• tme88

  Ahoj všem,

  Chtěl bych požádat, jestli byste mi mohli porovnat následující horská kola. V komponentech se nevyznám, proto bych chtěl využít pomoci zkušenějších.

  Kolo bude využíváno rekreačně, max. 2000 km za rok. Zpravidla cyklostezky, polní cesty apod. Případně se nebráním, pokud mě odkážete na jiný model v podobné cenové relaci. Díky moc!

  https://www.cykloadam.cz/…w-neon-green

  https://www.cykloadam.cz/…matna-zelena

  https://www.cykloadam.cz/…k-green-2019

  • plysovykozisek  

   Z těch třech to první, ale nejlepší poměr cena/výbava= stavitel

   • tme88  

    Diky za reakci. Co se tyka stavitele, nema nekdo typ na nekoho Praha, Kladno, Beroun, Rakovnik?

  • puka  

   To první z těch tří. Pokud si chceš vybírat bike a nevyznáš se v komponentech, začni si pročítat fórum. Ale to je běh na dlouhou trať.

  • Mereck  

   Také bych vzal to první (pokud budeš kupovat „kolo z krámu“ a ne od stavitele) Hlavně něco kup a jezdi.

   Jak píše puka, fórum si pročítej – najde se tu dost informací. Bez praxe (tedy bez kola) ti ale nebudou k ničemu. Stejně cokoli teď koupíš, bude za rok dva překonané a i ty se možná změníš jako jezdec. Je to prostě ten běh na dlouhou trať a trochu močál.

   Ale ježdění je super a bude tě to bavit na kole za 15 000 i na kole za 150 000. Něco kup a vyjeď ven, v tom je ta pecka!

   • xtonda  

    Sleva 10 % na model 2017 mi přijde málo, taky mají velikost jen 16,5". Přímo Adam tam má za stejné peníze i vyšší model Torrent 50 ze stejného roku ale jen 19", ale i ten se dá tady https://www.axit.cz/…t_50-29.html koupit za 15 000 ale zase jen 19". Nebo za těch 18 jako Torrent 30 2017 je na axitu Torrent 50 2018 https://www.axit.cz/…t_50-29.html (L a XL)

    Každopádně otázka pro tazatele, chceš to od Adama nebo je to jedno? A jakou potřebuješ velikost? U Adama mají za 21 500 pěkně zlevněného Apache https://www.cykloadam.cz/hawk-a1 Epixon a vše včetně brzd Deore nebo lepší, ale jen 17".

   • puka  

    Tak, neřešit, jezdit. Kupil jsem si bazarovou CX za 12k a zase mám radost. :DD Hlavní je vědět, co chceš jezdit (Což je u mě problém se čtyrmi a půl koly)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse