0 0
      • Medunka  

        Novoroční kafe bych dala.

        Zítra musím být nejpozději v 1 doma, tak pojedem s Tomášem do Všetat na kafe, kdyby se chtěl někdo mezi 9 – 9:30 v Zelenči přidat, tak ať napíše.

        0 0
        • milmat  

          Tak 9:15 na hřbitově v Zelenči? Já musím být doma okolo 11:30, tak to otočím někde dříve nebo vynechám cukrárnu. Stejně je po Vánocích, kdy se přešlo z módu nežer mi to na nikdo to nežere :-) Účast ještě potvrdím ráno u snídaně.

          0 0
      • blaf  

        uvidime jak bude, kdyby melo byt hnusne, tak se na to vybodnu, jinak bych jel (v klidnem tempu)

        0 0
        • milmat  

          Bude-li hnusně, tak přijdeš v civilu na kafe, ne? :-) Nebo kde bude to kafe?! Halouny nebo Poděbrady?

          0 0
          • McBlacky  

            Halouny na kafe fakt ne. Tím směrem bud La Fontana, nebo Barevný Bufet. Ve Fontane je lepší atmoška a obsluha, v Bufetu lepší kafe – srovnatelný s top podniky v Praze, kávovar mají Marzocco – kafe jak kdy, ale pokaždé fajn.

            0 0
            • Smepet  

              Na novy rok nekam jedete ?

              0 0
              • McBlacky  

                my jedeme zítra do Haloun autem. Dáme bika na Plesivec, pak kalba u Paviana, vecer u Chucka v baráku, ráno :) :) :) bike a pak opet kalba u Paviana.

                0 0
            • karliner  

              Kámo, tobě nějak narostl nosánek :-), než jsem vás naučil jezdit do Fontány, tak turek s rumem u Fandy v Halounech nesmrděl :-P

              0 0
              • šimlos  

                Nesmrděl mu ani,když jsme tam naposled spolu byli. Dal si znalecky turka a jak si mlaskal, já mu od paviáního presa jenom záviděl :-)

                0 0
      • Honzis  

        vzhledem k tomu, že je předpověď na odpo radikálně lepší než na ráno, tak bych se přiklonil k poobědní verzi – co vy na to?

        0 0
        • milmat  

          Já jsem pro, takže 13 Mochov? To bude stačit na návrat ještě za světla.

          0 0
        • 2. Bóďa  

          Tomu bych rozumněl. Právě jsem zdolal 1kg burger, ráno bych se sice odvaloval sám od sebe :D, ale kosa hrozná… :(

          0 0
        • blaf  

          jj, to bude lepsi

          0 0
        • Honzis  

          Novoroční kafe v obrázcích, díky za společnost.

          0 0
          • milmat  

            Ještě jedna z občerstvovačky. Doma jsem pak doplnil řepu ze speciální UCI edice.

            0 0
            • 2. Bóďa  

              Ve tvářích nadšení… :D

              Ale bylo to moc fajn, tempo konečně mírné – po včerejšku bylo žádoucí ( jsem musel vypadat, když čtu ten můj příspěvek :D ).

              Všem vše nej!

              0 0
            • karliner  

              Panejo, i blondýnu jste srkli!

              Kudos :-)

              0 0
          • jecnak  

            Bylo to fajn. Dik za trpelivost a vse dobre do noveho roku.

            0 0
          • Reggie  

            pěkně se na to dívá z tepla domova.

            Jinak hodně zdraví a štěstí do nového roku.

            0 0
          • Medunka  

            Jak na Nový rok, tak po celý rok – díky pánové. Doufám, že se mnou budete mít stále trpělivost a pojedete volnějším tempem, když se přidám. Taky doufám, že dřív chcípne Garmin než já jako dnes.

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      3.1., kava a/nebo neco mensiho? 9M?

      0 0
      • jecnak  

        Radsi bych dal treba bika smer Kostelec a Lhota. V Podebradech jsem byl tento tyden uz dvakrat.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Cokoliv kamkoliv.

          0 0
          • jecnak  

            Tak co v 9:30 v HP na hrbitove u benzinky? Klasika singlikama do Brandysa a pak stezka do Kostelce, kafe ve Vsetatech, sotky a singly na Lhotu a do Brandysa a pak podle nalady. Kdyby se chtel nekdo pridat, tak je mozne to jet bez problemu na CX i na biku.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Oki. Jdu hledat bike.

              0 0
              • jecnak  

                Celkem mraziva zalezitost. Meli bychom ale ty tlusty gumy provetrat casteji.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Tlusty gumy vetram docela casto, ale oni ne a ne se ztratit.

                  Jo ty vlastne myslis MTB… ja z toho mam vzdycky depku, jak to neumim a jak to nejede. Takze ano. A po silnicich byla fakt zima, nevim proc jsem si rano rikal ze je tak kolem nuly a vyrazil standardne nalehko…

                  0 0
                • Honzis  

                  jo, na silnici to bylo dost drsný, tak jsem to vzal jen krátce, nemá cenu si to zošklivit. Bika mám připravenýho i s celoobvodovými blatníky, ale přesun do HoPo jedině vlakem, když bude umrzlo nebo lehce nasněžíno, tak bych chtěl prubnout něco u nás, ale je furt buď na silničku nebo bahno nebo se mi nechce :-)

                  0 0
    • Delkim  

      Blafovi skládám velkou poklonu za dnešní odpolední švih… nechápu… na silničce? v tom namrzlém bordelu na silnici? přes 2 hodiny?

      ta jeho nenávist k trenažéru musí být násobně silnější než strach těžkého klaustrofobika z díry v hluboké jeskyni!!! :)))

      0 0
      • milmat  

        Solidní! Ta Strava, to je peklo :-)

        Jednou jsme jeli na kafe sněhem a ledem, ale po autě v příkopu jsme to raději vzdali u Velenky.

        0 0
        • Delkim  

          něco na pořádné mrazy, kdy i Blaf zůstane doma a ani Miloš s Honzisem nevyrazí běhat :))) výborná sada červeného vína, poštovné je kolem 25 korun za láhev a doručení za 2–3 dny

          Package Best of Vinexus 2015 Red

          0 0
      • blaf  

        Ja bych to tak nedramatizoval. Po namraze ani stopa, silnice prosoleny, vetsinu casu se jelo v podstate po asfaltu.

        A ano, valce/trenazer psychicky nedavat, takze musim ven.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nevim jak to vypada mimo mesto, ale Celakovice jsou snehova hora protoze nesolej (coz je fajn) a neodhrnujou, jen misty sypou. Cyklostezka kolem Labe paradni bezkarsky teren dnes vecer, potkali jsme tam 2 bezkare. Namesti pocitam by moh byt primovy bezkovy oval.

        0 0
        • jecnak  

          +1 tesim se zitra do lesa

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hm ja myslim ze v lese bude malo, a vypada to ze taje :-( V sobotu na bajka ;-)

            0 0
            • blaf  

              ma se oteplit a jeste k tomu prset, takze to tezko vydrzi

              0 0
              • jecnak  

                Snad to jeste dnes v noci prezije. O vikendu to spis vidim na silnicku na mokrych silnicich – v sobotu. V nedeli budu pryc.

                0 0
                • Delkim  

                  btw dneska Monínec zahajuje sezónu večerním lyžováním, to je asi nejbližší lyžování od Prahy

                  http://zima.moninec.cz/…zovacka_2016

                  0 0
                  • jecnak  

                    Ja myslel do lesa na bika.

                    0 0
                  • blaf  

                    to ale asi nebude na sjezdovce k hnuti ne?

                    0 0
                  • karliner  

                    Mno, podle toho z jaké části Prahy…

                    Z té vaší je to výrazně blíž (jak časově, tak kilometry) na Ještěd.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      na Monín to je běs. Na výjezdu vyžereš popracovní špičku D1, jen co se to rozjede tak si postojíš u Benešova a finále rallye na noc moc široký okresce z Votic

                      0 0
                      • jaja01  

                        proto se na moninec nejezdi po d1 :-)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          Na konec dálnice a pak 40km okresky ;) To mi stačilo jednou. Přes Benešov se to dá stihnout z Vršovic pod hodinu. Přes Dobříš leda s hodně volným pojetím limitů a totál volnou silnicí.

                          dává to smysl jen pokud bydlíš blízko Strakonické

                          0 0
                    • jaja01  

                      to je sice pravda, ale pokud se neco nezmenilo, tak na jestedu se pri vecernim lyzovani jezdi jen na prvni tretine sjezdovky, takze nez si nasadis poradne bryle, jsi dole

                      0 0
                      • karliner  

                        A na Monínci jsi byl?

                        0 0
                        • Delkim  

                          tam prý musíš nandat brýle už dole na lanovce :)

                          já se tam chystám o víkendu poprvé, kvůli dětem, budou tam mít svojí první hodinu lyžování

                          0 0
                          • karliner  

                            Pro děti naprosto v pohodě.

                            0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            Esli by jim nestacio neco maleho bliz,

                            Mnichovice zda se jezdi http://www.sibenicnivrch.cz/rs/

                            Chotoun u Jiloveho http://www.vlekychotoun.cz/vvvmapa.htm

                            Ale u Monince je vyhlasena stojka na Cunkov az das deti do skolicky ;-)

                            0 0
                            • Delkim  

                              jj, vím, bohužel absolutně plný víkend bez jediného místa

                              0 0
                          • McBlacky  

                            Pro děti je dobrý i Javorník. Cesta po dálnici až na poslední 3km

                            0 0
                            • milmat  

                              To je ten Obří sud? Tam je to fajn, ale bývá tam mrak lidí. Dobré tam je i večerní lyžování. Pro děti je to dobré taky v Příchovicích U čápa. Jen tam je kotva, pokud se něco nezměnilo (našim to nevadilo). Pro Delkima by mohla být zajímavá i nabídka přilehlé restaurace. Vařívali tam dobře, snad se něco nezměnilo…

                              0 0
                              • Delkim  

                                uvidíme časem, kotva by je teď asi zabila :)))

                                zatím ty moje dvě princezny (4+6) čeká úplně první hodina a ideálně aby tam měli i takový ten jezdící pás

                                chci teď stihnout pár hodin výuky jako základ a pak v únoru na jarních prázdninách celý týden ve školičce, to už by mohl být slušný základ, abych se jim pak mohl dál věnovat už sám

                                0 0
                                • milmat  

                                  U čápa mají speciální sjezdovku pro malé začínající děti. Tam je dětská pomalá (hodně pomalá) poma. Je to hned pod parkovištěm, které je na samém vrchu. Hned nad tou dobrou restaurací a penzionem. Pás jsem viděl jen v Alpách, ale tu toho moc projetého nemám.

                                  0 0
                                  • jecnak  

                                    Pas byl nahore na Cerne hore u kabinkove lanovky.

                                    0 0
                              • McBlacky  

                                jj, Obří Sud. Je tam sedačka a hodně solidní osvětlení

                                0 0
                        • jaja01  

                          no samozrejme, mnohokrat, 1200m je ve strednich cechach parada

                          0 0
                • milmat  

                  V sobotu bych jel silnici také, mám díky počasí deficit km :-)

                  Chtěl bych něco okolo 100 nebo i přes. Co třeba zkontrolovat Bučický mlýn? Nebo něco jiného?

                  0 0
                  • jecnak  

                    Nejsem proti, ale obavam se ranniho naledi – dneska jsem si autem celkem zaklouzal – jeste ze jsem nejel na kole.

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      JJ dneska to pekne klouzalo i pesky, v Praze. Taky bych jel neco tak kolem kila.

                      0 0
                    • blaf  

                      rano v radiu rikali, ze zitra by ledovka byt mohla, v nedeli bude urcite, podle yru to na ledovku teda nevypada, tak nevim

                      0 0
                      • jecnak  

                        Tohle byl proste roztaty neposoleny snih ze vcera – pocitam, ze to tak bylo rano na vic silnicich nizsich trid. Uvidime, jak to dnes vysusi vitr a slunicko. Vcera v lese i kdyz mrzlo, tak misty pod snehem louze a celkove snih vyslovene mokry – nic moc. Na bika to pristi dny urcite nebude.

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Norci tvrdej, ze bude mrznout celou noc a cely dopoledne, tak by to na ty biky mohlo byt rano umrzle.

                          Dalsi moznost je vyrazit na silnicky pozdeji, kolem poledne.

                          0 0
                          • jecnak  

                            Bike – asi jedine dat Kokorin nebo neco vyslovene lesniho. To co jsme jeli posledne by byla spis jizda v ruzne promrzlem blate. Myslim, ze minimalne hlavni silnice do a kolem Podebrad budou zitra suche.

                            0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              OK, tak uvidime, Podebradska urcite, u nas je Mochovska taky sucha. Normalne 9h Mochov?

                              0 0
                              • jecnak  

                                Jj v 9 v Mochove. Dojedem do Podebrad a pak uvidime.

                                0 0
                          • milmat  

                            Dívám se na Aladina, Mělo by mrznout a po 13. pak malinko pršet, takže to spíše bude jen na klasické kafe nudnou krajinou.

                            0 0
                          • milmat  

                            Dívám se na Aladina, Mělo by mrznout a po 13. pak malinko pršet, takže to spíše bude jen na klasické kafe nudnou krajinou.

                            0 0
                      • McBlacky  

                        Já uvažuji, že velmi zvolna bychom dali bike a vy plánujete žiletky. Klobouk dolu.

                        0 0
    • jecnak  

      Takze zitra sraz v 9 v Mochove. Pojedem do Podebrad a pak uvidime podle stavu cest.

      0 0
      • milmat  

        Budu tam a dorazí i Vitas. Prý už musí také začít jezdit :-)

        0 0
      • blaf  

        podebradska je tak 50/50 sucha/mokra

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Oui.

        0 0
        • milmat  

          Tak nakonec ze 3 Tomášů dorazil jen jeden. Cesty byly Ok, jen místy byl led. Nejhorší byl závěr přes Přerov. K Vočkovi pak dorazil i další Tomáš, který vyjel nakonec později a pojezdil něco se šlapkami. Takže to dnes celkem šlo, zima byla vždy jen prvních 10 km. Foto je z ledové dráhy okolo kolonády v Poděbradech.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Lepsi nez jsem cekal, kdekoliv mimo les sucha silnice.

            Zitra cosi podobneho, 9M, bude li pocas spolupracovat?

            0 0
            • Honzis  

              já se chci dívat na Jiz 50, takže to vidím na odpoledne – má být tepleji, ty občasné zmrazky mi dělaly celkem vrásky na čele. Pokud nebude počasí tak běh nebo nic :-) Celkově to vypadá, že si v lednu na silničkách moc nepojezdíme :-(

              0 0
          • jecnak  

            Promin, nejak jsem rano nebyl schopen. Zitra mizim do Rakouska, tak aspon preju dobre pocasi.

            0 0
            • milmat  

              V pohodě. Zítra to tedy vypadá na Hrocha a mne, snad se ještě někdo přidá. Takže klasika 9:00 Mochov.

              0 0
              • Honzis  

                v 9,20hod jedou šlapky ze mstětic, když byste se chtěli zašít do balíku … a též směr Pdy, co čtu na jejich diskuzi.

                0 0
          • McBlacky  

            nakonec to na silnicích bylo lepší než se zdálo. Já si užil na bajku velký pekla ;) kde normálně není třeba nic řešit to byl boj o život

            0 0
          • McBlacky  

            nakonec to na silnicích bylo lepší než se zdálo. Já si užil na bajku velký pekla ;) kde normálně není třeba nic řešit to byl boj o život

            0 0
          • McBlacky  

            nakonec to na silnicích bylo lepší než se zdálo. Já si užil na bajku velký pekla ;) kde normálně není třeba nic řešit to byl boj o život

            0 0
            • milmat  

              Také jsem se ráno toho bál, před barákem máme ledovou cestu, ale pak to šlo :-)

              0 0
    • Delkim  

      jaký je tedy stav co se zítřka týče? asi budu mít dopol čas, i když zrovna skrz naše „sídliště“ je komplet ledová plocha…

      0 0
      • 2. Bóďa  

        Snad nás pár v Mochově v 9:00 bude… :)

        0 0
        • Delkim  

          ok, zkusím to taky, Bratislavu mám až na odpoledne

          btw bude 10. ledna a mráz, tak snad to bude skutečně ála ZDV…

          možná to vezmu spíš na Sadskou a pak naproti, ty boční „silničky“ skrz Břežany a Černíky by mohly nepříjemně překvapit :(

          0 0
      • blaf  

        no sakra, zahadny a nikdy nevideny Delkim snad prijede na kafe a ja tam nebudu :(

        Honzo, na spici opatrne, at je neorves hned za Mochovem

        0 0
        • Delkim  

          neblbni, poslední dobou jak před sebou nevidím seriál tak neumím jet :))))

          0 0
          • blaf  

            tablet na riditkach to jisti :)

            0 0
            • Delkim  

              raději tablet než zasněženou silnici jako někdo, že? :))))))

              0 0
              • blaf  

                jsem myslel, aby sis vzal tablet na zitra na kafe, ze ti to potom pujde i venku :)

                snih mi nevadi, ale vypada to, ze prituhne, takze zacne valcovaci obdobi :(

                0 0
                • Delkim  

                  zkusím se zítra připojit, jen netuším co ty vedlejší silnice

                  asi to netradičně vezmu raději po hlavní do Brodu a pak na Sadskou a naproti na Mochov, cokoliv menšího významu by mohlo být pod ledem a tam si fakt na silničce neškrtneš… tedy až na výjimky ála Blaf :)))

                  0 0
                  • milmat  

                    Kde není les, tak to bylo dnes ok. V obcích to chce více opatrnosti. Mezi domy to bylo místy náročnější. Jinak Kounice Mochov v pohodě.

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Nestahuj kalhoty uz pred (Ceskym) Brodem. Silnice mimo mesto jsou prakticky suche a ciste. Jeli jsme Mochov= Kounice= Poricany= Pecky= Cerhenice= Pdy= Nymborough= Kostomlaty= Lysa. Ujety snih jsme potkali jen v Prerove, a i tam byla vyjeta pulmetrova kolej a dalo se jet 30. Proste trochu opatrne do zatacek.

                    0 0
      • 2. Bóďa  

        V Praze leje a 1°C. No jestli to někde přimrzne… :D

        0 0
        • Delkim  

          Úvaly mínus jedna a leje a to jsem už půl hodiny vzhůru a mám vše připravený… jsem se vůl mohl rovnou kouknout z okna a jít spát..... omlouvám se, tohle nedám

          0 0
          • milmat  

            Radar říká, že je vše OK. U nás je lehce nad nulou.

            0 0
            • milmat  

              Tak počasí bylo OK, zbytečné obavy. U Poděbrad dokonce vykouklo sluníčko (přes mraky). Sníh byl jen v Kérsku, ale až druhá polovina směr Semice. I tak byla vyjetá kolej na asfalt. Příští víkend vidím spíše na lyže :-)

              0 0
              • blaf  

                Příští víkend vidím spíše na lyže :-)

                neresit, jezdit, no :)

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                koukam zes ty slapky skoro sjel, moc nechybelo.

                0 0
                • milmat  

                  Chtělo to tam podržet tu 40tku :-) Ale já mám slabé nožičky, které se hned unaví.

                  0 0
                  • 2. Bóďa  

                    Cože? Oni vám frnkli?

                    Za dnešek díky. ;)

                    0 0
                    • milmat  

                      Chvíli jsme se motali v Poděbradech, než vymysleli, že asi jedou na Nymburk. Pak zjevně zrychlili, takže ani „smrtící“ tempo nebylo platné. Není se čemu divit, byl tam s nimi Mickeymouse :-)

                      0 0
                      • Delkim  

                        mickeymouse? hmm, na toho mám nemilé vzpomínky z „výletu“ na Kokořin :)))

                        0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Neresit, jezdit, no.

              0 0
    • Delkim  

      dneska jsem jel přes Kersko a potkal tam staršího hobíka na silničce Wilier, chvíli jsme pokecali, pánovi bude letos 73 let a vůbec bych to do něj neřekl… mi docela zvednul náladu, fakt příjemný setkání

      0 0
      • blaf  

        dneska bylo krasny pocasi…

        a presne proto jsem nevyjel, protoze ja jezdim jen, kdyz je hnusne :)

        0 0
      • Breakpain  

        Chvíli jste pokecali a pak ujel ne? :)

        Taky jsem jednoho potkal … sjel mě zato, že už nevíme co by (patřilo na kotoučové brzdy), pak si ještě trochu rejpnul a ujel mi ;) …

        0 0
        • Delkim  

          he he buď rád, že tě ještě třeba neposmrkal nebo nevzal bidonem, to je taky nápad, tyhle kotoučovky, jasná slepá větev vývoje :)))

          0 0
      • Honzis  

        slávek bláha ze sadské, jezdíval Masters, to víš, aktivní důchodci …

        0 0
    • schrapnel  

      Chlapi, jaku by ste odporucili vetrovku na kolo v tomto pocasi? Teplejsie oblecenie mam hlavne na behanie a na kole sa tolko nezahrejem – je mi kosa …

      0 0
    • karliner  

      Jestli jste i dneska vyrazili drtit Poděbradskou, tak chapeau.

      0 0
      • blaf  

        Něco je s ní špatně?

        0 0
        • jecnak  

          Taky nechapu. Jel jsem ji dnes dvakrat a v pohode.

          0 0
    • jecnak  

      Zitra v 9 sraz Mochov.

      0 0
      • 2. Bóďa  

        Jestli ráno nebude bílo, tak ok.

        0 0
        • Honzis  

          mám to stejně, uvidím co počasí, možná počkám do odpoledne. kdyžtak nečekejte

          0 0
        • 2. Bóďa  

          Snowbike nemám, tak někdy příště. ;)

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        ook ook

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Hm tak nic… jsem mel jet vcera se Slapkama,.

          0 0
          • milmat  

            Já mám na zímáku „poruchu“, tak jsem dnešek odpískal už včera. Ale jedu Honzisovu strategii běhání, na sněhu je to lepší (bezpečnější) než na silničce. V Káranských lesích jsem potkal Zdeňka na biku, prý to dnes jezdí výborně.

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Tak tak, na biku pohádka…

              0 0
              • Mikikuba  

                No pohádka by to byla kdyby bylo –5. Takhle to bylo mokrý a lepilo se to bohužel snad se dočkáme:)

                0 0
                • jakub_kencl  

                  Na Brdech to byla pohádka :-) Zmrzla mi i šťáva v bidonu.

                  0 0
                  • milmat  

                    Parádní fotky! Sněhu tak akorát na bike :-). Ještě přehodnotím své plány s běžkami…

                    0 0
              • jecnak  

                Ja mel slunicko ;-)

                0 0
                • Honzis  

                  jo, až na tu břečku … já vytáhl mtb s blatníky, abych se na něj jenom od Sudet nekoukal … Pokud člověk neřeší, že to nejede, tak celkem pěkný švih :-) jinak to je opravdu spíš na běhání. Nemá cenu si to zhnusit, dvoukila jako šlapky hold nejezdíme.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Vsak taky Slapky „zajizdi“ jen leden – brezen.

                    0 0
                  • Delkim  

                    oni teď jezdí dvoukila? to ještě dojíždí sezónu nebo to už je jako naplno po odpočinku ta nová?

                    0 0
                    • Mikikuba  

                      to je volovina v každém případě ať už v prvním nebo druhém:)

                      0 0
                    • Honzis  

                      příprava na sezónu už je v plném proudu, najíždí se od listopadu/prosince, od března intenzity, pokud chceš lítat už v dubnu a stačit v Kolodějích :-) Si vem, že běžci teď už dřou v hale, aby mohli v březnu jít nejrychlejší 10ku u nás v Pečkách :-) Já obvykle končím s tréninkem právě kolem března, pak se už závodí a jenom tak dolaďuje cestou z práce na velkou :-)

                      0 0
                      • milmat  

                        Počkej, já „dřu“ venku:-). Ale dnes jsem na to neměl čas ani morál. Je tam už pěkná kláda. Zítra budu muset…nebo ne :-)

                        0 0
                        • blaf  

                          a co valce? na ty se prasi? :D

                          0 0
                          • milmat  

                            Zatím jo, ale pokud bude venku taková kosa, tak přinesu Madonu do pracovny a projedu válce. Ještě musím sehnat ten větrák, bez něj to je ještě větší peklo. Válce jsou dobré na styl a rovnováhu.

                            0 0
                            • jecnak  

                              Tak si dej valce ven na terasu. Nemusis se zas tak oblekat – staci jako do o cca 10c vic. Je to cas od casu dobra zmena a navic jsi na cerstvem vzduchu.

                              0 0
                            • blaf  

                              dneska silnice suchy, obcas i vykoukne slunce, skoda nevyjet, jen ta teplota :( asi to vezmu po delkimovsku :( se mi ale na ty valce tak nechce :/

                              0 0
                              • Delkim  

                                :))) právě jsem dojel

                                0 0
                                • Reggie  

                                  kam? Do Bratislavy? :-)

                                  0 0
                                  • Delkim  

                                    do Králova přístaviště a ještě Zimohrad :)))

                                    dneska jsem fakt nakrknutej, že jsem na ten ten trenažér lezl..... většina mých oblíbenců je po smrti :(

                                    0 0
                                • blaf  

                                  :)

                                  0 0
                                • Hroch obojzhivelnyj  

                                  Maska na oblicej, lyzarske bryle a snorchl a neni problem :-)

                                  0 0
                                  • jecnak  

                                    Jedu vecer na bika a problem v tom nevidim.

                                    0 0
                                    • blaf  

                                      do lesa na bike asi ok, ale na silnici uz to je celkem brutal, rano bylo –11, vecer v 22 ma byt podle aladina –9, porad ale nevim jestli ven nebo na valce :) mozna to zkusim ven :D

                                      0 0
                                    • milmat  

                                      Hroch mi volal, že dnes 20:00 prý jedeme také na bika, potkáme se?

                                      0 0
                                      • blaf  

                                        se mnou ne ;) ja dostal ven zakaz, tak se mentalne pripravuju na valce, asi zauvazuju o zwiftu :)

                                        0 0
                                      • jecnak  

                                        Vzhledm k tomu, ze kdyz jsem jel z prace, bylo uz –10, tak jsem dal radsi 90m valce.

                                        0 0
                                    • Honzis  

                                      jel jsem na silnici, při západu slunce se ochladilo na –6C a to už mi moc nechutnalo, hodina a čtvrt bohatě stačila.

                                      0 0
                                      • milmat  

                                        Mne přemluvil Hroch na večerní bike. Už mi trochu rozmrzly prsty,takže mohu i psát. Nejnižší teplotu mi Garmin hlásil –15,8 stC. Kromě strašné kosy to byla velmi příjemná projížďka. Ani to moc neklouzalo, sněhu tak akorát na bike. Původně jsem měl v úmyslu pořídit nějaké foto, ale v té zimě jsem neměl odvahu sundat rukavice :-)

                                        0 0
                                        • Hroch obojzhivelnyj  

                                          Mi se to moc libilo, akorat me Milos strasne prohnal :-)

                                          Malviny vypadaji luxusne, zitrejsi vecerni program jasny = brusle.

                                          0 0
                                          • jecnak  

                                            Tak tedy program na vikend je jasny. Uz se tesim.

                                            0 0
                                            • Medunka  

                                              Za mne dobrý večer, ikdyž na začátku malej poseroutka :-) – se prostě nechci koupat :-)

                                              0 0
    • jecnak  

      Tak kam zitra? Na brusle to asi nebude :-) Kontrola cukrarny ve Msene?

      0 0
    • jecnak  

      Zitra sraz v 9 v Mochove. Jedem kratke Podebrady.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hmm strhl jsem pred chvili zavit v prestavci (grrr) tak asi pojedu jen pokud bude rano sucho a slo by to bez blatniku. Zavolam kolem 8h a domluvime se.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Zacalo to jako prijemna konverzacni vyjizdka, ale ze Semic uz cekem survival, v tom vetru. Asi si musim dat priste jeste o kafe vic.

          0 0
          • Honzis  

            já dal jen 42km před cyklokrosem a vítr fakt hnus, i v brdkách. Po včerejšku jsem byl K.O. a ráno neměl morál jet do Mochova a radši mrknul na Marcialongu.

            0 0
          • jecnak  

            Jo, ke konci se to zmenilo v solidni sum svistu. Ten balicek jsem nakonec nejak ztratil v Celakovicich a zahledl z nej jen nejakeho odpadlika nebo uprchlika, tak jsem se na ne vykaslal a jel si dal sve. Potkal jsem je pak v Zelenci, kdyz prijizdeli od Mstetic – jel jsem stezku.

            Jinak slibovana valcovaci inspirace na dlouhe vetrne a destive zimni vecery.

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Magoří :-) Nikdy jsem se nenaučil víc než se napít, otřít ručníkem a pustit řidítka…

              0 0
              • milmat  

                Tak zkus Siri: https://youtu.be/ybFvomdhW2Y

                0 0
                • HarryTP  

                  Nevim jestli by bylo lepší spadnout a opařit se obsahem tý pánve nebo si pak vrazit do hlavy tu vidličku.....

                  0 0
                • R-A-D-I-U-S  

                  Dobrý, rozhodně jako argument, že ženská může stát u plotny a ještě makat na svý kondici :-))

                  0 0
              • jecnak  

                Nahodou naskakovani z a do valcu se mi velmi zamlouva. Rozhodne je to prakticke.

                0 0
          • milmat  

            Tem záznam na Strava je komplet nebo jsi skončil dříve?

            0 0
    • Honzis  

      Co východní sekce a víkend? Pokud vyjde slušná předpověď na sobotu, tak bych vyrazil omrknout Sázavu. Ale jen za sucha. Jeden den chci jít běhat, pravděpodobně když bude horší počasí.

      0 0
      • jecnak  

        My jsme na Morave, Milos asi do soboty v Rakousku, Hroch na Sumave a Eda ve sklepe ;-)

        0 0
        • 2. Bóďa  

          :( Jsem v so v práci, ale na neděli jsem si přál krátké Poděbrady… A to to zatím vypadá v neděli na východní vítr!!! :D

          No tak asi příště.

          0 0
          • milmat  

            Pokud by byli zájemci na kafe v neděli, tak bych se pokusil přidat.

            0 0
            • blaf  

              v nedeli bych taky jel, kdyz bude rozumne pocasi

              0 0
              • milmat  

                Počasí bylo OK :-)

                0 0
                • blaf  

                  Vím, se mi to trochu zkomplikovalo, tak jsem byl na kole až odpoledne.

                  0 0
            • Honzis  

              možná by to šlo, dnes jsem se docela „vykašil“. Sraz klasicky? Jel bych jen krátkou verzi, abych mohl odpo ještě vyběhnout

              0 0
              • 2. Bóďa  

                V 9 jsme v Mouchově :)

                0 0
                • milmat  

                  Ok, tak já to na 9 také stíhám.

                  0 0
                  • Honzis  

                    chlapi, díkes za dnešek, krom začátku konečně „rozumně“, tady včerejší šlapkovská megadávka – https://www.strava.com/…es/487334079

                    0 0
                    • 2. Bóďa  

                      Tak to je slušnej výlet. :))

                      Já díky, že jste počkali. Smyk nakonec celkem v poho, ale jak mě řetěz v tomhle stavu dovezl domů, to nechápu… :D

                      0 0
              • Delkim  

                loni jsi zdaleka tolik neběhal, ne? co ta změna? :) se ti zalíbily ty ceny nebo že si neničíš komponenty? :)))

                0 0
                • blaf  

                  co zitra kafe? prset by nemelo :)

                  0 0
                  • Delkim  

                    ani nevíš jak bych rád! jenže dneska příjezd po týdnu z hor z jarních prázdnin a tak ráno pěkně šupem do Blavy, max. stihnu ráno hodinu nějaké intenzity na trenažéru, ale spíše to nechám na pondělí… bohužel v 90% víkendů jsem neděle pryč :(

                    0 0
        • karliner  

          Třeba ho manželka na pár hodin pustí..

          0 0
    • Medunka  

      Pro info – 10.4. se jede Road Adveture – http://www.b5h.cz/road-adventure/

      0 0
      • jakub_kencl  

        To vypadá zajímavě, že bych přijel dělat chvost výsledkové listiny :-) Otázka na znalce, Kteří to již jeli. Dá se to zvládnout na silničce bez mapníku, nebo je lepší si ho půjčit?

        0 0
        • jecnak  

          Mam pocit, ze bez mapniku to jela vloni snad vetsina.

          0 0
          • jakub_kencl  

            Taky jsem si říkal, že by to mělo být jetelné s mapou v kapse, neb ta mapařina nebude tak častá jako v lese. Díky za potvrzení. už to mám v kalendáři a když do toho něco nevleze, tak bych asi dorazil.

            0 0
        • McBlacky  

          doporučuju rozhodně mapník. zkus napsat do Autopilotu jestli tam budou pujčovat na místě.

          Pokud ne, tak si s Ramachem (majitel, výrobce) domluv, že si ho půjčíš na Zbraslavi u něj (nebo na Jiřáku ve fotu přes den) – klidně napiš, že jsem ti to poradil :) známe se a pro lidi co nejsou úplný ***** to udělá rád. Jeho mapníky jsou kvalitka.

          0 0
          • jakub_kencl  

            Díky, loni je tam půjčovali, alespoň to píšou na webu, tak uvidím a když tak ho půjčím.

            0 0
        • Medunka  

          Já jela bez mapníku. Vzala jsem si „EU košilku“, do ní mapu a todle jsem měla v zadní kapse dresu – když podruhé vypadla (naštěstí ocásek byl pozorný a vždy dal vědět, že nemáme mapu :-)) – pak jsem ji měla pod dresem na hrudi za zipem. Ale u nás se nejednalo o chrtí tempo (i cukrárny jsme stihly), ale dalo nám to dalo 2. místo v holkách :-)

          0 0
          • karliner  

            V drtivé konkurenci čtyř párů :-P

            0 0
        • karliner  

          Mapník vůbec není potřeba. Pokud tedy nebudeš patřit mezi chrty s ambicemi na bednu.

          0 0
          • jakub_kencl  

            Mám u tebe vyčištění klávesnice, neb sem si do ní právě naprskal kafe :-D

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Pro info, Peklo vychodu tedy vychazi na nedeli 3.4. Idealni priprava :-)

        0 0
        • jecnak  

          No a tady je to moje vylepseni.

          0 0
          • Delkim  

            a bude to ještě na silničku? já to jel zatím jednou a pořád to mám v živé paměti :) jsem si tenkrát vzal preventivně snad tři náhradní duše s sebou :)

            0 0
            • jecnak  

              Tak karbony bych asi nechal doma a vzal spis nizky hliniky, ale jinak bez problemu na silnicce. Terenem ale kombinace Roubaix, Strade Bianchi a Flander.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              A pichals? Nepichal. Pulku cestu ses rozkoukaval a pak nas votahal jak maly pejsky.

              Pulku toho nadlepseni jsme uz letos jeli. Takze uz vim ze s tesnyma blatnikama jen za sucha :-)

              0 0
              • jecnak  

                Spis za sucha obecne to cele me vylepseni. I Lhota Brandys by byl za mokra hnus a asi by nas nevpustili do cukrarny.

                0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hmmm, to vypada pekne. Ten prostredni kus jsem asi nikdy nejel.

            0 0
            • jecnak  

              Hostin Bysice jsme jeli ted nekdy o vikendu.

              0 0
          • McBlacky  

            z tech Konetop do Kosátek to je jetelný na normál silnici s nijak extra odolnými plášti nebo je spíš na krosku s ust?

            0 0
            • jecnak  

              Je tam misty sterk a velmi hruby asfalt. Normalne bych tam nejezdil. Jako zpestreni Pekla je to ale fajn.

              0 0
              • McBlacky  

                díky, mě šlo o to jestli by to dávalo smysl v rámci Road Adventure nebo je to moc risk o defekt.

                0 0
        • karliner  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • blaf  

      btw. kdyby nekdo hledal nejakou gumovacku, tak tyden po Adventure se jedou (a vlastne i bezi) Jabkenice

      0 0
      • Honzis  

        jo, to bude přebor východní (i jiné) sekce v časovce :-)

        0 0
    • jecnak  

      Zitra neco?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ano, ale na Jested/Kozakov se uplne necitim (resp. na 39/23 zimaku ho nedam).

        0 0
        • jecnak  

          Muzem namotat neco ve strednim Koko se zastavkou v Truhlarne.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Treba, nebo nejakou zkraceneisi verzi tohoto. Nebo klidne i Sazavu, kdyby chtel nekdo z druhy strany.

            0 0
            • jecnak  

              Rikal jsem si zabrousit k Vidimi ale Sazava zni taky dobre. Dlouho jsem tam nebyl.

              0 0
              • milmat  

                Zkontrolujeme tedy Český Šternberk? A kostky Ratajích? Tím směrem jsou lepší asfalty. Nebo Truhlárna? :-) Já jsem nebyl ani proti Ještědu.

                0 0
              • Honzis  

                Hoši jestli nemáte příliš velké plány, včera v Kostelci sněžilo, co mi říkali v práci a dneska mě překvapila odpolední „krupice“ u českého brodu a ráno na férovku místy křupající led :-)

                Nedali byste to radši až odpo, až bude tepleji? Nicméně šternberk je už solidní rychta a 1000+ up. Na favoritu s plácačkama na blatnících to nepojedu. Za sucha ok, vezmu GT.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Tak koukni kolik challenges ma Milos naklikano na unor :-)

                  9 Mochov, Honzis 9.20 Cesky Brod na parkovisti ?

                  0 0
                  • Honzis  

                    dobře, pokud bude ráno nějak normálně, tak dorazím. Když nebudu, nečekejte. Jel bych Svatbín, Konojedy, Stř Skalice – dlouhá verze přes Ondřejov, Vodslivy a Č Šternberk + Rataje, ale klidně i kratší přes Sázavu nahoru na H Kruty. No uvidíme jak se nám pojede.

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Kdyz nevyjedes, posli pls nekomu SMS.

                      0 0
                    • milmat  

                      Čelendžů mám asi naklikáno dost, ale zítra se budeme plácat okolo Sázavy s kafem v Sázavě (takže to bude obligátní 100+). Hrad necháme na příště. BTW Šlapky jedou směr Kouřim.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Ze je pozdravuju, urcite budou mit koncem brezna top formu :-)

                        0 0
                  • Honzis  

                    Dnešek fakt výživný, nějak jsem nepočítal, že z toho bude 120 :-) Zkusil jsem tam poslat Bučiny, ale asi tak po 2min na 170tepech jsem chcíp :-( I tak docela dobrý čas, to 30km domů protivětru bez pití takovej šlágr nebyl :-) Pár foto přikládám a nové cukrárna myslím dobrá, moje Vídeňská káva OK, dorty cajk.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Bylo to fajn. Cukrarna vyborna.

                      0 0
                      • Stendy  

                        Ahoj, chlapi. Díky za moc fajn den. Cukrárna byla super, teploučko, dobrá horká čokoláda, Harlekýn, … :-) Já nakonec se zajížďkou do práce 172km. Ještě jednou díky i za pomalejší tempo.

                        0 0
                        • milmat  

                          Pěkné to bylo, také díky. Asi jsem měl velké oči, ke konci už toho bylo víc než dost :-) Přece jenom má cyklo sezóna je zatím ve skluzu oproti 2015.

                          0 0
                          • Stendy  

                            Já si tak nějak ve skluzu připadám oproti každému......... A to mám za poslední 2 roky najeto nejvíce za život.

                            0 0
                            • Honzis  

                              Při tomhle pohledu si říkám, že některé výkony jsou mimo běžné chápání … Když se bude Ječňák chtít po práci vykašit, tak může zkusit nalítnout dole 45+ a vyspurtovat to :-D

                              0 0
                              • blaf  

                                to same si casto rikam pri pohledu na tve bezecke kousky :)

                                0 0
                              • McBlacky  

                                to jsou segmenty pro lidi co mají sílu, vyšvihaní vrchařský chrousti jsou bez šance

                                0 0
                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                Mam cestou z prace 10 segmentu a nechapu z nich ani jeden. Pak se motivuj.

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  u nás jsou mírný kopce průměrem 52km/h (dle Stravy No name holka), nejlepší chlap 48 atd. nemá smysl řešit

                                  jediný co se nedá moc cheatovat jsou sjezdy v terénu. Zbytek – pokud tam není v mužích KOM od elitáka je většinou podvod.

                                  0 0
                                  • jecnak  

                                    Tady v okoli mi segmenty prijdou vsechny docela normalni. Zas nejak extra to neresim, spis me fascinujou segmenty pres zakazy nebo semafory. Ale to uz jsme kdysi rozebirali a i celou tu Strava kulturu.

                                    0 0
                                  • Medunka  

                                    Myslíš Lucku Kubínovou z toho vašeho segmentu? Jestli si dobře pamatuji, že jsi sem dával nějaký segment.

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      už nevím kdo to byl konkrétně – segment je legrace od Máry.

                                      Je toho tady víc, spíš mna diskuzi v hospodě ;)

                                      0 0
                                  • Honzis  

                                    Tak Koudela je eliťák, nicméně před pár lety si ho pamatuju jako sotva juniora na trénincích v Kolodějích, když jsem tam ještě jezdil a měl na to :-) „V neděli si Tomáš Koudela splnil ve Slavkově u Brna sen. Získal titul mistra republiky kategorie U23 a vybojoval jeden z největších výsledků kariéry“

                                    0 0
                              • Medunka  

                                S Ječňákem opatrně, tuto zkratku využívá zásadně jako pěší cestu k servisu s nepojizdným kolem :-) Naposledy mu chyběl řetěz. Tak aby se mu zase neporouchalo.

                                0 0
                                • jecnak  

                                  Aby jsi si neprisadila. Stejne je ale kriticke misto Bermudsky trojuhelnik Uhrineves – Kralovice – Hajek. Ta zkratka uz je jen vyustenim predchozich udalosti.

                                  0 0
              • jecnak  

                Ted jsem mluvil s Milosem. V 9 v Mochove a smer Sazava.

                0 0
    • jecnak  

      Mimochodem, kdybyste nekdo resil novy pas na Garmina, nebo chtel posetrit stavajici, tak v Decathlonu maj triko (i podprdu) s integrovanym pasem a kontaktama pro vysilac. Pasuje tam bez problemu standardni Garmin vysilac a asi i Polar. Jel jsem v tom ted rano do prace a zaclo teda realne merit az po 10 minutach, ale byl jsem rano spis zmrzly a vubec se nepotil a pas pred jizdou nenavlhcoval. Uvidime po vikendu.

      0 0
      • McBlacky  

        podprsenku na senzor z Deca má Š. rozhodně líp udělaná než Adidas, která si jí rozpadla po cca 10ti použití – vytržení elektrod. Pás z Deca mi začíná dávat reálné hodnoty až po tom co se trochu zpotím, na sucho to hází nesmysly nebo nic.

        Tričko vypadá zajímavě, až tam půjdu příště, tak na to určitě mrknu.

        Samotný non-branded pás pro garmin/polar se dá koupit za pár dolarů na ebay/aliex. Mám ho taky a po cca 50ti použitích se mi odlepila třetina jedné elektrody, funguje to ale pořád ok.

        0 0
        • jecnak  

          Jinak moje velikost trika prekvapive Sko.

          0 0
        • Medunka  

          Dík za info, plánuji tu z Deca omrknout. Jinak životnost mojí Adidasky bude asi stejná a stejný problém

          0 0
          • McBlacky  

            se Š pořád nerozhoupala adidasku poslat na reklamaci – od jara leží rozbitá ve skříni :( neskutečněj krám za ty prachy.

            0 0
            • Medunka  

              Mě vrátili hned peníze, ale už jsou to budou dva roky.

              Nadšená jsem z ní nebyla :-(

              0 0
            • Medunka  

              Končí u velikosti L, s čímž mě teda nepotěšili

              0 0
              • blaf  

                Takze, pro Milose nebyla velikost? :(

                0 0
                • milmat  

                  Mě stačí úplně jen HR pás :-)

                  0 0
      • 01carbon  

        Dobrej tip. Jsem hledal u Suunto nový hr. pás a lehce omdlel – bez čidla stojí jako dvě trika z Deca :-) Bohužel to Suunto čidlo není kompatibilní s těmito kontakty.

        0 0
        • milmat  

          Mají tam i HR pás ANT+/BLE za necelých 1000Kč. Ale jak to funguje a jestli se Suunto, tak to nevím.

          0 0
        • McBlacky  

          mě právě praskly pacičky na suunto pásu a než dát jen za pás bez čidla 800 tak jsem vzal z deca komplet. Konstrukce pásu suunto je na prezdržku tomu kdo to vymyslel :/

          0 0
          • 01carbon  

            To se mi ještě po 2,5 roce nepovedlo – jsi šikovnější :-) Ale začala se mi vytrhávat gumová vlákna v napojení u elektrod. Ještě nějakou dobu fungovat bude, ale… Nový nestojí 800,– ale 1190k Kč (s dph) – proto jsem omdlel, neb jsem pár chvil předtím viděl celé triko za 1/2.

            0 0
            • McBlacky  

              já si koupil v deca pás s čidlem a náhradní pás na ebay za pár dolarů a myslím, že mám chvíli klid. Pokukuju po scosche, hlavně na běh

              0 0
              • 01carbon  

                Si to nepamatuje. Neumí gps = zabloudíš. S tlf nebeham. Dva klumpry na ruce je blbina. Jenom 8hod. = nebude kontrola životně důležitých fcí při zastávkách na občerstvovačkách :-))

                0 0
                • McBlacky  

                  má to svoje použití, hlavně pro holky co nemají rády hrudní pásy

                  0 0
      • jecnak  

        Po vikendu mam zatim dobre dojmy. Pokud clovek neklepe kosu, tak zacne triko merit prakticky okamzite. Konzistence signalu stejna jako u original pasu, pohodli vetsi. Cas ukaze vydrz. Jak jsem psal, dejte si pozor na velikost, aby vam triko bylo na telo a elektrody dobre dolehaly.

        0 0
    • jecnak  

      Zitra Podebrady. Sraz v 9 v Mochove.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Oui.

        0 0
      • blaf  

        nejspis se pridam na druhou pulku

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          OT, slibene foto pribrzdovani valcu. Je to poznat, ale na vetsi zatez asi by to chtelo dat na vic valcu. 2 magnety 18×5 mm, 6.5kg, na ocel konstrukci, na valec na penovou oboustranku kotoucek medenyho plechu, vzdalenost se vymezi podlozkou na ose. Po hodine na 36km/h se plech ohreje na nejakych 60–70C.

          0 0
          • blaf  

            diky, koukam, ze mas stejne valce, to taky zkusim zbastlit

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Kdyz zajedes se srotmetrem, muzem zkusit jaky to objektivne udela rozdil. By me to docela zajimalo.

              0 0
              • Delkim  

                když se u mne stavíš cestou z práce autem (pokud někdy jedeš) tak ti do druhého dne powertap půjčím a můžeš testovat, mám na něm i přímo plášť na trenažér/válce

                0 0
              • blaf  

                na valcich by to slo spocitat i z rychlosti a kadence ne?

                0 0
                • R-A-D-I-U-S  

                  …co spočítáš když neznáš moment na hřídeli ? ;-)

                  0 0
                  • blaf  

                    tak mozna ne, ja nevim, tak nejak jsem cekal, ze kdyz napr. TrainerRoad nebo Zwift pocitaji svuj Virtual Power na zaklade rychlosti a kadence, tak ze by se to tady dalo pouzit ke spocitani rozdilu, ale mozna se pletu

                    0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tak dneska to bylo fakt drsny peklo. A u Olivera uz jsem VIP :-)

        0 0
        • Reggie  

          Děkuji za rozumné tempo. Až do Čelákovic fajn, potom trochu peklíčko do Zelenče, pěkně na malou pilu, ale po občerstvovací zastávce u mého oblíbeného Vietnamce se to zlepšilo a nakonec jsem dojel dobře.

          0 0
          • blaf  

            tempo fajn, cesta zpatky po vetru taky uplne nebyla :D

            0 0
    • milmat  

      Jinak prémie za KOM Doubravčice (telefon Samsung) byla předána zpět původnímu majiteli, který nám velmi děkuje.

      0 0
      • jecnak  

        Aspon neco funguje. :-) Ale jak jsi se o tom dozvedel?

        0 0
        • milmat  

          Pro jistotu jsem v pondělí ráno napsal na OÚ, že to tam mají ve schránce. Obratem odpověděl starosta, že je již vrácený majiteli :-)

          0 0
    • blaf  

      tak nam zase zacina obdobi valcovaci :( a ja se tak tesil na jaro :/

      0 0
      • jecnak  

        My, co jsme v praci na kole se domu nejak musime :-)

        0 0
      • milmat  

        Já v zimě raději běhám – je to venku a za hoďku hotovo. Na válce sbírám morál a druhá výmluva je, že nemám pořád to chlazení a ven se mi to tahat nechce :-) V každém případě se ozývají jiné svaly než na kole, ale to se pak určitě rychle spraví.

        0 0
      • Honzis  

        počkej do neděle – to má být Mallorca, ale jestli nebude zase furt lejt a fučet :-( Když budou podmínky, fouknul bych Sázavu :-)

        0 0
        • blaf  

          hmmm, to vypada dobre, a pondelni teplota jeste lip :) jenze ono se to jeste 5× zmeni

          0 0
          • Delkim  

            pondělí až 15? to je fakt divná zima… za chvíli ma jarní prázdniny Praha, to budou mít vlekaři radost :)

            0 0
    • jecnak  

      Nedame zitra rychle Podebrady? Odpoledne ma prset.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Pojedem s Janou na bezky, do Jizerek.

        (2 mista volna.)

        0 0
      • Honzis  

        rozhodnu se ráno, nicméně v tom vichru bude šance potrénovat i na rovině a nemusím do kopců, jak jsem chtěl :-) P.S. beru GT, takže musí být sucho.

        0 0
        • Delkim  

          rovinky si schovej na neděli, to by mělo foukat opravdu poctivě

          0 0
      • jecnak  

        Jsme dohodnuty s Milosem. Sraz 9 Mochov.

        0 0
        • 2. Bóďa  

          Také uvidím až ráno, jestli se mi stačí vrátit kolo. :(

          Ale chtělo by to kafe do kelímku na cestu, ve 12 už to vypadá na déšť… :D

          0 0
          • milmat  

            Dle Aladina by mělo začít pršet po 15:00, více až po 17:00.

            0 0
            • 2. Bóďa  

              No je fakt, že já koukal na Norky a pravda, oni jsou často dost mimo…

              Tak ale běda, jestli zmoknu! :D

              0 0
        • milmat  

          Yes!

          0 0
          • Honzis  

            yes! trošku to bolelo, jsem popravenej :-) 20min interval na větru skrz Kersko 34 avg, jak za starých časů :-D Před Prahou to už bylo moc i na morál.

            0 0
            • milmat  

              tvl, i na druhé pozici jsem měl co dělat, abych se tam udržel. Náhorní plošina Toušeň-Zeleneč, to bylo popraviště jehňátek :-)

              0 0
              • blaf  

                Ve větru máte natrénováno. tak zítra přidáte ještě déšť ne? :)

                0 0
              • Reggie  

                :-) můj oblíbený úsek

                0 0
              • Delkim  

                pěkně :) tam ty watty musely pěkně lítat :)

                časově vám to vyšlo akorát, někdy těsně kolem oběda ten vítr ještě pořádně zesílil

                0 0
            • 2. Bóďa  

              Já zvolil návrat od Brodu po Kolínské a sólo to bylo děsné utrpení.

              Jo a déšť mě bičoval již od 13:44… :D

              Ještě jednou vám děkuji za zavolání. ;)

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Eat, sleep, repeat? Zitra mezi 7 a 15 nema prset, jen trochu foukat. 9 M?

              P.S. Na bezkach proti vetru taky dobry. Nastesi jen kousek.

              0 0
              • blaf  

                no nevim, aladin tvrdi neco jineho http://aladinonline.androworks.org/

                0 0
                • 2. Bóďa  

                  Ten ví taky prd. Dneska podle něj mělo pršet od pěti a zmoknul jsem už ve dvě.

                  No a západních 9–10 m/s v kombinaci s deštěm, to si asi nechám utéct… :D

                  0 0
                  • Delkim  

                    někdo nedávno psal, že v takové dny můžeš získat potřebný náskok proti ostatním :)))

                    0 0
                    • 2. Bóďa  

                      To rozhodně. Jen kdyby takových dní nebylo 360 v roce. :)) To už je trochu na palici. Ani si nevzpomínám, jestli jsem se vůbec někdy vracel po větru…

                      0 0
                      • Mikikuba  

                        To je ale chyba v plánování tréninku:) ja dneska jela dom po vichru:))

                        0 0
                        • blaf  

                          ze by se zaclo jezdit Podebradske kafe nekam na zapad?

                          0 0
                        • 2. Bóďa  

                          Chyba v bydlišti. :)

                          Než se plácat na západ přes celou Prahu, raději budu bojovat na východě s větry. :))))))

                          0 0
                          • Mikikuba  

                            :)mě by hlavně štvaly ty roviny kromě sázavy…zlatej západ kde je vše:))

                            0 0
                            • blaf  

                              to je omyl, tady je kopcu, tu mame prece dalnici :)

                              0 0
                              • Delkim  

                                a nezapomeň taky na ty nadjezdy nad železnicí, tam nastoupáš klidně kilo metrů na kilo kilometrů :)

                                0 0
                            • R-A-D-I-U-S  

                              Tak, tak. Jezdit jen na východě, to by mi z toho jeblo .. :-)

                              0 0
                            • 2. Bóďa  

                              Tak do Kolína po větru je to „z kopce“ a zpátky 50 km „do kopce“. Takový kopec nemáte ani na západě. :D

                              Zítra má fičet ze západu v nárazech 15–20 m/s, to budou teprve podmínky pro zocelení. :))

                              0 0
                              • Mikikuba  

                                zocelení je jedna věc a trénink druhá. rozhodně neplatí čím větší vítr tím lepší trénink…nemyslím tím psychickej to jo:)

                                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  By mel nekdo aladinovi chytrymu rict, ze kazdej graf by mel mit popsanou skalu.

                  Ale s necelym mm/h by si mel kalas hrave poradit, o dalsich vybranych kouscich tveho satniku nemluve.

                  Kouknul bych rano na radar a z okna.

                  0 0
                  • 01carbon  

                    Raději používám:

                    http://portal.chmi.cz/…ortal/m.html

                    nahoře vybrat město

                    0 0
                  • blaf  

                    jestli bude tech slibovanych 9 stupnu, tak by dest nemusel vadit, uvidim rano, valce to jisti :)

                    0 0
                  • blaf  

                    radar dobry, z okna dobry

                    0 0
                    • Delkim  

                      a skoro ani nefouká :)

                      0 0
                      • blaf  

                        barak se nam nehybe, takze asi nefouka dost :)

                        0 0
                        • Delkim  

                          btw jsem zvědavý ze záznamu jak se budou lišit watty podle pozice v pelotonu, vezmi to dneska vědecky jako výzkum :)

                          0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      jo jo az na ty zmitajici se borovice dobry, vyjedu.

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        a Reggie taky.

                        0 0
                      • Delkim  

                        já myslím že až do Poděbrad ti to vadit nebude :)))

                        0 0
                      • blaf  

                        sorry, ze jsem se neohlasil, pocital jsem s klasickou trasou, tahle trasa pres Poricany je ale fajn, jezdil bych tak kafe casteji…

                        0 0
              • Reggie  

                rozhodnu se ráno podle počasí

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  To je blby se ze musis rozhodnout o hodinu driv nez my. Jestli vyjedes, tak zavolej nebo napis, aby me postel nepremluvila.

                  0 0
    • Ales7  

      Ahoj, zitra odpo nekdo na vyjizdku?

      0 0
    • Delkim  

      tématické video k tomu větru, „schování“ se na druhé pozici dokáže ušetřit až 50% energie

      How Much Energy Can You Save From Drafting?

      0 0
      • milmat  

        Dnes to ani na 2. pozici nefungovalo…

        0 0
    • milmat  

      Dnes jsem neplánoval vyrazit – přece jenom včerejšek byl náročný. Ale jelikož se Aladin tvářil, že by nemuselo pršet, tak jsem to ráno přehodnotil a vyrazil. Abychom se nevezli rovinou po větru, tak jsme dali jižní brdkovou trasu přes Kounice, Dobřichov a Cerhenice. To trochu překvapilo Blafa, který nám jel neohlášeně naproti po tradiční trase. Počasí Ok, zkazilo se to až před Poděbrady – ony ty černé mraky na severu nic dobrého nevěstily. Pak už podle radaru, ale i tak nás překvapily další dvě přeháňky po trase přes Kérsko. Ale už nefoukalo, tak se dalo držet tempo až k Vočkovi. Snad i Radim dobře dorazil, asi zase udělal kšeft Vietnamcovi v Zelenči, kde pravidelně doplňuje energii na cestu domů :-)

      Takže fajn projížďka, kolo jsem rovnou celé umyl, když už bylo celé mokré jako já.

      0 0
      • Ales7  

        Taky jsem vyrazil lehce pred desatou smer Podebrady. Nebyt deste tak to bylo super. Takhle to bylo zpět hodne na moral.Rad bych se pridal k nejake parte ktera jezdi pravidelne, budu rad kdyz se nekdo ozve.

        Predem dekuju

        0 0
        • jecnak  

          Obvykle o vikendu kazdy den nekdo jede. Bud je sraz v 9 v Mochove, Drevcicich nebo Pocernicich. Sleduj vlakno, poctive sem srazy pisem. Jen prijed vcas, obvykle moc necekame.

          0 0
          • Ales7  

            Ok diky, jelikoz vyjizdim z Cerneho Mostu tak idealni Pocernice, kde tam jsou srazy?

            0 0
      • Reggie  

        Dnes se Vietnamec nekonal. Jelo to fajn až do Počernic, potom začalo foukat a to dost.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Koukal jsem ze jsme zpatky vychytali presne tu hodinku, kdy se to trochu uklidnilo. No ale i tak jsem si vecer pripadal jak predavkovanej kasi.

          OT, dneska to Honzis bude mit z prace fakt za odmenu (za ten xichtak v pul paty rano), kua ja uz se tesim na kratky.

          0 0
          • jecnak  

            Dnes rano to bylo opravdu velmi vyzivne. Tak snad se to neotoci.

            0 0
          • blaf  

            dneska to nejelo ani ve vlaku :)

            0 0
          • Honzis  

            náhodou já trefil ráno mírnější vítr, takže jsem se zase tolik nenadřel a krom tradičná rachoty Brod – úvaly to bylo cajk, foukalo až po pátý hodině v Pze, takže jsem musel ještě trošku přišlápnout za běchovicema, ale cajk, avg přes 26 není úplná trága na to, že jsem byl po včerejším běhu a nějak nemoh spát. Zpátky by to šlo napálit, ale už jsem neměl ani morální, ani fyzické síly přišlápavat na 53/12 :-)

            0 0
        • Delkim  

          hlavně bacha na prochladnutí „spodních partií“, já na konci pátečního švihu díky nějakému problému na kole asi 10 minut zpocený ve větru něco v předklonu řešil a včera jsem po noci hrůzy mazal na urologii s pořádným zánětem močových cest… nic moc příjemnýho, co si budeme nalhávat :( tak mám zase vynucenou pauzu, mi jebne :(

          0 0
          • jecnak  

            Moc to venku hrotis. Nemuzes tam jezdit totez co na trenazeru. Preju, at se brzo uzdravis.

            Vcera jsem byl u Mnichova Hradiste nechava opravovat auto, tak jsem se v mezicase jel projet na Jested. Bohuzel v pulce stoupani mi volali, ze maji hotovo, tak jsem se muse otocit zpet. Na na jiznim svahu ale bylo jak na jare a vyfoukany krasny vyhled do Machova kraje.

            0 0
            • Delkim  

              já jel venku ZDV, ale i tak to stačilo, prostě náhoda, oslabení organismu

              ten Ještěd je parádní, včera na Moravě 18 stupňů a tady teď celé dopoledne sněžilo

              0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            :( jo jo kdybys poslouchal osvetove pisne tak bys byl poucenej.

            Jecnakovi jsem ten vylet docela zavidel. Ale zitra, zitra ma byt slunicko, bez vetru, a zadny studentky v kalendari…

            0 0
            • jecnak  

              Jen tak, bez znalosti problemu, by mi studentky v kalendari znely velmi inspirativne.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Hm tak slunicko zaclo svitit zrovna kdyz jsem pichnul kilometr od prace, predtim ksichtak a snehovy prehanky…

                0 0
            • milmat  

              Nebo četl populární časopisy ? :-)

              V každém případě přípravek s brusinkami pomůže rychle a není nutné do sebe cpát antibiotika (samozřejmě dobré konzultovat s lékařem).

              0 0
              • Delkim  

                bohužel jen to kolo :) lehký zánět by asi šel řešit i brusinkama, ale když je chycená i prostata a k tomu horečka 39 tak to už bez ANTB prostě nedáš… a ta kontrola na urologii byla fakt důkladná, některé „úkony“ pana doktora se mi moc nelíbily :(

                btw byla mi doporučena změna sedla k menšímu tlaku (podráždění) prostaty, nějaký tip? to jsou ta sedla se žlábkem uprostřed?

                0 0
                • blaf  

                  muzu kdyztak nechat vyzkouset SI Flite Flow (mensi dira) nebo SI SLR Superflow (mega dira)

                  0 0
                  • blaf  

                    ev. jeste nejake Ritchey s dirou

                    0 0
                  • treatt  

                    Ty jo, to s mega dírou by mě hodně zajímalo, myslíš, že bych se mohl někdy nasáčkovat a půjčit? :)

                    Dík

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Ja bych se taky s dovolenim hlasim na vyzkouseni megadiry.

                    0 0
                    • Delkim  

                      jsem prolezl v komoře krabici „koupeno, nevyzkoušeno a zapomenuto“ a objevil tam tohle sedlo, je to něco co by mohlo pomoci? nebo je to nějaký „marketingový tvar“? zkusím ho někde dohledat na netu

                      edit: našel jsem ho a netuším proč jsem ho před lety vlastně koupil :)

                      http://www.wiggle.com/…flow-saddle/

                      0 0
                      • blaf  

                        jo, to presne ti muze pomoci

                        0 0
                      • Delkim  

                        tohle je ta „max díra“?

                        http://www.wiggle.com/…steel-rails/

                        0 0
                        • blaf  

                          jo to je ono

                          0 0
                          • Delkim  

                            hmm, pěkná díra a nepěkná cena :(

                            0 0
                            • blaf  

                              koupil jsem na bazaru za 1900, obcas se neco objevi

                              0 0
                            • zdendos-rb  

                              Ale je dobrý. Odsezeno již 20 000. :-:

                              0 0
                              • Delkim  

                                nabízí se v šířce 130 nebo 145

                                co píšou tak na správné dlouhodobé vysezení těch správných míst se standardně bere těch 130?

                                0 0
                                • zdendos-rb  

                                  To je podle kostí. Ja mam 145

                                  0 0
                                • jecnak  

                                  Zalezi na sirce panevnich kosti, na kterych bys mel spravne sedet. Meriva se to takovou tvarobou podlozkou, na kterou si sednes – byva to uz celkem bezne na vetsich prodejnach – pouziva se to na b-g fitu.

                                  0 0
                                  • Delkim  

                                    aha, ok

                                    současná sedla mám 130 a i ty +200 km švihy jsem vydržel a problémy neměl, tedy až teď tohle, ale to bych primárně neviděl jako problém šířky sedla jako ten tvar a samozřejmě nastřádání těch detailů kolem

                                    na těch 130 mm jsem našel jednu zajímavou nabídku, nerad bych to prošvihnul, do konce týdne se nikam nedostanu

                                    0 0
                                    • blaf  

                                      podle me ho na bazaru kdyztak v klidu prodas, kdyz bude v rozumnem stavu

                                      0 0
                                  • blaf  

                                    pujde to zmerit i doma, staci kus nejake peny, karimatka, … na chvili si na to sednou a potom zmerit

                                    0 0
                                    • Delkim  

                                      manželka má takový pěnový polštářek, ta mne zabije jestli zjistí, že jsem si na něm „osedával“ nahatej zadek :))))))

                                      cca. 133 mm

                                      btw a potvrdila to i dcery karimatka :)

                                      0 0
                                      • blaf  

                                        takze podle teorie bys mel mit sirsi variantu, ale jelikoz jezdis uzka sedla, tak bych se toho asi drzel

                                        0 0
                                        • Delkim  

                                          taky myslím, už jsem ho objednal

                                          0 0
                                          • Delkim  

                                            už je doma, tak středa počítám bude první test

                                            0 0
                                            • Breakpain  

                                              Napiš pak dojmy. Také nad ním uvažuju – hlavně jestli do té díry "nepropadáš, to by mohlo bolet … Díky.

                                              0 0
                                              • Delkim  

                                                tak jsem snad už zase fit, takže dneska na trenažéru hodinka s novým sedlem

                                                je to nezvyk, pořád jsem měl pocit, že na tom sedle něco chybí :)))

                                                ta velikost myslím sedí, jediný „tlak“ jsem cítil přesně na ty kosti, tak snad dobrý!

                                                btw jinak při sundavání starého sedla jsem si vzal vodováhu a měl jsem sedlo trochu „do kopce“, to rozhodně tomu tlaku na prostatu asi taky nepřidalo :(

                                                0 0
                                                • McBlacky  

                                                  to vůbec no, vetšinou se vozí celkem z kopce. na trenazeru i víc než venku

                                                  0 0
                                                • milmat  

                                                  Ono se to trochu srovná, jak to zatížíš. Dnes ještě něco vážíš :-)

                                                  0 0
                  • blaf  

                    klidne pujcim, az zacnu jezdit na jednici, ted bych si ho jeste rad tak mesic a neco nechal na zimaku

                    je to ta sirsi verze, takze pro ty kdo jezdite klasicke slr to asi bude moc siroke

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Aha tak to ne, dik. Standardni SLR flow 130 dobry, ale chtel bych zkusit tu jeste vetsi diru.

                      0 0
                    • treatt  

                      Tak to mi hraje do karet, jsem širokosedník :) Tak až by se Ti to hodilo, budu rád, dík

                      0 0
                    • Breakpain  

                      Myslíš, že bychom se domluvili na zápůjčce? Potřeboval bych cca týden – klidně dám vratnou zálohu ;). Už šílím z toho, že pořád kupuju sedla a nic z toho …

                      Aktuálně mohu půjčit: Fiziky Airone, Antares VS

                      0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Muj tip zni nejezdi tolik na trenalu, ale venku.

                  0 0
                  • Delkim  

                    něco na tom bude, venku jsem to sice tím prochladnutím dodělal, ale zase venku jdeš občas ze sedla atd… ale na trenažéru se skoro nehneš a ta zátěž je na ty partie asi násobná

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Presne, ja na valcich po 35min nevim jak si sednout, venku vcelku bez problemu.

                      0 0
                      • Delkim  

                        jj, nicméně to šetrnější sedlo rozhodně ničemu neublíží

                        0 0
                        • jecnak  

                          Pokud budes brat sirsi sedlo, zas si zakladas na problemy s odrenymi stehny o bok sedla. Nemluve o tom, ze se ti bude hur slapat. Neni to bohuzel tak jednoduche.

                          0 0
                          • Delkim  

                            ne ne, to jsi špatně pochopil, beru stejnou šíři, jen jiný tvar, tj. s tou dírou

                            šetrnější jsem nemyslel širší, to chápu že je nesmysl

                            0 0
                        • blaf  

                          ono vubec nemusi byt pro tvuj zadek setrnejsi, to poznas az na nem neco najedes

                          kdybys treba chtel zkusit to sirsi nebo treba toho Ritcheyho nebo Flite, tak muzem na cas vymenit

                          0 0
                    • Reggie  

                      jestli si při jízdě doma, na trenežéru, na sebe pouštíš větrák, tak to bych viděl jak prvotní příčinu.

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        … odzadu, abys mel vitr do zad :-)

                        0 0
                      • Delkim  

                        jj, jenže bez větráku ty intervaly odjet snad ani nejde, i když zase by to byla v podstatě příprava na trénink v dešti :)))

                        0 0
                        • Reggie  

                          tomu rozumím, ale osobně jsem si větrák pustil asi dvakrát a už jsem cítil, že na mě něco leze. Tak jsem radši sáhl po větším ručníku :-)

                          0 0
                          • Delkim  

                            zapínám ho jen na ten interval, dálkové ovládání, pak ho vypínám, bez něho to fakt nejde, to mi tam vyskočí vlhkost z 35% na +75%, s ním jen na 60%

                            než jsem ho používal tak jsem měl pod sebou louže a zničil si některé komponenty včetně sedla atd…

                            už jsem to tady jednou psal, bylo to strašný co se s tím kolem přes zimu stalo :)

                            btw ten větrák mám od sebe asi 3 metry daleko

                            0 0
                            • blaf  

                              jde to, ja funguju bez vetraku, ale asi v 15 stupnich a potu je dost :) na kole teda zatim nic nepozoruju

                              0 0
                            • Breakpain  

                              Mně větrák nedělal dobrotu a byl jsem párkrát nemocnej … od tý doby, co ho nepoužívám je to OK.

                              Pod kolo dám karimatku na pot, přes rám dám chránič s igelitem (aby to lapalo pot, ale nedotýkal se laku) a sedlo mám „extra“ na trenažer :). Omotávky nechávám a měním až před sezónou, kdy chci ven.

                              Ale jo, vlhko mám pak v bytě jako prase – takže pak cca půl hodiny větrám dokořán.

                              0 0
                          • blaf  

                            to byla manzelka :)

                            0 0
                        • Honzis  

                          P.S. a kdo jezdí intervaly v lednu z hobíků? Možná tak kucí na Mallorce co maj najeto 2000km za měsíc, ale i šlapky jezděj „čajíček“, byť už dlouhý štreky, Zahrada z Lawi se zatím taky jenom vozí a dává intenzity běžecky … Mně nevadí tam občas poslat něco svižně, ale jsem hold zvyklý z běžeckých závodů, že se jede „plnej“ i v –5C :-) Samozřejmě ale pak hned do tepla a ne si dát kaši a pak zmrznout 2hodiny na větru nebo v dešti …

                          K sedlu – je spousta teorií, ale upřímně – nějak častěji vidím modely bez díry a nejsem si úplně jistý, že ta „jáma“ vyřeší vše. Na fotkách z Tour nějak děravý sedla nevídám … Na časovku naopak potřebuješ sedlo krátký, vypolstrovaný a s širokou špičkou, protože vzadu vůbec nesedíš, takže rovnou pořiď i něco určeného na TT, jestli hodláš závodit zalehnutej na hrazdě.

                          0 0
                          • Delkim  

                            no jooo, ale až ti profíci zestárnou tak se prostata taky ozve a pořídí si s dírou :)))))

                            0 0
                          • blaf  

                            ono jde samozrejme o to co planujes, kdyz planujes zavodit celou sezonu, tak je samozrejme blbost ted kasit a v kvetnu odpocivat, ale kdyz si das cil hned na jare, napr. Jabkenice, tak tam zajedes prd, kdyz se budes jen vozit, takze za urcitych okolnosti proste dava smysl ted jezdit intervaly

                            specialne sedla na casovku maji spicku rozpulenou

                            0 0
                          • 2. Bóďa  

                            A není už náhodou konec února? :))

                            0 0
                  • blaf  

                    nj, jenze trenuj intervaly v tehle dobe venku, jednou vyjedes ven a potom tyden lezis

                    0 0
              • treatt  

                Jj, brusinky jsou dobré a dají se kombit jetště s výtažkem Lichořeřišnice, má protizánětlivé účinky a na rozdíl od chemo ATB nelikviduje mikroflóru, i když má přirozeně podobné účinky..

                0 0
          • 01carbon  

            Hlavně počítej s tím, že od teď budeš na toto nachlazení a zánět náchylnější. Mám dom dvě a těm se stačí jenom podívat na studenej schod, obrubník … a už kráčím se zkumavkou – stačí rychlý test na krev v moči – na počkání u Dr. něčím jako „lakmus papírek“

            0 0
          • milmat  

            Ještě rychle naváži na tento topic ať nekazím nový letní. Tak jsem asi po sobotě dopadl podobně. Brusinky už na to jsou krátké, takže dnes jsem nafasoval ATB. Jak dlouho jsi vynechal?

            0 0
            • Delkim  

              napiš mi na mail, ať tady nestrašíme detaily :)))

              0 0
            • blaf  

              se podivej na stravu :) ta nabonzuje vse :)

              0 0
    • Ales7  

      Ahoj, v neděli dopoledne někdo na vyjížku směr Poděbrady?

      0 0
      • jecnak  

        Asi ano, pokud nebude lejt.

        0 0
        • Ales7  

          nemělo by

          0 0
          • jecnak  

            Muzes predbezne pocitat s 9h v Mochove u hotelu na namesti a nebo v 8:30 v Hornich Pocernicich u pumpy Benzina. Napis pak ale, ze pojedes a kde te mame cekat, protoze jinak necekame.

            0 0
            • blaf  

              potvrzuju, ohlasit je dulezite, naposled jsem se neohlasil a kluci jeli jinudy, tak jsme se nepotkali :)

              0 0
              • jecnak  

                Celkem casto se divame jeste na miste na B-F, jestli nekdo jeste rano nezmenil nazor.

                0 0
            • Ales7  

              Urcite dam vedet, kazdopadne bych cekal v H. Pocernicich u Benziny

              0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Taky pocitam s nedeli, 9 Mochov, sobotu budu mit pracovne rodinnou.

          0 0
          • blaf  

            kdybyste vyjeli az odpoledne, tak by vam i foukalo do zad, dopoledne bude jen vanek

            ja jsem tenhle vikend mimo

            0 0
            • Delkim  

              a já jsem na brusinkách :)))

              0 0
              • blaf  

                u 12 mesicku? :)

                0 0
                • Delkim  

                  Cemio, Walmark a Barny's :)

                  0 0
              • blaf  

                btw. kolik wattu to prida?

                0 0
    • jecnak  

      Zitra jedem do Koko trochu se zabahnit. Kdyby se chtel nekdo pridat, budem mit misto v aute.

      0 0
    • 2. Bóďa  

      Tak ráno 9. Trochu se „pokazil“ ten východní vítr, ale vypadá to na sucho. :)

      0 0
      • Stendy  

        Ahoj chlapi,

        platí zítra 9h Mochov? Kam razíte?

        Standa

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          jj pocitam s tim. Delsi kafe by mi nevadilo.

          0 0
          • Stendy  

            Já bych potřeboval být do 14h zpátky, ale myslím, že se za těch 5h dá stihnout i kafíčko se zákuskem a ještě něco najet :-) Samozřemě se přizpůsobím, popř. si to zkrátím. Díky

            0 0
      • jecnak  

        Jasne, dorazime. 9h Mochov.

        0 0
        • Ales7  

          Ja tedy 8:30 Benzina – Počernice.

          Jaka trasa je v planu?

          0 0
          • blaf  

            trasa do Podebrad byva bud po hlavni primo do Podebrad, obcas se to vezme oklikou pres Kounice – Poricany – Pecky – Dobrichov

            zpatky vetsinou Nymburk a potom podle toho jak fouka, bud pres Kersko nebo pres Lysou

            konkretni trasa se casto domlouva az na srazu

            0 0
          • jecnak  

            Ok, budem na Benzine v Pocernicich.

            0 0
            • Ales7  

              Super budu tam

              0 0
            • Ales7  

              Nestiham vyjet, pojedu pozdeji. Diky

              0 0
      • 2. Bóďa  

        Tak dnes parádní vyjížďka, díky všem! ;)

        0 0
        • jecnak  

          Tak tak. Snad uz se do par tydnu dockame teplejsiho pocasi. Dneska snad byla vetsi kosa jak vcera.

          0 0
          • Honzis  

            včera v čerčanech na kopci se našli i běžci v tílku :-) Jsem si připadal zmrzlej – dlouhý nahoře i dole a rukavice. Dneska taky žádnej šlágr, vyjížděl jsem odpo do brdků k Uhl Janovicím a byly tak 3C + místy vlhko.

            Příští víkend budu asi 1 den na horách se ségrou, nejel by někdo na sjezdovky? Předpověď vypadá spíš na lyže než kolo :-)

            0 0
            • Stendy  

              Taky díky všem! Po ránu –1´C, takže horká čokoláda v Poděbradech bodla (ikdyž čím více byl člověk k čelu pelotonu, tím více byla potřeba otírat pot z čela :-) Uvidíme, jestli ta sněhová nadílka, co přijde v pondělí a úterý je předzvěst nebo poslední záchvěv.

              0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Ty jo, pěkná účast ! :-)

          0 0
    • 2. Bóďa  

      Na sobotu nějaké kopce?

      0 0
      • blaf  

        v so ma foukat jen mirnych 4 m/s, v ne 7 m/s, nebylo by lepsi prohodit kafe a kopce? :)

        ja teda v so nemuzu

        0 0
      • jecnak  

        Pojedem s Jitkou nejaky kratsi okruh pres Vsetaty, Cecelice, Konetopy, Kostelni Hlavno, Sojovice. Sraz asi v 10 v Drevcicich. Zastavka na jedno rychle ve Vsetatech mozna.

        0 0
        • milmat  

          Já se asi přidám. Potřebuji nějakou rekonvalescenci.

          0 0
          • jecnak  

            Muzem pripadne prozkoumat stav cesty Konetopy <> Kosatky.

            0 0
            • 2. Bóďa  

              Co to protáhnout dál na sever, třeba na Ještěd? :D :D Předpověď vypadá náramně!

              Já asi budu za rebela a pojedu na zakázaný jihovýchod.

              Užijte si výlet. ;)

              0 0
              • jecnak  

                Dneska v Bucinach – na asfalte mokro a obcas snih. V terenu popadane stromy a spousta blata.

                0 0
                • 2. Bóďa  

                  Sakra, Ty ale víš, jak na mě! :) Blatníku nemaje se dostavím v 10 do Dřevčic. U té zvonice?

                  0 0
                  • jecnak  

                    Ano, u zvonice. Jinak tohle je focene na te asfaltce mezi hrazi Jevanskeho rybnika a Struharovem. Jinde vetsinou sucho + obcas velke louze a nebo tekouci voda z lesa ci louky. Teren – les vhodny ciste jako trenink pro CX.

                    0 0
                    • 2. Bóďa  

                      Jj, tuhle znám moc dobře a určitě bych tam jel. :D

                      Díky za varování, vyrážím ke zvonici…

                      0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            JJ, a o pul druhy doma na Strade Bianche.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Tvl zavod krasnej ale bolely me nohy jen na to koukat.

              0 0
              • milmat  

                Však si to příští týden projedeš :-)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  No prave…

                  0 0
                  • blaf  

                    nemusis jet takovou kasi jako jeli oni, i kdyz ja te chapu, ty jinak nez kasi jezdit neumis ;)

                    0 0
                    • R-A-D-I-U-S  

                      Dneska byl hodnej ;-)

                      0 0
                      • jecnak  

                        Ale az potom co pochopil, ze mu na jeho tempo nikdo krome Milose neskoci.

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          ..kouknu dozadu, za mnou policejni zelena, tak pridam, a voni furt… :-)

                          Ne vazne, mi to neprislo, tepy nizoucko. Po tom kafi mi to ale seredne nejelo.

                          0 0
                          • R-A-D-I-U-S  

                            Takže až Ti příště přivážem pod sedlovku dlouhou zelenou šálu tak překonáš rychlost světla .. :-))

                            0 0
        • 2. Bóďa  

          Tak když nikdo nezabere na Sázavu, přidám se. :)

          0 0
          • karliner  

            V tomto vláknu ne. Tady se řeší vyjížďky na východ od Prahy. To jde poznat i z názvu celého vlákna.

            0 0
            • blaf  

              tak ti nevim, Sazava je jihoVYCHODne od Prahy, takze kde je chyba, ze by v hlave?

              0 0
              • karliner  

                Člověče, když takhle vztekle reaguješ na nevinnej vtípek, hledej chybu spíš ve své hlavě…

                0 0
                • blaf  

                  to se pletes, byl jsem naprosto v klidu

                  0 0
            • 2. Bóďa  

              Tomu se říká akční rádius. :D

              Když se tu domlouvá Ještěd, nebo Kozákov… A ty Všetaty taky nejsou úplně na východ… :))

              Ok, tak kvůli tomu založím nové vlákno, ale pojedeš tedy?

              0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Přijedu, tak né aby jste kašili ;-)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          hmm tak mysim ze do slovniku vychodni sekce k „delat Delkima“ patri uz i „jet Medunku“ ;-)

          Zitra 9 Mochov, kafe Standard smes.

          0 0
    • blaf  

      takze novy termin, zitra odpoledni kafe, 13:00 Mochov?

      0 0
      • milmat  

        Já jsem pro 13 Mochov.

        0 0
      • jecnak  

        Ook. A ty prijedes a nebo delas Karlinera?

        0 0
        • blaf  

          tentokrat bych mel prijet :)

          0 0
      • Honzis  

        možná se připojím cestou, ale nezaručuju. Mochov nestíhám

        0 0
      • 2. Bóďa  

        13 Mochov. Snad dnes nebude káva na stojáka…

        0 0
        • jecnak  

          Muzem zkusit ten novy podnik vedle.

          0 0
    • milmat  

      Pro ty, co včera zaspali nebo měli jiný program: Strade Bianche záznam

      0 0
      • 2. Bóďa  

        Zaspali… :D :D

        Jinak všem díky za dnešní vyjížďku.

        Kalaš na 100 %, jen ty kroupy trochu štípaly do obličeje… :))

        0 0
        • Honzis  

          mě naštěstí chytlo jen pár dešťových kapek. Za dnešek také díky. Příští víkend vypadá zabitě, neb všici budou ladit v Toskánsku a já běžím prestižárnu v Pečkách :-)

          0 0
        • jecnak  

          Dik za trpelivost. Tmel to spravil, neb bez stopy tmelu ocividne TLR nefunguje jak ma. Zas ale pekny intervaly z toho vznikly.

          0 0
        • Medunka  

          Za mě Kalaš teda 50% – měla jsem mokré koleno a zadek.

          Já ráno snila o masáži, tak proto ty kroupy :-)

          Jinak dobrý, kola jednou, jinak bych s váma prý tak dlouho nevydržela.

          0 0
          • jecnak  

            Takze mokre jedno koleno a pulka zadku?

            0 0
            • karliner  

              Nechcete si to říct doma? (Viz bod 7. nového Desatera :-D)

              0 0
          • milmat  

            Však to bylo v neděli celkem klidné, ne?

            0 0
    • milmat  

      Právě čtu novou recenzi powermetru od DC Rainmaker, jsme pěkní žabaři:

      „All of my bikes have at least 2, if not 3–4 power meters on them (direct force power meters), such as Quarq, PowerTap pedals, PowerTap hubs, and various other units.“

      Stejně tak se mi líbí 2–4 Garminy na jeho jednom biku :-) Big data in reality!

      0 0
      • Delkim  

        z toho by měl Froome nonstop orgasmus :)))))

        0 0
      • blaf  

        to rikam porad, ze potrebuju jeste jeden :)

        edit: jen pozor na nazvoslovi, nekteri tu jsou na to haklivi :) Powerpod neni power meter (direct force power meter)

        0 0
    • Medunka  

      Zatim to jde

      0 0
      • blaf  

        a stihate vubec jezdit na kole?

        0 0
      • Delkim  

        hmm, to vypadá pěkně! ještě chybí fotka presíčka :)

        0 0
        • 2. Bóďa  

          A chybí nějaká s koupáním v moři. Na té trvám. :))

          0 0
      • Reggie  

        tak co? Jak to jezdí? Nebo už vás Vitáček zrušil tak, že nemáte ani večer chuť dát sem nějaký ty panoramata? :-)

        0 0
    • Reggie  

      Jel by někdo zítra do Poděbrad?

      0 0
    • mandak  

      Přiznejte se, kdo mě to nahanel v pátek kolem půl třetí od Velimky až po Sadskou…? :-D

      0 0
    • milmat  

      Prodloužený víkend před námi – takže je potřeba něco naplánovat. Přesně před rokem jsme jeli na Ještěd. Mě by se líbila nějaká delší Sázava, Koko apod. A co Křivoklátsko? Jak jste na tom s časem a plány? Ideálně So a Ne. Pátek mohu až odpoledne.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jsem mimo.

        0 0
        • karliner  

          Slušná nahrávka na smeč, ale buďme na sebe hodní :-D

          0 0
      • jecnak  

        Co dat neco na dva dny? Aspon bysme se podivali i nekam jinam nez obvykle.

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Scansano na otočku ? ;-)

          0 0
        • milmat  

          Já musím bývat teď večer doma, takže vícedenní nedávám. Ale co třeba v pátek Sázava („pozvánka na oběd od Honzise“:-). Sobota popojet a dát něco západním směrem nebo Koko?

          0 0
      • blaf  

        ja se posledni dobou potacim od rymicky k rymicce :( tak nevim jak vikend dopadne, navic bych vam asi po soustredeni nestacil

        0 0
      • Honzis  

        v pátek odpo bych potřeboval končit v Kostelci n /Č L v pivovaru – mám tam poukaz na vepřové koleno, takže nějaká kratší Sázava by se dala nebo bych jel s tebou třeba z kounic a zůstal tam na jídlo. Neděle běžím v G Jeníkově 15km, takže so jen volně, naopak v pondělí by se daly nějaký kopce (pokud budou u mě morální a fyzické síly)

        0 0
        • milmat  

          Celé koleno přece nesníš sám :-) Tak to by chtělo naplánovat na pátek něco směrem Sázava a zpět přes Kostelec.

          0 0
        • blaf  

          a co takhle zacit v Kostelci v pivovaru? to by potom mohlo byt zajimave? :)

          0 0
          • Honzis  

            vzhledem k počasí to vidím, že pojedu, když bude „jen mrholit“ a krátkou cestou. Zítra něco odpo – kafe? Zmoknul jsem včera ráno před prací a stačilo :-(

            0 0
            • milmat  

              Zítra dle počasí, uvidíme dnes odpoledne. Kafe nebo raději něco na Sázavě. Je potřeba dávat nějaké kopce :-)

              0 0
      • Honzis  

        v sobotu jedou šlapky na Ještěd, když bys chtěl – bude jich plno a tempo určitě rozumné vzhledem k různorodému balíku co jich jezdí.

        0 0
      • Reggie  

        Jedu na celý víkend na Moravu.

        0 0
    • milmat  

      Ahoj, tak zítra = v sobotu sraz 9:00 Mochov a asi něco směrem na Sázavu okolo 100 km.

      0 0
      • 2. Bóďa  

        Dorazím. ;)

        0 0
      • Honzis  

        pro mě je to dlouhý vzhledem k nedělnímu běhu, asi počkám na odpo, až bude 100% sucho a tepleji. V pondělí můžeme dát nějaký kopce znova.

        0 0
      • jecnak  

        Zkusim zitra ten svuj experiment. Blatniky a kreditka to jisti.

        0 0
        • milmat  

          Tak to se těším na report. Blatníky by zítra mohly zůstat doma. V neděli se hlásí pěkných 17stC!

          0 0
    • milmat  

      Zítra v neděli 9:00 Mochov (pozor dle nového času!) plánuji poděbradské kafr s návratem přes Mcely. Zatím možná dorazí Vitas a snad i Bóďa (?).

      0 0
      • jecnak  

        My vyrazime pozdeji trochu vic si uzit tepla a slunicka. Dneska to byl celkem ocistec. V Nebakove bohuzel probiha rekonstrukce – otevrena jen hospoda.

        0 0
      • 2. Bóďa  

        Dnes si mě hrozně zničil a ještě o hodinu méně na oživení?? Zvládnul bych to možná v zimním tempu, vychází mi to tak na 140 km. :( A co jet později v „letním“? :)

        0 0
      • blaf  

        to vypada na revoltu :) vsichni odmitaji vstavat

        my jedem do zoo

        0 0
        • milmat  

          Je to úpadek tradičních hodnot :-)

          0 0
          • 2. Bóďa  

            A co z toho tedy vyplývá? :)

            Za včerejšek Ti to dlužím, mám se jít oblékat do zimního?

            0 0
            • milmat  

              Že tradice je potřeba udržovat. Tak v 9 v Mochově.

              0 0
            • Medunka  

              Co ti provedli? Jsi byl poznatelny jen podle dresu. Dle strhaneho vyrazu jako kdyby ste dali 200 s prumerem 35.

              0 0
              • 2. Bóďa  

                Výstřel z Poděbrad 40km/h + byl pro Bóďu smrtelný. :( Čekám, že si na mě jednou Miloš přiveze Nibaliho. :D Po 14-ti denní přestávce a včerejší Sázavě to bylo příliš. 150 km, ale už se to snažím vytěsnit… Přesto oběma velký dík! Jak vy? :)

                0 0
    • jecnak  

      Kdyby se nekdo chtel prodat tak ve 13h sraz v Drevcicich u zvonicky. Tour de cukrarny – Vsetaty plus Podebrady.

      0 0
      • jecnak  

        … pridat … :-)

        0 0
        • milmat  

          Tak snad to přežiji a dorazím.

          0 0
          • milmat  

            Já dám zítra relax cukrárny s Ječňákem. Pojeď také, probereme tu Evku

            0 0
            • Medunka  

              Zitra bylo dnes :-) ale pry muze byt relax i zitra

              0 0
            • jecnak  

              V kolik sraz? Za me klidne az v 13h v Mochove. Problem jsou ale cukrarny – Podebrady narvane – bez rezervace bez sance a ve Vsetatech do 17h.

              0 0
              • milmat  

                Já bych byl pro 14h Mochov, bude to náročné.

                0 0
                • jecnak  

                  Ok

                  0 0
                  • milmat  

                    Ok, tak jsem dorazil v použitelném stavu, tak potvrzuji 14h Mochov.

                    0 0
            • 2. Bóďa  

              A co tradice??? :))

              0 0
              • milmat  

                To máš pravdu,v pondělí mívám volný den :-)

                0 0
                • 2. Bóďa  

                  Velikonoční? :) Před rokem touhle dobou už probíhala objednávka u Olivera… :))

                  0 0
    • Honzis  

      Zítra kopce, přizpůsobím se času, jen za sucha! 10hod Č Brod na parkingu u Automotovelo? Ukázal bych vám ze Sázavy na Bělokozly – chtěl bych to tam zkusit na VAM :-)

      Dneska 4min rychta na paní Vrabcovou-Nývltovou :-( Klimešová jen 4min za mnou!

      0 0
      • McBlacky  

        jezdíš pak z Bělokozel na Šternberk nebo to točíš doprava?

        0 0
        • Honzis  

          Točil jsem zpět na Choratice a dolů do Sázavy, na šternberk nebyla nálada, navíc ta silnice bývala špatná. Testík VAM špatnej, odvážně jsem začal 52/21, ale neměl jsem na to, ve 2. i 3. schodu 24z, nahoře K.O. a stejně 41sec zásek – tohle je hodně poctivej kopec, zlatá Nechyba, co jsem pak jel domů :-)

          0 0
    • jecnak  

      Pratele, v nedeli 3.4. poradame dalsi rocnik legendarniho Pekla severu. Hroch je toho casu zdravy nemocny v Madarsku a dorazi na start primo po ose z Budapesti, takze jsem se ujal organizace ja.

      Sejdeme se jako tradicne v 9h u hrbitova v Hornich Pocernicich a pokracovat budem po lehce pozmenene trase abychom navstivili minipivovar Neumann ve Vtelne a na zaver pak cukrarnu ve Stare Boleslavy. Tempo klidne az na par useku. Teren vesmes slusny asfalt s pridavkem kostek ruzne kvality a velikosti a nekolika kilometru kvalitni sotoliny (svatecni karbony nechte doma). Trochu predstavu si muzete udelat z fotek z lonska.

      0 0
      • karliner  

        Já jenom hlásím raději předem, že nepřijedu, abyste na mne třeba nečekali. Budu nabírat formu na jihu.

        0 0
        • jecnak  

          Napis spis, az nekdy prijedes.

          0 0
          • karliner  

            Tak nějak jsem vyrozuměl, že se sem píše i když někdo nepřijede. Pardon.

            0 0
            • jecnak  

              :-D

              0 0
            • Reggie  

              na to máš nárok až poté, co několikrát přijedeš :-)

              Jinak, co takhle konkurenční Peklo jihu popř. Kopce jihu?

              0 0
              • McBlacky  

                to už se dávno jezdí aka Západní klasiky.

                Na jaře i na podzim, 3 prověřené masakry 130–160km. Letos už odjeto ;)

                0 0
              • karliner  

                Tvl, na východní vyjížďky jsem jezdil, ještě když sis hrál v uhláku na horníka :-). To se ale startovalo z kruháku v Uhříněvsi.

                0 0
                • Reggie  

                  Tak to promiň, jako nováček, co s nima jezdí jenom 3roky jsem to nemohl vědět :-)

                  0 0
                  • karliner  

                    A máš můj obdiv. Jezdit hodinu + na sraz v době kdy ještě každý normální člověk spí kvůli tomu, aby ses vykašil v tom, dle mého názoru, nejošklivějším a nejnudnějším okolí Prahy a vydržet to tři roky vyžaduje obrovskou mentální sílu.

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Zas si to tak neber, on Karliner spoleha na to ze uz si to nikdo nepamatuje. Sem si dal tu praci a nasel si ty prvni-2008 a druhy-2009 vlakna vikendovych silnic praha vychod, kdy se jezdilo z Uhrinevsi. V prvnim po nem neni ani slechu, ve druhym napsal ze teda kdyz nic tak pojede na Krivoklat, ale tu uz to byla vykopana mrtvola dva roku stara. Zato ve tretim, to uz fakt jednou dokonce jel! A az do Prerova nad Labem! A asi 10× se vymluvil…

                    0 0
                    • karliner  

                      To jsi vykopal tu vyjížďku, kam se dostavila jakási umolousaná prošedivělá mánička v lennonkách, na zrezivělé plečce, s úctou hleděla na mého luxusního hliníkového Authora a nechala se pozvat na vaječňák? :-DDD

                      0 0
                      • treatt  

                        V tom případě jsem historický pamětník, neb jsme si tu bloncku dali ve třech v cukrárně u pěkné, prostinké cukrářky v Přerově, ne? :)

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Jeste tam byl Ydaho, a dva kousky co se odpojily v Mochove, ze je to moc rychle. A bylo to ten den co orkan prakticky odfouknul peloton Kuurne-Brusel-Kuurne.

                          Jsem netusil az do vcerejska, ze to byl takovy milnik, Karlinerova jedina vyjizdka z kruhace na Prahu vychod.

                          0 0
                          • treatt  

                            No a téměř naposled, kdy Ydaho seděl pořádně na kole..

                            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tam?

          0 0
          • karliner  

            Abych mohl jet sem a sem musím nejdříve trénovat tady :-(

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Proc ten smutny smajlik? Tam se trenuje dobre.

              Kdyz vyjedes z Brloha na Rohy, tak je tam takova pekna asfaltova smycka kolem Buloveho.

              0 0
              • karliner  

                Jezdí se tam hezky, to jo, smutný je ale proto, že v Toskánsku je to lepší..

                0 0
      • Medunka  

        Se tý neděle nějak všichni bojí.

        0 0
        • blaf  

          ja se bojim sem napsat, ze nepojedu, abych nedostal vynadano od kontroly ze zapadu

          0 0
          • karliner  

            Když ty napíšeš, že nepřijedeš, tak je to stejná situace jako u mne před zhruba 3–4 roky. V threadu tě politují, vyjádří naději, že příště to už vyjít musí a v soukromí tě pak řádně vyperou :-DDD

            0 0
        • jecnak  

          Aspon nas na ty carodejnice bude vic ;-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Budu v nedeli v pul 10 na lavce v Touseni. Kdybych nestihal zavolam.

            Predpoved je pekelny vedro.

            0 0
      • Reggie  

        Budu v 9 v Počernicích.

        0 0
      • Medunka  

        U nas uz zapocala vecerni priprava a tajuplnym cervenym lektvarem a Bondem. Treba zitra nepojedu na Medunku

        0 0
        • jecnak  

          Ta gravitace je fakt zradna.

          0 0
    • Honzis  

      Co sobota? V neděli běžím Kouřim, takže Peklo nemůžu.

      V so bych jel něco klidného, klidně i pár brdků a nemusí to být ani moc brzo ráno, klidně bych se podíval v TV na 1/2 maraton z Prahy.

      0 0
      • milmat  

        Já v neděli také nemohu (mám omluvenku ze Strada Bianche), tak bych v sobotu dal něco přes kilo a klidně zase Sázava. Třeba to protáhnout na Český Šternberk.

        0 0
        • jecnak  

          Jo, to bysme mohli. Snad vyjde predpoved.

          0 0
      • jecnak  

        Tak v 9h Mochov a tebe bysme nabrali v Brode?

        0 0
        • Stendy  

          Předběžně se hlásím (na sobotu, neděle neprojde). Standa

          0 0
        • Honzis  

          to by šlo, ale šternberk nedám, když mám v neděli běžet a dnes i včera jsem zmok a myl kolo :-( 9,35hod parknig u Automoto velo? Nebo bychom se mohli sejít až na křižovatce I/12 Chotouň – Třebovle a dát to na Kouřim. Pro tebe s Milošem by to bylo hned „přeskilo“

          0 0
          • Stendy  

            Jak tedy vidíte chlapi sraz – Mochov, nebo Chotouň/Třebovle?

            0 0
            • jecnak  

              Mochov v 9 a pak 9:35 Brod plati. S Milosem domluveno po telefonu.

              0 0
              • Stendy  

                Ok, budu tam (Mochov). Díky.

                0 0
                • Stendy  

                  Chlapi omlouvám se, nečekané okolnosti, nemohu přijet. Snad příště. Díky Standa

                  0 0
              • Honzis  

                dobře, 9,35hod parking Č Brod.

                0 0
              • Honzis  

                Dnes poměrně výživné :-) Ječňák při chuti, luxusní počasí (nebýt toho východního větru). Výborné dorty v Sázavě a pak jen Tomášova 15km špice na bočáku občas proložená zrychlením v brdcích. Myslím, že Miloš toho bude mít celkem dost :-) já taky a Tom bude aspoň hodný na zítřejší Peklo …

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Uff. Taky doufam ze bude klidny a pojedem srot jen v sektorech.

                  0 0
                • milmat  

                  Svižné to bylo, hlavně v kopcích/brdcích jsem většinou nestíhal a pak jsem se bál vystrčit na vítr. Ale platí, co tě nezabije, to tě posílí. V cíli průměr skoro 32 km/h, to už je moje závodní tempo :-)

                  Ale u Vočka už mají zahrádku a na zahrádce nám místo už držel Eda. Ten se akorát vrátil z bike tréninku.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Tak pry „jet Milose“ znamena vyrazit na vyjizdku do kopecku s Jecnakem a Honzisem a na zacatku je rozjizdet, az zacnou zavodit :-)

                    0 0
                    • Honzis  

                      no když jsme najeli do toho „brdku“ za Mrzkama a nějak se furt jelo, tak jsem pochopil, že se asi „pojede“, kor když si vzal ječňák Madonu … Na větru to vzal do svých nohou Tom a dle údajných Milošových připomínek z Toskánska, že se „furt jezdí pomalu“, trošku přišlápnul, jinak ale ryze poklidná akce v kompenzaci :-) Dyť Miloš si tepově nedával ani jako u Kerska.

                      Jinak víkend jsem out a pak 17.4. www.kol-ja.cz ! Hlavně to píšu blafovi, aby zase neblafoval a poučen z předchozích nezdarů (sestrojil elektrickou kytaru), teda nainstaloval wattmetr a držel konstantních 380W po dobu 26km :-)

                      0 0
                      • blaf  

                        jj, 380W, prvni minutu a zbytek se z toho budu dostavat :D

                        0 0
                        • jecnak  

                          Kdyby jsi se stavoval, muzu ti pujcit hrazdicku.

                          0 0
                          • blaf  

                            Honzis rikal neco o zakazu hrazdy, ze pry jen Delkim to ma povolene :) ale tak mozna bych vyzkousel, ve ctvrtek jedu do Prahy autem, tak se mozna zastavim, kdyztak se ozvu, diky

                            0 0
                            • Medunka  

                              Tak proto ta možná dovážka :-D

                              0 0
                              • blaf  

                                Dovazka je mozna, protoze mi rodina naplanovala, ze pojedu/em autem :)

                                0 0
                      • milmat  

                        To je jen údajná připomínka, už si ani nepamatuji, v jakém to bylo kontextu.

                        Tepově to byla soustava náhodných mikro-intervalů. Až u Kérska se dala jet „východní klasika“ a držet konstantní tepy a k tomu ještě trochu vylepšit AVG speed. Ale já si nestěžuji. Dle mne je toto lepší než syntetický intervalový trénink na válcích. K tomu jsem minule dostal ještě radu, abych se naučil šlapat víc přes špičky a zapojil lýtka.

                        0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        …dle údajných Milošových připomínek z Toskánska, že se „furt jezdí pomalu“, trošku přišlápnul… to mi neco pripomnelo

                        0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        …dle údajných Milošových připomínek z Toskánska, že se „furt jezdí pomalu“, trošku přišlápnul… to mi neco pripomnelo

                        0 0
                    • milmat  

                      :-)

                      0 0
                • McBlacky  

                  Vítr nás dneska taky potrápil, navíc se dementně otočil :(

                  Ještěd s bonuses na ceste zpět (Mimon-Dubá-Kokodul) 235/2300 jen ve třech, to kouslo, jdu umřít

                  0 0
                  • Mikikuba  

                    Pěkný:) My zítra vyrážíme na Klínovec odhaduju to na 250 s převýšením 3500:) foukat má míň a nahoře snad i 13°C…tak uvidíme…

                    0 0
                    • Mikikuba  

                      Klínovec dobyt:) celkem to dalo 263 km s převýšením 3300 metrů a v mém případě za 10:11. Taková pěkná rychlejší turistika:) líbilo-trať je opravdu pěkná rozmanitá. Nějaké fotky a komentář bude u mě na webu.

                      0 0
                      • Mikikuba  

                        http://www.hankaebertova.cz/index.php?…

                        trocha podrobností:)

                        0 0
                        • R-A-D-I-U-S  

                          gpx by nebylo ? letos se tam taky chystam…

                          0 0
                          • Mikikuba  

                            GPS nevedu a nepovedu dokud se nevyřeší baterky:)

                            Nicméně snad ti pomůže tato mapa co udělal Michal

                            http://www.mapmyride.com/…n/342824767/

                            je také v aktualitách

                            0 0
                            • Mikikuba  

                              Jo a napadá mě že možná někdo z kluků měl. Zkus Michala Nováka CFC Kladno kdyžtak

                              0 0
                            • R-A-D-I-U-S  

                              Z toho odkazu se dá vytěžit GPX Díky.

                              0 0
                              • Mikikuba  

                                Super:) moc tomu nerozumím ale měla jsem pocit, že to kluci měli.

                                0 0
                                • R-A-D-I-U-S  

                                  Taky typuju, že jste jeli podle navi. Ono to fakt uspoří dost času. A mimochodem, ten web je mnohem přátelštější než bikemap, kterej mi už zase nechodí takže ho asi opustím ;-)

                                  0 0
                                  • Mikikuba  

                                    Tak super. Kluci to jeli už podruhý docela to znali z hlavy. Já neznala jen kus cesty zpátky jinak jsem si to taky pamatovala z roku 2014. Jinak to fakt doporučuju je to moc hezká akce.

                                    0 0
                                  • Hroch obojzhivelnyj  

                                    Celkem pratelsky vytvareni tras ma Strava.

                                    0 0
                                    • blaf  

                                      jen je treba davat bacha, kudy tu trasu vede, uz me parkrat tahla se silnickou po polnackach a pritom to slo vedle projet po asfaltu

                                      0 0
                                    • treatt  

                                      Zkusím se podívat, jestli se něco změnilo v systému plánování, když to rozjeli, klikal jsem trasu a od baráku mě to suverénně vedlo na Jižní spojku a pak zas skrz nějaký les po čistě MTB sekci..

                                      0 0
                  • treatt  

                    Nevím, proč se na východě dělá tématická akce peklo severu, peklo je celej sever :) ubíjející roviny, takže bolavej zadek a záda, vítr a rozjebaný silnice..stačilo na dlouho :)

                    0 0
                • jecnak  

                  Jeste jsem jel s Jitkou, takze mi to hodilo pres dve kila. Zitra asi taky neco prihodim nad ramec.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Tak panove velke diky, moc se mi to libilo, pocasi paradni a trasa zacina byt pekelne vychytana, uz skoro zadna hlucha mista :-)

                    Po navratu z projizdky se teda pouzitelnost hrocha po nekolik hodin limitne blizila nule…

                    0 0
                    • milmat  

                      Dnešek jsem vám upřímně záviděl. Co fotky, budou nějaké? Btw, jen pánové?

                      0 0
                      • Reggie  

                        mně jsi určitě nezáviděl, věř mi.

                        Jinak vyjížďka na 100% splnila moto Nezničit materiál ale potrápit jezdce.

                        0 0
                      • Medunka  

                        Dáma to dala jen do Lysé aby nezdržovala

                        0 0
                    • jecnak  

                      Bylo to solidne vyzivne. Po sobote kamenne nohy a tepy proklate nizko. Par fotek – spolecna bohuzel poznamenana zamlzenou cockou. Jo a primlouvam se za prodlouzeni v intencich naseho hovoru, Hrochu!

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Hmm… Pripadal ti vylet vcera zbytecne malo selektivni?

                        Mozna spis natrasovat nejakou verzi k ardenskym klasikam, par hellingen v Koko s dojezdem na R.I.P.berg.

                        0 0
                      • karliner  

                        A jedna fotka z nedělního Pekla západu.

                        0 0
                        • blaf  

                          To jsi vypil sam? Vcetne tech Heinz lahvi?

                          0 0
                          • karliner  

                            Tak co dělat doma, když na kolo nebylo počasí..

                            0 0
                            • milmat  

                              Pěkná řada KOMů :-)

                              0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              By me zajimalo jaky pocasi potrebujes aby ses nevymlouval, kdyz slunecno 15+C to neni ;-)

                              0 0
                        • Kubajsu  

                          Vidím tam i oliváč ;-) To tě přijel navštívit Jura z Ostravy?

                          0 0
                          • Kubajsu  

                            Tak z Holomóce no…

                            0 0
                          • McBlacky  

                            podle mě jsme byli tak na plech, že je nám bylo fuk co je v lahvi :) :) :)

                            0 0
                            • Greyhound  

                              Uplne me z toho pohledu rozbolela hlava :-) Slusnej vykon!

                              0 0
                              • McBlacky  

                                zazdít to Diplomatem byl jako obvykle fatal error – slabá vůle, no znáš to :)

                                0 0
    • karliner  

      Hrochu?!?!?!

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nechtel by nekdo v nedeli zkusit Road adventure ? Silnicni orientak dvojic, start po jedenacte z Celakovic, 5h limit tj cca kilco+. Solo se mi nechce jet, ale zas kdo ma furt poslouchat ze se bojime zapadni sekce.

      0 0
      • milmat  

        Já jsem na lyžích, ale západní sekce se přece nebojíme, naopak, máme je rádi, ne?

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tak uz mam partaka.

        0 0
        • jakub_kencl  

          Tedy, aniž bych chtěl střílet do vlastních západních řad :-) Tady Hroch napíše, že už sehnal parťáka a slavní „Café connaisseurs A“ se ze Sedlčánek vypaří jako pára nad hrncem :-)

          0 0
          • Medunka  

            :-)

            A přitom počasí nebylo zas tak hrozné, drobné mrholení se dá přežít :-)

            Mě se to líbilo, i když jsme to pojaly se Zuzkou jinak, než bylo avizováno :-( Ale musím si dát palec nahoru, páč co tělo zvládne, je neuvěřitelné. Kdyby mi todle někdo řekl před měsícem, tak se mu vysměju, místo toho jsem včera dojela vysmátá domů :-)

            0 0
            • McBlacky  

              byly jste fakt dobré, ujet v tomhle počasí tolik.

              0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Mr. DNS, your name is Chicken!

        0 0
    • Delkim  

      zase tak často se pochlubit nemůžu, tak buďte shovívaví :)

      vzhledem k vynucené pauze to beru jako velký úspěch, udělalo mi to obrovskou radost

      původní plán byly zítřejší Jabkenice, ale to je na mne teď moc dlouhé :(

      každopádně Honzis by Jabkenice jet měl!

      0 0
      • Honzis  

        obrovská gratulace, vyprášil jsi i hodně slušné časovkáře, hold máš pro to talent.

        Já asi 29. MČR v 1/2 mar 01:17:15 , mezičas na 10. km: 00:35:49 – od 14km jsem už dost chcíp. škoda. Zítra to nechávám otevřené.

        0 0
        • Delkim  

          gratulace tobě za ten běh, to je absolutně mimo mé chápání!

          Jabkenice by mne nakonec aspoň tréninkově lákaly (s wattmetrem), ale ta bolest nohou i pozadí začíná být hodně znát… dávám tomu 20%, uvidím i podle předpovědí počasí

          0 0
          • Delkim  

            btw ty Jabkenice to je volitelně i odpolední BĚH?! to jsem nevěděl, to bys měl všem teoreticky natrhnout zadek, ne?

            0 0
            • Honzis  

              takže časovka 38:52, 33.flek, vyhrál Petr Novák v TR za asi 34:15, v běhu 5.flek. Pár kapek, ale jinak se jelo po suchu v krátkým, to při běhu bahna haba kuk. Jsem myslel, že jedu celkem dobře, asi 30sec za mým nej časem, ale konkurence hold umí líp, tohle je pro mě celkem na palici, kor vítr proti od Mcel do cíle.

              0 0
              • milmat  

                Po včerejšku dobré. Byl tam ještě někdo? Já to tam dnes jen štrejchnul, na TT jsem neměl odvahu ani chuť.

                Ten vítr mne celkem sejmul. Foukalo už od Poděbrad. U Mcel mne opralo jedno děvče (no. 52), bylo vidět, že toho má už také dost. Cesta domů přes Benátky byl už boj o přežití. Ale počasí nakonec dobré, ráno slunce, pak pár kapek. Aladin to přes noc podstatně změnil…

                0 0
              • blaf  

                dobry, sobota pulmaraton, dnes casovka a potom zase beh, kde mas hranice? :)

                ja se na to nakonec vykaslal, po tom, co jsem v posledni dobre vic odmarodil nez odtrenoval

                0 0
                • Honzis  

                  příště musíš, ale jako já, bez hrazdy, to je pravá cyklistika :-)

                  0 0
                  • blaf  

                    Rád bych. Ale raději nic neplánuju a neříkám. Letos jsem s tím počítal a jak to dopadlo. :(

                    Možná bys to měl zkusit s hrazdou…

                    0 0
                    • Delkim  

                      neraď mu, jen ať se raději drží od časovek dál :)))))

                      0 0
                      • milmat  

                        Neboj, jezdí jinou věkovou kategorii :-)

                        0 0
                  • milmat  

                    Příště s blatníkama :-)

                    To muselo být flustrující pro ty echt aero, kteří zůstali za tebou…

                    0 0
              • Delkim  

                pěkně, a teď měsíc odpočívat :) slušná víkendová nálož!

                0 0
                • Honzis  

                  Ty bys mi dal 2minuty, když bys jel!

                  0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Dalsi demon, ale tenhle uz sluzne proflaknutej :-)

                Jo a dik za sedlo, jeste poradjsem nezjistil jak se k nam dostalo.

                0 0
      • blaf  

        ty jo, pekne, gratuluju

        0 0
      • Reggie  

        dobrý, gratulace

        0 0
      • jecnak  

        Super :-)

        0 0
      • milmat  

        Pěkné avg, gratulace!

        0 0
      • milmat  

        BTW: měl jsi nějaké TT technické vymoženosti nebo klasicky jen svoje kolo a nic spešl?

        0 0
        • Delkim  

          jen nástavce

          pokukuji po vysokých ráfcích, pár kluků tam mělo kola od cyklo-benda a moc si je chválili, je to prý dobrá kvalita za rozumnou cenu, tak uvidíme

          např. http://shop.cyklo-benda.cz/…i-racing-50/

          já to odjel na svých obyč s powertapem

          0 0
          • blaf  

            rafky maji jeste stary tvar, ted uz frci U shaped rafky, za podobnou cenu budes mit jinde kola s U shaped rafky, a sel bych do gald… na casovku imho jasna volba

            stejne ale koukas po koze, na kterou das disk, tak si nejsem jisty jestli je tohle smysluplna investice

            0 0
            • Delkim  

              galusky souhlasím, chystám se na ně

              koza v plánu je, nicméně o tom diskovém kole ještě nejsem plně rozhodnutý, zatím min. na letošek by stačily vysoké ráfky

              Rydval ze šlapek teď jedny někde vyhrál, někdo mi o tom říkal, že je bude prodávat, jdu se po nich podívat

              EDIT: tak prodává Equinox Storm 38 mm asi za 13 tisíc

              0 0
              • blaf  

                tezko rict jake ty Equinoxy jsou, nic o tom nevim, jestli jsou ok, bez nejakych vetsich problemu, tak by za 13tis. staly za hrich

                ale s vyhledem te kozy bych to spis videl na neco vyssiho, precijen 38mm je spis takovy silnicni rafek nez casovkovy

                0 0
                • milmat  

                  Jsou na cyklobazaru. Já pořád nevím, co vlastně pořídit. Nemám ambice na závodění ano TT a hodně se mi líbí bezduše. Už jsem je 14 dní nefoukal a pořád to jede a je to pohodlné. Teď jen otázka, jestli AL nízký ráfek (Shimano DA C24, AM 350, případně Fulcrum R3) nebo nějaký karbon okolo 40–50 mm. Tam nevím, co s tím udělá delší brzdění a jestli to vůbec jde také bez duší. No uvidíme, jaké zkušenosti budou z provozu galusek u Ječňáka a Medunky.

                  0 0
                  • blaf  

                    kdybych kupoval ja (jakoze nekupuju :)), tak bych sel do galdovych karbonu, zkusenosti u jecnakovcu jsou pozitivni, plastove karbony imho nemaji smysl (krom vzhledu)

                    0 0
                    • jecnak  

                      Presne tak. A urcite U-shape. Jizdne je to mnohem prijemnesi. Ja pokud UCI zakaze kotouce, tak koupim ke Cosmicum jeste neco nizkeho tesne nad kilo ze stejneho zdroje jak minule.

                      0 0
      • Medunka  

        +1, palec nahoru, kudos, like …

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Matt Haymann z Uval, no. Hezky.

        0 0
    • Reggie  

      vidíte to zítra někdo na kafe nebo mám vyrazit lovit KOMy na západ?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        ja ne.

        0 0
      • milmat  

        Já zítra také ne. Počasí na Aladinovi vypadá celý den blbě. Tedy, moc se mi nechce tahat zimáka a zkoušet Kalaše…

        A co report z Lost?

        0 0
        • jecnak  

          0 0
          • milmat  

            jj, to je pěkný výkon a je celkem jedno,jestli jednotlivec nebo dvojce :-)

            Hold si to někdo umí užít :-)) Dle fotek počasí s ohledem na dnešní den pěkné.

            0 0
          • ˘Ö˘ Krab  

            Po tomhle bych byl ‚Lost in time‘ ve kterémkoliv městě i mimo ně.

            P.S. Není to už na založení vlákna jaro-léto?

            0 0
          • Delkim  

            tohle ve dvou lidech? masakr… takhle míchat malé pivo, velké pivo, desítku a dvanáctku a ještě pro jistotu polévku, aby bylo dostatek tekutin :)))

            já bych byl k.o. několik dní…

            0 0
            • Greyhound  

              Polivka byla nejlepsi – jehneci vyvar!

              Trochu mam podezreni, ze ta serie technickych problemu co zacala 1500m po startu nebyla nahodna pac je trochu podezrely, ze finalni KO prislo prave ve chvili kdy to do pivovaru byly jen 2km a spolujezdec tam nikdy nebyl a chtel se tam uz dlouho podivat… ;-).

              Posledni, prvni, posledni-boj o vitezstvi bude zase za rok no :-) Diky vsem za organizaci, na zajimavy mista kde jsme nebyli jsme se podivali.

              No nic, neni cas ztracet cas, jedu se podivat do noveho pivovaru v Uhrinevsi, never stop beer exploring!

              0 0
          • McBlacky  

            Aby to nezapadlo – tohle je plot, NEŽ Treatt a Grey přijeli do cíle (čti na afterparty), kde se teprve začalo panákovat a podlejvat plzněma ve velkým. Sice maj penalizaci –3000 bodů za dojezd 5hod po limitu, ale co už. Když se kácí les,…

            0 0
    • Medunka  

      Moravské peklo má trošku jiné pojetí :-D

      0 0
      • jecnak  

        Porad rikam, ze to nase Peklo neni zadny Peklo.

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Ta jedna kóta je mi nějaká povědomá ;-)

        0 0
      • karliner  

        Slušný… To by většina východní sekce zdvojnásobila roční nastoupané metry :-D

        0 0
    • milmat  

      Zítra tradičně kafe, sraz Mochov 9:00. Trochu sázím i na posily, které se teď projíždějí někde v AUT.

      0 0
      • kajda93  

        Já tam budu..v 9 u hotelu v Mochově

        0 0
      • blaf  

        pridam se az v Oliveru, prijedu pesky

        0 0
    • milmat  

      Nebude už léto?

      0 0
      • blaf  

        Podle té kosy, co byla, když jsem čekal na vlak, ještě ne…

        0 0
        • Delkim  

          no ale JARO by se založit mohlo :)

          0 0
          • jecnak  

            Na prvního máje založím rovnou léto.

            0 0
            • blaf  

              Včetně letních teplot? :)

              0 0
              • jecnak  

                Nemozne do tri dnu, zazraky na pockani.

                0 0
                • Jetson  

                  Já čekáám.

                  0 0
                  • blaf  

                    psal na prvniho maje

                    0 0
                    • Jetson  

                      A já psal, že čekám.:)

                      0 0
                      • karliner  

                        Ale napsals to hodně netrpělivým tónem.

                        0 0
                        • Jetson  

                          Však se taky těším. Konečně jsem pořídil silničku a křižovat proti studenému větru mne nebaví.

                          0 0
                          • blaf  

                            ja se ptal na letni teploty, takze pocitej, ze vitr budes krizovat dal, mozna bude teplejsi…

                            0 0
            • milmat  

              Byl pozdnj wečer – prwnj mág – tak to se teším :-)

              0 0
          • jecnak  

            Mimochodem, už jsi byl plachtit? Jestli čekáš na špalky, tak mivali v Decathlonu. ale určitě je budou mit běžně i jinde

            0 0
            • McBlacky  

              to je za 4 kusy nebo dva?

              Jinak teda nejlepší špalky na carbony, i za mokra to brzdí skvěle – na rozdíl od korku.

              0 0
            • Delkim  

              včera jsem dal kola ke klukům do Brodu, museli objednat od AC nový ořech, byla tam vůle, kazeta tam nedržela, zítra má dorazit

              teď jsem se vrátil z kola, chvílemi jsem byl rád, že mne to neodfouklo a to jsem měl obyč kola, v tomhle počasí bych to tedy napoprvé fakt nedal :)))

              špalky tam mají nějaké obyč za kilo, víc se mi do nich investovat zatím nechce, vždyť to bude dle mých představ jen na rovinatý trénink a pak časovka

              nicméně pokud mi to „zachutná“ a jezdil bych je normálně, tak to bych pak samozřejmě nějaké lepší koupil, uvidíme :)

              0 0
              • jecnak  

                No s tim orechem nevim, ale kdyz myslis.

                0 0
                • Delkim  

                  pošlu ti video, schválně co na to řekneš

                  0 0
    • Honzis  

      Dnes zkouším toho Sázaváka, zítra možná něco krátkého, dopoledne, klidně i do brdků ke Kostelci – jsou nějací zájemci?

      Tome, kdyžtak založ to letní vlákno, ať už se dohodneme tam.

      0 0
      • Delkim  

        takže o prvním místě je rozhodnuto! :) držím palce!!!

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Zitra se chystam, je mi jedno kam. Delsi kafe, k Louceni, brdky ke Kostelci, whatever.

        0 0
        • blaf  

          a da se cekat, ze budete klidni a hodni? asi ne, co?

          0 0
          • Honzis  

            jasně, já už to týden před PIMem nehodlám moc hrotit. Mám tu na návštěvě ségru, tak nezaručuji účast. Předběžně 9,15hod č brod parking u automoto velo? Nebo klasicky Mochov?

            0 0
            • blaf  

              domluvte se ostatni, ja se nejspis na chvili pridam, ale vis jak to se mnou byva, obcas neprijedu :)

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ja budu na 9 v Mochove a pak se uvidi. Kdyztak mi pisni rano jak to s tebou vypada. A budu hodnej, tyden jsem nesedel na kole.

              0 0
              • Honzis  

                ok, předběžně Mochov – devátá. Kafe a já pak pojedu asi brzy dom.

                0 0
              • Reggie  

                Tak ja tedy taky prijedu do Mochova.

                0 0
              • blaf  

                ono to ani neslo nebyt hodnej na tom vetru co? :)

                dik za spolecnost, jsem se zase po case trochu provetral

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  JJ prijemne to bylo.

                  0 0
                  • Honzis  

                    Jo, dnes gut! po včerejšku jsem byl hodně marnej, takže se mi fakt nechtělo na větru nějak blbnout. Madona už opravena, zlomený šroub šel vyšroubovat, tak aspoň tohle se povedlo.

                    Doporučuji prostudovat – https://www.strava.com/…es/561077361 – aneb jak Jonáš vyhrává Sázavák :-)

                    0 0
                  • karliner  

                    Ale bylo to drama, než jste se dohodli.

                    0 0
        • Medunka  

          Na nás nečekejte, já se flákám, Tomáš řádí http://live.timechip.cz/#…;

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hezky pekne, ted tam staci po 9h poslat klasickou podebradskou kasi, a je hotovo.

            0 0
          • blaf  

            cool

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tak, a za + vikend je z noveho kola ojeta herka :-) Pekne, gratulace obema.

            0 0
          • 2. Bóďa  

            Klobouček! ;)

            0 0
            • Medunka  

              Za mě že Ď.

              Může za to Ječňák, šel na to postupně: „Bude hezky, nechceš si vzít kolo?“ „Nechceš zkusit 12 hodinovku?“ … jsem se teda na místě dopracovala k tomu, že tu 12tku zkusím, jenže o 12tku nebyl zájem, takže jakože tu 24řku s tím, že budu druhá. Dopadlo to jinak. Ale po prvním kole jsem si řekla, že tam dám 200 km, tak jsem si za tím šla :-)

              Sme jeli kolem Hustopeče, už to tam vřelo. Gratulace k bedně.

              0 0
              • 2. Bóďa  

                Díky, ale docela to byl trapas. Jsem si to od startu hlídal ze 4–5. místa, ale uniklo mi, že první dva co frnkli, jsou nováčci— přeběhlíci z Galaxy a jedou také nejstarší kategorii… :D Tak to bylo alespoň bez stresu. Ještě se mám co učit. :)

                No a vy už jste tedy připraveni na 1000 miles dobrodrůžo, ne? :))

                0 0
    • jecnak  

      Pokracujeme v novem vlakne

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce