• khonza

Registrace spuštěna!!!

https://www.ivelo.cz/test-fest-2019/

Pište připomínky – co otestovat, na co si dát majzla… atd.

• Slash  

Vybírá se nějaká kauce na kola, nebo stačí jen vstrupné na TestFest a 2 doklady?

• vpa007  

Kauce na kole, minimálně na moravským TestFestu, nebyla co pamatuju… ;-)

• krabica  

Tohle mně stálo dost peněz, už tam nejedu… :-D

• vpa007  

Jasan že zas jedu… oproti loňsku, kdy sem si vzpomněl na poslední chvíli, jsem už dokonce přihlášenej :D

• Salomon  

Dotaz pro zkušené. Kde jsou tratě přívětivější pro začátečníky?? Jedovnice nebo Moninec? Je jedna nebo druhá lokalita v něčem o hodně lepší.

• vt  

Jaka je tam realita se silnicnima kolama? Stoji za to tam zajet? Jak je to s pedalama? spd?

• vpa007  

Pedály jsou takový, jaký si dovezeš, když si vemeš silniční, tak i na horák můžeš se svejma TourDeFrance tretrama… a taky naopak. K silnicím je otázka, na kterej TestFest svůj dotaz směřuješ… jestlí východ nebo západ (tam to neznám ;-))

• DoomHammer  

Jedovnice! :)

• TeryPV  

Akorát to zase bude e-test fest jako loni… A po obědě už nebudou baterky :D

• DoomHammer  

Já si zas pučím grejvla, abych se ujistil, že jednoplacka není pro mě, nějaké endurko, a odpoledne možná silničku.

Éčko jsem si pučil loni a těžce mě to nebavilo. Letos to ani nebudu zkoušet.

• vpa007  

Souhlas… pravda je, že bych si možná i toho štěrkoleta půjčil… budu muset napsat PH jestli dovezou letošní verzi RX na otestování, že bych jim na statickou stojánku na oplátku možná dovez obě miniRBa :D

• DoomHammer  

Kudla doufám, že tou dobou už budu mít vlastní RX :)

Trvá jim to jak hladovému…

• TeryPV  

Já se letos těším zase na 27,5+ to mě baví. No a asi i nějakého grejvla, ale já si na beranech určitě rozbiju ústa :D

• vpa007  

Hele, s tím já ne-elektrikář nemám problém… naopak.. ono po obědě odpadně většina populace, traily jsou volnější a kola dostupnější… nemám problém za ten den namotat 65km. Takže mě to nechává celkem v klidu… jezdím hlavně trail č.2 a tam stejně elektrikáři v naprosté většině případů ani nedojedou :-)

• DoomHammer  

Na dvojku s láskou vzpomínám, jak jsem tam nahoru táhl endurko 160/160 a nadával jsem jak špaček :D

Ale dolů to jelo božsky.

• krabica  

Taky jsem vytáhl Whyte G170 na 2. a byla to fakt chyba, tam nikde terén na enduro není. :-)

• khonza  

Jo. Měli jsme to stejně. A č.2 jsme loni lítali na gravelech a byla to parádní zábava.

• roman II  

„a stále více a více elektrokol“

letos se pojedu podívat abych se svezl a utvrdil se ve správném výběru

• JudyN15  

Máte zkušenosti, že by tam mohl být Trek (Slash / Remedy), popř. Canyon (Strive / Spectral) ?

Díky

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.