• Reggie84

  Ahoj. Zvazuji koupi toho wattmetru

  http://eshop.wattmetry.cz/…ykonu-p.html.

  Nema s nim nekdo zkušenost nebo nekdo z vasich kamosu.

  Diky

  • McBlacky  

   mám ten starší model Favero BePro a funguje to dobře. Aktuálně oboustranný, předtím jsem měl jednostranný a ten mi přišlo, že měří o trochu víc. Stejnou zkušenost měl i Hofi. Jinak to vozí dalších pár lidí, nechal jsem sem dovést před dvěma lety několik sad.

   Největší změna u techto nových Assioma je, že odpadla složitější montáž, což je velké plus.

   U pedálů musíš počítat, že životnost může být kratší než u klik/náboje

   • Reggie84  

    To je super zpráva. Podle toho jsem se dočetl,tak kazdy wattmetr ma nejakou odchylku.

    Zivotnost zhruba jaka?? 5let??A co se muze pokazit?? Kamos ma Garmin Vector jednostranné,ale tam me odrazuje cena.Ma je dva roky a funguje mu to dobre. Toto me prijde jako nejlevnejsi varianta. Vyhodou je,ze i pri zmena znacky kola ho pouziju coz u klik nemusi jít.

    • McBlacky  

     životnost netuším – aktuálně jsou staré 2,5 roku a fungují pořád výborně. Neměl jsem s nimi jediný švih kdy by to měřilo špatně nebo vypadávalo. Výjimečně se po pauze znovu nespojí, při jízdě v zátěži jim to trvá se spojit i delší dobu. Nejlepší je při zahájení nebo obnovení aktivity protočit kliky třikrát dozadu a hned se chytnou – to je i v manuálu. Když na to zapomenu, většinou se chytnou i při jízdě.

     • Reggie84  

      Diky za informace

      • Bogar  

       Zde poměrně užitečné srovnání: https://www.dcrainmaker.com/…assioma.html

       • michalsouky  

        Favero Assioma by také měly mít blízko k implementaci Cycling Dynamics od Garminu…

        • Bogar  

         Jako, že už bude Garmin Edge 520/Garmin Connect ukazovat všechny statistiky, co ukazují podle recenze zbylé dva typy pedálů? To by bylo fajn, protože o Assiomách vážně uvažuji. Cena/výkon a také nabíjení se mi líbí. Jak moc blízko? Kdy to bude? Bude stačit vyřešit updatem pedálů nebo to bude nová verze pedálů, kterou připravují?

         • michalsouky  

          Nevím jak u Edge 520, ale Edge 1030 v posledním firmwaru 7.00 přidalo podporu CD pro 3rd party wattmetry. To, že se Favero blíží potvrdili v půlce prosince přímo lidé z Favera v diskuzích u článků DCRainMakera a potvrdil to i p. Mikez z wattmetry.cz. Mělo by se jednat o aktualizaci firmwaru, nikde o nových pedálech totiž není ani zmínka… a o výsledné podobě zobrazovaných údajů zatím taky nikde nic..

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse