• Corbett

    Nehrabe vám už ze zimy? Stává se vám, že přijdete domů a první co uděláte je to že se kouknente na net, nebo na teletext na předpověď počasí? A když zjistíte, že je pořád stejná a dlouho dopředu hlásí sníh a denní teploty kolem nuly, postesknete si kdy už to jaro konečně přijde? Už to snad musí každou chvíli být tady, nebo jak to vydíte vy?

    0 0
    • Eila  

      vydim to blede:-D

      0 0
    • Radek Broz  

      Mam stejny pocity a musim rict, ze den ode dne je to ted o dost horsi. Uz je to vazne na hranici unosnosti:o( S bikerama mluvim ted v podstate jen o pocasi a s civilistama, kterjem to az tak nevadi, se dost podrazdene hadam.

      0 0
    • cabbage  

      jaro? na to se vubec netesim: maturita, prijimacky, bahno a dalsi sr***y. vyhovuje mi zima, jezdit se da (pokud clovek nebydli na sibiri) a vubec, mozna je to posledni „poradna“ zima. a tesite se na leto? na 35 stupnovy vedra, sucho, prach, mozna nejaky nahly povodne? ja fakt ne. rest in peace:)

      0 0
      • Radek Broz  

        Jezdit se da, pokud bydlis ve smradlavy dire bez kopcu, u nas to fakt nejde;-) BTW: Ja jsem celej svatak bikoval, dokonce jsme na jeho konci usporadali takovej mensi lokalni 4X se sudem piva na draze a dalo se to v klidu, takze bych maturitu neprecenoval :o)

        0 0
    • Darkson  

      to jsem rád, ře nejsem sám, kdo z toho počasí blbne a každej den sleduje předpověď…já už si dal meteo-web mezi oblíbené stránky:-)

      0 0
      • Radek Broz  

        To ja to tam mam kvuli biku uz davno. Kdyz chci na Klinovec na DH, tak vstanu, mrknu na satelitni snimky a na webkamery a pak jedem (je pravda, ze nas to pocasi jeste nikdy neodradilo – vzdy si rekneme, ze uz jsme tam stejne jezdili i v horsich podminkach, takze jedem)

        0 0
        • cabbage  

          tak si neztezuj, kdyz si jezdil v horsim:)

          0 0
          • Radek Broz  

            :o) Samozrejme jsem myslel v nejakou priznivejsi cast roku. I kdyz dest, teplota neco malo nad nulou a pekelne silnej vitr taky nejsou nic moc a to zejmena na lanovce. Ted to tam vypada takto: www.holidayinfo.cz/kamery.php?… znamyho tam dokonce zasypala lavina, takze snehu je tam az moc:-(

            0 0
            • miki  

              no jo ty jsi zviklej v Nejdku je půl roku zima a půl roku podzim

              0 0
              • Radek Broz  

                To je bohuzel pravda:o( Vzdy, kdyz se sem odnekud vracim, tak je vsude hezky, jen nad tema nasima horama jsou osklivy sedivy mraky;-)

                0 0
                • miki  

                  Nahoře na dračí skále bývá led i v Květnu.už a? je teplo.

                  0 0
                • norman  

                  Daunhil z Pajndlu je teď zajímavější v létě, ne?

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Ja bych nerekl. Ted to tam nebylo vubec proslaply, takze se to nedalo ani nahodou projet. Kdyz to proslapany od pesaku je, tak se to sice jezdit da, je to celkem i zabava (hlavne v noci;-) ), ale je to mnohem jednodussi nez v lete – vsechny kameny a koreny jsou schovany pod souvislou vrstvou, po ktery neni tezky jet.

                    0 0
            • cabbage  

              avalanche biking:), aspon mate vic adrenalinu:) P.S. to je ten kterej si zavolal zachranare mobilem z podlaviny?

              0 0
    • Vojtíšek  

      Ne, nehrabe

      0 0
    • wraftler  

      jazdim aj v snehu a nekontrolovatelne narazam hlavou do stromov:)

      0 0
    • aku  

      Zatim me to bavi. Je to docela zabava. Ale podle predpovedi by do konce brezna mel byt snih pryc. Tak je treba si zvyknout :))

      0 0
    • Martyss  

      Když vidím teploty pod nulou tak mi srdíčko zaplesá, protože jsou ideální podmínky na lyže:-)

      0 0
    • stréc od piva  

      pražákum napadl sníh a sou z teho celí potentovaní.Zima je až do 21.března tak nevím co taj haprujete.Vzimě většinou bývá sníh a mrzne.Tak co se vám na tom nezdá! Buďte rádi,že příroda ještě není člověkem tak zdevastovaná,a zima je opravdu jak zima :) Je vidět,že nevíte co byly zimy v roce 1970 apod.

      0 0
      • Martyss  

        Myslíš ten 10 cm poprašek?:-)

        0 0
      • Corbett  

        Milej Strécu, i když mi zima nevadí, tak to neznamená že se nemůžu těšit na jaro. Mimochodem Slušovice nejsou u Prahy, ale u Zlína.

        0 0
        • Radek Broz  

          Stréc prudí skoro ve všech threadech, nevzrušuj se tim;-)

          0 0
          • stréc od piva  

            co je prudění na tom,že píšu pravdu? pár blbečkům tady vadí že je sníh v zimě…když bylo léto taxte skuhrali jaky je horko,a sucho…nechcete se odstehovat třeba do somalska? tam jefurt teplo

            0 0
          • Corbett  

            Mě zas tak ten stréc od piva netrápí. Já se prostě těším na jaro a jeho názor je mi ukradený. Také jsem neříkal, že mi zima vadí, tak nevím co kecá za nesmysly a pokud mě chce tytulovat blbečkem, tak a? mi to řekne do očí hrdina.

            0 0
      • hydrant  

        Jsem silnej ročník 70, ale ta letošní zima už mě s… A? sněží na horách, kdo chce lyžovat, a? si tam zajede, ale tady v nížině ( Hradec Králové ) a? už je sakra jaro !

        0 0
      • discover  

        tak,tak… v zime ma byt sneh a v lete teplo. …no a stav na ucte dost vysoky na to aby som si mohol ist cez zimu zabikovat niekde do tepla… ale kedze peniaze nemam dufam ze sa uz ten po…y sneh zacne konecne topit :))

        0 0
    • MARIN  

      Ani mi to moc nevadi zatim si dosytosti uzivam snehu (bezky,sjezdov­ky:).Na kolo to bohuzel u nas na horach nejde vsude je 1m a vis snehu a pesaci porad ne a ne uslapat poradny pesinky a nez se dostanu do udoli tak zase zmrznu a jsem od sr..ek na silnici. Takze zima muze jeste klidne min.cely brezen vydrzet aspon se na kolo budu o to vic tesit

      0 0
      • MARIN  

        tak zase dalsi SUPR breznovy vikend pa: 3,5h bezky klasika so: 5h bezky brusleni ne: 4h lyze + 2h telocvica to sileny otepleni by se vubec nemuselo konat

        0 0
        • náčelník  

          Sobota: lopata Neděle: lopata Už ten sníh nemám kam házet :)

          0 0
        • Lance  

          ja te obdivuju,ja te obdivuju, pausalne jsi dobry, taky to tak budu delat ovsem vyhledove, do na zimy

          0 0
    • Beeda  

      Na svatého Bedřicha slunko teplem zadýchá.:-) B.

      0 0
    • miťo  

      Me to zatim vyhovuje. Pod nulou, v lese ujety snih od lesaku (a od tech, co tam nemaji co delat), na bika dobry. Az to bude tat, bude to vyhnani na silnici mezi ty blbecky v nablejskanejch pikslach. Zrovna vcera jsme s klukama cestou do lesa jednoho potkali. Ruku mel asi prilepenou na klaksonu, to jen proto, aby nas predjel a hned nas omezil, nebot zaparkoval. Diky jemu a takovym podobnym se mi na silnici pri obleve nechce!

      0 0
    • Krutohlav  

      http://www.meteo.sk/?… Napríklad v pamatnom roku 1922 bolo 6.3. v Bratislave 18,4 °C ale zas v roku 1971 bolo 6.3. –12,4 °C

      0 0
    • -b-n-x-  

      Ja jsem rad, ze je letos takova dobra zima :-). Konecne si clovek aspon trochu uzije prasanku. Na kolo je dost casu cely zbyvajici rok. Doufam, ze jeste 2 mesice bude zhruba stejne. Vlastne ne. Radeji at jeste prisnezi :-))

      0 0
    • Romus  

      Fucked zima… kdyby aspon byla zima, ale u nás na jihu přes noc nasněží a do odpoledne je z toho sračka…

      0 0
    • Smazaný účet  

      ma ta zima i sva pozitiva, coz pak si nevzpominate na roje musek touzicich po vasem potu ? :-) silim znich :)) tedka nejsou :)) krasa !! :) a to nemluvim vo tom ze jezdit na snehu je fakt gut :)

      0 0
    • Richie  

      Hej me uz to dojebava jak cip!!!! Ja chci jaro!!!! Uz navim co delat…

      0 0
    • Beeda  

      Me to donutilo uz i na trenager, zlatej Leden, to bylo prijeme, navic doma na severu se vali 160cm,uf. A to jsem driv vikend co vikend stal na sjezdovkach a tohle si pral:-) B

      0 0
      • Floydie  

        Nevim na co si stezujete, jezdeni v zime je proste parada, zrovna vcera jsem vlitl do prikopu jak do perinky, byl tam asi metr snehu. Je to bezpecny a skvely. Skoda ze zadny bikery po ceste nepotkavam, asi se toho snehu boji (Ricansko).

        0 0
        • Beeda  

          Tak zkus bajkovat 20h tejdne, ja si nestezuju, jen jsme to konstatoval:-)

          0 0
    • mastihuba  

      sem fčera po sobotnich 60km na zasněžených a zledovatělých silnicích rezignoval a vyrazil poprvni na běžky. :(

      0 0
    • fousac  

      banda nespokojencu.. ;) kdyz je snih, je to spatne.. kdyz prsi, je to spatne, vedro je na dve veci.. ale hlavne, ze si muzete postezovat..

      http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      podte si tipnout, na co si budete stezovat vlete.. bude vedro nebo kosa a dest??

      0 0
      • mastihuba  

        rejpale :)))

        0 0
      • vuxna  

        Diky za retro… Depku z dlouhé zimy přečkávám letos jen díky občasným návštěvám B-F, … i když většině použitých termínů vůbec nehovím, bavím se při slovních přestřelkách známých diskutérů …a to by jim to někteří dokonce chtěli zatrhnout jakousi selekcí …

        0 0
    • bikemanx  

      Moje nohy už nevědí jaký je jejich přirozený pohyb :-) Taky mi to lezez na mozek… Nejvíc mě s…, že na silnicích je marast a v lese je zas bahno.(alespoň u nás v Praze) Musim zatnout zuby a jet.

      0 0
      • fousac  

        kde ze v praze bydlis?? ja mam letos po praze a okoli odtocino cca 1300km na biku po prevazne krasnem bilem snehu a par set (cca 200) kilaku i na silnici po cistym suchym asfaltu..

        0 0
        • mastihuba  

          no jo, ale vyjeď si někde na lont, to neni jako u vás v hlavním městě tam se se solí a naftou šetří. :)))

          0 0
        • bikemanx  

          modřany, jasně minulý týden to ušlo, ale teď je to na ho… a na delší vyjížďky typu po červený po hřebenu do mníšku (jak often jezdíte) nemám moc čas

          0 0
    • dalimil  

      je fakt,že člověk si nevybere.Vzpo­mínám,že v srpnu jseme na kolo vyjížděli až po čtvrté,jaký bylo hic…

      0 0
      • pitelboy  

        Jaká dlouhá zima ? Dy? začala teprve v půlce ledna ! By letos měla zkončit až tak někdy koncem dubna, aby sme si ji trochu užili…

        0 0
        • xstefi  

          Jenze to zasrany sero je uz, s malou prestavkou, od listopadu.

          0 0
          • pitelboy  

            jenže nechápu co má šero společnýho se zimou ?

            0 0
            • Jogador  

              Obě jsou na 4 písmena:)

              0 0
            • xstefi  

              svetelny podminky za zimniho obdobi jsou kapanek rozdilne, zima fakt neznamena jen roztopeni kamen a snih za oknem…

              0 0
              • Jogador  

                Jenže šero v těchto dnech by bylo stejný, ač je sníh, déšt či jiné počasí, myslim, že to je na sobě nezávislé…

                0 0
              • vuxna  

                ale taky vanoce ted by na ne bylo to spravne pocasi, dame si je jeste jednou, … velikonoce k tomu snehu stejně jaksi neladí

                0 0
                • Jogador  

                  Pravidelně každý rok začínám o velikonocích nosim kra?asi,kerý přestanu nosit až napodzim, tento rok to bude zajímavější…:)

                  0 0
                  • vuxna  

                    Lempl si kratasi vezme jeste pred velikonocemi, aby byl první …

                    0 0
                    • Jogador  

                      Lempl je nosí nonstop, po celý rok, to se nepočítá:)

                      0 0
                      • vuxna  

                        nahodou zmeknul, byl viden dokonce dlouhých kalhotach a bunde, pravda jen kdyz bylo –15…

                        0 0
    • MF  

      Tusim to konci. Dnes rano je tu v BA +6 a svieti slnko. Super ze sedim v robote. Dufam, ze co skoro vypadnem von.

      0 0
      • jakub  

        hmmm nevim nevim, tady napodlo prez noc 20 cm snehu, coz se v tom metru ztrati a porad a porat pada

        0 0
      • Andrzej  

        :))))))))))))­)))))))))))))))))))) tu je sice jenom –2, ale dalsich 10cm noveho, ten stary uz byl nejaky zesedively, po tech 2 dnech co nesnezilo

        0 0
        • MF  

          Hlasili ze ma prsat, ale zatial to chvalabohu tak nevyzera. Mrznut dnes urcite nebude.

          0 0
          • Andrzej  

            nojo, vy ste moc na jihu a jeste nizko, to pak ma ta zima tezke…

            0 0
            • MF  

              No mozem ti povedat ze ma to celkom tesi. CO ma rozculuje su revizni technici co namiesto hodinovej revizie robia uz hodiny dve a ne a ne skoncit. No a niekto tu s nimi byt musi. Nestaci ze som musel koli nim vstavat o 6.00 ???

              0 0
            • MF  

              Do pixle. Teplo sice ostalo ale snezi jak o dusu.

              0 0
    • Santus  

      ctvrtek az 18°C:))))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.