• khonza

Registrace spuštěna!!!

https://www.ivelo.cz/test-fest-2019/

Pište připomínky – co otestovat, na co si dát majzla… atd.

• Slash  

Vybírá se nějaká kauce na kola, nebo stačí jen vstrupné na TestFest a 2 doklady?

• vpa007  

Kauce na kole, minimálně na moravským TestFestu, nebyla co pamatuju… ;-)

• krabica  

Tohle mně stálo dost peněz, už tam nejedu… :-D

• vpa007  

Jasan že zas jedu… oproti loňsku, kdy sem si vzpomněl na poslední chvíli, jsem už dokonce přihlášenej :D

• Salomon  

Dotaz pro zkušené. Kde jsou tratě přívětivější pro začátečníky?? Jedovnice nebo Moninec? Je jedna nebo druhá lokalita v něčem o hodně lepší.

• vt  

Jaka je tam realita se silnicnima kolama? Stoji za to tam zajet? Jak je to s pedalama? spd?

• vpa007  

Pedály jsou takový, jaký si dovezeš, když si vemeš silniční, tak i na horák můžeš se svejma TourDeFrance tretrama… a taky naopak. K silnicím je otázka, na kterej TestFest svůj dotaz směřuješ… jestlí východ nebo západ (tam to neznám ;-))

• vt  

Komunikoval jsem z Velem – znacky budou zname az v dubnu.

V Giantu mi rekli, za tam budou, silnicni kola zadny letos na testovani vsak nemaji, bude tam Deffy.

• TheJD  

Tomu nerozumim. Napises, ze Giant tam zadne silnicky mit nebude, ale bude tam Defy, coz je silnicka. Jak teda?

• vt  

Sorry Defy beru jako polo-gravel :-)… tak presneji receno letos nema Giant zadna testovaci TCR a pod.

• Namtos  

A gravel?

• DoomHammer  

Jedovnice! :)

• TeryPV  

Akorát to zase bude e-test fest jako loni… A po obědě už nebudou baterky :D

• DoomHammer  

Já si zas pučím grejvla, abych se ujistil, že jednoplacka není pro mě, nějaké endurko, a odpoledne možná silničku.

Éčko jsem si pučil loni a těžce mě to nebavilo. Letos to ani nebudu zkoušet.

• vpa007  

Souhlas… pravda je, že bych si možná i toho štěrkoleta půjčil… budu muset napsat PH jestli dovezou letošní verzi RX na otestování, že bych jim na statickou stojánku na oplátku možná dovez obě miniRBa :D

• DoomHammer  

Kudla doufám, že tou dobou už budu mít vlastní RX :)

Trvá jim to jak hladovému…

• TeryPV  

Já se letos těším zase na 27,5+ to mě baví. No a asi i nějakého grejvla, ale já si na beranech určitě rozbiju ústa :D

• vpa007  

Hele, s tím já ne-elektrikář nemám problém… naopak.. ono po obědě odpadně většina populace, traily jsou volnější a kola dostupnější… nemám problém za ten den namotat 65km. Takže mě to nechává celkem v klidu… jezdím hlavně trail č.2 a tam stejně elektrikáři v naprosté většině případů ani nedojedou :-)

• DoomHammer  

Na dvojku s láskou vzpomínám, jak jsem tam nahoru táhl endurko 160/160 a nadával jsem jak špaček :D

Ale dolů to jelo božsky.

• krabica  

Taky jsem vytáhl Whyte G170 na 2. a byla to fakt chyba, tam nikde terén na enduro není. :-)

• khonza  

Jo. Měli jsme to stejně. A č.2 jsme loni lítali na gravelech a byla to parádní zábava.

• roman II  

„a stále více a více elektrokol“

letos se pojedu podívat abych se svezl a utvrdil se ve správném výběru

• JudyN15  

Máte zkušenosti, že by tam mohl být Trek (Slash / Remedy), popř. Canyon (Strive / Spectral) ?

Díky

• wilda81  

V minulosti tam byli. Jen ne ve všech velikostech. Navíc, min. v Jedovnicich, není moc kde podobné kolo prověřit.

• Tehu  

Co třeba Transition, Kona, či Kamil s Commencal-em ? Bývají??? Bych zkusil nějakou vysokozdvihovou 29er ;)

• krabica  

Kona byla loni v Jedovnici, ale ten jejich nízkozdvihový 29er Satori? byl asi nejhorší bike, co jsem tam jezdil.

• pavlik.adam  

Nevíte jaká je v Jedovnicích doporučená trasa pro silnice? Resp. jestli vystavovatelé jsou v pohodě, když by někdo na jejich kole otočil Macochu a zpátky.

• TeryPV  

Pro silnice dle mě značené trasy vyloženě nejsou. Jinak záleží na každém vystavovateli. Většinou půjčují na určitou dobu. Někdo na půl hodiny (což se moc dodržet nedá) někdo na hodinu. Za hoďku se Macocha samo otočit dá.

• DoomHammer  

Já měl loni všechna kola na hodinu… Spešla, RB i Kelyšku. Akorát Kelyšku jsem vracel dřív bo vybitá baterka :)

• TeryPV  

To jsi se trefil zrovna do těch, co půjčují na hodinu :) Mívali s tím problém u SUPa, RM, Scott, pak hlavně Mojekolo, tedy Ghost a Lap svého času i Hibike. Spešl, RB, Kellys, Merida co moje paměť sahá, vždy na hodinu.

• ddd - andy  

Hele kdo nebyl, tak bacha je to fakt extrémní akce – viz report z minulýho roku:

http://720.cz/?…

Muhahahaaaa…

• gregorus  

Tak Monínec je zrušený kvůli nedostatku účastníků…

• vpa007  

Nonekeke! Jako fakt? Koukám na web a tam už fakt není… takže se část lidu přehne do Jedovnic(e)? ;-)

• plzakj  

Je to tak :-( Dneska sel mail…

• well  

To je velká škoda. Přitom dva roky zpátky byl test fest

ve Slaném s minimem vystavovatelů a akce byla. Já menší počet testovačů jako problém nevidím :-).

• koko0925  

Z toho mejlu právě není jasný, jestli je nedostatek vystavovatelů, nebo testerů. Tipuju to první. Jen napsali, že za to můžou Velikonoce.

• plzakj  

“Co k dispozici není, je dostatečný počet účastníků.” mi prijde celkem jasny.

• volyn  

Vsichni uz maj doma elektrokola, tak nač ztracet cas

• Boby83  

Chtěli jsme se akorát registrovat, byli bychom 4. Myslím si, že by účastníků ještě hodně přibylo.

• TeryPV  

Těžko přeběhne, když jsou registrace pozastaveny. Ale teda je to jen další důkaz toho, že to jde od desíti k pěti.

• vpa007  

Hele možná jo, ale já to furt beru jako šanci vyrazit do Jedovnic na celej den s kámošema s argumentem, že moje bohyně moc nebrblá, takže tomu furt dávám šanci ;-)

• TeryPV  

Souhlas s tím výletem. Taky to tak beru, co jsou traily, je to o něčem jiném a jedu tam rád. Ale ta organizace mě prostě prudí. I přístup vystavovatelů byl dříve lepší, dnes jsou prudérní, protože musí v sobotu do práce atd.

• theedge  

Není lepší si jet užít traily jindy nežkdyž se tam motá mraky lidí ?

• vpa007  

No sám se tam občas dostanu, ale sem na kole, takže dám jeden/dva okruhy a musím jet, abych dojel dom, i tak to bývá cca 60–70km. Taky sem tam byl s rodinkou, ale to si moc nezajezdím… takže ano, i v téhle masovce je to pro mě nejlepší šance, jak si Jedovnice dát, zvlášť když s kámošem jezdíme zadní okruh, kam moc lidí moc nejezdí ;-)

• khonza  

Právě jsem obdržel email kde bylo mimo jiné:

"Dobrý den,

V letošním roce Testfest vynecháme, v Jedovnici tedy nebudeme.

S pozdravem

Petr Heiník

Zákaznické centrum RB"

• vpa007  

Tak tohle mě ale celkem mrzí… chtěl jsem omrknout/projet štěrkolet MkII… no škoda, co ale nadělám(e), že?

• TeryPV  

Tak dnešní mail od Blechové je opravdu vtipný :D 350 lidí na 150 kol… a ty kecy kolem, že není zájem vystavovatelů. Dávám tomu rok, maximálně dva.

• vpa007  

Já ti nevím, co řešíš… tak buď chcu jet a neřeším to, nebo nechcu jet, tak nejedu, ne? Já to neřeším, můj cíl je půjčit si cokoliv a užít si den na trailech, i kdybych to měl brousit na kole z Decathlonu (který si mimochodem jen tak pro referenci fakt chcu pučit ;-))

• TeryPV  

To bylo spíš takové povzdechnutí, či jak to říct.

Chci vidět tu bitku o kola, pochybuji, že bude v jednu chvíli 200 lidí sedět a odpočívat :)

• vpa007  

Tak to jo. To bude v klidu… jako jo, ráno bude panika, ale hlavní je se z toho neposrat, žejo… navíc, mám takový tušení, že dost lidí pude na Spešl a elektrokola, takže začnu někde z jinýho konce… trochu mě mrzí, že do toho hodili vidle z RB, tam jsem měl dycky dopředu zamluvený na ráno kolo, tak byl klid ;-)

• TeryPV  

Taky to vidím ráno na pohodičku a odpoledne zajezdit. Blbé je, že když jsem to tak párkrát zkusil, tak stánky balily o hodinu až hodinu a půl dříve. No uvidíme, ale jde to opravdu do kopru…

• vpa007  

Jasně. Až to bude úplně v háji, tak se na to vybodnu taky ;-)

• plzakj  

Meli jste se prihlasit do Monince sulini. Nemuseli by nam to rusit.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse