• qub1n

    Nevíte kdy a kde má být Test Fest 2015? Na webu zatím nic nevidím…

    0 0
    • wilda81  

      Čechy, 18.4.2015, Slaný

      Morava, 25.4.2015, Jedovnice

      0 0
    • Pan.Fazole  

      tohle píšou na stránkách u RB :

      (jestli to je pravda netušim)

      VELO TEST FEST Čechy, 18.4., Slaný

      VELO TEST FEST Morava, 25.4., Jedovnice

      0 0
    • vp2  

      A od kdy bude probíhat registrace, to zatím zveřejněno není?

      0 0
    • De.Fly  

      jsem se chtel zeptat zkusenejsich – nikdy jsem na Test Festu nebyl, jake to je? Stihne clovek otestovat, co chce nebo je to jen o cekani ve frontach? Cilem by bylo zkusit tak 3–4 kola.

      diky za zkusenosti

      0 0
      • wilda81  

        3–4 v pohodě, fronta bývá většinou jen u registrací u #1 a pokud je mokro tak u wapky.

        Většinou jsem stihl i s obědem projet tak 6–7 kol, ale na nějaké větší závěry o kole je málo času. Je to dobré tak na ujištění se ve velikosti rámu.

        0 0
        • Azmir  

          To já měl spíš problém s fyzičkou, dycky vyjet na celkem slušný kopec pak rychle sjet dolů, půjčit jiné a odzova mě v Jedovnici celkem odrovnalo :D

          0 0
      • Dorsiflex  

        Problém tam jsou větší velikosti kol (třeba XL) – takže pokud jsi vyšší postavy, tak si moc neužiješ. Dále je tam (pochopitelně) maximální zájem o fully známých značek, dostat se k nim je docela problém (nechtělo se mi u stánku třeba hodinu čekat). Poslední záležitost je terén kde se jezdí – do Slaného jsem kvůli tomu už loni nejel. Když se Test Fest ještě konal v kempu Válek, tak první rok testovací okruh vedl, mino jiné, přes místní FR trať a celkově dobrým terénem. Většina cykloturistů tak trať jela jenom jednou a pak skučeli (docela pochopitelně), že je moc těžká. Další roky už ty tratě byly kratší a jinudy. My a pár dalších lidí jsme ale jezdili tu původní, protože tam jsi bika opravdu otestoval. Ve slaném nic takového určitě není.

        0 0
        • mirabike  

          na Slánské Hoře http://www.mapy.cz/s/fmtZ by se myslím něco našlo – je to skalnatá vyvřelina s pěšinkama… jen nevím, jak je to s ochranářema, kam se tam ofiko smí…

          0 0
          • George1977  

            Podle zákona by nemělo být zakázané vjíždět do přírodní rezervace na kole. Ale je možné to zakázat nějakou ceduli nebo jinak. Což neplatí u „národní přírodní rezervace“ tam nesmíš mimo cesty silnice a cyklostezky stejně jak národní parky.

            0 0
        • michal96  

          jj tam to bývával super polet ;)

          0 0
    • scret  

      najdu nekde co by tam melo byt za kola?

      0 0
    • Amoondre  

      Jak sou na tom silnicky? Jaky je vyber? Co kola co k tem modelum davaji, byva to vetsinou zaklad, nebo se da otestovat i neco lepsiho?

      0 0
    • Tina  

      Miesta konania Velo Test Festu sa termínovo presunuli:

      18.4. Jedovnice

      25.4. Praha

      0 0
      • TeryPV  

        Buzeranti zasraní… ***** takhle to měnit… fakt zmrdi…

        Omouvám se, ale vytočilo mě to fest!!!

        0 0
        • jIrI___  

          Dávej, dávej! :D

          0 0
        • Tina  

          Zmenilo sa to kvôli závodu na ploché dráze ve Slaným v tom termínu.

          0 0
          • TeryPV  

            To mě ale nezajímá!!! vydají termín, člověk s tím počítá, všechno domluví…no ještě že jsem lístky nekoupil… seru jim na to…kvůli nějakému Pražskému závodu… mi bylo jasné, že je to kvůli těm kurvám Pražskejm… to že loňský rok byl Východní T-F postaven termínově proti nějakému veletrhu v Dojčlandu nebo kde a na T-F byla polovina avizovaných značek, to jim nevadilo, ale letos Pražáčci nemají volníčko tak změna…WTF ??? Fakt to stojí rok od roku víc za houno…

            0 0
      • karliner  

        Proč se tedy na webu Vela dá přihlásit na 25/4 do Slaného?

        0 0
        • Tina  

          Pretože v pôvodnom termíne 18.4. sa v Slaným koná plochodrážní závod. A tak sa vymenil termín 25.4. s Jedov­nicemi.

          0 0
          • karliner  

            Tady píšeš o 25/4 a Praze. Tak jak to tedy je?

            0 0
            • vp2  

              Test Fest Západ 2015

              25. dubna 2015, plochodrážní stadion Slaný

              0 0
            • gargamel  

              Třeba myslela, že to Slaný je součást Prahy;)

              0 0
            • Tina  

              Pre mňa ako vesničanku je všetko v okruhu 20km od Prahy vlastne Praha. Ospravedlňujem sa ak som niekoho uviedla do omylu a kvôli tomu som mu znemožnila zúčastniť Velo Test Festu 2015 v Slaným.

              0 0
    • vp2  

      Registrace 2015 již spuštěna.

      http://www.ivelo.cz/testfest/

      0 0
    • madcat  

      Nikde jsem se na těch stránkách s registracema nedočel kdy to vlastně začíná atd…? Jakože v kolik hodin má cenu tam přijet – jednak oficiální info, a druhak zkušenosti těch, co už tam byli. Nebo už su fakt slepé jak patron?

      0 0
      • madcat  

        Plus ještě jedna technická: při registraci vlevo vidím „osobní údaje“, to je jasný, ale vpravo do „přihlašuji účastníky“ mám sám sebe napsat ještě jednou, nebo to je JENOM pro DALŠÍ lidi, který bych vzal ssebou?

        Nemám takovýhle nejasný formuláře rád, když hergot není jasný co se kam má napsat!!! :-)

        0 0
        • vp2  

          Test

          fest se koná od 10 – 18 hod. registrace už začíná od 9 hod.Kola se

          rezervuji akorát u zn. specialized, informace dostanete cca 1týden před

          konání akce mailem.Ostatní kola se rezervují až na místě.

          Toť informace, kterou jsem dostal z iVela. Jinak k té registraci, mně stačilo vyplnit pouze sebe (jako jediného účastníka) a jinak jsem nikam nic nepsal. Přišel mi odkaz na platbu, tak jsem zaplatil a jsem regnutý.

          0 0
    • vp2  

      A pro ty, kteří se nemohou zúčastnit, nebo je pro ně Jedovnice a Slaný daleko informuji, že 1.5.2015 proběhne celodenní testování kol pod Helfštýnem. Info o prvním HELF BIKE TESTU jsou zde: http://www.selasport.cz/…usteny.xhtml

      Přihlášky už byly spuštěny.

      0 0
      • kudykam  

        Zajímavý ale zatím docela málo značek…

        0 0
        • vp2  

          Má být k dispozici celkem 300 kol, prý se počítá s tím, že ještě někdo z vystavovatelů přibyde.

          0 0
      • Mig_all  

        Super! Ale pro me bohuzel blby termín… :-(

        0 0
        • Pan.Fazole  

          tak já mam tedy aspoň SO volnou:

          RB – Velo Test Fest

          Na základě pečlivého zvážení aktuální situace, jsme bohužel dospěli k rozhodnutí, že není v našich silách v současné době připravit odpovídající množství testovacích kol RB.

          Velmi nás to mrzí, bohužel naši účast na letošním ročníku Velo Test Festu musíme zrušit.

          Děkujeme za pochopení.

          (ach zas blbě zařazeno)

          0 0
    • madcat  

      Jak to na Test Festu bývá s převlíkáním? Zatím to vypadá, že zítra bude spíš mokro (TF východ), takže abych pak nemusel lézt mokrej a špinavej do auta..? Je tam nějaký zázemí, nebo si všichni svorně mezi autama ukážeme tvarohový ******? :)

      0 0
    • Chlebovnik  

      Zdravíčko. Nechystá se někdo jet zítra ráno z Brna autem a nechtěl by s sebou vzít dva bikery? Pozveme tě v kempu na Kofolu. =)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.