Předpověď počasí - supr stránky

157 nepřečtených
  • Lukster

    Pokud chcete opravdu přesnou předpověď počasí a to zejména pro východ republiky (protože v telce to většinou platí jen pro Prahu aspol.), tak zkuste tyto stránky: www.medard-online.cz Tento víkend jsme byli na chatě v Beskydech a i když mělo podle telky pršet celý den,tak podle těchto stránek mělo pršet až v noci z pá na so a opravdu tomu tak bylo – přepověď vyšla na hodinu přesně…

    0 0
    • mara53  

      já mám docela dobrý zkušenosti s „radarem“ na www.chmu.cz/…d/index.html – tam se da vysledovat aktualni stav oblacnosti vsude nad nami …

      0 0
    • Pida  

      meteo.icm.edu.pl polskejm žábam to taky celkem jde

      0 0
    • Pekáček  

      Já si na mobila dal do záložek toto: www.chmi.cz/…a/aktual.gif a když potřebuju, načtu ho. Nehýbe se, ale je zdarma narozdíl od pohyblivých MMS od Vodafonu. Stačí se během výletu občas juknout (pokud mraky vypadaj podezřele) a víš kam mraky jdou, můj Siemens M65 zobrazuje poslední stránku dokud se nenačte nová.

      0 0
    • MlokCZ  

      medarda používám již asi 2 roky, letos se jim ty předpovědi ovšem moc nedaří. Už 5× se jim letos stalo, že podle jejich numerického modelu kolem Plzně nemělo pršet vůbec a pršelo celý den (malé lokální srážky nemůže takovýto numerický model zaznamenat, to je jasné, ale přeci jen celodenní déšť to je moc). Naposledy včera. Zase nadruhou stranu páteční déšť měl přijít do Plzně mezi 15–16 a mělo pršet čim dál víc a to jim sedlo přesně a díky tomu jsem zmoknul jen trochu (musel jsem si jít vyzvednout kolo a šel jsem pro něj co nejdřív to šlo, bohužel ještě dříve jsem to nestih).

      Mnohem raději vycházím z aktuálních radarových snímků chmu a dělám si prognózu z pár posledních snímků sám.

      0 0
      • MlokCZ  

        A jinak je vždy dobré porovnávat medarda a chmu, protože používají pro předpovědi různé numerické modely, které dávají jiné výsledky (a nedá se říct, že by jeden z nich byl jasně lepší).

        0 0
    • Smazaný účet  

      A skusil si www.windguru.cz ? Mozes si nechat predpovedat hociktory bod na svete staci zadat suradnice. Pouziva celkom slusny vseobecne platny model, ktory je kazde styri hodiny prepocitavany.

      0 0
      • MlokCZ  

        ty světový jsou vždy méně přesný, lokální předpovědi jako medard používají pro lokální numerický model menší základní krok (můžou si to na malém území dovolit, jinak by výpočet byl příliš náročný) a tím dosahují větší pravděpodobnosti správných výsledků (a i tak to zatím ještě není zdaleka ideální).

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nechcem sa hadat nepoznam ceske pomery v predpovediach, na Slovensku ked zahlasia vychod – tak ide skor o Tatry (ja som v Kosiciach). Pouzival som predpoved pre severovychod Madarska – to sedelo viac a teraz jazdim podla windguru a naprosta spokojnost. A to pouzivam neplatenu sluzbu co ma vacsie uzemie (100×100 km) a zverejnuje vysledky z 12 hodin stareho vypoctu. Ked dojde k chybe tak obvykle v casovom posune, ze sa zmeni dynamika vyvoja.

          0 0
          • MlokCZ  

            třeba medard používá grid o hraně 9km pro výpočty

            0 0
            • MlokCZ  

              a přepočet 1× za 6hodin, to by mohli trošku zkrátit, tak každý 2hodiny by bylo super

              0 0
    • pepino  

      V současný době neznam žádný super stránky o počasí-co to má znamenat,pomalu červen a 10 stupňů,nad 1000m sněhový přeháňky?:-)

      0 0
      • Radek Broz  

        :o))) Taky mi vsechny weby ukazuji jen podivne informace ze zimniho obdobi;-)

        0 0
        • goofy  

          Vsak leto uz skoncilo, ted je tu podzim, a zachvili treba davat zase zimni pneu na auto, a voskovat lyze… :-)

          0 0
    • miki  

      a tento odkaz se Vám nelíbí??www.wetteronline.de/dldlrad.htm

      0 0
    • Thidney  

      používám www.wetteronline.de/euroradf.htm – radar srážky animace /…tze/euro.htm – radar blesky animace ows.public.sem­bach.af.mil/ma­in/synopprog.htm – synoptický mapy jednotlivý radary home.hccnet.nl/uf­fe.noucha/radar3­.htm -německo und čechy home.hccnet.nl/uf­fe.noucha/polan­d.htm – polsko čechy část – po Pilzno, morava po brno, slovensko krom jihu a madaru

      0 0
      • miki  

        JOOO to se jim docela povedlo .

        0 0
      • krokus  

        Pokud se nepletu, idnes by měl pracovat se stejnými daty jako chmu.

        0 0
      • MlokCZ  

        Tohle je dobrá stránka, na radar ji už delší dobu používám. Ale nelze tvrdit, že ČHMÚ vylepšil svůj portál, když to nejsou stránky ČHMÚ.

        Zpolupracují s ČHMÚ a data mají od nich, ale nejsou to stránky ČHMÚ.

        ČHMÚ má také nové stránky, přijdou mi ale skoro horší než dříve, třeba aktuální záznam z meteo stanic jsem tam nejdřív vůbec nemohl najít (teď už mám odkaz přímý ze svojich stránek, tak je to fuk), ale předtím to byl samotný záznam, teď kus stránky zabírají zbytečné věci:

        http://portal.chmi.cz/portal/dt…

        0 0
        • Chiron  

          Mě osobně se to líbí víc jak ty původní, ale je fakt, že některé věci bych udělal jinak. Ale tenhle portál používám už víc jak rok, ještě když byl v beta testování. Teď v poslední době pár věcí měnili, přidali, ale to podstatné tam už bylo od začátku.

          Jinak když potřebuju vědět jak bude, jdu první na jejich Aladina (podle mě nejspolehlivější předpověď v ČR), pak to porovnám s předpovědí s yr.no (ač norské stránky, jejich předpovědi jsou dost přesné) a když se to nějak víc rozchází, tak mrknu na Medard.

          Případně mrknu na data z nejbližší meteostanice.

          0 0
          • McBlacky  

            aladin mě přijde, že hlásí v 50% déšť ikdyž v dané lokalitě neprší. Srovnávám pokaždé s Medardem a místně i s windguru a Aladin předpovídá déšť vždy o mnoho víc než výše zmínění

            0 0
          • tompap  

            Souhlasím s tím, že nejlepší předpověď je na yr.no, ideální je česká verze pro libovolné místo na yr.no česky

            0 0
    • Skicross  

      Používám Meteoservis. A to jak online na netu tak i jako aplikaci pro smarphone s WM.

      0 0
    • d69  

      V ČR se mi nejlíp osvědčil Aladin

      http://pr-asv.chmi.cz/…in/index.php?…

      0 0
    • Lenka.05  

      Tady je toho hodně najednou http://www.aeroweb.cz/…/default.asp?…

      0 0
    • Martin11  

      Jednoznačně nejlepší jsou podle mne stránky http://www.yr.no . Sice nejsou z ČR, ale na 95% předpověď vychází a lze najít i nejmenší obec v naší republice. Např. http://www.yr.no/…by_hour.html

      Určitě vyzkoušejte…

      0 0
      • casesik  

        Tak za tyto stranky taky vlozim ruku do ohne. Jsou naprosto skvele a predpovedi sedi. Zatim se mi stalo asi 3× ze me to vypeklo a bylo krapet jinak nez melo.

        0 0
        • capis  

          Já také, jsou moje nejoblíbenější a nadarmo je nepoužívá i HS.

          0 0
      • přišlapávač  

        tak temhle strankam neverim od doby, kdy predpovidaly v cervenci pro francouzskou rivieru po dobu jednoho tydne 3 stupne nad nulou a moznost snehovych prehanek, ani ň :-)

        0 0
      • Indus  

        Souhlas, taky je pouzivam. Nedavno mi je doporucil kolega, co jezdi do Alp splhat nahoru do kopce :)

        0 0
      • bikekralik  

        Sleduju je už 3 roky, a občas se spletou. Pro kontrolu se vždy kouknu na http://freemeteo.com/

        0 0
      • kimi  

        YR.no má velice příjemný design stránek a nabízí toho pro oko hodně, ale spolehlivost je dle mě mizerná, o čemž se lze jednoduše přesvědčit tak, že si jejich grafický průběh na 2 dny dopředu průběžně ukládáte a porovnáte odchylky mezi tím, co na pátek předpovídali ve středu, respektive v pátek ráno. Bohužel na web ČHMÚ se nedá dívat.

        0 0
        • Martin11  

          Jestli změny v průběhu času nebudou tím, že předpovědi se neustále přepočítávají a zpřesňují :-)

          0 0
      • madcat  

        Zrovna jsem to sem chtěl taky napsat – nedávno mi to radil kolega, že to dost používá a je spokojenej. Norština ani moc nevadí (zatím jsem ani moc nepátral, jestli to jde přepnout třeba do EN).

        0 0
    • pajan  

      Odkaz na Prahu, ale stačí pár klikanců a jsi na východě ;) IMHO zatim nejspolehlivější předpověď. ZDE

      0 0
    • The_Trooper  

      Když porovnám naše tři numerické modeli ALADIN, MEDARD, FLYMET, tak mi přijde že Medard je na srážky nejoptimistější zatímco ALADIN je největší pesimista..Nej­přesnější mi vychází model FLYMET

      0 0
      • Chiron  

        Ten Flymet vidím poprvé. Ale s tím srovnáním Aladina a Medarda musím souhlasit. U Aladina takové ty minimální srážky neberu vůbec v potaz, pokud nejsou součástí nějakých větších srážek. Ono většinou je jen zataženo, občas něco málo spadne, ale většinou z toho nic není. Každopádně mám v něj asi největší důvěru, společně s yr.no

        0 0
    • michalxo  

      Dakujem, super vlakno a super odkazy ;-)

      0 0
    • cerňoch2  

      Myslím, že základ je sehnat si co nejpodrobnější a nejaktuálnější data. Pokud jde jen o počasí na zemi, a nepátrám po informacích o teplotách a směrech větru ve výškách, tak si myslím, že bohatě stačí chmi.cz (nebo chmu.cz) a ředpověď si vytvořím sám. A když to nevyjde, tak su naštvanej sám na sebe a ne na nějakýho „aladina“ :-)

      Někdy je ale situce tak zapeklitá, že se dost těžko dá předvídat 24 hodin dopředu. Někdy, zase jde počasí předpovědět na tři dny úplně vpohodě.

      0 0
    • Meduza  

      Ty nove CHMI stranky uz zacinaji vypadat funkcne.

      Ale nevite nekdo, kam se podely stranky na WAP protokol. Resp teda adresa wap.chmi.cz existuje a funguje (jsou na ni standardni slovni predpovedi), ale jde mi hlavne o to, ze tam byval i nejaky animovany gif s radarem… A stary odkaz je ted nefunkcni a novy jsem pres veskerou snahu nenasel :(

      Takze ma li clovek normalni telefon, tak uz pres WAP nemuze sledovat srazky na radaru :(

      0 0
      • RomanH  

        Nova animace mi na mobilu (E51) nejede, pouzivam tu z iDnesu (Ti prejimaji data od CHMI).

        0 0
        • Meduza  

          Tak uz jsem se proklikal.

          Ale jsou to zbytecny omalovanky. V porovnani s puvodnim odkazem ze CHMI, je to teda pomaly a misto aby se to rovnou objevilo, tak se mi to uklada na kartu a pak se to teprve otevre..

          Kazdopadne diky. Je to lepsi nez nic

          Hold ne vzdycky jsou zmeny ve vsem k lepsimu

          0 0
    • Tomahomo  

      Hezké jsou animace webových kamer ČHMÚ

      0 0
      • PjSky  

        jaj :)

        to mi pripomelo..

        kdyz sem v praci zacinal tak sem zvedave brousil po strankach partneru/dodavatelu a tak a na terminale Eurogate/Hamburg sem nasel jednu web kamerku. Napsal sem si pak jednoduchou aplikace na stahovani snimku z dane adresy, pocital sem 21 snimku na sekundu a chtel sem aby 1h dne byla 1s filmu.

        Plus sem stahl nejaky SW co spojil ty snimky do animace.

        Pak sem na to zapomel a za rok si vzpomel. Adresar mezitim nabobtnal snimku :)))

        Prislusne video sem pak poslal na propagacni oddeleni Eurogate a do tydne byla kamera zrusena :)))

        0 0
        • Smazaný účet  

          a to video můžeme vidět kde?

          0 0
          • PjSky  

            hmhmhm.. hledal sem ho skoro pul hodiny na serveru a vsude ale nemuzu to najit…

            bylo to uzasny, den noc se stridal, mraky letely jak silene, voda v rece pulzovala tepem prilivu a odlivu… a do toho svistely ruzne stroje (svetla, brzdovky) a k tomu tam jak velke kudlanky pobihaly ty jeraby, sem tam prisvistela lod… kontejnery se sypaly jak kosticky lega… nechapu proc si z toho neudelali namet na propagacni video, komu sem to ukazal ten jen cumel.. bylo to uplne zivocisne, na betonovy plac, reku a hromady oceli… :P

            0 0
      • krokus  

        Pěkné, je to ale k něčemu?

        0 0
        • Tomahomo  

          Musí být nutně všechno k něčemu? Mně se líbí podívat se třeba jak se stmívá ve městě. Nehledě na to, že tyhle snímky jsou kvalitní, ne jako z běžné webky.

          0 0
        • jIrI___  

          Smysl mi taky uniká.

          0 0
        • Meduza  

          Me to prijde uzitecny a casto tam koukam. Vidis jaka je oblacnost teplota a sila vetru. To se na silnicku hodi…

          Sice to sem nepatri, ale ja ted nejvic ujizdim na tomdlec

          Kouknes v noci z okna vidis letadlo presne tam, ta mapa uvadi a ty vis odkud a kam leti… No neni to uzasny??? :)

          0 0
          • Tomahomo  

            Juuuu, skvělé! :o) To by se mně hodilo před pár dny večer když sem se vracel z vyjížďky, a na obloze bylo vidět najednou asi 10 letadel.

            0 0
          • jIrI___  

            To se mi líbí. Dá se zjistit, kam to letadlo letí (a odkud), jinak, než kliknutím na něj a podle čáry „dojet“ na místo přistání?

            0 0
            • jIrI___  

              Jo, už to mám. Některé to vypíšou v sloupečku napravo a některé ne. Klikal jsem předtím zrovna na ty, které to vypsané neměly :)

              0 0
          • Polka  

            To je super! Pekny je jak jsou videt ty trasy kdyz musej krouzit dokola a cekat na pristani :)

            0 0
            • Meduza  

              Koukni na Curych pres den. Ty co pristavaji tam delaji kolotoce :)

              0 0
              • Polka  

                Mno Curych a Frankfurt u me nic moc, ale za to Londyn, tam maj asi furt frmol, tam je to u kazdyho kolotoc :)

                0 0
              • bikekralik  

                Stejně jako Frankfurt/Main :)

                0 0
          • Ricci  

            Superlinka pre terroristov :-)

            0 0
    • Ricci  

      Velmi velka spokojnost s predpovedami na tejto stranke,denne to sledujem

      http://www.meteopress.cz/

      0 0
      • Pedro404  

        Na meteopress sem zanevřel po tom co se sekli v předpovědi deště na příští den tak, že to bylo úplně naopak.

        0 0
    • Fuglsang  

      http://www.getforecastfox.com/ tohle mam nainstalovany v prohlizezi a behem 1s po najeti mysi na malou ikonku vidim jaka bude zitra (da se navolit i na 5 dni dopredu) v CR teplota, jestli bude slunecno nebo zatazeno, kolik napadne srazek, jaky bude vitr, v kolik vyjde/zapadne slunce a vidim i aktualni druzicovej zaber nad evropou.. bezva vec..

      0 0
      • Plastikovej_ken  

        ovšem tohle je fakt parádní :)

        0 0
      • Internaut  

        Pěkně, pěkně.

        A věrnost? Máš zkušenost?

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Něco podobného je i na http://new.meteo.pl/

        Jenom s tím, že tam se musí zadávat GPS souřadnice…

        0 0
      • Plastikovej_ken  

        Dokonce jde přepínat mezi více zdroji předpovědi, která se ukazuje v grafech, fakt paráda :)

        0 0
        • madcat  

          Asi jsem ještě neodhalil zcela jak to funguje, ale když si vyberu nějakej zdroj předpovědi a pak si kliknu na místo, kde tu předpověď chci mít přesně, tak mi to většinou nějak automaticky vybere zdroj jinej, nevím podle čeho, právěže kolikrát i vzdálenější – tohle nějak nechápu ještě. Jinak to vypadá dobře, to jako jo.

          0 0
          • pepek  

            Vypadá to dobře, má to 100% uspěšnost, ale ještě trochu poladit tu korelaci s tím, co je venku. Teď např. prý je zataženo a prší, ale tady za naším oknem svítí svítíčko :-)

            0 0
      • daymaker  

        no tak ti nevím… venku zataženo, černo, neprší a na „Tvém“ webu píší slunečno a 95% šance na déšť… :-))

        0 0
    • l-e-t-o  

      no já jsem si zvykl na italy. Zatím ještě nezklamali. Jsou tam i česká menší města. Odkaz ilmeteo.it

      0 0
      • l-e-t-o  

        kua, dneska mám s těma odkazama nějaký problém :)

        tak znova Ilmeteo:„http://ww­w.ilmeteo.it/me­teo-europa/Repubbli­ca+Ceca“

        0 0
        • l-e-t-o  

          ááááá. to si dělá srandu, že limit vypršel

          Ilmeteo

          0 0
          • Plastikovej_ken  

            tvl tam jsou Kraslice, moje rodný město :D a Plzeň tam není, no to je moc :D

            ale stejně nejlepší je podle mě WeatherSpark, ukazuje procentuelně mraky, déšť a vše s odhadama do budoucna. Teplotu aktuální, odhadovanou a její meze.

            Grafy a přehlednost fakt super.

            0 0
    • dalinv  

      nej je stejně Aladin-podle něj se řídím každej den co jezdím a vždy je spolehlivej..

      Jo to musí bejt venku mela, aby se aspon trochu sek! Je to fakt šikula:o))

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Tak to já Aladina nesleduju vůbec, protože se to mění každou hodinu mi přijde. Co jsem se na něj díval, tak tam pokaždé bylo něco jiného než za oknem… to je strašný systém…

        0 0
        • dalinv  

          vono se to mění když je venku větší vítr..takže to spíš dopřesňují info-tak mi to aspon přijde, protože pokaždý to sedlo přesně jak má. Aspoň já jsem se podle toho naučil předvídat. Myslím jen jednou v minulém roce se trochu sekli..mělo pršet a vono nic a naopak sluníčko a parádně celý den:o) Ale jinak na něj nedám dopustit

          0 0
    • ememem  

      pre lokalne predpovede pre europu velmi slusne je http://www.bayercropscience.sk/ a potom klik na meteobay.

      0 0
    • lucifr  

      Používám

      http://www.accuweather.com/default.aspx

      spolu s

      http://radar.bourky.cz/

      Accuweather mám i jako plug-in do Firefoxu, takže na liště mám přístup na aktuální radarová data, hodinovou předpověď a 5dní dopředu. Řekl bych, že úspěšnost předpovědi velmi solidní, i takové ty přeháňkové dny dokáží předpovídat na hodiny, kdy bude pršet a kdy ne, pak už se to dá dobře doladit s radar.bourky.cz

      0 0
    • Tomahomo  

      Tak jsem zjistil, že ČHMÚ má nový grafický výstup z modelu Aladin

      Pokud to bylo již dřív pak se omlouvám, vždycky sem se díval jen na tohle

      0 0
    • Smazaný účet  

      FORECA

      0 0
    • Smazaný účet  

      ČHMÚ překopal Aladina, nelze se dostat k předpovědím :-(

      http://vvv.chmi.cz/…-snimky.html

      0 0
    • campijozo  

      Mám dost dobrý zkušenosti ze stránkou – www.ceskehory.cz/ Zrovna včera mělo začít ve 16:00 pršet Na hodinkách mi skočilo 16:03 a ono fakt začlo pršet.. Už se mi to stalo víckrát, takže počasí ted jenom přes tyhle stránky.. ;))

      0 0
      • jakub_kencl  

        Již tu byla někde zmínka o Norech a je fakt, že podle jejich počítačového modelu se mohou řídit hodinky :-)

        http://weatherspark.com

        0 0
        • jirkas  

          Tak to sorry, já tam letos strávil 3 měsíce, a říct, že podle jejich počítačového modelu se mohou řídit hodinky, je stejný jako říct, že v ČR se nekrade:) Nebo aspoň na severu Norska.

          0 0
      • mikhail  

        Taky posledni dobou sleduju, maji to tam (aspon vetsinu) z yr.no

        0 0
      • jankab  

        Předpověď počasí na stránkách www.slunecno.cz dobře vychází. Řídím se podle této předpovědi už delší dobu a zatím spokojenost, zatím nezklamalo. Předpověď na celý den i pro ty nejmenší vesnice v ČR. Najdete si předpověď přímo pro hledané místo.

        0 0
    • jachymk  

      Oblíbil jsem si Klart.se najde to předpověď snad pro každý kout světa. Řídit se podle toho dá s přehledem a aplikace pro Android je celkem dotažená.

      0 0
    • prvniodkonce  

      Postnu to sem.

      Kdyby někdo nevěděl a hodilo se mu

      syntéza radarů pro Evropu

      http://www.radareu.cz/

      0 0
      • jakub_kencl  

        To je dobrý, zvláště pro ty co nemají představu, co je to např. SV vítr… tak tady mají pěknou animaci a již vědí, kdy budou dřít proti větru, což je v praxi ale stejně furt, ať jedeš, kam jedeš :-))). A parádní je i naskočení webkamer z okolí, které zadáš pro předpověď. Díky další hračka do záložky počasí.

        0 0
      • tromboonen  

        Jachtari pouzivaj tohle:

        windguru.cz, taky to vytvoril nadsenec, uznavany po celem svete, modely prebira od jinych, ale ma jich vic, je to docela spolehlive, ale na smer vetru behem delsi vyjizdky tezko pouzitelne, spis na dlouhodobe sledovani a prognozy pro jedno misto..

        A letci zas pouzivaj tohle:

        http://flymet.meteopress.cz

        tam je to pekne graficky pro celou CR, trochu narocnejsi nez Lukacevicovo hracka, ale clovek se dozvi vic, nevim jak budou fungovat odkazy na jednotlive polozky menu, ale napr. vitr na zemi http://flymet.meteopress.cz/crdl/index.php… dole casy (v UTC, t.j –2 hod)

        Nejlepsi pro prehled je menu panelview nahore, CR dnes, vitr 10 m

        http://flymet.meteopress.cz/panel3.php

        Je fajn ze se tam da zobrazit postupne vice udaju, nejen na zemi ale i ve vysce, kde budou stoupaky atd, to vse graficky a casove, ale pravda cyklisti krome Tleskace oceni jen tu pozemni situaci, pro me je to prehlednejsi a da vice info nez ta animace ze Seznamu..

        0 0
      • Smazaný účet  

        fajne je i toto:

        http://earth.nullschool.net/

        0 0
    • MiroHo  

      Ahoj,jaké používáte aplikace na telefonu pro předpověď počasí?Potřeboval bych něco co den dopředu předpoví na konkrétním místě srážky alespoň z 90% úspěšností,ideálně po hodinách.Nyní používám aladina který je ale úplně mimo,řekl bych úspěšnost předpovědi den předem tak 50% a YR,ale tam to není po hodinách,ale pouze 4 časové úseky za celý den,takže celkem na prd nicméně úspěšnost už mnohem lepší.

      Díky za tipy.

      0 0
      •  

        norové jsou poslední roky velká slabota, používám ke spokojenosti většinou placenou verzi wetteronline.de (apka i na android v češtině je)

        https://www.wetteronline.de/

        0 0
      • Stingray  

        To snad ani nejde na 90% na den dopředu? Jedině na velké území, o čtyřicet kiláků dál může být úplně jinak a nenaděláš nic.

        0 0
        • MiroHo  

          Četl jsem nějaký článek z roku 2007,kdy bylo psáno,že úspěšnost na 1 den dopředu je 85% i s tím bych se spokojil,ale ne že venku lije jako z konve,podívám se na radar…fronta jako prase přes celou moravu a aladin si stále trvá na svém,že pršet bude až za tři hodiny.

          0 0
      • novas752  

        Koukám na chmi na mapy aladin. To je asi nejspolehlivější – vidíš situaci na celym území, z čehož si uděláš daleko lepší představu, než z předpovědi pro jeden bod.

        0 0
      • Delkim  

        Hele, a co u těch Norů kliknout na hodinovou předpověď?

        To neumíš? :)))

        0 0
        • MiroHo  

          A ty číst umíš??V aplikaci se to dělá kde??;-)

          0 0
          • Derwen  

            Přepneš z „table“ na „graph“ … ;-)

            0 0
            • MiroHo  

              Jééé toho jsem si nikde nevšiml.Díky :-D

              0 0
            • doubleingram  

              Otocenim displeje?

              To na iPhonu ukazuje jen prubeh s krivkou ale ne tabulku s hodnotama co je pod krivkou.

              0 0
            • Delkim  

              přesně :)

              jinak je lepší mít záložku na „ploše“ přes prohlížeč a přímo na tu hodinovou předpověď, to je pak otázkou jednoho „kliknutí“ prstem, lepší než celá aplikace

              0 0
          • novas752  

            já se i v mobilu dívám přes prohlížeč na nejspíš testovací stránky www.yr.no/en. Tam je i ta desetidenní předpověď v grafu. :)

            0 0
          • Libores  

            dej telefon našířku:))) iPhone teda…

            0 0
      • bezdratova.sprcha  

        Ať už používáš jakoukoli apku, vždy k ní měj i aplikaci s meteoradarem. Jen tak budeš mít opravdu přehled jak to vypadá s deštěm na místě a v okolí a pokud jsi na výletě, tak podle toho můžeš plánovat trasu a ujíždět dešti.

        0 0
        • MiroHo  

          Jasně,radar taky používám,ale něm vidím aktuální situaci…potřebuju něco na co kouknu třeba v neděli večer a budu vědět,že zítra můžu jet na kole do práce,pršet nebude nebo ne zítra bude chcát pojedu autem.

          0 0
    • KoudakT  

      Za mne v poslední době hodně dobrá Klara. Doporučuju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.