• juli

    Zdar, tak letos o Velikonocích by to zase šlo :-)

    Místo: Základna ve Smrčné na břehu Sázavy.

    Termím: pátek 6.4. – pondělí 9.4.

    Kapacita: dostatečná – chaty i zděná budova.

    Stravování: obdobně jako v předchozích létech. Veliká snídaně s traťovkou + večeře 2 chody.

    Cena: Nevyzpytatelná, nicméně se budu snažit ji zase zachovat příznivou, jako v minulosti.

    Příjezd autem po asfaltu, až na základnu, nebo vlakem – zastávka pacifiku vzdálená 800m od základny.

    Pokud bude zájem, pustím se organizování. Kdo si nevybavuje předchozí akci zde je vlákno 2010 a tady 2009.

    0 0
    • Medunka  

      super!

      0 0
    • mastihuba  

      škoda jsme v chorvatsku. :(

      0 0
    • kolda  

      davam do diare s priznakem „nezavazne“ :)

      zkusim se vyjadrit zavazne co nejdriv

      0 0
    • fousek  

      Super, to uz jsem ani necekal.

      Rad bych se dostavil, nevim na jak dlouho, ale moc bych chtel. Asi bych sebou vzal i par kamaradu. Zatim nezavazne potvrzuji ucast.

      0 0
    • McBlacky  

      Melechov, Stvořidla a hliník z Humpolce pořádně zapitý kozáckou kávou a hriatem :)

      předběžně bych to viděl, že bychom dorazili (Já + Sharka). Do půlky března když tak potvrdíme od kdy do kdy.

      0 0
    • fousac  

      predbezne nezavazne ja + zena

      0 0
    • rock  

      Jo !

      0 0
      • rock  

        … a klidně závazně na celou dobu. Nic neplánuju a teď už ani nic jiného plánovat nehodlám.

        0 0
    • Twister  

      Super! Zapsáno do diáře, počítám s tím a už se moc těším :)

      0 0
      • rock  

        Hezký, v profilu fotka z jednoho z předchozích ročníků, to tě šlechtí.

        A já na ní :-)))

        0 0
    • Dejf.82  

      Ahoj,

      jedná se o „uzavřenou“ společnost a nebo rádi poznáte i nové tváře? :-)

      0 0
      • juli  

        Dá-li se 25 746 registro­vaných uživatelů B-F prohlásit za uzavřenou společnost, pak ano :-) Ale vzpomínám si, že tam byli i lidi mimo tohle fórum.

        Rádi poznáváme nové tváře…

        0 0
    • teepeex  

      tebuh

      pokud nepojedu velikonocni miniloudacku, tak bych se pridal, dam vedet vcas

      mej se ty kluku

      tpx

      0 0
      • teepeex  

        zatim to se mnou nevypada,

        slibil jsem kolegovi, ze pokud mu nepojede partak do dvojice, ze s nim pojedu ja,

        si to uzijte bando

        0 0
        • juli  

          Ty si to užij taky. případně se ozvi, kdyby ti akce selhala.

          0 0
    • juli  

      Koukám, že zájem je, tak stvořím nějaký jídelní lístek a pokusím se spočítat cenu na den pobytu, aby bylo jasno do čeho jdete.

      K tomu jídelníčku mám dotaz na případná speciální přání.

      Rock a teepex jsou jasní :-)

      0 0
      • jecnak  

        Jak posledne hriato, kozackou kavu, kure se xx strouzky a specialne pro Medunku halusky ;-)

        0 0
    • michal96  

      to vipadá na super akci pokud se do tý doby nezrakvím taky bych se stavil :-DDD

      0 0
    • 33biker33  

      Prihlasuju se na akci a tesim se.

      0 0
      • juli  

        Taky se těším.

        Povol si e-mail v profilu, nebo mi napiš na můj.

        0 0
    • Eva  

      S hruzou jsem se sla podivat do diare, mame uz rozepsane vikendove sluzby v praci a tezko by se menily, ale mam VOLNOOOOOO, takze JEDUUUU, tedy snad jedem, Premek tu stastnou novinu jeste nevi, ale v nejhorsim jedu sama s Adamem, ten uz jezdi na kole sam, tak se nebudeme moct pripojit k vozikum pokud nejake budou ani k chrtum, ale neva, treba prijedou nejake dalsi deti jeho veku.

      Prosim tedy rezervovat 2–3 mista, diky :-)

      0 0
    • Thapsus  

      Jupíí. Počítej se mnou, počet míst upřesním začátkem příštího týdne.

      0 0
    • juli  

      Vyrobil jsem nějaký nástřel jídelníčku, tak můžete mít námitky, ale Medunka má s haluškami smůlu :-)

      Jinak na hriatô, kozáckou kávu i slezskou vařonku řada rozhodně příjde.

      0 0
      • Ossis  

        Je možné pobýt po kratší dobu?

        0 0
      • Twister  

        Mňam. Rád se na to podívám i ze zákulisí, to oplendování v kuchyni je taky fajn. :)

        0 0
        • Medunka  

          tak to můžeš dělat ty halušky

          0 0
          • juli  

            No, když se Twister nechytil, tak já po večeři v sobotu, nebo neděli nějakou limitovanou sérii udělám. Jen jaké? Bryndzové, nebo se zelím?

            0 0
            • Twister  

              Tak to já bych si taky dal. :)

              0 0
              • juli  

                no, já spíš, že bys to moh splichtit, až bude jasný, které Medu chce :-)

                0 0
            • rock  

              V sobotu ? To je na ně správný den. Alespoň zbyde míň konzumentů na knedlíky :-)

              0 0
              • juli  

                Jó ty vlastně nevíš, jak to dopadlo s ovocnými knedlíky posledně…

                0 0
                • rock  

                  ?

                  Nee …

                  0 0
                • Medunka  

                  Kvůli mě se halušky dělat nemusí, stejně sem je od té doby nejedla a nějak po nich neprahnu.

                  Jinak nedávno jsem dělala švěstkové knedlíky a pokud je to z mražených potvor, musí se plnit mraženýma potvorama – ale na tom sme se posledně schodli, že to tak bude :-), Jinak švěstková buchta byla dobrá imprivizace

                  0 0
      • Lasky  

        Juliho kuře si nemůžu nechat ujít :-)

        0 0
    • Lasky  

      Super. Jsem rad, ze je na obzoru další ročník velmi podarenych akci. Hlásím se na 100%.

      Diky

      P.

      0 0
    • Gorgov  

      To vypada moc pekne, predbezne se tez hlasim, v poctu nejspise dvou :)

      0 0
    • juli  

      Průběžně díky všem za zájem. Postupně zaznamenávám. Aktuálně ±20 lidí z 32 možných bez přistýlek.

      0 0
    • jecnak  

      Kdyby nekdo chtel kolmo, tak zas pojedu http://www.bikemap.net/route/128330…

      0 0
    • Thapsus  

      Tak za kolopěšáky potvrzuju jedno družstvo čili čtyři místa :-) (Bledulka, Plukovník, Junior, Thapsus)

      0 0
    • Jogador  

      Tento rok se musím omluvit, není čas, mám čerstvého potomka (3 měsíce), dostavuji barák a rozjíždím živnost, taže tento rok budu poprvé chybět,škoda, nadruhou stranu, letost bych vám stejně nestačil:)

      0 0
      • Medunka  

        tak to bylo hopem, když sme jeli na Sázavu naposled, tak to jsi měl teprv před svatbou :-)

        Gratuluju a hodně zdraví oběma

        0 0
      • juli  

        Tak moc gratuluju a těším se někdy příště.

        0 0
    • jecnak  

      Jeste padla rec na lod. Myslis, ze by bylo mozne si ji zas pujcit? Padla?

      0 0
      • juli  

        To nevím, ale zjistím, jestli ještě existuje.

        0 0
        • jecnak  

          Díííky

          0 0
          • juli  

            Čerstvé info: marína se rozrostla o další použitelnou loď. Současný stav je jedna otevřená a jedna uzavřená dvouchlapová kanoe. Pádla „nějaká“ jsou prý taky.

            0 0
    • jonti  

      Ještě jsem se nezůčastnil, taky se rád přidám, potvrzuji účast.

      0 0
    • juli  

      Tak základna se plní docela rychle.

      Hodně předběžně to vypadá, jak je vidět na obrázku. U těch, kteří mají červené políčko před nickem počítám s hodně pravděpodobnou účastí, ostatní se snad časem vyjádří – nespěchám :-)

      Zatím tak 3–5 míst volných.

      0 0
    • knihomol  

      Zdarec. CykloSázava byla povedená akce, takže pakliže mě do té doby něco nezplacatí v dopravním provozu, tak se taky předběžně hlásim. 100% potvrdím jak to bude možné.

      0 0
      • juli  

        Zdravíčko, už si tě vedu v patrnosti.

        Zase bys jel po ose?

        0 0
        • knihomol  

          Jestli dostanu dovolenou na čtvrtek a pátek, tak bych to zas odněkud natáhl. Uvidím, co vymyslím za trasu. A doufám, že mi nezačne sněžit jako posledně.

          0 0
          • knihomol  

            No počasí asi letní nebude, ale před 2 lety mi taky sněžilo. Takže kdyby se někdo chtěl přidat, tak chci jet po vlastní ose ve čtvrtek dopoledne z Prahy směr nádrž Hostivař, po červené na Psáry, po modré údolím Zahořanského potoka a pak po turistických značkách podél Sázavy až na základnu. Odhadem 160 km, nocleh patrně v Sázavě. Jízda na pohodu, lovení keší, žádná štvanice.

            0 0
    • Meduza  

      Ja se predbezne take hlasim.

      Predbezne proto, ze nevim jak na tom budu s praci. Jinak bych to dal taky po vlastni ose, ale na bajku, abych nikoho neotravoval s velkym cargem.

      Uz jenom kvuli te pyramidalni hrachovce prijet musim :)

      0 0
    • angelstorm  

      Oleeeeeeeee…já se hlaásím jako každý rok…takže bez ubytování, mám to přece co bych kamenem dohodila----i když bych se musela asi hodně rozpřáhnou a musel by foukat ještě silný vítr tím směrem:-)))…no nic těším se na vás lidičky!

      0 0
    • Ossis  

      Předběžně bych se taky přihlásil. Uvidím, jak budu stíhat a jak mi to vyjde (každopádně jen do neděle).

      0 0
      • juli  

        Ty i Meduza máte blokovaná místa, no a Sandra se na nás přijede podívat a určitě zajistí palačinky v Pelestrově :-)

        0 0
        • angelstorm  

          už tam volám a podávám rezervaci!!!:-))

          0 0
          • rock  

            Doteď jsem se těšil hodně, teď se těším ještě o kousek (no, o velký kousek) víc :-)

            0 0
    • juli  

      Asi poslední informace, která je důležitá ke zvážení účasti je cena. Bohužel jsem musel oproti roku 2010 trochu přitvrdit. Důvody asi není potřeba rozebírat. Není to však tak dramatické, cena narostla o 30,–Kč, tedy na 380,– za kompletní den na osobu.

      Aby to nebylo tak jednoduché, tak je cena rozčleněna do 3 položek:

      • cena za den pobytu (přespání) – 100,–Kč
      • cena za snídani s traťovkou – 90,–Kč
      • cena za večeři – 190,–Kč

      Takto je možné si snadno spočítat, kolik vás bude pobyt přesně stát. Stejně tak budu potřebovat, abych se dozvěděl od kterého do kterého jídla budete na základně. Podle těchto informací budu zajišťovat potraviny.

      Podle obrázku dole je jasné, že já budu na základně od začátku do konce, čili to bude vypadat takto:

      (3×100)+(4×90­)+(4×190)=1420,–

      0 0
      • Koude  

        čau, jel bych taky, je-li ještě volné místo. se závazností na 100%

        0 0
        • juli  

          Zdar, není problém. Místo je. Až se rozhodneš od-do kdy, tak dej vědět.

          0 0
          • Koude  

            špička, začal bych 6.4 obědem a skončil 9.4 obědem.je to na 100%. budu se těšit,díkes.

            0 0
            • juli  

              Prima, mám poznačeno a taky se těším.

              0 0
            • Koude  

              jejda, oprava: jsem zapomněl že obědy nejsou, ber to jako příjezd odjezd, ať nejsem za truhlika. ale asis to tak i pobral, dik.

              0 0
    • Zodiax  

      Díky za pozvánku Juli;) Když vidím kdo všechno jede, tak mám chuť vyrazit, nicméně zatím máme plánovaný poslední lyžařský výšlap na Wildspitze.

      Pokud by z něho nakonec sešlo, určitě a rád se dostavím, se spaním to nějak vyřešíme, to nebude problém … měj mě někde v paměti, ale závazně si mě raději nepiš, ať nemotám „statistiky“:)) Ozvu se případně na mail.

      0 0
      • juli  

        V Tyrolích bude víc adrenalínu, to chápu. Jinak když bude potřeba, tak se na Sázavě určitě srovnáme tak, aby ses vešel :-)

        0 0
    • Carlos.f  

      Ahoj,

      přijedu já a kámoš.

      Budeme tam v neděli a pondělí.

      Přijedeme v něděli ráno, takže snídani asi nestihneme. Jídlo tedy budeme chtít nedělní večeři a pondělní snídani.

      0 0
      • juli  

        Čau, OK napsal jsem si.

        Bylo by dobré, aby sis povolil e-mail v profilu, nebo mi napiš na můj, abych měl nějaký kontakt. Dík.

        0 0
    • juli  

      Aktualizace k dnešku.

      Předběžně je základna úspěšně naplněna, ale budou pravděpodobně ještě nějaké změny.

      Pokud by už někdo měl ujasněné odjezdy-příjezdy, dejte mi vědět, ale zatím netlačím :-)

      Ohledně pondělního hlavního jídla: budu ho připravovat dříve než předchozí dny, cca na 14 hodinu, kdyby chtěl někdo pojíst ještě před odjezdem má možnost.

      0 0
    • fousac  

      nabizim mista v aute, pokud by se treba nekomu nechtelo vlakem…

      v patek z prahy +/- okoli, v pondeli zpet…

      0 0
      • fousac  

        P.S. odpadla mi žena (služebně), tak scháním nějakou sympatickou dámu na záskok… ;)

        doprava, gentlemanské chování, dietní řízky a vlastnoruční domácí rebarborový koláč zaručeny…

        0 0
        • Zlatka  

          Tomu se snad ani nedá odolat. :)) Vsadím se, že tu nějakou takovou nejdeš velice brzy.

          0 0
    • Lasky  

      Juli, objednal jsi slunečné počasí? ;)

      L(.)

      0 0
      • juli  

        Objednávka mi nebyla potvrzena :-( Bohužel nezbývá, než věřit…

        0 0
        • jecnak  

          Vzhledem k tomu, ze pred tremi lety touhle dobou nasnezilo 10cm, tak bych nehazel flintu do zita.

          0 0
    • Tehu  

      koukam pocasi moc prat nebude… :-( ja budu par km odtamtud ten samy vikend a to jsem si rikal ze si vemu bike. Ale kdyz to tak sleduju asi ho necham doma :-( nezbyva nez sledovat pocasi…

      0 0
      • teepeex  

        to jsou medy ti povim,

        ze te bavi vubec zit clovece,

        tam radsi ani nejezdi, a sleduj pocasi:)

        0 0
        • Tehu  

          :D asi moc pozde abych to chapal… to samo ne ze bych to chtel kazit. Tak to mysleno nebylo. Spis jen takovy povzdech. Doufam ze se accuweather myli a Taky doufam ze se oscar ukaze ;) navic kdyz potkam obrovskou grupu lidi tak budu vedet kam ten gang zaradit ;)

          0 0
    • juli  

      Zbývá už jen pár dnů do začátku. Na obrázku je aktuální stav nahlášené účasti. U mnohých ještě nevím, zda a od kdy, do kdy na Sázavě budou. Prosím proto, aby jste se vyjádřili.

      S nákupem potravin budu počítat pouze s těmi, kteří mi svou účast potvrdili a upřesnili, která jídla požadují.

      Poslední termín, který pro přesné nahlášení účasti mohu akceptovat je úterý 3.4. večer.

      0 0
      • jecnak  

        Ahoj, prosim u me a Medunky strava od patecni vecere do pondelniho odpoledniho jidla.

        0 0
      • Ossis  

        Ahoj, bohužel mi to nevychází, tak ruším svůj zájem.

        0 0
      • 33biker33  

        Ahoj, svoji ucast jsem potvtzoval jiz cca pred 14 dny mejlem vcetne od do a s kym dorazim. Pro jistotu to preposlu jeste jednou.

        0 0
        • juli  

          Jasně díky i mejlík už dorazil. Zasklil jsem to, protože jsi napsal, že budeš stejně jako Milan se Šárkou a já hledal datum :-)

          Už jsem tě zanesl do seznamu.

          0 0
    • juli  

      Hlavně pro ty, kteří na sázavskou základnu pojedou poprvé vložím příjezdové trasy:

      V první řadě koordináty pro GPS:

      49°39'28.13"N

      15°21'24.62"E

      Přímo k vjezdu na základnu.

      …a tady popis příjezdových tras.

      D1 od Prahy

      • sjezd na Exitu 66 Loket
      • po silnici 150 směr Ledeč nad Sázavou
      • přes Brzotice, Bezděkov a Hněvkovice do Ledče nad Sázavou
      • v Ledči za mostem přes řeku odbočit doprava, neustále po silnici 150,přes Ostrov a Vilémovice do Obce Leštinka
      • v Leštince, za točnou autobusů, která je vlevo, odbočit vpravo naúzkou a velmi svažitou asfaltovou silničku
      • po asfaltu serpentinami přejet trať Posázavského pacifiku, na most a zaním doleva podél řeky-nová asfaltová silnička. Ignorovat jedinou odbočkudoprava a pokračovat neustále podél Sázavy až k základně
      • k základně nevjíždějte prosím v místě kde uvidíte bránu seznačkou zákazu vjezdu, tam bude v tomto období louka podmáčená, alepokračujte pořád podél řeky, tudy je možno se dostat bezpečně do areáluzákladny

      D1 od Brna

      • sjezd na Exitu 90 Humpolec
      • směr Humpolec po silnici 34 (E551), za železničním viaduktemv Humpolci, na kruhovém objezdu, využít druhou odbočku ve směru Světlánad Sázavou a po 800m odbočit doprava na silnici 347 směr Světlá nadSázavou
      • po 347, přes Čejov, Kejžlice, Dolní Město, Radostovice a Závidkovicedo Světlé ad Sázavou
      • ve Světlé odbočit doleva, přes most a za ním opět doleva na silnici150 směr Ledeč nad Sázavou
      • pokračovat přes Mrzkovice do obce Leštinka
      • v Leštince doporučuji pokračovat, až na točnu autobusů po pravéstraně, na ní se otočit do protisměru a po několika desítkách metrůodbočit doprava na úzkou a velmi svažitou asfaltovou silničku.
      • po asfaltu serpentinami přejet trať Posázavského pacifiku, na most a zaním doleva podél řeky-nová asfaltka. Ignorovat jedinou odbočku doprava apokračovat neustále podél Sázavy až k základně
      • k základně nevjíždějte prosím v místě kde uvidíte bránu seznačkou zákazu vjezdu, tam bude v tomto období louka podmáčená, alepokračujte pořád podél řeky, tudy je možno se dostat bezpečně do areáluzákladny

      Mimo dálnici

      Od Tábora, Pelhřimova

      • po silnici 34 (E551) do Humpolce
      • využít trasu popsanou D1 od Brna

      Od Prahy, Jihlavy, Hradce Králové, Žďáru nad Sázavou, kde společným bodem je Havlíčkův Brod

      Od Prahy po silnici 38 v Havlíčkově Brodě, za křižovatkou ve směru Pardubice, Hradec Králové, pokračovat rovně, po svažující se ulici Masarykova. Po 1200m odbočit vpravo na silnici 150, směr Světlá nad Sázavou.

      Od Jihlavy po silnici 38, na první světelné křižovatce v Havlíčkově Brodě, pokračovat přímo, za mostem přes řeku se zařadit do levého pruhu pro odbočení na silnici 150, směr Světlá nad Sázavou.

      Od Hradce Králové a Žďáru nad Sázavou po silnici 34, využít obchvatu města, nenajíždět na kruhový objezd, držet se vpravo. Na křižovatce se silnicí 38, směr dálnice Praha/Brno a Čáslav/Kolín, odbočit doleva a ulici Masarykova a po 1200m odbočit vpravo na silnici 150 směr Světlá nad Sázavou.

      Společné pokyny pro silnici 150 z Havlíčkova Brodu do Světlé nad Sázavou a dál na základnu ve Smrčné.

      • od Havlíčkova Brodu po silnici 150, přes Perknov, Chlístov, Okrouhlici aNovou Ves u Světlé do Světlé nad Sázavou
      • ve Světlé na Sázavou odbočit vpravo, přes most a za ním vlevo posilnici 150 směr Ledeč nad Sázavou
      • přes Mrzkovice do obce Leštinka
      • v Leštince doporučuji pokračovat, až na točnu autobusů po pravéstraně, na ní se otočit do protisměru a po několika desítkách metrůodbočit doprava na úzkou a velmi svažitou asfaltovou silničku
      • Po asfaltu serpentinami přejet trať Posázavského pacifiku, na most a zaním doleva podél řeky-nová asfaltka. Ignorovat jedinou odbočku doprava apokračovat neustále podél Sázavy až k základně
      • k základně nevjíždějte prosím v místě kde uvidíte bránu seznačkou zákazu vjezdu, tam bude v tomto období louka podmáčená, alepokračujte pořád rovně podél řeky, tudy je možno se dostat bezpečně doareálu základny
      0 0
    • Gorgov  

      Neb pojedu poprvé, rád bych si pár věcí ujasnil.

      1. Jak je to s večeří, dá se celý pobyt vzít bez večeří, pouze

      ubytování a snídaně?

      1. Pokud ano, je někde v blízkém okolí možnost se najíst/nakoupit? Ptám

      se tak proto, že si umím dost dobře představit opožděný návrat z vyjížďky, tak by pro mě večeře mohla být zbytečná…

      1. Rozhodně bych v tom nerad dělal chaos, pokud prostě s jídlem nebo bez

      nějak si to rozmyslim :)

      0 0
      • juli  

        Ujasňuji :-)

        1. Bez problémů dá se všechno zařídit, jak požaduješ
        2. Nejbližší snad fungující hospody jsou v Mrzkovicích a ve Světlé n.

        Sáz. Obchody pak ve Světlé. Jak je to s otvíračkou o Velikonocích to nevím. Tomu zbytku nerozumím. Když se vrátíš pozdě z kola, tak už nejíš?

        1. Chaos si dělej, jakej chceš, nic proti němu nemám ;-)
        0 0
        • Gorgov  

          Perfekt, díky za rychlou reakci. Spíš sem to myslel tak, že když se vrátím pozdě z kola, může se šiknout hospoda cestou, kde se člověk nají a večer už pak hlad nemá, nebo má, ale jenom na pivo :)

          Zítra téměř jistě potvrdím účast dvou lidí (budu vědět jestli mi tam nevleze jedna blbost:)

          0 0
          • pavelr  

            Pár technických poznámek místňáka:

            Na Mrzkovickou hospodu bych nesázel. Najíst se nechá po celý den ve Vilémovicích. Hospody jsou také v Koňkovicích a Trpišovicích, ale doporučuji prověřit.

            Kdo pojede od Humpolce, nemusí až do Světlé, může odbočit doleva na Dolní Město a v Koňkovicích sjet po asfaltce (modrá T.Z.) do Smrčné. Zde nepřejíždět most, ale pokračovat rovně proti proudu. Podobně to platí od Koberovic, kde se nemusí do Ledče. Jede se přes Bojiště, Velikou, 2 Lhoty do Trpišovic, kde se sjede po asfaltce do Smrčné. Zde se opět nepřejíždí most, ale pokračuje se proti proudu. Pro většinu asi nic objevného.

            Když budu moct, tak se k vám stějně jako předloni některý den přidám.

            Kdyby měl někdo problém s kolem, jsem schopný to v Ledči v sobotu dopoledne koupit a dovést. Ve Světlé už cykloprodejna není.

            0 0
            • juli  

              Dík za upřesnění. Mrzkovická hospoda byl můj omyl, myslel jsem vilémovickou, ta o Velikonocích fungovala, ale to v tu dobu asi většina. Nicméně, jak je to se stravováním, mimo vilémovické, to nemám tušení.

              0 0
    • Gorgov  

      Tímto potvrzuji účast dvou lidí od pátečního večera do pondělního odpoledne. Ubytování a všechny 3 snídaně. Zároveň nabízím místa pro dva lidi s kolama z Prahy.

      A ještě poslední dotázek… Jsou na chatkách el.zásuvky?

      Pokud je možnost výběru, bral bych chajdu pro dva, jinak je mi to buřt:)

      0 0
      • juli  

        Dík, mám podchyceno.

        Zásuvky v chatách jsou. Chaty jsou pro 4, pokud to umožní naplněnost, pak můžete chatu užívat sami, ale neslibuju, protože zatím nevím, kolik lidí se objeví.

        0 0
        • Gorgov  

          Naprosto v pohodě, díky.

          0 0
        • Zlatka  

          Juli Fousáček mne lákal, ale nezlákal. Za prvé si myslím, že bych Vám vůbec nestíhala, takže bych byla akorát tak na obtíž a za druhé tolik nepiju, takže v tomto oboru bych byla také pozadu a máš navíc objednané špatné počasí.

          0 0
          • juli  

            Nestíhám, nepiju, špatné počasí = sama negativa, to od tebe nezní povzbudivě.

            K tomu mám jen jedno: u kamen, se žvancem a pivem je na Sázavě taky hezky.

            0 0
            • Zlatka  

              Jak mám být pozitivní, když to jsou holá fakta. Každopádně věřím, že v Tvých posledních slovech je hodně pravdy.

              0 0
              • juli  

                Poslední věta je nejen pravdivá, ale i holá skutečnost. Takhle to praktikuju pokaždé, co tam jsem. Tedy, skoro pokaždé…

                0 0
                • Zlatka  

                  :)

                  Se žvancem a pivem u kamen, hezky, inu lákavé a asi bychom tak trávili místní čas společně, ikdyž radši s vínkem, ale kdyby alespoň přece bylo trocha tepleji. :(

                  Na kraťáky namísto čepice a rukavic..

                  0 0
                • rock  

                  Náhodou, pamatuju i doby, kdy ses na výlet utrhl, a jak ti to jelo …

                  0 0
                  • juli  

                    nj, na Hájence. Stejně jsem jenom demonstroval, že se dá jezdit bez zadní brzdy ;-

                    0 0
                    • karliner  

                      No, do kopce…

                      Ale co opačným směrem :-)))

                      0 0
                      • jecnak  

                        Pozadu bez brzdy z kopce, to by stalo za pokus.

                        0 0
                        • juli  

                          Start Leštinka, cíl most přes Sázavu. Hlásíš se jako tester :-) ?

                          0 0
                        • karliner  

                          pokud by jel pozadu, musel by samozřejmě odpojit přední brzdu…

                          0 0
                      • juli  

                        no i z kopce, jenže v tý rychlosti to nikdo nestíhal vyfotit :-)

                        0 0
            • Lasky  

              Pravda pravdoucí :-)

              0 0
      • jonti  

        mas jeste misto v aute na cestu tam? vracet se budu driv.

        0 0
    • juli  

      Nakonec to po uzávěrce dopadlo takto.

      Zkontrolujte si prosím, zdali jsem se někde se stravou neseknul.

      Cvičně jsem účastníky roztrousil do chat a pokojů.

      Připomínky v obou případech přijímám :-)

      Ještě jedna a docela zásadní věc. Povezu s sebou sudové pivo z místního pivovaru. Konkrétně vezmu ležák Jihlavský ježek. Potřebuju vědět kolik, aby nepochybělo a zároveň jsme poslední den moc nevožírali ryby v řece. sudy budou po 15 nebo 30l.

      0 0
      • fousac  

        ja myslim, ze malej soudek jezecku by mi moh stacit… ;)

        0 0
        • juli  

          30 piv na 3 večery pro cca 15 lidí? Tohle množství piva bych zcela optimisticky viděl tak pro 5 lidí ;-) Leda, že by jste si dali závazek velikonoční abstinence.

          0 0
          • fousac  

            jaka abstinence.. no fuj, kde si na tohle sprosty slovo prisel..

            ja to psal jenom sam za sebe pro mou vlastni spotrebu… ;)

            0 0
      • jecnak  

        Mohl bych vzit projektor, ze bysme si vecer pustili nejaky film. Notes uz stejne potahnu. Co vy na to?

        0 0
        • rock  

          Jsem určitě pro.

          0 0
        • Lasky  

          Já jsem taky pro!!! Můžu vzít HDD s bajkovejma videama…

          Dále beru Pokerový kufřík, to se minulé velikonoce ujalo :-)

          L(.)

          0 0
        • Lasky  

          Já jsem taky pro!!! Můžu vzít HDD s bajkovejma videama…

          Dále beru Pokerový kufřík, to se minulé velikonoce ujalo :-)

          L(.)

          0 0
        • juli  

          I když se mě to moc netýká, přesto tomuhle nápadu vyjadřuji podporu. Já v téhle souvislosti vyžehlím prostěradlo :-)

          0 0
      • Lasky  

        Za Lasky a Lasky+ to máš napsané úplně dokoanle :-)

        Co se konzumace piva týče – za sebe max 3ks/večer (včetně toho prvního) k snídani 0ks. Za drahou polovičku tak maximálně jedno na večer…

        L(.)

        0 0
      • Thapsus  

        Za nás čtyři odhaduju tak 8–10 piv na celou akci.

        0 0
      • Dejf.82  

        Mně ta rezavá voda nechutná :-)

        0 0
        • karliner  

          Jak to tady čtu, tak juli vezme dva soudky, jeden pro fousáče a druhej aby se neřeklo s tím, že ho v pondělí vyleje do řeky :-)))

          0 0
        • juli  

          Tebe tady rád vidím. Máš nahlášený příjezd ráno v pátek. Zůstal jsi jediný. Já se rozhodl dostavit se taky v pátek, kolem poledne. Bude ti to činit problém ukázat se taky až kolem poledne?

          0 0
      • knihomol  

        Za mě tak 3ks piva každý den, takže zaokrouhlím na 10 celkově. Taky budu mít nějaké víno. A vzhledem k tomu, že jsem si dnes při volejbale malinko namohl kotník, tak odvolávám svojí jízdu z Prahy po vlastní ose a jedu zbaběle až v pátek vlakem na místo. 2 dny klidu mu musí stačit. Vezmu flešku s nějakými fotkami z cest (Maroko na kole, Sikkim a Dardželling na kole, Islad bez kola..), kdybyste nevěděli, na co čumět.

        0 0
        • juli  

          Kdybys nedělal kokotiny, tak se ti to nestalo ;-)

          Balík dneska dorazil, tak buď v klidu, alespoň pojedeš i vlakem nalehko.

          Fotky samože vezmi, pokud bude kdy, tak se taky rád podívám.

          0 0
      • Gorgov  

        Paráda, jinak mám v plánu taky moc nepít, takže jen tak udržovacích ±5 piv/ den- cca tedy 15 celkem.

        0 0
      • Meduza  

        Za me hlasim tak 2–3 pifka po vyjizdce. Stejne si privezu Amundsena a Blondynu :)

        0 0
      • Dejf.82  

        Nechce někdo v pátek kolem poledne nabrat v Práglu popř. po trase? Jedno osobokolo se mi tam ještě vejde.

        Netřeba tak využívat zločinné organizace „Časem Dojedeš“. V některých krajích známé též jako „Čekej a Doufej“ ;-)

        0 0
        • juli  

          „Časem Dojedeš“ v případě Posázavského pacifiku, patří k jeho koloritu ;-) Kde ve světě tohle dneska, mimo Asie, můžeš zažít? :-)

          0 0
      • Koude  

        3 zdravotní na večer

        0 0
      • juli  

        Vezmu dva 15l sudy. Bude to stačit? Ráno pro ně jedu.

        0 0
        • Gorgov  

          Vzal bych radši jeden větší :)

          0 0
        • fousac  

          si nenapadne pribalim basicku posledni zachrany…

          auto ji uveze a lepsi nez aby zbylo v sudu..

          a nejaka samoska tam snad nekde v okoli je, ne? pro pripad krajni nouze…

          0 0
          • juli  

            Samoška je nejblíž ve Světlé, což není zrovna za rohem. V neděli a pondělí si nejsem jistý, jestli tam bude něco fungovat. Ale myslím, že to nebude potřeba.

            0 0
            • kupi  

              Ve Svetle je Penny market, ten by mohl mit otevreno, ale nejsem si jist. Je temer na konci mesta smerem na Brod

              0 0
      • jonti  

        Budu tam dva vecery, teda 6 piv dohromady.

        0 0
    • fousac  

      pratele, pocasi se nelekejte, na predpovedi nehledte.. bude 25° a nebe bez mracku, nechal sem jeste na svem zanovnim luxusnim voze zimni gumy… ;)

      0 0
    • jonti  

      vlastní letní spacák beru. Je tam nějaký topení, nebo bude kosa a mám vzít spíš velký a teplý spacák?

      0 0
      • juli  

        Elektrické topení je v každé chatě a většině pokojů ve zděné budově. Pouze jedem z pokojů v baráku má kamna na uhlí.

        Letní spacák stačí a kdyby bylo jó krušno, tak nafasuješ extra přikrývku.

        0 0
    • Gorgov  

      Jen sem si všiml, že jsme psaný až od 7.4, ale kdepak, přijedem už zítra:) Tak snad to nebude problém…

      0 0
      • juli  

        Jo, to sedí, ale nechtěl jsi večeři. To sedí taky? ;-)

        Lasky to má taky tak.

        0 0
        • Lasky  

          Ano, ano. Dorazíme dnes (pátek) večer.

          Ty už jsi předpokládám na místě – jaký je terén – totální bahno všude, nebo jenom trochu bahno?

          Abych vytáhl ze stáje stroj s vhodným obutím :-)

          PS. Já teda rozhodně beru zimní spacák a na kolo neopren :-P

          ZDAR

          L(.)

          0 0
          • Zlatka  

            Ahoj, přeji Vám hodně štěstí, snad se počasí trochu umoudří, jen aby nepršelo.

            0 0
          • pavelr  

            Sem ještě déšť nedorazil, včera jen krápalo. Takže až na nějaké lesní partie je relativně sucho.

            0 0
        • Gorgov  

          Ano, přesně tak :)

          0 0
    • jecnak  

      Juli, kdybys doma nasel nejake repracky k PC, tak je prosim vezmi. Doma nic lehce prenositeleho nemam a zvuk linouci se z toho projektoru za moc nestoji, treba to nejake repracky trochu vylepsi.

      0 0
      • juli  

        Na poslední chvíli :-)Vezmu. Zavírám dveře, jedu pro pivo a pokračuju na základnu.

        0 0
    • jecnak  

      VEZMETE SI PULLITRY.

      Zadne tam pry nejsou, tak at pijete pivo trochu civilizovane, vzkazuje Juli.

      0 0
    • Lasky  

      Vážení, Juli ze základny vzkazuje:

      1. Na základně NEJSOU TÉMĚŘ ŽÁDNÉ PŮLLITRY NA PIVO, TAKŽE KDO NECHCE

      PÍT Z HRNKU, NECH SI VEZME PŮLLITR VLASTNÍ.

      1. Info o terénu: Bahna po málu, krtince suché.

      Na základně ahoj,

      Juliho internetový tlumočník

      Lasky

      0 0
    • pavelr  

      Dokážete odhadnout, v kolik zítra ráno vyrazíte na kola, že bychom se s kamarádem přidali?

      0 0
    • Thapsus  

      Tak jsme zpět. Juli, bylo to fajn (jako vždycky)! To počasí sice úplně ideální nebylo, ale i ten sníh má svoje kouzlo:-) Za nás čtyři kolopěšáky plná spokojenost a už se těšíme na příští akci. Fotky z našich vyjížděk a nějakýho toho večerního posezení jsou tady: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…_v_Posazavi/

      tady: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…Ardeny_1944/

      a tady: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…ni_a_odjezd/

      0 0
      • teepeex  

        hezky:)

        jsem za Vama vyrazil vcera na schwinni, ale po hodine jsem to zbabele otocil, total kosa na ruce

        0 0
        • juli  

          Škoda, že ses neukázal. Nicméně návrat domů byla rozumná volba v tomhle počasí. Určitě se uvidíme příště, třeba už na podzim na Hájence.

          0 0
      • juli  

        Já už jsem se taky vrátil. Letošní velikonoce byly poprvé poznamenány aprílovou klasikou a tvoje fotky to pěkně vystihují. Díky za ně.

        K ne příliš ideálnímu počasí se přimotaly problémy s elektrikou. Úklid jídelny a kuchyně při baterce v zubech si budu pamatovat dlouho :-)

        0 0
    • Gorgov  

      Rovněž velmi chválím organizaci, byla příkladná, díky! Počasí je hold potvora nevypočitatelná, to se nedá svítit. Jinak sem teď zjistil, že mám v kapse klíč od naší chatky, takže jek to s ním udělat? Mám se tam nějak v týdnu stavit na silničce a někam ho šoupnout? :)

      0 0
      • juli  

        :-) díky.

        Nebyl jsem sice zrovna odvázaný že jsem se nedokázal v první chvíli dostat do chaty, abych zavřel okenice a vypnul jističe. Naštěstí jsem našel náhradní klíč. Ten, co máš, bude potřeba mi doručit, abych nedostal držkovou. Ideální to bude v obálce, poštou. Napíšu ti mejlík s adresou.

        0 0
        • Gorgov  

          Perfekt, piš třeba na: stastnacek@gmail.com.

          Jinak se ještě jednou omlouvám, měl sem to všechno pěkně připravený, klíček v kapse jdu odevzdat..no a doma ho najdu v kapse.

          Jakmile budu vědět kam, posílám.

          0 0
    • juli  

      Díky všem, kteří přijeli i přes špatnou předpověď počasí, která se bohužel vyplnila.

      Myslím že, se opět sešla fajn parta bikerů a bikerek. Hlavně právě ony si zaslouží zvláštní obdiv, že byly ochotny podstoupit strasti letošního počasí. Za to jim vysekávám hlubokou poklonu. Mám radost, že se zase objevilo několik nových tváří, které dokonale zapadly do party a doufám, že je opět na nějaké společné akci uvidím.

      Zvláštní poděkování patří jecnakovi, knihomolovi, rockovi a dalším, které jsem neměl čas sledovat, za fotky a vyprávění o svých výpravách na bicyklech po různých koutech planety.

      Zlatá Medunka, která mi opět pomáhala s přípravou a úklidem zázemí akce, stejně tak zlatí všichni (a byli to skutečně všichni), kteří uvedli prostory základny do stavu lepšího, než byl při našem příjezdu. Nebýt jich, tak nejspíš nebudu mít sílu, tohle napsat ještě dneska.

      Všem díky a ještě jednou díky, rád vás zase uvidím :-)

      0 0
      • jecnak  

        Ahoj. Pridavam se ke vseobecne chvale s podekovanim organizatorovi. Paradoxne mi to pocasi az tak nevadilo, snad krome smolneho patku, kdyz jsem potreti v desti lepil, nezdala se mi cesta po ose na zakladnu jako nejlepsi napad. Nazpet ale krasna 100km projizdka jarni krajinou.

        0 0
      • Lasky  

        Ahoj.

        Připojuji i naše velké díky. Bylo to jako vždy perfektní a počasí – no snad bude napřesrok lepší.

        Těšíme se na další akce!

        Lasky a Káťa

        0 0
      • Lasky  

        Ahoj.

        Připojuji i naše velké díky. Bylo to jako vždy perfektní a počasí – no snad bude napřesrok lepší.

        Těšíme se na další akce!

        Lasky a Káťa

        0 0
      • Lasky  

        Ahoj.

        Připojuji i naše velké díky. Bylo to jako vždy perfektní a počasí – no snad bude napřesrok lepší.

        Těšíme se na další akce!

        Lasky a Káťa

        0 0
      • Medunka  

        Juli, díky, zase to bylo skvělé – prostě super organizátor

        Tvoje výkrmna, banda lidí – co víc si na rege přát :-), takže doufám, že za rok na stejným místě.

        Pokud někdo při vybalování zjistí, že je chudší o bundu, tak ať dá vědět.

        0 0
        • Medunka  

          Furt nikdo nepohřešuje bundu?

          0 0
          • rock  

            A Tomášovi by třeba nepadla ? :-)

            btw pokud si vzpomínám, tak to nebyl zas až nějaký šmejd z tržnice … Sensorka ?

            0 0
      • Twister  

        Díky moc, těším se na hájenku. Přidávám pár ilustračních fotek z jarního bikování. :)

        0 0
        • McBlacky  

          klobouk dolů a palce nahoru.

          My na tu předpověď neměli mentálně :)

          0 0
      • Dejf.82  

        Juli, díky za perfektní organizaci, perfektní výkrmnu a perfektní partu. Snad jsem nebyl poprvý a naposled :-)

        0 0
      • fousac  

        teda nacelniku, mas muj obdiv, klobouk dolu a palec nahoru…

        takhle se starat o bandu nevdecnejch cyklistu…

        bylo to supr, uz se tesim na priste…

        0 0
      • rock  

        Juli, díky …

        nějaká ta fotka

        0 0
      • 33biker33  

        Juli svekla organizace a vcetne vsech mnamek, diky vsem za pekny prodlouzeny vikend. Pocasi nezapomenutelne:-). V tom snehu se na druhou stranu lip urcovalo, kam jel peloton…:-)

        0 0
    • Koude  

      byla to PARÁDA, díky všem,hl Julimu,mimo jiné za půjčení deky, i když po těch jeho špičkovejch vařenejch alkoholech by mi v noci bylo vedro i bez ní.

      0 0
    • nika  

      I já děkuju Julimu a všem ostatním za povedenou akci :-) Jediný, co mě překvapilo, bylo to, že nás kluci v pondělí nezmlátili pomlázkama ;-)

      0 0
      • rock  

        Chybělo ti to ?

        0 0
        • nika  

          Chi, nechybělo :-) Ale tak nějak jsem to očekávala. Holt jste asi gentlemani a nechtěli jste nám přidělávat další modřiny, když víte, že jich z kola máme dost ;-)

          0 0
          • rock  

            Už jsem se bál, že jsi rozčarovaná z takového projevu nedostatku mužnosti pánské části společnosti ;-)

            0 0
          • Koude  

            přestupnej rok,čokovajička sem rozdaval ja letos a taky jsme samozřejmě gentlemani ;)

            0 0
    • knihomol  

      Všechna slova chvály byla řečena, nelze k tomu co dodat, pouze smeknout přilbu a k zemi se uklonit. Medunce díky za naprosto přesné dopravení k vlaku – naložil jsem kolo, nastoupil jsem a vlak se rozjel. A všem ostatním díky za skvělou společnost. Akorát ten můj kotník je nasranej a natekl :-(

      0 0
    • Eva  

      Musim rict ze po zhlednuti fotek jsem rada ze jsme s Adamem nejeli, on by to na kole jeste nedal v takove zime a snehu a chatu ci jidelnu by za den premenil na kulnicku na drivi :-)

      0 0
    • fík  

      30. 9. 2011 jsem byl Liborem (juli) požádán o finanční výpomoc (půjčku).

      30. 9. 2011 jsem Liborovi půjčku poskytl se splatností do 1. 11. 2011.

      Listopad 2011 mi bylo Liborem na moje dotazy o splacení poskytnuté půjčky vždy odpovězeno „..nemám … počkej zaplatím příští týden…“.

      Prosinec 2011 až březen 2012 bez jakékoliv komunikace.

      Březen 2012 upozorňuji Libora, že nebude-li dluh vyrovnán do konce března předám věc k řešení advokátům.

      2. 4. 2012 jsem byl Liborem požádán o další týden posečkání, odložil jsem pouze zveřejnění této informace zde na bike-foru, abych náhodou nepokazil zúčastněným příjemné prožití této akce.

      P. S. Libore naše veškerá další komunikace pouze písemně resp. e-mail.

      0 0
      • Bumerangista  

        Chceš od někoho tady peníze, nebo se jen mstíš?

        0 0
        • fík  

          No kdyby náhodou někdo nechtěl dopadnout stejně jako já.

          1. otázka – ano od Libora
          2. otázka – doufám že ne, ale od Tebe jinak zajímavá úvaha
          0 0
      • Bulda  

        Tak ti nevím, co má tohle společnýho s velikonoční Sázavou …? Jestli je to pro právníka, tak to předej jemu a ne lidem tady, co nemají vůbec páru o co jde. Takhle to působí, jak to působí – viz. Bumerangista

        0 0
    • Bulda  

      jinak tedy zpětně po dlouhém BF výpadku :) děkuji Julimu, ta teplá lihovina se škvarkama (vařonka?) byla náhodou super a přidávám foto z ještě bezpečné fáze rozdělávání ohně v kamnech :)

      0 0
    • zbartos  

      Jeden znamý se ptal na tip na MTB víkend, když má být tak pěkně, tak jsem mu něco naklikal. Protože to vede přes „Základnu“, dám to i sem. Třeba to někdo někdy použije…

      Lipnice n. Sázavou http://www.ubytovanilipnice.cz/ – Melechov – Sázava – Lipnice viz http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?… .

      P.S. Pracoval jsem tam letos přes léto a je to tam skutečně pěkné. Trasu jsem ale naklikal ručně nad mapou, takže může být někde trošku nepřesná !! Kde vede mimo TZ KČT tam jsem ale byl osobně a jet se tam dá, takže žádný strach…

      0 0
      • rock  

        Nevím, jak je na tom známý s technikou, ale poslat ho až do Ledče a vynechat červenou TZ podél Stvořidel je barbarské :-) …

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.