• KhalifaW

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výberem kola. Jsem rekreační jezdec 195cm, 95kg s tím že vetšínu času strávím na ciklostezkách.

Líbí se mi tyhle 2 kola, myslim si že mají výborný poměr cena/výkon. Poradíte mi prosím ktere z nich je lepší popřípade pokud znáte lepší alternativu.

https://www.cyklonemcik.cz/…s-air-top--1

https://www.decathlon.cz/…8364715.html#…

Předem děkuji

• Sodík  

Kotouče SHIMANO SMRT nebrat!

• puka  

SHIMANO ŽIVOT se nevypláceli pojišťovnám, proto myslí jen na SM RT.

• palo7  

Výborný cena výkon? Jestli je 17maximum, tak bych koukl na bazar. Pokud trváš na novým, tak stavitel. Také si ujasnit jestli 29 nebo 27,5. U toho Amuletu e dost pomlouvání vidlice, pro tvých 95kg velmi slabé brzdy a kotouče typ 10, to je snad spíš sranda než funkční prvek. Na tvou váhu taky ta 30mm vidlice co je v Decatlonu nebude nic moc.

• KhalifaW  

Právě že ten Amulet je od stavitele.. pokud by u nej byl problem jen v v kotoučích tak mu mužu napsat a pry ho jakkoli konfigurovat.

U Amuletu me láká vzduchova vidlice – je sice trochu přehnana 120mm… a taky RST aerial neni moc dobra značka – :D aspon z vašich recenzí tu.

Jinak v decathlonu je vidlice 100mm ROCKSHOX XC30– ta je špatna?

• palo7  

Za 19.000 už seženeš vyvážené kolo. Prvně si ujasnit jestli 27,5 nebo 29

• KhalifaW  

Budu jezdit převážně na pěších a cyklo stezkách- tudíž žádné moc zatáčky spíš dlouhé výlet zaměřené na efektivitu a pohodlí, tudíž se spíš přikláním k 29" navíc ještě s mojí výškou…

• KhalifaW  

Jinak jsem student a tak je pro me každá koruna cenna, ale samozřejme pokud by byla lepší alternativa kola a bylo by třeba za 19000 tak mi napište, jen mi prosím napište v čem je konkretne to kolo lepší abych vedel kam se ty penize podely :D

• milan.v  

Studente, hledal jsi tu?

• jardalee  

Kup si v hervisu 21" 29er za 10k a výměn na něm vidlici za raidon 3–3,5k + tak 500 servis a mas pohodovy kolo ale teda 3×9 jinak se domluvit se stavitele m výbava tak alivio brzdy deore vidlice raidon ,ram tak nějak na tebe :). https://www.hervis.cz/…OLOR-2261425

• roman II  

no jo, XT tam je a to je hlavní :-)))

• jardalee  

no ja to kolo kupoval a tohle snim delal ,jako ta prehazka je sice starsi model ale je XT no :) razeni je acera ,brzdy celkem slusny na marketovy kolo a cenu ,videl sem je i na kole za 30k a tam to byl vysmech,vidlice je tam pruzinova ale ta nejdrazsi :) ,rafky uz nachystany na bezduse ,plaste noby nic,no celkove sem musel uznat ze to kolo proste za 10k nejde postavit a po vymene vidlice je to celkove bezkonkurecni ,navic proste 29er ,ale teda ja jeste kupoval 19" pro holku ale bylo by i na me – 186cm ,na takovej pohodovej posed ,ale ja sem vzdycky mezi dvema velikostma,21" nevim jak moc velky bude

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse