Všelijaké, hlavně pomalé, vyjížďky směr západ 2020

174 nepřečtených
  • Smazaný účet

    na základě požadavku, že předchozí vlákno se už blbě otevírá na mobilech, je tu nové vlákno…

    0 0
    • Thapsus  

      Super, díky :-)

      0 0
    • šimlos  

      To sou ty mladý, pořád čuměj do těch mobilů :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      btw co něco příští víkend? navrhl bych takovou kombinaci mé a Radiusovy trasy – dal bych singlíky okolo Berouna, když Radius vymyslí, jak nás tam dostat rozumně ze Zličína (imho není moc lepších variant, než tato )

      samotná pasáž kolem Berouna má cca 30 km (1 km up, bez možnosti občerstvení = s sebou)

      a dojezd podél řeky do Prahy cca 42–43 km

      celkem tedy cca 95km, nějakých 1200m up

      0 0
      • šimlos  

        Takže vlastně Seržovo jarní Berounsko :-) Tu trasu do Berouna těžko jinak vymyslet. Co se piva a klobásy týče, na hřišti ve Zdejcině bývala hospoda nebo stánek, nejsem si ale vůbec jist. Každopádně rád pojedu.

        0 0
        • Smazaný účet  

          cestou tam je dobrá hospoda tahle:

          https://www.facebook.com/m.pyskova/#…

          (nevím jak budou mít otevřeno)

          stánek na Zdejcině spíš nebude

          teoreticky se dá po tom divokym sjezdu do Nižborskýho údolí sjet do Nižbora (asi kilák, míííírně s kopce) a pak se vrátit…

          0 0
          • Smazaný účet  

            nebo můžeme do Nižbora sjet jako že plánovitě (nejet na Lísek a podruhé na Děd) a nějak to doklepat z Nižbora (ideálně asi Žlubineckým potokem po modré tz – nějak takhle )

            to by bylo celkem cca 80km

            0 0
            • karliner  

              Takhle blbě to naplánovat a vyhnout se asi o půl kilometru pivovaru Dědkův mlýn umíš jenom ty :-D

              0 0
              • 01carbon  

                kdyz slibis ze tam v so budes sedet tak tam Serzu (live or dead) dostrkam :)

                0 0
                • karliner  

                  To asi neslíbím, poněvadž jsem tam byl minulý týden a zase tak atraktivní cestu z chajdy tam nemám :-(

                  0 0
          • 01carbon  

            tady v te hospe mi zachránili zivot nekdy loni kdyz jsem se sapal od plzne

            já mohu jen 16.5. tak to planuj jen na jeden den :-)

            zpatky kalup po A pres Nizbor, Chynavu, Podkozi ..

            0 0
            • Smazaný účet  

              tak jestli jsi v presu, tak můžeš s náma ž do Nižbora, pak si to dáš po áčku a ostatní si užijí krásné cesty podél potoka…

              0 0
      • Krejza  

        Příští víkend myslíš 23.-24.5.?

        0 0
        • Smazaný účet  

          no…psal jsem to v půl druhý v noci, ale viděl jsem se ještě v neděli, takže jsem myslel 16–17 :-)

          0 0
          • Krejza  

            Koukl jsem na datum, už ne na čas. Tento víkend se nepřiseru, možná jindy. Užijte si to.

            0 0
      • Meduza  

        Smrdi mi to tady Stikou :))))

        Twl, vy se toho Jestidku fakt asi bojite…

        0 0
        • Smazaný účet  

          právě naopak…aktuálně je to zcela mimo Štiku!

          https://www.bike-forum.cz/…r-zapad-2020#…

          0 0
        • Thapsus  

          Já s tím více méně počítal, ale trhali mi dneska zuba a mám na týden antibliotika, tak nevím, jestli to o týden neodložit? Nebo jsem moc hysterka? :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            odložit Ještěd, nebo Beroun?

            Beroun dáš, budeš chladit zub pivem :-)

            Ještěd asi ne, protože budeš viset za Meduzou zakousnutej do představce :-)

            btw mě když trhali osmičku, tak jsem žádná ATB nedostal…byl jsem ošizen!

            0 0
            • Thapsus  

              Leda že bych ho vzal do krabičky, abych ho mohl v Berouně chladit pivem. Ale kdo ví, kde je mu chudákovi konec.A byla to čtyřka, ale to je fuk asi :-)

              0 0
            • šimlos  

              Co bude chladit, když ten zub už nemá? :-)

              0 0
          • Meduza  

            Klidne to odlozme zoubkova vilo. Me stejne boli to koleno. Takze dejme zewlik Berounsky. jestli mi to vubec koleno dovoli.

            0 0
            • Smazaný účet  

              neboj, tak technický sjezd, jako to místo, kde jsi se vyndal, je tam jenom jeden…

              :-)

              0 0
            • Thapsus  

              OK. Hele a končit budete v Chyni? Máte ± autobus představu v kolik tam tak můžete být? Že bychom tam nějak přibližně zajeli na silničkách a bud se trefíme, nebo ne…

              0 0
              • Smazaný účet  

                odjezd v 10, v Berouně 11:15 (možná hospa? tak 30min.?)

                singly kolem Berouna cca 3h = v Nižboře cca 14:30–15:30 (oběd)

                a cesta do Chýně může být cca 2h = 17:30 v Chýni? Nebo trochu později…

                0 0
      • Honzis  

        Nemáš lepší hodit kolo do vlaku a dojet rovnou do Berouna ? Chápu že Zličín Metro je pro Pražáky za 0

        0 0
        • Smazaný účet  

          nemáš, bo karanténa a vlaky narvaný lufťákama, co normálně ludraj po nákupních centrech…

          0 0
          • Reggie  

            Nákupáče se dnes otvírají. Předpokládám, že se tím pádem příroda dost uvolní. Těším se na to už měsíc.

            0 0
      • Smazaný účet  

        takže definitivně – sobota 16.5. sraz v 10:00 u výlezu >M< Zličín

        0 0
        • šimlos  

          Ok, budu tam.

          0 0
        • Smazaný účet  

          bude fajn, když bude nějaký klikač gépéeskový a nakliká si to…hlavně ten úsek od Nižbora…

          0 0
          • šimlos  

            Po tý modrý jsme už jeli, ale opačně před dvěma lety to Křivoklátsko, ne? . A konec zase v Chýni, to je dobrý nápad.

            0 0
            • Smazaný účet  

              jj, zahrádky už jsou legal – dneska jsem byl po běhání u Kotvy a už tam je sezení…

              a jo, tu modrou jsme jeli opačně :-)

              0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Já podle počasí.

          0 0
          • Smazaný účet  

            polojasno, kolem 15°C

            v neděli bude trošičku líp, ale pan Carbon v neděli nemože…

            0 0
          • 01carbon  

            Nemas naklikanou caru?

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Pracuju na tom.

              0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Tady je trasa ve formátu pro mazáky :-) Za chvíli přidám pro lamy :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                je to moc komplikovaný

                osobně bych do Berouna jel po silnici, kompromis pro mě je už to, že po silnici nejedu…

                a přes Berounku jedeme přes tu lávku (viz moje mapa – klikni na to)

                Máš limit 21km…tak schválně :-)

                0 0
                • R-A-D-I-U-S  

                  Prej složitý :-P Ať se k tomu vyjádří zbytek osazenstva.

                  ps: Přijede slečna M.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    no, hele:

                    odjezd v 10, v Berouně 11:15 (možná hospa? tak 30min.?)

                    singly kolem Berouna cca 3h = v Nižboře cca 14:30–15:30 (oběd)

                    a cesta do Chýně může být cca 2h = 17:30 v Chýni? Nebo trochu později…


                    to platí pro mou variantu

                    oběd 14:30–15:30 je dost pozdě

                    v tvé variantě se to ještě o skoro hodinu odkládá


                    navíc máš špatně konec = nutnost motat se skrz město…na jednom místě asfaltu ubereš, a pak to táhneš provozem městem…

                    0 0
                    • R-A-D-I-U-S  

                      Ten závěr z Chrustenic jsem vzal z toho prvního odkazu co jsi sem postnul, to není problém změnit a určitě to o hodinu delší není. Co se teda posilnit ještě někde před Berounem, pak by pozdní oběd tolik nevadil?

                      0 0
                    • R-A-D-I-U-S  

                      Kdyžtak si dáme sraz rovnou na lávce v Berouně ;-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        kecal já sem ti do trasy minulej tejden?

                        0 0
                        • 01carbon  

                          OBA – zitra si muzete roztrhat obcanky ted si to vyrizujte SZ. Az bude finalni cara tak ji sem Vlado vetkni.

                          Bez obeda sup sem sup tam. Minuly tyden ten odtah od Zizne (M+A+O) byl super ted by se hodil.

                          Potreboval bych byt na ukrajine nejpozdeji okolo 18hod. vysvetlim zitra

                          0 0
                        • R-A-D-I-U-S  

                          Nekecal, tak mě ale nevyzývej abych vymejšlel spojku do Berouna.

                          0 0
        • smiley  

          Díky všem za příjemnou a pohodovou společnost, organizátorům díky za trasu, Honzíkovi za závěrečný dojezd.

          Pro Seržu – já mám nakonec nastoupáno 1379 m a 88 km, je to tedy i se závěrečným dojezdem na Vyšehrad. Trasu se sem snažím nahrát, ale nějak to nejde, protože to zřejmě neumím :-), tak spíš pošlu mailem.

          0 0
          • Smazaný účet  

            krása! díky za info! já mám nakonec (i s ranním dojezdem a večerním odjezdem) 101,59 km :-D

            převýšení tedy budu předpokládat cca 1390…

            na lehkou lemravou bikovačku dost slušný :-)

            díky všem za společnost!

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Zase kilo :-))

              0 0
            • šimlos  

              Musíš mít o trochu víc metrů up, já garmina zapnul až na Zličíně po výlezu z metra, aby mi to tam nepřičetlo cestu metrem a převýšení mám 1484m. Dobře, odečtu metry od Vltavy na Žižkov přes Mírák, to je cca 40m :-)

              0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            No přímo sem se trasa nahrát nedá. Jedině odkaz na strava / mapy.cz a podobně ;-)

            0 0
          • 01carbon  

            chvvili jsem koketoval s myslenkou ze to s Tebou vysapu i na vysehrad. takhle jsem dojel osprchoval a zazvonila navsteva nacasovani 1A. 104km a 1600m up – super vylet.

            sprajcnuty kolo ve sjezdu – vysmatej smajl

            0 0
      • Smazaný účet  

        vyhlašuju udělení vrcholové premie na Dědu…bude rozdělena rovným dílem, takže je jedno, kdo se tam vysápe jako první :-D

        0 0
      • Smazaný účet  

        foto

        0 0
    • Smazaný účet  

      up :-)

      0 0
    • 01carbon  

      v so asi gaucink bo ma padat nejaka voda shora. v ne zkusim po trase Hynka 13 kopcu. na zebricky neaspiruju ale ruzova zahrada to asi nebude. kdyby nekdo

      0 0
    • Smazaný účet  

      co tenhle víkend zas nějaké MTB? cca 80 plánovaných (a jak už to tak bývá, tak cca 100 skutečných)…

      0 0
      • 01carbon  

        nema byt pocasi

        byl jsem projet 13 kopcu – je to na beroun – pekna trasa (jeste ted me boli nohy)

        0 0
      • šimlos  

        Já bych o víkendu někam rád jel. Pokud by jel Thapsus s Radkou a ještě třeba s někým rozumným na Ještídek ( ten strašný panázev mám od Medúzy), tak bych jel tam, poněvadž se mi v sobotu kolem Labe jelo s nima skvěle. Ctí obědy, svačiny a skupinu, to vše ve svižném ale příjemném tempu. Ale jak píše 01carbon, počasí počasí..V úterý jsem v Podbabě málem utonul, dneska to stojí taky za… a víkend bude dle předpovědi v podobném duchu…

        0 0
    • Smazaný účet  

      předběžně 27.6. bike?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kruci…U stiky zmenili pivo – misto krusek maji starac…

      :-(

      0 0
    • Smazaný účet  

      jo a foto z naší minulé vyjížďky s Šimlosem

      :-)

      ne, nebyli jsme v Austrálii…

      0 0
    • Smazaný účet  

      čtvrtek/pátek má pršet, sobota aby to trochu vyschlo = v neděli bike?

      0 0
    • Smazaný účet  

      jen předběžně – tenhle víkend bych jel na bika, ale vypadá to, že budu muset na Slapy (kvůli autu)

      takže asi tam po silnici, zpátky už nějaké dovádění…ale ještě nevím přesně kdy…upřesním, až se mi chlápek ozve…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Sedim ve stanku v usti Zahoranskeho potoka a cumim – staneka noveho provozovatele a toci Bernard! Top!

      0 0
    • Smazaný účet  

      Sobota nejake mtb? Primerene km, primerene piv :-)

      0 0
      • šimlos  

        Myslíš devět jedenáctek jako minulou sobotu? :-) Já jsem o víkendu v Domažlicích, syn má narozeniny, tak dostane jak jinak pivo :-). Takže se těším na příští sobotu/neděli, jestli tedy někdo pojede…

        0 0
        • Smazaný účet  

          no problem…projedu se sólo…aspoň se zas po čase ukážu ve Štice…i když ten Staráč…zlatý Krušky, co tam měli dřív…

          0 0
    • šimlos  

      Něco o víkendu na mtb?

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Počasí na sobotu nevypadá marně.

      Nedáme nějakou MTB ? ;-)

      0 0
    • KoumakCloumak  

      Jen jsem tu chtěl poděkovat za další nápady na vyjížďky směrem na západ od Prahy, tak jen, že sdílení tras mi zase otevřelo nové cesty. :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.