• veronik

    Nechystáte se někdo na Test Fest do Svinař z Karlovarska? Viz www.ivelo.cz/testuj-fest-09/. Zda se mi to jako super akce, jsem přihlášený a těším se, snad vyjde počasí.

    0 0
    • blue  

      trochu se tady přiživim s malou reklamou (říkejte si co chcete, je mi to jedno)… kdyby si někdo z pražáků nebo okolních bajkerů chtěl zkusit něco z portfolia Brettonu nebo GT, má možnost příští sobotu na Točný… a zadarmo…

      0 0
      • lenochod  

        zadarmo? to mě budete tlačit do kopce :o) Díky za info, 29" jsem nejezdil a rád se svezu.

        0 0
      • Beeda  

        jj navic klamava reklama;-)

        nejste-li ještě naším zákazníkem
        je nutné

        předložit občanský průkaz a druhý doklad
        složit zálohu v hotovosti /50 000,– Kč nebo 20 000,– Kč za X-Caliber

        a službu zaplatit / 500,–

        0 0
        • fousek  

          To se snad netyka tyhle akce ne?

          0 0
          • Beeda  

            te druhe od blue ano, viz jeho link

            jo tahat 50 tacu v camelu se vyplati :-)

            0 0
            • fousek  

              no tu ja prave myslim, tohle jsem nasel v testservisu a to asi plati celorocne a tohle mi pripadalo jako jednorazova akce na kterou se ty podminky nevztahujou, ale jistej si tim nejsem

              0 0
            • lenochod  

              přihlášku jsem poslal (Velointest) ale nějak mi unikla ta záloha 50tis Kč. Kde že to píšou? Díky.

              0 0
              • Beeda  

                aha, tak by to melo byt na teto bez zalohy, nicmene upozorneni na akci na webu je matouci neb vedele je link na  pravidla testování..

                0 0
                • lenochod  

                  Tak to jsem rád že      B E Z Z Á L O H Y   A J I N Ý C H     P O P L A T K Ů !  To by mě docela štvalo :o(

                   

                  Tak jim ty nablejskaný kola drobet projedem :o))))

                  0 0
      • jonti  

        Celkom pekne, nieco by som aj vyskusal, hoci ani jeden z bikov nie je zatial mojim favoritom (spark, 96, scalpel, novy epic, lux mr), ale to gt ani gary by ma tiez dost zaujimali.

        Vzhladom k tomu ze potrebujem velkost 20 tak je to pre mna mimo :(

        0 0
    • lenochod  

      Na Svinaře bacha, určitě tam budou mít i DURATEC :o))

      0 0
    • Freeman36  

      Taky si myslim že to bude super akce. Hlavně aby vyšlo počasí, jsem přihlášenej s kámošem. Rád bych tam otestoval nějakýho fulla, nikdy jsem na žádnym nejel :-(

      0 0
    • Tomcat  

      Tuhle akci nejak nechapu. Znam ruzne demo akce, ale tohle je fakt sila, takove vypalne za kolo je podle mne moc.

      0 0
      • veronik  

        Tak me to prijde uplne v pohode. kdyz si vezmu, ze pri maratonu si slintam na predstavec a jeste na svuj za petikilo a tady si muzu uzit tolik ruznych kol od ruznych znacek. Navic to neni zadna firemni prezentace, takze me nebudou oblbovat jako v obchode jak je zrovna to jejich kolo skvely. Proste se svezu, rikaj ze vyber je z 300 kol a dvaceti znacek, to je dost sila. Me to prijde skvely.

        0 0
    • Dubys  

      no a co planujete otestovat? mam v pacu hlavne tyto 3 xc fully:

      lapierre x-control 410

      rb iq race

      giant anthem x2

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.